تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

رئال مادرید
سلتاویگو

جمعه ۳ شهریور ۲۳:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو . امروز جمعه ۳ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۳:۰۰ تیم های سلتاویگو و رئال مادرید بازی خواهند داشت. سلتاویگو مقابل رئال مادرید را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو

۲ اردیبهشت ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی ام لالیگا، تیمهای رئال مادرید و سلتاویگو با هم دیدار کردند. رئال در نیمه نخست بهتر از حریفش عمل کرد و در دقیقه ۴۲ با ضربه زیبای آسنسیو به برتری ۱-۰ رسید.

برتری حریف سبب شد سلتاویگو شروع سریع تری در نیمه دوم داشته باشد اما غفلت بازیکنان این تیم از میلتائو سبب شد تا این بازیکن دروازه سلتاویگو را در هم بکوبد و حساب کار ۲-۰ شود.

در ادامه پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو رئال عقب کشید و تلاش کرد تا در مقابل حملات سلتاویگو مقاومت کند که در این زمینه موفق بود. در نهایت با اتمام زمان، این دیدار با پیروزی ۲-۰ رئال به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو

رئال مادریدسلتاویگو 
۶۶%مالکیت۳۴%
۵شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۳
۷۳۰تعداد پاس۳۷۸
۶۴۶پاس صحیح۲۹۹
۱۷سانتر۱۶
۸کرنر۳
۱۰خطا۱۰
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو

پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو

۱۳ فروردین ۱۴۰۱

رئال مادرید بعد از شکست سنگینی که پیش از وقفه بازی‌های ملی مقابل بارسلونا متحمل شد ، در هفته ی سی ام لالیگا و در بالایدوس به مصاف سلتاویگو رفت که این بازی در پایان با نتیجه ۲-۱ به سود تیم مهمان خاتمه یافت.

رئال مادرید کار را بهتر آغاز کرد و توانست در دقیقه ۱۹ پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو به گل اول دست پیدا کند. خطا روی ادر میلیتائو باعث شد داور نقطه پنالتی را نشان دهد.

 کریم بنزما پشت توپ ایستاد و دروازه سلتاویگو را باز کرد تا نتیجه ۱-۰ شود. چند دقیقه بعد سلتاویگو می‌توانست توسط بهترین بازیکن خود یعنی آسپاس به گل تساوی دست پیدا کند اما ضربه آزاد این بازیکن با واکنش فوق‌العاده تیبو کورتوا همراه شد تا دروازه رئال مادرید بسته بماند. در دقیقه ۴۰ سلتاویگو توانست گل تساوی را به ثمر برساند.

در دقیقه ۵۳ پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو سلتاویگو بالاخره توانست گل تساوی را وارد دروازه رئال مادرید کند. تولیتو روی پاس خوب خاوی گالان موفق به گلزنی شد تا نتیجه ۱-۱ شود.

در دقیقه ۶۷ رئال مادرید در کمال تعجب موفق شد به یک ضربه پنالتی دیگر دست پیدا کند. این بار خطا روی فرلاند مندی باعث شد داور نقطه پنالتی را نشان دهد. باز هم کریم بنزما پشت توپ ایستاد اما برخلاف دفعه قبل موفق به گلزنی شد تا رئال پیش بیفتد.

در ادامه پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو تلاش‌های سلتاویگو برای به ثمر رساندن گل تساوی بی‌نتیجه ماند تا رئال مادرید با دو ضربه پنالتی کریم بنزما به پیروزی رسیده و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کند.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو

سلتاویگو رئال مادرید 
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۳
۵۳۶تعداد پاس۴۶۱
۴۶۵پاس صحیح۴۰۴
۳۷سانتر۹
۹کرنر۳
۱۶خطا۱۲
۱آفساید۲
۳کارت زرد۰

پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو

پخش آنلاین بازی رئال مادرید سلتاویگو

۲۱ شهریور ۱۴۰۰

تیم های رئال مادرید و سلتاویگو در چارچوب رقابت های لالیگا به مصاف هم رفتند که این دیدار پر گل با نتیجه ۵-۲ به سود رئال مادرید خاتمه یافت.

سلتاویگو با گلزنی سانتی مینا در دقیقه ۴ خیلی زود میزبان نامدارش را غافلگیر کرد. رئالی‌ها با گلزنی کریم بنزما در دقیقه ۲۴  به بازی برگشتند، اما تنها هفت دقیقه بعد برای دومین بار دروازه‌شان توسط فرانکو سروی بازی شد. به این ترتیب تیم میهمان برنده به رختکن رفت.

در نیمه دوم از پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو اما ورق کاملاً به سود تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی برگشت و این تیم با گلزنی دوباره کریم بنزما در همان دقیقه نخست، بازی را مساوی کرد. گل دقیقه ۵۵ وینیسیوس جونیور برای اولین بار کهکشانی‌ها را در این بازی پیش انداخت. پس از او پای ادواردو کاما وینگا بازیکن جدید رئالی‌ها هم به گلزنی باز شد و او اولین گلش برای این تیم را در دقیقه ۷۲ به ثمر رساند.

