تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو

بارسلونا
اتلتیک بیلبائو

یکشنبه ۲۹ فروردین ۰۰:۰۰

پخش زنده کوپا دل ری (جام حذفی اسپانیا)

پخش زنده فوتبال بارسلونا بیلبائو

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لالیگا اسپانیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال بارسلونا – اتلتیک بیلبائو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو – ۱۲ بهمن ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و یکم لالیگا اسپانیا ، تیم های بارسلونا و اتلتیک بیلبائو با هم دیدار کردند.بارسلونا بازی را بهتر آغاز کرد و چیزی نمانده بود که در دقیقه ۶، مسی گل اول بازی را به ثمر برساند اما او که در موقعیت تک به تک با اونای سیمون قرار گرفته بود، نتوانست دروازه بیلبائو را باز کند.

برتری بارسا ادامه پیدا کرد و در مقابل بازیکنان بیلبائو به دنبال استفاده از ضد حملات بودند. در دقیقه ۱۴، بار دیگر مسی روی پاس پیانیچ صاحب موقعیت شد اما این بار ضربه او از بالای دروازه بیلبائو به بیرون رفت.فشار حملات بارسا ادامه پیدا کرد تا اینکه سرانجام در دقیقه ۲۰، این تیم به گل اول بازی رسید. خطای وِنسِدور روی مسی پشت محوطه جریمه بیلبائو باعث شد تا داور یک ضربه آزاد برای بارسا اعلام کند. خود مسی پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه تماشایی، توپ را به گوشه دروازه بیلبائو فرستاد.

بیلبائو خیلی سریع به این گل واکنش نشان داد و این تیم هم بلافاصله صاحب یک آزاد در موقعیت مناسب شد اما ارسال مونیاین را مینگسا بالاتر از مهامان بیلبائو دفع کرد.در ادامه بازی متعادل دنبال شد و اگرچه هر دو تیم به دنبال رسیدن به گل بودند اما موقعیت چندانی روی دروازه ایجاد نمی‌شد. در دقایق پایانی این نیمه بازیکنان بیلبائو فشار بیشتری روی دروازه بارسا وارد کردند اما در نهایت این نیمه با همان یک گل به سود آبی و اناری ها به پایان رسید.

نیمه دوم را بیلبائو بهتر آغاز کرد و تنها ۴ دقیقه از این نیمه سپری شده بود که این تیم به گل تساوی رسید. روی یک حرکت از سمت چپ و ارسال رائول گارسیا به دهانه دروازه، یوردی آلبا که توسط بازیکن حریف تحت فشار قرار داشت، به اشتباه دروازه خودی را باز کرد.بعد از این گل باز هم این بازیکنان بیلبائو بودند که بیشتر ابتکار عمل را در دست داشتند اما در دقیقه ۵۸، روی ارسال گریزمان، پیانیچ می توانست بارسا را پیش بیندازد اما واکنش اونای سیمون، مانع گلزنی او شد.    

در ادامه این بازیکنان بارسلونا بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند؛ هرچند حملات این تیم به موقعیت ویژه ای منجر نمی شد. تا اینکه در دقیقه ۷۴، سرانجام این گریزمان بود که توانست بارسا را پیش بیندازد.این ستاره فرانسوی که در دیدار فینال سوپرکاپ، هر دو گل بارسا را وارد دروازه بیلبائو کرده بود، روی یک حرکت تیمی و پاس در عرض اسکار مینگسا، با یک بغل پای مطمئن، کار را تمام کرد. در دقایق باقی مانده بازیکنان بیلبائو تلاش زیادی کردند تا به گل تساوی برسند اما این اتفاق رخ نداد و بازی با برتری ۲-۱ بارسا به پایان رسید.

 

بارسلونا  اتلتیک بیلبائو
۵۸% مالکیت ۴۲%
۶ شوت در چارچوب  ۲
۵ شوت خارج از چارچوب ۲
۲ مهار دروازه بان ۴
۵۹۶ تعداد پاس ۴۱۱
۵۲۰ پاس صحیح ۳۳۸
۱۵ سانتر ۱۴
۷ کرنر ۳
۱۲ خطا ۲۰
۱ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو – ۱۲ بهمن ۹۹

دیدارهای سومین شب از هفته بیست‌و‌یکم لالیگا، با انجام یک بازی در ورزشگاه نیوکمپ به پایان رسید که در آن تیم فوتبال بارسلونا مهمانش اتلتیک بیلبائو را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد و ضمن گرفتن انتقام شکست دو هفته پیش مقابل این تیم در سوپرجام اسپانیا، به رده دوم جدول صعود کرد.

