تی وی تو
بارسلونا
گرانادا

شنبه ۱۸ دی ۲۱:۰۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

فوتبال زنده بارسلونا گرانادا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا گرانادا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا گرانادا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال بارسلونا و گرانادا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا گرانادا را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا گرانادا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا گرانادا را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا

بارسلونا در چارچوب هفته پنجم لالیگا اسپانیا، میزبان گرانادا بود. در این بازی بارسلونا بدون ۶ ستاره مصدوم خود وارد مسابقه شد و خیلی زود در اولین حمله گرانادا گلی دریافت کرد. گرانادا بازی را بهتر آغاز کرد و تنها دو دقیقه از بازی سپری شده بود که به گل رسید. روی یک ضربه کرنر بود که توپ در یک رفت و برگشت در گوشه محوطه جریمه بارسا به اسکودرو رسید و ارسال او به تیر دوم را دومینگوس دوارته با ضربه سر تبدیل به گل اول بازی کرد.

بعد از این گل بازی برای دقایقی متعادل دنبال شد اما پس از آن بازیکنان بارسا ابتکار عمل را در دست گرفتند و بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در ایجاد موقعیت توفیق چندانی نداشتند. بازی با همین روند ادامه داشت اما برتری کاتالان ها به موقعیت خاصی منجر نمی شد و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

نیمه دوم از فوتبال زنده بازی بارسلونا گرانادا را بارسلونا بهتر آغاز کرد و باز هم بازیکنان این تیم بودند که توپ و میدان را در اختیار داشتند اما دفاع منسجم گرانادا، مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد.

در ادامه بازی متعادل تر شد؛ هرچند باز هم این تیم میزبان بود که بیشتر بر بازی تسلط داشت ولی این برتری به این ایجاد فرصت گلزنی منجر نمی شد.

هرچه به دقایق پایانی نزدیک می‌شدیم، فشار حملات بازیکنان بارسا بیشتر می شد و سرانجام در دقیقه ۹۰ بود که رونالد آرائوخو گل تساوی را برای میزبان به ثمر رساند. روی یک حمله همه جانبه از بازیکنان بارسا بود که ارسال گاوی به دهانه دروازه را آرائوخو با ضربه سر تبدیل به گل کرد و کار را به تساوی کشید.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی بارسلونا گرانادا بازیکنان بارسا تلاش زیادی برای زدن گل تساوی انجام دادند اما این تلاش ثمری نداشت و در نهایت بازی با نتیجه ۱-۱ به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا

 

بارسلونا گرانادا 
۷۷%مالکیت۲۳%
۶شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۵
۶۳۹تعداد پاس۱۹۶
۵۸۳پاس صحیح۱۲۲
۵۴سانتر۱۰
۱۲کرنر۴
۱۵خطا۲۰
۱آفساید۰
۳کارت زرد۶

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا

 

پخش زنده بازی بارسلونا و گرانادا

در دیداری از هفته سی‌وسوم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، بارسلونا در ورزشگاه نیوکمپ به گرانادا ۲ بر یک باخت و فرصت خوب صدرنشین شدن را از دست داد.بارسلونا مصمم به کسب سه امتیاز بازی را تهاجمی آغاز کرد و پس از ایجاد چندین موقعیت روی دروازه گرانادا در نهایت در دقیقه ۲۳ بازی روی همکاری دیدنی گریزمان و مسی، کاپیتان بارسلونا توانست بیست و ششمین گل فصل خود را به ثمر برساند.

حملات بارسلونا ادامه داشت و مسی در دقیقه ۳۶ بازی با فرار از تله آفساید گرانادا و روی ارسال خیره کننده و دقیق بوسکتس پشت مدافعان صاحب توپ شد و موقعیتی فوق العاده برای گلزنی به دست آورد که ضربه او با فاصله بسیار کم از کنار دروازه بیرون رفت.نیمه اول بازی با تک گل مسی به سود بارسلونا به پایان رسید و سهم گرانادا تنها دریافت دو کارت زرد بود.

کاتالان ها نیمه دوم فوتبال زنده بارسلونا گرانادا را نیز تهاجمی آغاز کردند و در دقیقه ۴۷ بازی می توانستند به گل دوم برسند، این بار گریزمان روی پاس مسی صاحب توپ شد و ستاره فرانسوی شانس خود را برای گشودن دروازه گرانادا امتحان کرد اما توپ بیرون رفت.

در دقیقه ۵۰ گرانادا توانست موقعیتی خطرناک و دو به دو را روی دروازه بارسا ایجاد کند که سولدادو به سوی دروازه تراشتگن یورش برد و تلاش کرد تا توپ را به هم تیمی خود برساند، اما پیکه توانست با حرکتی زیبا توپ را بگیرد و دروازه را نجات بدهد.

