تی وی تو
رئال مادرید
اوساسونا

چهارشنبه ۵ آبان ۲۳:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

پخش زنده بازی رئال مادرید اوساسونا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید اوساسونا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید اوساسونا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لالیگا اسپانیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رئال مادرید – اوساسونا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید اوساسونا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی رئال مادرید اوساسونا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید اوساسونا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید اوساسونا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی رئال مادرید اوساسونا – ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

در ادامه هفته سی و چهارم لالیگا اسپانیا، دو تیم رئال مادرید و اوساسونا در ورزشگاه آلفردو دی استفانو به مصاف هم رفتند.

در نیمه اول، رئال مادرید بدون چون و چرا تیم برتر میدان از نظر مالکیت و خلق موقعیت گلزنی بود. رئال مادرید از دقیقه ۲۰ به بعد حملات خود را برای رسیدن به گل، آغاز کردند و موقعیت خطرناکی نیز خلق کردند، اما درخشش سرخیو هررا گلر اوساسونا مانع از باز شدن قفل دروازه‌اش در نیمه اول شد تا این دو تیم با تساوی بدون گل به رختکن بروند. 

در نیمه دوم همانند نیمه اول، رئال مادرید مالک توپ و میدان بود و بار دیگر حملات خود را روی دروازه اوساسونا ترتیب داد. در ۲۰ دقیقه پایانی فشار لوس بلانکوس برای رسیدن به گل پیروزی چند برابر شد و سرانجام در دقیقه ۷۶، ادر میلیتائو گل اول را با پاس گل ایسکو به ثمر رساند. بعد از این گل رئال مادرید دست از تلاش برای رسیدن به گل بعدی نکشید و در دقیقه ۸۰، کاسمیرو اختلاف را دو برابر کرد تا شاگردان زیدان با نتیجه ۲-۰ پیروز میدان شوند. 

در پایان گزارش زنده بازی رئال مادرید اوساسونا رئال مادرید با این برد، بار دیگر اختلاف را به ۲ امتیاز کاهش داد.

پخش زنده بازی رئال مادرید اوساسونا

 

رئال مادرید اوساسونا 
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۲
۱۱شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۴
۶۸۰تعداد پاس۳۵۳
۶۰۶پاس صحیح۲۶۴
۱۷سانتر۱۵
۷کرنر۰
۹خطا۱۲
۲آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اوساسونا

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اوساسونا – ۲۰ دی ۹۹

تیم رده نوزدهمی اوساسونا در هفته هجدهم لالیگا اسپانیا، در پامپلونا میزبان رئال‌ مادرید مدافع عنوان قهرمانی بود. این زورآزمایی با تساوی صفر-صفر به پایان رسید. بارش برف در دو روز اخیر موجب یخ‌زدگی زمین چمن ورزشگاه خانگی اوساسونا شده بود. همچنین در نیمه دوم، بازش برف شدت گرفت و کار را دشوارتر کرد و هیچیک از تیم‌ها موفق به باز کردن دروازه حریف نشدند.

رئال‌مادرید که در رده دوم است با این تساوی به امتیاز ۳۷ رسید و اوساسونا هم ۱۵ امتیازی شد. هم اکنون اتلتیکومادرید با ۳۸ امتیاز و سه بازی کمتر نسبت به رئال، صدرنشین است.

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اوساسونا – تی وی تو

 

اوساسونا رئال‌ مادرید
۲۹%مالکیت۷۱%
۲شوت در چارچوب ۱
۴شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۲
۳۲۹تعداد پاس۷۷۱
۲۳۹پاس صحیح۶۸۹
۱۳سانتر۲۹
۲کرنر۴
۹خطا۳
۱آفساید۳

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اوساسونا – تی وی تو

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اوساسونا – ۲۰ بهمن ۹۸

دو تیم فوتبال رئال‌مادرید و اوساسونا در هفته بیست‌وسوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا برابر هم صف آرایی کردند که سرانجام این دیدار با حساب پرگل ۴-۱ به سود شاگردان زیدان به فرجام رسید.در این بازی و در نیمه اول اونای گارسیا در دقیقه ۱۴ دروازه کورتوا را باز کرد و جرقه گل‌های رئال را زد که در ادامه ایسکو در دقیقه ۳۳ و سرخیو راموس در دقیقه ۳۸ دوبار گلزنی کردند تا نیمه اول ۲-۱ به سود مهمان خاتمه یابد.در نیمه دوم بازیکنان میزبان با آنکه پیش کشیدند ولی تحت تاثیر حملات دامنه دار تیم رئال قرار گرفتند و دوبار دیگر دروازه شان باز شد که لوکاس واسکز در دقیقه ۸۴ نتیجه را ۳-۱ ساخت.

