تی وی تو
بایرن مونیخ
شالکه

یکشنبه ۵ بهمن ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده بازی بایرن مونیخ شالکه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایرن مونیخ شالکه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایرن مونیخ شالکه امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بایرن مونیخ – شالکه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایرن مونیخ شالکه را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بایرن مونیخ شالکه را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایرن مونیخ شالکه را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایرن مونیخ شالکه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرن مونیخ شالکه- ۲۸شهریور ۹۹

بایرن مونیخ در اولین دیدار از فصل جدید بوندس لیگا موفق شد با نتیجه ۸-۰ شالکه را شکست بدهد.بایرنی ها بازی را هجومی آغاز کردند و تنها ۸ دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل اول بازی رسیدند. ارسال بلند جاشوا کیمیچ پشت مدافعان شالکه به سرژ گنابری رسید و او هم بعد از یک چرخش خوب، با ضربه پای چپ تماشایی دروازه حریف را باز کرد.در ادامه بازی کمی متعادل شد و بازیکنان میهمان هم تا اندازه ای پیش کشیدند اما در دقیقه ۱۹ این بایرن بود که به گل دوم رسید. روی یک حرکت از سمت راست بود که توماس مولر توپ را پشت محوطه جریمه برای گورتسکا فراهم کرد و او هم با یک ضربه دقیق، اختلاف را به دو گل افزایش داد.

فشار حملات بایرن ادامه پیدا کرد و بعد از اینکه فارمن در دقیقه ۲۶ یک موقعیت خوب را از تیم میزبان گرفت، باواریایی ها در دقیقه ۳۰ صاحب یک ضربه پنالتی شدند. خطای کاباک روی لواندوفسکی در محوطه جریمه باعث شد تا داور نقطه پنالتی را نشان بدهد. خود لواندوفسکی پشت ضربه قرار گرفت و برخلاف جهت حرکت فارمن، گل سوم را به ثمر رساند.بعد از این گل تیم میهمان پیش کشید اما در دقایق پایانی نیمه اول، باز هم این تیم بایرن بود که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشت؛ ولی در این نیمه، توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بایرن با برتری ۳-۰ به رختکن رفت.

نیمه دوم را هم بایرن بهتر آغاز کرد و این بار تنها دو دقیقه برای باز کردن دروازه شالکه نیاز داشتند. روی یک ضد حمله سریع بود که لروی سانه با دروازه بان حریف تک به تک شد ولی فارمن با خروج به موقع مانع گلزنی او شد؛ ولی توپ برگشت به گنابری رسید و او با یک ضربه دقیق کار را تمام کرد.۱۲ دقیقه بعد، گنابری گل سوم خود و گل پنجم تیمش را در این دیدار به ثمر رساند. روی یک پاس پشت مدافعان بود که سانه در موقعیت تک به تک قرار گرفت ولی این بار پیش از رسیدن به دروازه، گنابری را صاحب موقعیت کرد و او هم حساب کار را ۵-۰ کرد.حملات بایرن بعد از این گل هم فروکش نکرد و در دقیقه ۶۹ این تیم به گل ششم رسید. این بار روبرت لواندوفسکی بود که با یک ضربه رابونای تماشایی، مولر را در موقعیت گلزنی قرار داد و این ستاره آلمانی هم با ضربه ای نه چندان محکم، کار را تمام کرد.این گل هم باعث نشد تا عطش بایرنی ها فروکش کند و در دقیقه ۷۱، سانه اختلاف را به ۷ گل افزایش داد.