در دقیقه ۶۲ پخش زنده بارسلونا گرانادا بازی و روی یک ضد حمله سریع، با استفاده از اشتباه اسکار مینگسا، داروین ماچیز توانست با عبور دادن توپ از بین پاهای تراشتگن دروازه بارسلونا را باز کند تا کاتالان ها صدرنشینی را از دست رفته ببینند.در دقیقه ۶۵ بازی داور رونالد کومان، سرمربی بارسلونا را نیز از کنار زمین اخراج کرد تا همه چیز به یک باره علیه این تیم شود.حملات بارسلونا برای زدن گل دوم ادامه داشت و در دقیقه ۷۷ روی یک ضربه آزاد جرارد پیکه فرصت باز کردن دروازه حریف را داشت که ضربه پشت پای او بیرون رفت.

بلافاصله پس از این صحنه با اشتباه در قلب خط دفاعی بارسلونا و غفلت پیکه، گرانادا توانست با ضربه سر بازیکن تعویضی خود خورخه مولینا، دروازه تراشتگن را برای بار دوم باز کند.در ادامه تلاش مسی و یارانش که تا آخرین لحظه برای عوض کردن نتیجه جنگیدند به جایی نرسید و در دقیقه ۹۴ ضربه آزاد بارسلونا را هم دروازه بان گرانادا در آغوش گرفت.بازی با همان نتیجه ۲-۰ به سود گرانادا به پایان رسید. این نخستین باخت کاتالان ها برابر گرانادا در ورزشگاه نیوکمپ بود.

بارسلونا ۷۱ امتیازی باقی‌ماند و فرصت گرفتن جای اتلتیکومادرید ۷۱ امتیازی را از دست داد. بارسا تیم سوم جدول است و رئال با ۷۱ امتیاز در رده دوم قرار دارد.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا‌ – تی وی تو

 

بارسلونا گرانادا 
۸۱%مالکیت۱۹%
۴شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۳
۸۶۹تعداد پاس۱۸۵
۷۹۲پاس صحیح۱۱۹
۱۹سانتر۱۰
۶کرنر۱
۱۰خطا۲۲
۲آفساید۱
۰کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی بارسلونا گرانادا

بارسلونا که تا دقیقه ۸۷ از جام حذفی اسپانیا اوت شده بود، شکست دو بر صفر را به تساوی تبدیل کرد تا بازی به وقت اضافه کشیده شود و در نهایت در وقت اضافه با نتیجه پنج بر سه به پیروزی رسیدند و توانستند به نیمه نهایی جام حذفی برسند.

اشتباهات دفاعی پرشمار گرانادا در دقایق پایانی و تصمیم های اشتباه سرمربی این تیم به بارسلونا فرصت داد تا به بازی برگردد. گریزمان و آلبا هر کدام دو بار و دی یانگ یک بار گلزنی کردند تا بارسلونا پیروزی بسیار ارزشمندی را در مقابل گرانادا کسب کند. آنها می دانند که حذف اتلتیکو و رئال باعث شده که کوپا جامی در دسترس برایشان باشد و به همین خاطر برایشان کسب پیروزی در این بازی خیلی مهم بود و حالا به جمع چهار تیم برتر کوپا دل ری رسیدند و در نیمه نهایی تلاش خواهند کرد تا صعود خود را به فینال نهایی کنند.

بدین ترتیب کومان که سوپرجام اسپانیا و احتمالا لالیگا را از دست داده و کار سختی در چمپیونزلیگ دارد، شانس زیادی خواهد داشت تا در اولین جام فصلش فاتح کوپا دل ری شود و بتواند اعتبار خود را حفظ کند. به هر صورت این برد قطعا می تواند از نظر روحی نیز برای ادامه فصل  برای بارسلونا خیلی مهم باشد.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا‌ – تی وی تو

 

گرانادابارسلونا
۲۱%مالکیت۷۹%
۴شوت در چارچوب ۲۰
۳شوت خارج از چارچوب۹
۱۴مهار دروازه بان۱
۲۹۴تعداد پاس۱۰۶۱
۲۰۰پاس صحیح۹۵۴
۴سانتر۳۹
۰کرنر۱۸
۱۴خطا۶
۵آفساید۲
۵کارت زرد۲

 

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا‌ – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی بارسلونا گرانادا

در چارچوب هفته هجدهم رقابت‌های لالیگا، بارسلونا در ورزشگاه لوس کارمنس مهمان گرانادا بود و این تیم را در خانه‌اش گُل باران کرد و با نتیجه ۰-۴ به پیروزی رسید.کاتالان‌ها در این دیدار بازی زیبایی به نمایش گذاشتند در اکثر دقایق بازی تیم برتر میدان بودند.این تیم در دقیقه ۱۲ و روی اشتباه بازیکن حریف به گُل نخست دست یافت و گریزمن موفق شد گُلزنی کند.