گل حسن ختم پیروزی خانگی تیم پایتخت اسپانیا را هم مهاجم فرانسوی‌اش کریم بنزما رقم زد وقتی که با گلزنی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۸۸ هت‌تریک کرد.

پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو

رئال مادریدسلتاویگو 
۶۰%مالکیت۴۰%
۱۱شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۷
۶۱۳تعداد پاس۴۱۳
۵۴۲پاس صحیح۳۳۹
۱۹سانتر۱۱
۷کرنر۳
۸خطا۱۶
۳آفساید۰
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو

 

دیدار زنده رئال مادرید مقابل سلتاویگو

۳۰ اسفند ۱۳۹۹

در ادامه هفته آغازین رقابت‌های لالیگای اسپانیا، سلتاویگو در ورزشگاه بالایدوس میزبان رئال مادرید بود که در پایان این شاگردان زیدان بودند که به پیروزی دست یافتند.

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه هیچیک از دو تیم رخ نداد و رئال مادرید با اولین حمله خطرناک خود به گل اول رسید. پاس زمینی و دقیق گرت بیل در دهانه دروازه به کریم بنزما رسید و او نیز با ضربه ای مناسب اولین گل فصل رئال مادرید را به ثمر رساند. در لحظات پایانی نیمه اول و روی اشتباه اودریوزولا، سلتاویگو به گل رسید اما این گل بعد از بازبینی صحنه مردود اعلام شد و نیمه نخست با برتری ۰-۱ رئال مادرید تمام شد.

در دقیقه ۵۶ داور بعد از بازبینی صحنه تصمیم گرفت لوکا مودریچ را به خاطر تکل خشن اخراج کند تا کار برای رئال مادرید دشوار شود. اما در دقیقه ۶۲ اختلاف دو برابر شد.

تونی کروس موفق شد با یک ضربه تماشایی به کنج دروازه، گل دوم رئال مادرید را وارد دروازه سلتاویگو کند. در ادامه پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو جریان بازی آرام شد و رئال مادرید که از برتری خود اطمینان داشت به اداره جریان بازی پرداخت تا اینکه در دقیقه ۸۰ به گل سوم هم دست یافت. حرکت تکنیکی بنزما و پاس دقیق او لوکاس واسکز را تک به تک کرد و او نیز با ضربه‌ای دقیق موفق به زدن گل سوم تیمش شد.

به نظر می‌رسید بازی رو به پایان باشد اما در دقیقه ۹۱ و روی ضد حمله سریع سلتا و در شرایطی که بازیکنان رئال مادرید جا مانده بودند، لوسادا روی پاس دیوپ موفق به گلزنی شد تا بازی با برتری ۱-۳ رئال مادرید به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو

سلتاویگو رئال مادرید
۵۱%مالکیت۴۹%
۳شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۴۹۶تعداد پاس۴۷۱
۴۱۸پاس صحیح۳۹۴
۱۰سانتر۱۳
۱کرنر۷
۲۳خطا۱۳
۱آفساید۰
۳کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو

پخش فوتبال رئال مادرید سلتاویگو از اینترنت

۱۳ دی ۱۳۹۹

در هفته هفدهم رقابت‌های لالیگا رئال مادرید موفق شد با نتیجه‌ی دو بر صفر سلتاویگو را شکست دهد. دردقیقه ‘۶ رئال مادرید در حالی به گل رسید که لحظه ای قبل دروازه اش در آستانه باز شدن بود اما فرصتی که آسپاس در موقعیت تک به تک از دست داد، تبدیل به ضد حمله ای شد که با ارسال آسنسیو و ضربه سر لوکاس وازکز به گل اول بازی تبدیل شد.

سپس در دقیقه ’۴۳ پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو ضربه والی کارواخال به توپ سرگردان پشت محوطه با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت. در نهایت نیمه اول بدون هیچ وقت تلف شده ای با پیروزی رئال مادرید به پایان رسید.

در دقیقه ’۵۳ رئال مادرید به گل دوم رسید، با اشتباه بازیکنان سلتا و توپ گیری مودریچ، در نهایت توپ را به لوکاس وازکز رساند تا این بازیکن آسنسیو را در موقعیت تک به تک قرار دهد و آسنسیو هم بازی خوب خود را با اولین گل فصلش تکمیل کرد.

پس از آن بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا که در دقیقه ‘۳+۹۰ ناچو برای دومین بار در این دیدار دروازه تیمش را با دفع توپ از روی خط دروازه نجات داد تا بازی با پیروزی ۲-۰ و ثبت کلین شیت برای تیبو کورتوا به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو

رئال مادریدسلتاویگو 
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۲
۴۶۹تعداد پاس۶۷۲
۴۰۹پاس صحیح۵۹۶
۱۱سانتر۲۶
۱کرنر۵
۱۴خطا۱۴
۱آفساید۰
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو

 

گزارش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو امشب

۲۷ بهمن ۱۳۹۸

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و چهارم رقابت های لالیگا ی اسپانیا ، تیم های رئال مادرید و سلتاویگو با یکدیگر دیدار کردند. این دو تیم ضمن ارائه ی یک بازی جذاب و دیدنی به تساوی ۲-۲ دست یافتند. در نیمه ی نخست این دیدار ، سلتاویگو موفق شد با تک گل اسمولوف در دقیقه ی ۷ پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو به برتری ۱-۰ دست پیدا کند.

