تی وی تو
رئال مادرید
سلتاویگو

شنبه ۱۳ فروردین ۲۱:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده رئال مادرید سلتاویگو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید سلتاویگو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال رئال مادرید سلتاویگو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید سلتاویگو را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید سلتاویگو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید سلتاویگو را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو

رئال مادرید و سلتاویگو در چارچوب رقابت های لالیگا به مصاف هم رفتند که این دیدار پر گل با نتیجه ۵-۲ به سود رئال مادرید خاتمه یافت.

سلتاویگو با گلزنی سانتی مینا در دقیقه ۴ خیلی زود میزبان نامدارش را غافلگیر کرد. رئالی‌ها با گلزنی کریم بنزما در دقیقه ۲۴  به بازی برگشتند، اما تنها هفت دقیقه بعد برای دومین بار دروازه‌شان توسط فرانکو سروی بازی شد. به این ترتیب تیم میهمان برنده به رختکن رفت.

در نیمه دوم از پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو اما ورق کاملاً به سود تیم تحت هدایت کارلو آنچلوتی برگشت و این تیم با گلزنی دوباره کریم بنزما در همان دقیقه نخست، بازی را مساوی کرد. گل دقیقه ۵۵ وینیسیوس جونیور برای اولین بار کهکشانی‌ها را در این بازی پیش انداخت. پس از او پای ادواردو کاما وینگا بازیکن جدید رئالی‌ها هم به گلزنی باز شد و او اولین گلش برای این تیم را در دقیقه ۷۲ به ثمر رساند.

گل حسن ختم پیروزی خانگی تیم پایتخت اسپانیا را هم مهاجم فرانسوی‌اش کریم بنزما رقم زد وقتی که با گلزنی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۸۸ هت‌تریک کرد.

پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو

 

رئال مادریدسلتاویگو 
۶۰%مالکیت۴۰%
۱۱شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۷
۶۱۳تعداد پاس۴۱۳
۵۴۲پاس صحیح۳۳۹
۱۹سانتر۱۱
۷کرنر۳
۸خطا۱۶
۳آفساید۰
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو

 

پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو

در ادامه هفته آغازین رقابت‌های لالیگای اسپانیا، سلتاویگو در ورزشگاه بالایدوس میزبان رئال مادرید بود که در پایان این شاگردان زیدان بودند که به پیروزی دست یافتند.

در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه هیچیک از دو تیم رخ نداد و رئال مادرید با اولین حمله خطرناک خود به گل اول رسید. پاس زمینی و دقیق گرت بیل در دهانه دروازه به کریم بنزما رسید و او نیز با ضربه ای مناسب اولین گل فصل رئال مادرید را به ثمر رساند. در لحظات پایانی نیمه اول و روی اشتباه اودریوزولا، سلتاویگو به گل رسید اما این گل بعد از بازبینی صحنه مردود اعلام شد و نیمه نخست با برتری ۰-۱ رئال مادرید تمام شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم پخش زنده بازی رئال مادرید سلتاویگو و روی ارسال مارسلو، رئال مادرید فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه بنزما با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه ۵۶ داور بعد از بازبینی صحنه تصمیم گرفت لوکا مودریچ را به خاطر تکل خشن اخراج کند تا کار برای رئال مادرید دشوار شود. اما در دقیقه ۶۲ اختلاف دو برابر شد. تونی کروس موفق شد با یک ضربه تماشایی به کنج دروازه، گل دوم رئال مادرید را وارد دروازه سلتاویگو کند. در ادامه جریان بازی آرام شد و رئال مادرید که از برتری خود اطمینان داشت به اداره جریان بازی پرداخت تا اینکه در دقیقه ۸۰ به گل سوم هم دست یافت. حرکت تکنیکی بنزما و پاس دقیق او لوکاس واسکز را تک به تک کرد و او نیز با ضربه‌ای دقیق موفق به زدن گل سوم تیمش شد.

به نظر می‌رسید بازی رو به پایان باشد اما در دقیقه ۹۱ و روی ضد حمله سریع سلتا و در شرایطی که بازیکنان رئال مادرید جا مانده بودند، لوسادا روی پاس دیوپ موفق به گلزنی شد تا بازی با برتری ۱-۳ رئال مادرید به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو

سلتاویگو رئال مادرید
۵۱%مالکیت۴۹%
۳شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۴۹۶تعداد پاس۴۷۱
۴۱۸پاس صحیح۳۹۴
۱۰سانتر۱۳
۱کرنر۷
۲۳خطا۱۳
۱آفساید۰
۳کارت زرد۴

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو

در هفته هفدهم رقابت‌های لالیگا رئال مادرید موفق شد با نتیجه‌ی دو بر صفر سلتاویگو را شکست دهد. دردقیقه ‘۶ رئال مادرید در حالی به گل رسید که لحظه ای قبل دروازه اش در آستانه باز شدن بود اما فرصتی که آسپاس در موقعیت تک به تک از دست داد، تبدیل به ضد حمله ای شد که با ارسال آسنسیو و ضربه سر لوکاس وازکز به گل اول بازی تبدیل شد.

سپس در دقیقه ’۴۳ ضربه والی کارواخال به توپ سرگردان پشت محوطه با اختلاف بسیار کم از کنار دروازه به بیرون رفت. در نهایت نیمه اول بدون هیچ وقت تلف شده ای با پیروزی رئال مادرید به پایان رسید.

در دقیقه ’۵۳ رئال مادرید به گل دوم رسید، با اشتباه بازیکنان سلتا و توپ گیری مودریچ، در نهایت توپ را به لوکاس وازکز رساند تا این بازیکن آسنسیو را در موقعیت تک به تک قرار دهد و آسنسیو هم بازی خوب خود را با اولین گل فصلش تکمیل کرد.

