تی وی تو
رئال مادرید
اتلتیکو مادرید

یکشنبه ۱۸ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده رئال مادرید اتلتیکو مادرید – نتیجه زنده بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید – شما می توانید از تی وی تو پخش آنلاین بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید را رایگان تماشا کنید

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال رئال مادرید – اتلتیکو مادرید به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال رئال مادرید اتلتیکو مادرید را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید و اتلتیکو مادرید 

در ادامه بازی‌های هفته هفدهم لالیگا شاهد دربی مادرید بودیم که شاگردان آنچلوتی با دو گل این بازی را به نفع خود به پایان رساندند.

کهکشانی‌ها با گلزنی مهاجم فرانسوی‌ها خود بنزما که به تازگی از بند مصدومیت رها شده است، در دقیقه ۱۶ از رقیب همشهری پیش افتادند. در دقیقه ۵۷ هم آسنسیو دومین گل را برای تیم میزبان به ثمر رساند.

در پایان پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیکومادرید  اتلتیکو با ۳۱ امتیاز به صورت موقت به مکان چهارم صعود کرد. ایبار در این فصل شرایط بهتری را سپری می کند و با ۲۳ امتیاز تیم هشتم جدول است.

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید 

 

رئال مادریداتلتیکو مادرید
۶۱%مالکیت۳۹%
۳شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۳
۶مهار دروازه بان۱
۶۴۱تعداد پاس۳۸۸
۵۸۱پاس صحیح۳۳۵
۵سانتر۲۱
۳کرنر۶
۱۷خطا۱۵
۰آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید 

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید

در هفته بیست و ششم لالیگا در دربی مادرید ، دو تیم اتلتیکو مادرید و رئال مادرید در ورزشگاه خانگی اتلتیکو ، واندا متروپولیتانو به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید . لوئیز سوارز مهاجم گلزن اتلتیکو در دقیقه ۱۵ روی پاس مارکوس یورنته گل اول برای تیمش به ثمر رساند و میزبان را پیش انداخت .

در ادامه نیمه اول پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید ، رئال مادرید نتوانست موقعیت خطرناکی را روی دروازه اتلتیکو ترتیب دهد و بدین ترتیب نیمه اول با تک گل سوارز به پایان رسید . در نیمه دوم  با آمدن وینیسیوس جونیور و فده والورده جان تازه ای به پیکره رئال دمیده شد و فشار حملات این تیم افزایش یافت .

مقاومت تیم اتلتیکو تا دقایق پایانی برای حفظ تک گل ادامه داشت تا که کریم بنزما توانست در دقیقه ۸۸ این مقاومت را شکسته و گل تساوی را وارد دروازه یان اوبلاک کرد . در دقایق باقی مانده پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیکومادرید نیز اتفاق خاصی رخ نداد و دو تیم به تساوی و تقسیم امتیازات رضایت دادند . 

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید

 

اتلتیکو مادریدرئال مادرید
۳۹مالکیت۶۱
۵شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۸
۷مهار دروازه بان۴
۴۲۸تعداد پاس۶۴۶
۳۵۶پاس صحیح۵۷۱
۱۰سانتر۲۳
۱کرنر۶
۱۹خطا۹
۰آفساید۰
۵کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید

 

پخش زنده رئال مادرید اتلتیکو مادرید از اینترنت

حساس‌ترین بازی این هفته لالیگا دربی مادرید بود که در ورزشگاه خالی از تماشاگر آلفردو دی‌استفانو برگزار شد و رئال‌مادرید این بازی را از اتلتیکومادرید ۲ بر صفر برد. رئال تیم برتر میدان در نیمه نخست بود و مزد برتری‌اش را هم با یک گل گرفت. ارسال عالی کروس و ضربه سر کاسمیرو در دقیقه ۱۵ رئالی‌ها را به گل برتری رساند. دقیقه ۶۳ بازی زنده رئال مادرید اتلتیکو مادرید ، کارواخال با شوت تماشایی‌اش تیر دروازه اتلتیکو را هدف گرفت و توپ به پشت اوبلاک برخورد کرد تا گل دوم رئال به ثبت برسد. درخشش کورتوا باعث شد رئال در این بازی مهم دروازه‌اش را بسته نگه دارد و برد این تیم هم حفظ شود.