لیونل مسی در دقیقه ۲۰ گل نخست بازی را از روی یک ضربه ایستگاهی برای بارسلونا به ثمر رساند. گل به خودی هم‌تیمی او جوردی آلبا در دقیقه ۴۹ نتیجه را مساوی کرد، اما آنتوان گریزمان مهاجم فرانسوی کاتالان‌ها با گلی که در دقیقه ۷۴ زد اجازه نداد تیمش در این بازی امتیاز از دست بدهد.

به این ترتیب بارسلونا با کسب دوازدهمین برد خود در این فصل لالیگا ۴۰ امتیازی شد و به خاطر تفاضل گل بهتر نسبت به رئال مادرید (۲۳ به ۱۷) به رده دوم جدول صعود کرد. هم بارسلونا، هم رئال مادرید در این فصل ۲۰ بازی انجام داده‌اند و این در حالی است که اتلتیکومادرید با ۱۹ بازی و ۵۰ امتیاز صدرنشین جدول است.بیلبائو هم که دهمین شکستش را متحمل شد با ۲۴ امتیازی در رده یازدهم جدول باقی ماند.

 

 

بارسلونا  اتلتیک بیلبائو
۵۸% مالکیت ۴۲%
۶ شوت در چارچوب  ۲
۵ شوت خارج از چارچوب ۲
۲ مهار دروازه بان ۴
۵۹۶ تعداد پاس ۴۱۱
۵۲۰ پاس صحیح ۳۳۸
۱۵ سانتر ۱۴
۷ کرنر ۳
۱۲ خطا ۲۰
۱ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو – ۲۸ دی ۹۹

در اولین ماه سال جدید میلادی امشب ورزشگاه المپیک سویا میزبان دیدار نهایی ابرجام اسپانیا میان دو تیم بارسلونا و اتلتیک بیلبائو بود که سرانجام شاگردان مارسلینو با حساب ۳-۲ به برتری رسیدند تا با دو پیروزی برابر دو غول بزرگ اسپانیا مقتدرانه سوپرجام اسپانیا را به چنگ آورند.این بازی را دو تیم بهتر آغاز کردند اما بیلبائو دفاع منظم‌تری را داشت و فُرصت‌های حریف را یکی پس از دیگری دفع می‌کرد.

اولین و جدی‌ترین موقعیت بارسا روی حرکت تیمی منجر به گل شد که آنتوان گریزمن آنرا در دقیقه ۴۰ به ثمر رساند. جایی که ابتدا عثمان دمبله توپ را به عقب کشید و مسی آن را به جوردی آلبا رساند و در ادامه توپی که به اعجوبه آرژانتینی رسید، در میان سردرگمی مدافعان حریف آن را مقابل دروازه در اختیار گریزمن قرار داد تا ستاره فرانسوی بدون درد سر توپ را به تور بچسپاند.

با این گل رختکن بارسا از خوشحالی منفجر شد ولی اُسکار خیلی زود روی این شوق و شور آب سرد ریخت زیرا ایناکی ویلیامز در دقیقه ۴۱ اُسکار دی‌مارکوس را در فُرصت تک به تک با تراشتگن قرارداد و او نیز به شکل دیدنی با یک چِپ عالی دروازه بارسا را باز کرد تا خیال مارسلینو راحت شود و رختکن او به آرامش برگردد. نیمه اول نیز در ادامه با مات شدن کومان ۱-۱ پایان یافت.

در نیمه دوم بارسلونا بازی را بهتر از سر گرفت و لحظه به لحظه فشار می‌آورد اما در دقیقه ۵۶ بازی روی پاس مونین رائول گارسیا ضربه سرش را وارد دروازه تراشتگن کرد که با دخالت زودهنگامِ VAR به دلیل آفساید پذیرفته نشد.

در دقیقه ۷۷ بازی آنتوان گریزمن بار در دیگر درخشید و روی پاس درون محوطه جریمه و مقابل دروازه جوردی آلبا، با پای چپ دروازه بیلبائو را باز کرد و حساب کار را ۲-۱ ساخت.در یک ضد حمله برق آسا بازیکنان بارسا توسط دمبله مهم‌ترین موقعیت را شکل دادند که با دخالت دروازه‌بان بیلبائو در دقیقه ۸۳ از دست رفت. بارسا به فکر جشن قهرمانی بود که بیلبائو برنامه کامبک خود را پیدا کرد که گام اول را با گل دقیقه ۹۰ روی یک ضربه آزاد برداشت. جایی که مونین آن را فرستاد و آسیِیرویالیبری تازه وارد با پای چپ گل‌زنی کرد.

در ۳ دقیقه وقت‌های تلف شده تغییری در نتیجه نیامد تا قهرمان سوپر جام در ۳۰ وقت‌های اضافه مشخص شود.همین که داور سوت آغاز ۳۰ دقیقه اضافه را زد، سه دقیقه بعد از آن ایناکی ویلیامز روی پاس مونین سومین گل بیلبائو را با زیباترین شکل ممکن به ثمر رساند تا همه برنامه‌های کومان را بر هم بزند.

