تی وی تو
بایرن مونیخ
هرتابرلین

یکشنبه ۳ بهمن ۲۰:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

فوتبال زنده بایرن مونیخ و هرتابرلین امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ هرتابرلین را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ هرتابرلین امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی زنده بایرن مونیخ و هرتابرلین به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ هرتابرلین را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ هرتابرلین را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ هرتابرلین را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ هرتابرلین

در ادامه هفته سوم بوندسلیگا، دو تیم بایرن مونیخ و هرتابرلین در ورزشگاه آلیانز آرنا به میدان رفتند. باواریایی‌ها پس از تساوی مقابل بروسیا مونشن‌گلادباخ در هفته اول، توانستند مسیر پیروزی را پیدا کنند و در مقابل دورتموند در سوپر کاپ، کلن در بوندسلیگا و برمر در جام حذفی به برد رسیدند. شاگردان جولیان ناگلزمان در این سه دیدار موفق به زدن ۱۸ گل شدند و تنها سه گل دریافت کردند. در آن سو هرتابرلین اصلا وضعیت خوبی نداشت و در دو دیدار گذشته خود دو شکست در کارنامه‌اش ثبت شده بود.

در این دیدار توماس مولر در دقیقه ۶ دروازه هرتابرلین را برای بار اول باز کرد. سپس در دقیقه ۳۴، روبرت لواندوفسکی ماشین گلزنی لهستانی اختلاف را دو برابر کرد تا نیمه اول با پیروزی ۲-۰ بایرن مونیخ به پایان برسد.

در نیمه دوم نیز، بایرن مونیخ خیلی سریع توسط جمال موسیالا در دقیقه ۴۹ به گل سوم رسید تا هرتابرلین دیگر امیدی برای بازگشت به بازی نداشته باشد. در ادامه گزارش زنده بازی بایرن مونیخ و هرتابرلین روبرت لواندوفسکی در دقیقه ۷۰ گل چهارم را وارد دروازه هرتابرلین کرد و این پایان کار در این بازی نبود و در دقیقه ۸۴ لواندوفسکی هت تریک کرد تا بایرن مونیخ با نتیجه پرگل ۵-۰ پیروز بازی شود.

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ هرتابرلین

 

بایرن مونیخهرتابرلین 
۶۳%مالکیت۳۷%
۶شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۱
۶۱۹تعداد پاس۳۶۰
۵۴۳پاس صحیح۲۸۰
۲۱سانتر۱۰
۸کرنر۳
۴خطا۵
۰آفساید۳

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ هرتابرلین

 

پخش زنده بازی بایرن مونیخ هرتابرلین

هفته بیستم بوندس‌لیگای آلمان با برگزاری دیداری در پایتخت بین هرتابرلین و بایرن‌مونیخ آغاز شد که باواریایی‌ها این بازی را با یک گل بردند. دقیقه ۱۲ لواندوفسکی در میان ناباوری پنالتی‌اش را از دست داد و این اولین پنالتی از دست رفته او در پیراهن بایرن مونیخ بود.البته بایرن دقیقه ۲۱ توسط کومان به گلی رسید که تنها گل بازی بود.پاس بلند نیکلاس زوله، توماس مولر را در گوشه زمین صاحب توپ کرد. مولر توپ را به کومان پاس داد و او پس از یک چرخش، با ضربه ای از پشت محوطه جریمه، دروازه میزبان را گشود.