در پایان بازی رئال و اتلتیکو مادرید زنده و با این برد رئالی‌ها ۲۳ امتیازی شدند و در رده سوم قرار گرفتند. ضمن این که نسبت به اتلتیکومادرید که ۲۶ امتیازی و همچنان صدرنشین است، یک بازی کمتر انجام داده‌اند.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اتلتیکو مادرید – تی وی تو

 

رئال‌مادریداتلتیکومادرید
۵۶%مالکیت۴۴%
۳شوت در چارچوب۱
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۶۶۲تعداد پاس۵۰۲
۵۹۴پاس صحیح۴۳۱
۸سانتر۱۷
۳کرنر۶
۷خطا۱۶
۰آفساید۲
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اتلتیکو مادرید – تی وی تو

 

پخش آنلاین فوتبال رئال مادرید و اتلتیکو مادرید

در چارچوب هفته بیست و دوم لالیگا، رئال مادرید در دربی شهر مادرید اتلتیکو را با گلزنی بن‌زما شکست داد. نیمه نخست این دیدار به آرامی سپری شد. شاگردان زین الدین زیدان موقعیت های نصف و نیمه ای روی دروازه اوبلاک خلق کردند که حاصلی نداشت. در ادامه  شاهد اتفاق خاصی نبودیم و نیمه نخست با تساوی بدون گل به پایان رسید. در نیمه دوم پخش زنده رئال مادرید و اتلتیکو مادرید ، میزبان بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۶، فرلاند مندی پاس زیبایی برای کریم بنزما ارسال کرد و او توانست تک گل این بازی را به ثمر برساند. در ادامه اتلتیکو چند تعویض انجام داد. بازیکنانش در تلاش برای جبران گل خورده بودند که متاسفانه ناموفق بود و بازی با نتیجه ۱-۰ به سود رئال مادرید خاتمه یافت.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اتلتیکو مادرید – تی وی تو

رئال مادریداتلتیکو مادرید
۶۴٪مالکیت٪۳۶
۵شوت در چارچوب۱
۸شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۴
۶۴۴تعداد پاس۳۴۸
۵۶۸پاس صحیح۲۵۷
۲۷سانتر۱۴
۵کرنر۶
۱۸خطا۱۱
۰آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اتلتیکو مادرید – تی وی تو

پخش آنلاین بازی رئال مادرید اتلتیکومادرید

در فینال سوپرجام اسپانیا، رئال مادرید و اتلتیکومادرید مقابل هم صف آرایی کردند. بازی به آرامی شروع شد. در دقیقه ۱۴، روی پاس اشتباه سرخیو راموس در محوطه جریمه رئال مادرید توپ به ژائو فلیکس رسید و شوت ستاره جوان روخی بلانکو با اختلافی اندک از کنار دروازه بیرون رفت. نیمه اول این دیدار با نتیجه بدون گل به پایان رسید. در نیمه دوم، بازی پایاپای ادامه داشت.

در دقیقه ۸۰ بازی رئال مادرید اتلتیکو مادرید زنده و در نزدیکی دروازه رئال مادرید، موراتا صاحب توپ شد و شوت او را کورتوآ با عکس العملی دیدنی به بیرون فرستاد. سرانجام بازی در وقت قانونی بدون گل به پایان رسید و به وقت های اضافه کشیده شد. این رئال مادرید بود که با درخشش کورتوا موفق شد با نتیجه ۴ بر یک اتلتیکو را شکست دهد.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اتلتیکو مادرید – تی وی تو

رئال مادریداتلتیکومادرید
۶۵٪مالکیت۳۵٪
۵شوت در چارچوب۵
۱۳شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۵
۸۴۷تعداد پاس۴۵۳
۷۵۴پاس صحیح۳۴۵
۳۲سانتر۱۷
۶کرنر۸
۲۰خطا۲۳
۰آفساید۱
۴کارت زرد۵
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اتلتیکو مادرید – تی وی تو

پخش زنده بازی رئال مادرید و اتلتیکومادرید

در هفتمین هفته از بازی های لالیگا اتلتیکو مادرید در استادیوم واندا متروپولیتانو میزبان رئال مادرید بود. نیمه نخست این بازی نه چندان جذاب با تساوی بدون گل به اتمام رسید. در نیمه دوم هر دو تیم هجومی بازی کردند و موقعیت های گلزنی زیادی داشتند که به ثمر نرسید. مربیان هر دو تیم با تعویض های در تلاش بودند تا نتیجه بازی را تغییر دهند که متاسفانه موفق نشدن و در نهایت بازی با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اتلتیکو مادرید – تی وی تو

اتلتیکو مادریدرئال مادرید
۴۴٪مالکیت۵۶٪
۱شوت در چارچوب۳
۶شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۱
۴۴۸تعداد پاس۵۶۶
۳۷۹پاس صحیح۴۹۵
۱۸سانتر۲۷
۵کرنر۷
۱۴خطا۱۴
۴آفساید۱
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال رئال مادرید اتلتیکو مادرید – تی وی تو