پاس در عمق عالی از کیمیچ، باز هم سانه را با فارمن تک به تک کرد و این بار ستاره سابق سیتی با ضربه ای دقیق، موفق به گلزنی شد.بعد از این گل هم بایرنی ها به حملات شان ادامه دادند تا اینکه در دقیقه ۸۱، جمال موسیالا توانست گل هشتم میزبان را به نام خود ثبت کند. او که با پاس لواندوفسکی صاحب موقعیت شده بود، بعد از یک حرکت عرضی، با ضربه ای تماشایی دروازه شالکه را باز کرد.در دقایق پایانی هم بایرنی ها توپ و میدان را در اختیار داشتند اما موفق به زدن گل دیگری نشدند و بازی با نتیجه ۸-۰ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ شالکه 04‌ – تی وی تو

 

بایرن مونیخشالکه
۶۲%مالکیت۳۸%
۱۱شوت در چارچوب۱
۶شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۳
۶۰۳تعداد پاس۳۶۱
۵۳۸پاس صحیح۲۶۸
۱۷سانتر۵
۹کرنر۲
۱۱خطا۱۱
۳آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ شالکه 04‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی بایرن مونیخ شالکه- ۱۳ اسفند ۹۸

تیم فوتبال بایرن مونیخ با برتری یک بر صفر در زمین شالکه در دومین بازی مرحله یک چهارم نهایی رقابت‌های جام حذفی آلمان به جمع چهار تیم برتر این جام راه یافت.جاشوا کیمیش در دقیقه ۴۰ بایرن را صاحب گل کرد و در نهایت تیم مونیخی با حفظ این نتیجه به نیمه نهایی جام حذفی آلمان رسید.کرنر را کوتینیو از سمت چپ ارسال کرد. توپ روی خط محوطه جریمه شالکه به کیمیش رسید و این بازیکن هم با یک شوت چکشی توپ را به گوشه دروازه میزبان فرستاد. تلاش های شالکه برای جبران این تک گل در طول زمان بازی بی فایده بودند . غفلت بازیکنان این تیم از تمام موقعیت ها ی مناسب سبب شد تا دروازه ی بایرنی ها قفل بماند و آن ها با برتری ۱-۰ پیروز این دیدار شوند.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ شالکه 04‌ – تی وی تو

 

شالکهبایرن مونیخ
۱۹%مالکیت۸۱%
۱شوت در چارچوب۳
۳شوت خارج از چارچوب۱۲
۳مهار دروازه بان۱
۲۰۲تعداد پاس۸۳۳
۱۱۶پاس صحیح۷۴۲
۹سانتر۲۷
۱کرنر۱۴
۱۳خطا۵
۳آفساید۵
۴کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ شالکه 04‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی بایرن مونیخ شالکه- ۵ بهمن ۹۸

بایرن مونیخ در هفته نوزدهم بوندسلیگا میزبان شالکه بود و این تیم را با نتیجه ۰-۵ تحقیر کرد.بایرن در این دیدار نمایش بی نقصی داشت و به حریف اجازه خودنمایی نداد، شاگردان فولیک با در دست داشتن توپ و میدان در دقیقه ۶ توسط لواندوفسکی به گل اول رسیدند.در دقایق پایانی نیمه دوم مولر این تیم را به گل دوم رساند و بایرن با پیروزی راهی رختکن شد.در نیمه دوم بایرن باز هم تیم برتر بود و در دقیقه ۵۰ توسط لئون گورتزکا به گل سوم رسید، ۸ دقیقه بعد نوبت به تیاگو رسید و این بازیکن اسپانیایی گل چهارم بایرن را به ثمر رساند. در دقیقه ۸۹ سرژ گنابری تیر خلاص را زد و پنجمین گول این تیم را به ثمر رساند و بازی با نتیجه ۰-۵ به سود بایرن به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ شالکه 04‌ – تی وی تو

 

بایرن مونیخشالکه
۷۵%مالکیت۲۵%
۱۴شوت در چارچوب۱
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۹
۸۱۹تعداد پاس۲۷۲
۷۳۹پاس صحیح۲۰۳
۳۹سانتر۳
۹کرنر۲
۳خطا۵
۳آفساید۲

 

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ شالکه 04‌ – تی وی تو