بایرن که باید برای حضور در جام‌جهانی باشگاه‌ها به قطر سفر کند، ۴۸ امتیازی شد و جایگاهش را در صدر جدول مستحکم کرد. هرتا با ۱۷ امتیاز تیم پانزدهم جدول است.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ هرتابرلین – تی وی تو

 

هرتابرلین بایرن‌مونیخ 
۳۸%مالکیت۶۲%
۷شوت در چارچوب ۶
۲شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۷
۳۴۲تعداد پاس۵۳۴
۲۶۱پاس صحیح۴۴۶
۹سانتر۳۱
۳کرنر۱۱
۱۲خطا۱۵
۶آفساید۳
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ هرتابرلین – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ هرتابرلین

بایرن مونیخ در دیداری دراماتیک با نتیجه ۳-۴ هرتابرلین را مغلوب کرد. بایرن مونیخ بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه ۹ و روی ریباند یک کرنر می توانست توسط رابرت لواندوفسکی به گل اول برسد، اما ضربه او توسط شولو مهار شد.در دقیقه ۲۱ سرژ گنابری با ورود به محوطه جریمه فرصت خوبی برای باز کردن دروازه هرتابرلین پیدا کرد، اما ضربه زمینی او در اختیار دروازه بان حریف قرار گرفت. دقایقی بعد یک بار دیگر سرژ گنابری در مقابل دروازه هرتا صاحب فرصت گلزنی شد، اما ضربه او به تور کنار دروازه برخورد کرد و تبدیل به گل نشد.اما در دقیقه ۴۰ پخش زنده بایرن مونیخ و هرتابرلین ، بایرن به گل اول دست یافت.ضربه سر رابرت لواندوفسکی با عکس العمل تماشایی شولو همراه شد، اما در ریباند خود این بازیکن موفق به باز کردن دروازه حریف شد.

در دقایق باقیمانده نیمه نخست اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و در نهایت بایرن با برتری ۰-۱ راهی رختکن شد.بایرن مونیخ نیمه دوم را نیز هجومی شروع کرد و در دقیقه ۵۱ به گل رسید. ارسال زمینی ریچاردز از سمت راست به لواندوفسکی رسید و این بازیکن با ضربه ای دقیق به گوشه سمت چپ دروازه موفق به گلزنی شد.در دقیقه ۵۴ پخش زنده بازی بایرن مونیخ و هرتابرلین ، هرتابرلین تا آستانه کم کردن اختلاف پیش رفت، اما مانوئل نویر به زیبایی و در دو مرحله ضربات ماتیوس کنا و کوردوبا را مهار کرد. دقایقی بعد هرتابرلین صاحب بهترین فرصت برای زدن گل اول شد، اما ضربه لوکباکیو به دیرک دروازه بایرن مونیخ برخورد کرد و این توپ تبدیل به گل نشد.اما در دقیقه ۶۰ هرتابرلین بالاخره به گل اول دست یافت.

ارسال کنا از روی یک ضربه ایستگاهی از سمت راست با ضربه سر جان کوردوبا همراه شد و هرتا اختلاف را به حداقل رساند.اما حملات هرتابرلین ادامه یافت و این تیم در دقیقه ۷۰ به گل دوم هم رسید. یک و دوی ماتیوس کنا با کریستوف پیانتک باعث شد این بازیکن تک به تک شده و با ضربه ای گل تساوی را به ثمر برساند.

دقایقی بعد کورنتین تولیسو تا آستانه زدن گل سوم بایرن مونیخ پیش رفت، اما ضربه سر او بدون مدافع یارگیر از بالای دروازه هرتابرلین به بیرون رفت.اما بایرن مونیخ در دقیقه ۸۵ به گل سوم دست یافت. روی ارسال یک ضربه ایستگاهی و اثرگذاری توماس مولر، لواندوفسکی در دهانه دروازه موفق به زدن گل سوم تیمش شد.اما این پایان کار نبود و هرتا باز هم به گل رسید. انگانکام یک دقیقه بعد از ورود به میدان با ضربه سر موفق به گلزنی شد و کار را به تساوی کشاند.اما بایرن مونیخ در دقیقه ۹۳ بازی زنده بایرن مونیخ و هرتابرلین ، صاحب یک ضربه پنالتی شد که لواندوفسکی آن را تبدیل به گل کرد تا بایرن مونیخ در این دیدار دشوار با نتیجه ۳-۴ پیروز شود.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ هرتابرلین – تی وی تو