پس از آن بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود تا که در دقیقه ‘۳+۹۰ ناچو برای دومین بار در این دیدار دروازه تیمش را با دفع توپ از روی خط دروازه نجات داد تا بازی با پیروزی ۲-۰ و ثبت کلین شیت برای تیبو کورتوا به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو

 

رئال مادریدسلتاویگو 
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۲
۴۶۹تعداد پاس۶۷۲
۴۰۹پاس صحیح۵۹۶
۱۱سانتر۲۶
۱کرنر۵
۱۴خطا۱۴
۱آفساید۰
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو

 

پخش بازی رئال مادرید سلتاویگو زنده

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و چهارم رقابت های لالیگا ی اسپانیا ، تیم های رئال مادرید و سلتاویگو با یکدیگر دیدار کردند. این دو تیم ضمن ارائه ی یک بازی جذاب و دیدنی به تساوی ۲-۲ دست یافتند. در نیمه ی نخست این دیدار ، سلتاویگو موفق شد با تک گل اسمولوف در دقیقه ی ۷ به برتری ۱-۰ دست پیدا کند. رئال که زمان کافی برای جبران این اختلاف داشت در دقیقه ی ۵۲ با ضربه ی کروس حساب کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. راموس نیز در دقیقه ی ۶۵ ضربه ی ایستگاهی تیمش را به گل دوم تبدیل کرد. سلتاویگو در دقیقه ی ۸۵ با ضربه ی مینا موفق شد این گل دوم را جبران کند تا این بازی با نتیجه ی ۲-۲ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو

 

رئال مادریدسلتاویگو
۶۵%مالکیت۳۵%
۴شوت در چارچوب۳
۹شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۶۴۸تعداد پاس۳۴۳
۵۶۹پاس صحیح۲۶۲
۳۸سانتر۱۲
۹کرنر۳
۱۰خطا۱۰
۳آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و سلتاویگو

در ادامه هفته آغازین رقابت‌های لالیگای اسپانیا، سلتاویگو در ورزشگاه بالایدوس میزبان رئال مادرید بود که در پایان این شاگردان زیدان بودند که به پیروزی دست یافتند.در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه هیچ یک از دو تیم رخ نداد و رئال مادرید با اولین حمله خطرناک خود به گل اول رسید. پاس زمینی و دقیق گرت بیل در دهانه دروازه به کریم بنزما رسید و او نیز با ضربه ای مناسب اولین گل فصل رئال مادرید را به ثمر رساند. در لحظات پایانی نیمه اول و روی اشتباه اودریوزولا، سلتاویگو به گل رسید اما این گل بعد از بازبینی صحنه مردود اعلام شد و نیمه نخست با برتری ۰-۱ رئال مادرید تمام شد.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم بازی زنده رئال مادرید سلتاویگو و روی ارسال مارسلو، رئال مادرید فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت اما ضربه بنزما با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه ۵۶ داور بعد از بازبینی صحنه تصمیم گرفت لوکا مودریچ را به خاطر تکل خشن اخراج کند تا کار برای رئال مادرید دشوار شود. اما در دقیقه ۶۲ اختلاف دو برابر شد. تونی کروس موفق شد با یک ضربه تماشایی به کنج دروازه، گل دوم رئال مادرید را وارد دروازه سلتاویگو کند.

در ادامه جریان بازی آرام شد و رئال مادرید که از برتری خود اطمینان داشت به اداره جریان بازی پرداخت تا اینکه در دقیقه ۸۰ به گل سوم هم دست یافت. حرکت تکنیکی بنزما و پاس دقیق او لوکاس واسکز را تک به تک کرد و او نیز با ضربه‌ای دقیق موفق به زدن گل سوم تیمش شد.به نظر می‌رسید بازی رو به پایان باشد اما در دقیقه ۹۱ پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو و روی ضد حمله سریع سلتا و در شرایطی که بازیکنان رئال مادرید جا مانده بودند، لوسادا روی پاس دیوپ موفق به گلزنی شد تا بازی با برتری ۱-۳ رئال مادرید به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو

 

سلتاویگورئال مادرید
۵۶%مالکیت۴۴%
۴شوت در چارچوب۱۱
۲شوت خارج از چارچوب۳
۸مهار دروازه بان۲
۵۲۱تعداد پاس۴۱۳
۴۶۲پاس صحیح۳۴۸
۲۷سانتر۱۱
۶کرنر۴
۱۷خطا۱۲
۵آفساید۱
۶کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو

پخش بازی رئال مادرید و سلتاویگو

در ادامه رقابت های هفته ۲۸ لالیگای اسپانیا رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو به مصاف سلتاویگو رفت که در نهایت با نتیجه دو بر صفر به پیروزی رسید.این اولین دیداری بود که زیدان پس از اخراج سانتیاگو سولاری  هدایت این تیم را به عهده گرفت.نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. اما رئال در نیمه ی دوم شروعی طوفانی داشت . ایسکو در دقیقه ی ۶۲ و گرت بیل در دقیقه ی ۷۷ دو بازیکنی بودند که در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی برای رئال گلزنی کردند. در واقع حملات گسترده ی رئال به سلتاویگویی ها اجازه ی قدرت نمایی نمی داد و اینگونه بود که دروازه ی این تیم قفل ماند. در نهایت با اتماام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۲-۰ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو

 

رئال مادریدسلتاویگو
۵۳%مالکیت۴۷%
۷شوت در چارچوب۱
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۵
۵۲۸تعداد پاس۴۷۷
۴۶۸پاس صحیح۴۱۶
۸سانتر۱
۹کرنر۲
۸ضربه ایستگاهی۱۴
۱۵خطا۸
۲آفساید۲
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید سلتاویگو – تی وی تو