بازی با حساب ۳-۱ به سود کهکشانی ها در وقت‌های معمولی دنبال می‌شد اما لوکایوویچِ تازه وارد (دقیقه ۸۸) به جای بنزما، روی پاس زیبای والورده در مقابل دروازه با دروازه‌بان در فرصت تک به تک قرار گرفت و در دقیقه ۹۲ گل‌زنی کرد تا ضمن به ثمر رساندن گل چهارم تیمش، دومین گل فصل خود را به ثمر برساند.با این برتری رئال‌مادرید ۵۲ امتیازی شد و فاصله خود با بارسلونا را حفظ کرد و تا انجام دیدار بارسا با رئال‌بتیس، اختلاف رئال با کاتالان‌ها به عدد ۶ رسید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اوساسونا – تی وی تو

 

اوساسونا رئال‌مادرید
۴۵%مالکیت۵۵%
۴شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۴۲۱تعداد پاس۵۰۸
۲۳۴پاس صحیح۴۱۴
۲۵سانتر۲۰
۴کرنر۳
۱۱خطا۱۵
۰آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اوساسونا – تی وی تو

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اوساسونا – ۳ مهر ۹۸

در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، رئال مادرید در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو میزبان اوساسونا بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۰ شاگردان زیدان به پایان رسید.رئال مادرید که در ابتدای هفته یک پیروزی دلچسب را مقابل سویا به دست آورده بود، به امید صدرنشینی احتمالی در صورت پیروزی در این بازی، پای به میدان گذاشته بود. شاگردان زیدان مطابق انتظار بازی را در دست داشتند و در دقیقه ۱۸، تونی کروس با یک ضربه سهمگین دروازه اوساسونا را تهدید کرد اما ضربه او با فاصله‌ای اندک به بیرون رفت. نیمه اول این دیدار کم حادثه بود و سرانجام در دقیقه ۳۶ روی پاس تونی کروس، این وینیسیوس جونیور بود که از پشت محوطه با یک ضربه کات‌دار و زیبا دروازه روبن مارتینز را گشود تا شاگردان زیدان با همان برتری ۱-۰ به رختکن بروند.

در همان دقایقی ابتدایی نیمه دوم، روی یک ضد حمله خطرناک، وازکز با یک واس عالی لوکا یوویچ را در موقعیتی ایده‌آل قرار داد اما ضربه این بازیکن با اختلافی اندک از روی دروازه اوساسونا به بیرون رفت. شاگردان زیدان حملات خود را ادامه دادند تا در دقیقه ۵۷، روی پاس در عمق عالی وازکز، لوکا جوویچ در شرایط تک به تک با بیرون پا گلزنی کرد اما با بررسی VAR، به دلیل آفساید این گل مردود اعلام شد.

اما دقایقی بعد رودریگوی برزیلی که جانشین وینیسیوس شده بود روی پاس هم‌وطنش کاسمیرو، با یک ضربه مطمئن اولین گل خود را با پیراهن رئال مادرید به ثمر رساند تا شاگردان زیزو به کسب پیروزی در این بازی نزدیک شوند. در دقایق پایانی اوساسونا تلاش زیادی برای رسیدن به گل انجام داد اما نتیجه‌ای نگرفت و بازی با نتیجه ۲-۰ به سود کهکشانی‌ها به پایان رسید.رئال مادرید با این پیروزی ۱۴ امتیازی شد و به صدر جدول لالیگا صعود کرد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اوساسونا – تی وی تو

 

رئال‌مادریداوساسونا 
۵۴%مالکیت۴۶%
۴شوت در چارچوب ۰
۸شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۳
۴۷۸تعداد پاس۳۹۰
۴۰۱پاس صحیح۳۰۹
۱۳سانتر۱۸
۷کرنر۵
۱۳خطا۱۳
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اوساسونا – تی وی تو

پخش زنده بازی رئال مادرید اوساسونا – ۲۳ بهمن ۹۵

اوساسونا در هفته بیست و دوم لالیگا میزبان رئال مادرید بود. رئال که با توجه به پیروزی بارسلونا برای چند ساعت صدر جدول را از دست داده بود با پیروزی ۳-۱ مقابل اوساسونا دوباره صدر جدول را پس گرفت.شاگردان زیدان در دقیقه ۲۴ با گل رونالدو پیش افتادند، اما فقط ۱۰ دقیقه بعد لئون گل تساوی را به ثمر رساند تا دو تیم با تساوی به نیمکت بروند. با شروع نیمه دوم رئالی‌ها برای برد به آب و آتش زدند و دقیقه ۶۲ ایسکو بالاخره توانست گل دوم را برای مادریدی‌ها وارد دروازه اوساسونا کند. لوکاس واسکز هم دقیقه ۹۳ تیر خلاص را شلیک کرد تا رئال با نتیجه ۳-۱ به برتری برسد. با این برد، که بسیار سخت به دست آمد، رئال ۴۹ امتیازی شد و دوباره صدرنشین لالیگا. با وجود دو بازی کمتر نسبت به بارسلونا.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اوساسونا – تی وی تو

 

اوساسونا رئال‌مادرید
۳۴%مالکیت۶۶%
۸شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۷
۳۰۹تعداد پاس۶۱۱
۲۱۰پاس صحیح۵۱۷
۲سانتر۳
۳کرنر۲
۸ضربه ایستگاهی۱۰
۱۰خطا۸
۳آفساید۳
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اوساسونا – تی وی تو