 

بایرن مونیخهرتابرلین
۶۷%مالکیت۳۳%
۹شوت در چارچوب۵
۶شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۵
۵۶۸تعداد پاس۲۷۷
۴۸۶پاس صحیح۲۰۶
۲۶سانتر۱۳
۶کرنر۱
۱۳خطا۱۹
۲آفساید۶
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ هرتابرلین – تی وی تو

پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ و هرتابرلین

در دیداری از هفته هجدهم بوندسلیگا، بایرن مونیخ در روزی که مهمان هرتابرلین بود با حساب ۴ بر ۰ پیروز شد.این بازی تا دقیقه ۶۰ با تساوی بدون گل در حال پیگیری بود و در دقیقه ۶۰ بازی توماس مولر موفق به گلزنی برای بایرن مونیخ شد. رابرت لواندوفسکی در دقیقه ۷۳ از روی نقطه پنالتی گل دوم باواریایی‌ها را به ثمر رساند و تیاگو آلکانتارا در دقیقه ۷۶ اختلاف را به ۳ رساند و ایوان پریشیچ در دقیقه  ۸۴ گل چهارم را وارد دروازه هرتابرلین کرد.این بازی در نهایت با برتری ۴ بر ۰ بایرن مونیخ به پایان رسد و یاران هانس دیتر فلیک این گونه یازدهمین پیروزی فصل خود را جشن گرفتند.

با سه امتیاز این بازی مجموع امتیازات بایرن مونیخ به ۳۶ رسید و این تیم در رده دوم جدول قرار گرفت.هرتابرلین نیز برای نهمین بار در فصل جاری شکست خورد تا شاگردان یورگن کلینزمن با ۱۹ امتیاز در رده چهاردهم جدول قرار بگیرند.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ هرتابرلین – تی وی تو

 

هرتابرلینبایرن مونیخ
۳۲%مالکیت۶۸%
۱شوت در چارچوب۱۰
۴شوت خارج از چارچوب۶
۶مهار دروازه بان۱
۳۴۲تعداد پاس۶۹۰
۲۴۵پاس صحیح۶۰۴
۴سانتر۳۷
۰کرنر۴
۷خطا۱۵
۱آفساید۳
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ هرتابرلین – تی وی تو

پخش زنده بازی بایرن مونیخ و هرتابرلین

در چارچوب هفته ی اول رقابت های بوندسلیگا آلمان ، تیم های بایرن مونیخ و هرتابرلین با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار از سوی دو تیم طوفانی آغاز شد. نخستین گل این دیدار در  دقیقه ی ۲۴ با ضربه ی لواندوفسکی به ثبت رسید اما این گل خیلی زود با حملات سنگین و موفق هرتا برلینی ها جبران شد. در دقیقه ی ۳۶ لوکباکیو و دو دقیقه ی بعد ، گروویچ دو بازیکنی بودند که برای تیمشان برتری ۲-۱ را رقم زدند.

در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش بازی زنده بایرن مونیخ و هرتابرلین ، بایرنی ها که قصد کوتاه آمدن نداشتند فشار را بر دروازه ی حریف افزایش دادند و سرانجام در دقیقه ی ۶۰ ضربه ی ایستگاهی لواندوفسکی دروازه ی برلین را برای بار دو در هم کوبید تا حساب مار به تساوی ۲-۲ بدل شود. در ادامه اتفاق خاصی بر دروازه ی دو تیم رخ نداد تا دو تیم به این تساوی رضایت دهند.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ هرتابرلین – تی وی تو

 

بایرن مونیخهرتابرلین
۷۰%مالکیت۳۰%
۷شوت در چارچوب۳
۴شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۵
۶۶۰تعداد پاس۲۷۸
۵۷۹پاس صحیح۲۰۰
۳۳سانتر۸
۱۲کرنر۰
۶خطا۱۸
۲آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ هرتابرلین – تی وی تو