رئال که زمان کافی برای جبران این اختلاف داشت در دقیقه ی ۵۲ با ضربه ی کروس حساب کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. راموس نیز در دقیقه ی ۶۵ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل دوم تبدیل کرد. سلتاویگو در دقیقه ی ۸۵ با ضربه ی مینا موفق شد این گل دوم را جبران کند تا این بازی با نتیجه ی ۲-۲ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو

رئال مادریدسلتاویگو
۶۵%مالکیت۳۵%
۴شوت در چارچوب۳
۹شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۶۴۸تعداد پاس۳۴۳
۵۶۹پاس صحیح۲۶۲
۳۸سانتر۱۲
۹کرنر۳
۱۰خطا۱۰
۳آفساید۱
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو

پخش آنلاین فوتبال رئال مادرید و سلتاویگو

۲۶ مرداد ۱۳۹۸

در ادامه هفته آغازین رقابت‌های لالیگای اسپانیا، سلتاویگو در ورزشگاه بالایدوس میزبان رئال مادرید بود که در پایان این شاگردان زیدان بودند که به پیروزی دست یافتند.در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه هیچ یک از دو تیم رخ نداد و رئال مادرید با اولین حمله خطرناک خود به گل اول رسید.

پاس زمینی و دقیق گرت بیل در دهانه دروازه به کریم بنزما رسید و او نیز با ضربه ای مناسب اولین گل فصل رئال مادرید را به ثمر رساند. در لحظات پایانی نیمه اول و روی اشتباه اودریوزولا، سلتاویگو به گل رسید اما این گل بعد از بازبینی صحنه مردود اعلام شد و نیمه نخست با برتری ۰-۱ رئال مادرید تمام شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو و روی ارسال مارسلو، رئال مادرید فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه بنزما با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه ۵۶ داور بعد از بازبینی صحنه تصمیم گرفت لوکا مودریچ را به خاطر تکل خشن اخراج کند تا کار برای رئال مادرید دشوار شود. اما در دقیقه ۶۲ اختلاف دو برابر شد. تونی کروس موفق شد با یک ضربه تماشایی به کنج دروازه، گل دوم رئال مادرید را وارد دروازه سلتاویگو کند.

در ادامه جریان بازی آرام شد و رئال مادرید که از برتری خود اطمینان داشت به اداره جریان بازی پرداخت تا اینکه در دقیقه ۸۰ به گل سوم هم دست یافت. حرکت تکنیکی بنزما و پاس دقیق او لوکاس واسکز را تک به تک کرد و او نیز با ضربه‌ای دقیق موفق به زدن گل سوم تیمش شد.به نظر می‌رسید بازی رو به پایان باشد اما در دقیقه ۹۱ پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو و روی ضد حمله سریع سلتا و در شرایطی که بازیکنان رئال مادرید جا مانده بودند، لوسادا روی پاس دیوپ موفق به گلزنی شد تا بازی با برتری ۱-۳ رئال مادرید به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو

سلتاویگورئال مادرید
۵۶%مالکیت۴۴%
۴شوت در چارچوب۱۱
۲شوت خارج از چارچوب۳
۸مهار دروازه بان۲
۵۲۱تعداد پاس۴۱۳
۴۶۲پاس صحیح۳۴۸
۲۷سانتر۱۱
۶کرنر۴
۱۷خطا۱۲
۵آفساید۱
۶کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو

۲۵ اسفند ۱۳۹۷

در ادامه رقابت های هفته ۲۸ لالیگای اسپانیا رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو به مصاف سلتاویگو رفت که در نهایت با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید.این اولین دیداری بود که زیدان پس از اخراج سانتیاگو سولاری  هدایت این تیم را به عهده گرفت.نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید.

اما رئال در نیمه ی دوم شروعی طوفانی داشت . ایسکو در دقیقه ی ۶۲ و گرت بیل در دقیقه ی ۷۷ پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو دو بازیکنی بودند که در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی برای رئال گلزنی کردند. در واقع حملات گسترده ی رئال به سلتاویگویی ها اجازه ی قدرت نمایی نمی داد و اینگونه بود که دروازه ی این تیم قفل ماند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو

رئال مادریدسلتاویگو
۵۳%مالکیت۴۷%
۷شوت در چارچوب۱
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۵
۵۲۸تعداد پاس۴۷۷
۴۶۸پاس صحیح۴۱۶
۸سانتر۱
۹کرنر۲
۸ضربه ایستگاهی۱۴
۱۵خطا۸
۲آفساید۲
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو

آخرین بروز رسانی : آگوست 24, 2023