پاس ارسالی سرخیو بوسکتس به درون محوطه جریمه به سولدادو، مهاجم گرانادا برخورد کرد و تغییر جهت داد و به آنتوان گریزمان رسید. این مهاجم فرانسوی با یک چرخش و ضربه دقیق دروازه گرانادا را باز کرد. در دقیقه ۳۵ نوبت به مسی رسید و این بازیکن دومین گُل تیمش را به ثمر رساند تا خیال این تیم از کسب پیروزی راحت شود.در دقیقه ۴۲ پخش زنده بارسلونا گرانادا مسی گُل دوم خودش را از روی ضربه ایستگاهی به ثمر رساند . چسبیده به محوطه جریمه گرانادا، مدافع این تیم روی پدری خطا کرد و ضربه کاشته به سود بارسا گرفته شد.

لیونل مسی با یک ضربه زمینی این کاشته را تبدیل به گل کرد تا خودش را ۱۱ گُله سازد و صدر جدول گُلزنان را تصاحب کند.در نیمه دوم بازی زنده بارسلونا گرانادا بارسا باز هم تیم برتر زمین بود و در دقیقه ۶۳ موفق به زدن گُل چهارم شد و گریزمن موفق شد دبل کند.سرخیو بوسکتس توپ را به سمت راست و عثمان دمبله پاس داد. این بازیکن با یک پاس چیپ توپ را به گریزمان رساند. این مهاجم فرانسوی توپ را با پای چپ استپ کرد و با پای راست و ضربه ای دقیق دروازه گرانادا را گشود.

در ادامه این دیدار خشن دنبال شد و در دقیقه ۷۸ پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا خسوس وایخو که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود، با کارت سرخ اخراج شد تا گرانادا ادامه بازی را ۱۰ نفره دنبال کند.در پایان ۹۰ دقیقه توپ دیگری از خط دروازه‌ها عبور نکرد و بارسا با نتیجه پُر گل حریف خود را شکست داد.بارسلونا با این پیروزی، ۳۴ امتیازی شد و به رتبه سوم جدول لالیگا صعود کرد. گرانادا هم با ۲۴ امتیاز در جایگاه هفتم جدول ماندنی شد.

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا‌ – تی وی تو

 

گرانادا بارسلونا 
۲۷%مالکیت۷۳%
۴شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۴
۳۰۱تعداد پاس۸۱۰
۲۳۸پاس صحیح۷۴۲
۱۲سانتر۳
۴کرنر۱
۱۶خطا۳
۲آفساید۲
۲کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا‌ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا و گرانادا

در دیداری از هفته بیستم رقابت های لالیگای اسپانیا، بارسلونا در استادیوم نیوکمپ از گرانادا پذیرایی کرد و توانست با نتیجه ۱ بر صفر این تیم را مغلوب کند.نیمه اول این دیدار با نتیجه بدون گل به پایان رسید. از حساس ترین صحنه های این دیدار می توان به شوت خطرناک لیونل مسی در محوطه جریمه گرانادا در دقیقه ۲۰ اشاره کرد که ضربه او با اختلاف اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.در دیگر صحنه مهم این دیدار و در دقیقه ۶۵ شوت سرکش اتکی به تیرک دروازه بارسلونا برخورد کرد.

در دقیقه ۶۹ پخش زنده بارسلونا گرانادا سانچز بازیکن تیم گرانادا با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد.در دقیقه ۷۵ این لیونل مسی بود که توانست طلسم دروازه گرانادا را بشکند. پاس کوتاه و عرضی ویدال در محوطه جریمه حریف به مسی رسید و ستاره آرژانتینی کاتالان‌ها با یک بغل پای ساده توانست دروازه را باز کند.بارسلونا با این برد ۴۳ امتیازی شد و بار دیگر و با توجه به اختلاف گل بیشتر نسبت به رئال مادرید به صدر جدول بازگشت.

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا‌ – تی وی تو

 

بارسلونا گرانادا 
۸۲%مالکیت۱۸%
۶شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۱۰۰۵تعداد پاس۲۰۵
۹۲۱پاس صحیح۱۳۰
۸سانتر۸
۷کرنر۰
۱۱خطا۱۷
۱آفساید۳
۰کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا‌ – تی وی تو

پخش بازی بارسلونا گرانادا زنده

در چارچوب هفته پنجم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، گرانادا در ورزشگاه نوئوو لوس کارمنس میزبان بارسلونا بود و در نهایت با نتیجه ۲-۰ مقابل بلوگرانا به پیروزی رسید.چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که روی اشتباه جونیور فیرپو، سولدادو توپ‌ربایی کرد و روی پاس او، رامون عزیز موفق شد اولین گل میزبان را خیلی زود وارد دروازه تراشتگن کند. بارسلونا در زمین سردرگم به نظر می‌رسید و قادر نبود شانس گلزنی روی دروازه گرانادا ایجاد کند. تنها دستاورد بارسا در نیمه اول دو کارت زرد برای سوارز و پیکه بود و این نیمه با برتری ۱-۰ گرانادا به پایان رسید.

در نیمه دوم بازی زنده بارسلونا گرانادا بارسلونا با آمدن لیونل مسی و آنسو فاتی چهره‌ای تهاجمی‌تر پیدا کرد. تلاش‌های بارسا ادامه داشت اما در دقیقه ۶۴ برخورد توپ با بازوی آرتورو ویدال که تازه به زمین آمده بود توسط VAR بررسی و یک پنالتی برای گرانادا اعلام شد. این آلوارو وادیو بود که پنالتی به دست آمده را برخلاف جهت حرکت تراشتگن به گل دوم میزبان تبدیل کرد تا کار بارسلونا دشوارتر شود. بارسلونا با وجود داشتن مسی، سوارز، گریزمان و فاتی در زمین، هرچه تلاش می‌کرد در ایجاد شانس گلزنی ناکام بود.در ادامه اتفاق دیگری رخ نداد و گرانادا موفق شد در این دیدار خانگی ۲-۰ مقابل بارسلونا پیروز شده و با ۱۰ امتیاز موقتاً به صدر جدول برسد.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا‌ – تی وی تو

 

گرانادا بارسلونا 
۲۶%مالکیت۷۴%
۴شوت در چارچوب ۱
۵شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۲۲۹تعداد پاس۶۵۷
۱۴۹پاس صحیح۵۸۱
۸سانتر۱۳
۴کرنر۵
۲۲خطا۱۲
۱آفساید۱
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا‌ – تی وی تو

پخش فوتبال زنده بارسلونا گرانادا

گرانادای ۱۹ امتیازی (رده هجدهم) و بارسلونای ۶۳ امتیازی (رده دوم)، از هفته بیست و نهم لالیگای اسپانیا در استادیوم لوس کارمنس به دیدار هم رفتند.بعد از گذشت دقایق اندکی از شروع بازی، بارسلونا سعی کرد بازی را از حالت متعادل در آورده و خود را به گرانادا تحمیل کند. در همان آغاز کار بارسلونا می توانست به وسیله سوارز به گل برسد که چنین نشد. گرانادا با ایجاد یک دو حمله خطرناک ظاهر شد. با مصدومیت رافینیا، آلکاسر وارد بازی شد.

در ادامه پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا ، گرانادایی ها بازی خشنی را به نمایش می گذاشتند. روی خلاقیت نیمار، بارسلونا توسط او به گل رسید که آفساید اعلام شد. در ادامه چند واکنش بسیار عالی از اوچوا، بارسایی ها را در گلزنی ناکام گذاشت. در حالی که می رفت بازی با تساوی بدون گل نیمه اولش تمام شود، مقاومت اوچوا توسط سوارز شکسته شد تا این گونه بارسا پیش بیفتد.آلکاسر در همان ابتدای نیمه دوم موقعیت این را داشت که بارسلونا را به گل دوم برساند که این امر به وقوع پیوسته نشد.

در پنجاهمین دقیقه و روی اشتباه خط دفاعی بارسا، گرانادا توسط جرمی بوگا به گل تساوی رسید. در ادامه شاهد نمایش کم دقتی از بازیکنان بارسلونا بودیم. در حالی که کار برای شاگردان انریکه گره خورده بود، آلکاسر موفق شد با گل خود اوضاع را تغییر دهد. پس از این گل، یاران گرانادا ترس را کنار گذاشتند و با حمله و یک شوت دروازه تراشتگن را تهدید کردند.

بازی خشن گرانادایی ها موجب اخراج آگبو شد. لحظاتی بعد و روی حرکت مثمر ثمر نیمار و دخالت سوارز، ایوان راکیتیچ هم موفق به گلزنی شد. پای نیمار هم در دقایق پایانی به گل باز شد تا در نهایت بارسلونا با بردی ۴-۱ در زمین گرانادا آن هم در نبود مسی و پیکه به رقابت در صدر جدول ادامه دهد.

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا‌ – تی وی تو

 

گرانادا بارسلونا 
۳۲%مالکیت۶۸%
۵شوت در چارچوب ۱۳
۱شوت خارج از چارچوب۱۰
۹مهار دروازه بان۴
۲۷۴تعداد پاس۵۷۰
۱۹۹پاس صحیح۴۹۴
۰سانتر۸
۱کرنر۹
۸ضربه ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۱۰
۰آفساید۷
۳کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال بارسلونا گرانادا‌ – تی وی تو