ادامه کار آهسته آهسته برای بارسا سخت‌تر می‌شد.در دقیقه ۱۰۵ بازی دنی گارسیا و فرانکی دیونگ برای زدن ضربه سر بلند شدند که سر دنی گارسیا محکم به صورت دی یونگ برخورد کرد اما دو طرف به بیرون منتقل شدند تا به وضعیت شان رسیدگی صورت بگیرد. پیشی کارت برای بازیکن بیلبائو می‌شد اما داور دست به جیب نبرد و پس از آن نیز سوت  پایان نیمه اول ۳۰ دقیقه وقت‌های اضافه زده شد.

در دقیقه ۱۱۸ (دقایق پایانی نیمه دوم) در حرکتی بازیکن بیلبائو می‌خواست از مقابل مسی حرکت کند که او با عصبانیت او را نقش بر زمین کرد و داور پس از بررسی صحنه از طریق داور ویدیویی، لیونل مسی را مستقیما با نشان دادن کارت سرخ از زمین بازی اخراج کرد تا کار برای بارسا بیشتر سخت شود.سرانجام بازی با سوت داوری به سود بیلبائو خاتمه یافت و این تیم جام قهرمانی را مقتدرانه کسب کرد.

 

 

بارسلونا    اتلتیک بیلبائو
۶۷% مالکیت ۳۳%
۴ شوت در چارچوب  ۴
۴ شوت خارج از چارچوب ۸
۱ مهار دروازه بان ۲
۹۳۱ تعداد پاس ۴۲۴
۸۴۰ پاس صحیح ۳۳۸
۱۶ سانتر ۲۵
۳ کرنر ۵
۱۵ خطا ۲۴
۱ آفساید ۴
۲ کارت زرد ۳
۱ کارت قرمز ۰

 

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو- ۱۷ دی ۹۹

در دیداری معوقه از هفته دوم لالیگا مقابل هم صف آرایی کردند. بارسلونا در این بازی ابتدا از حریف عقب افتاد اما با گلزنی ستاره همیشگی و ستاره نوجوان خود، توانست پس از ۳ سال، در سن مامس مقابل یکی از سرسخت ترین رقیبانش، اتلتیک بیلبائو به پیروزی برسد.ویلیامز از بین مدافعان بارسلونا فرار کرد، توپ را نگه داشت و با خونسردی کامل توانست به وسیله یک ضربه پای راست دقیق دروازه بارسا را فرو بریزد.

کاتالان ها هنوز هفت امتیاز از صدر فاصله دارند اما لئو با این دبل حالا ۹ گله شده و مشترکا با آسپاس، سوارز و مورنو آقای گل لالیگاست. در حقیقت به نظر می رسد که شروع سال جدید حس خوبی را در بارسا ایجاد کرده و آنها امیدوارند که بتوانند در هفته های آینده با هدایت کومان و با مشخص شدن مدیر جدید خود در هفته های آینده دوباره به روزهای خوبشان برگردند.

آنها نمی خواهند که برای دومین فصل پیاپی بدون جام بمانند و حقی هم برای اشتباه ندارند چرا که به اندازه کافی در این فصل امتیاز از دست داده اند.

 

اتلتیک بیلبائو بارسلونا 
۴۲% مالکیت ۵۸%
۳ شوت در چارچوب  ۹
۴ شوت خارج از چارچوب ۴
۶ مهار دروازه بان ۲
۴۶۴ تعداد پاس ۶۴۱
۳۹۶ پاس صحیح ۵۷۴
۱۷ سانتر ۹
۳ کرنر ۴
۱۰ خطا ۶
۰ آفساید ۴
۲ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو- ۴ تیر ۹۹

در هفته سی و یکم رقابت های لالیگا، بارسلونا و اتلتیک بیلبائو به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با تک گل ایوان راکیتیچ با پیروزی بارسلونا پایان یافت.در نیمه اول مسابقه، بارسلونا با ارائه یک نمایش ضعیف نتوانست موقعیت خاصی روی دروازه اتلتیک بیلبائو ایجاد کند و نیمه اولی تقریبا کسل کننده را شاهد بودیم. در نیمه دوم، ورود آنسو فاتی و ریکی پویگ باعث شد بازی بارسلونا نسبت به نیمه اول کمی بهتر شود. در دقیقه ی ۷۰ بود که روی همکاری مسی و راکیتیچ، بارسلونا بالاخره قفل دروازه را شکست.

مسی در محوطه جریمه بیلبائو گیر افتاد و مدافعان بیلبائو توپ او را زدند. در ادامه، راکیتیچ توپ را از بازیکنان بیلبائو گرفت و طی حرکت یک-دو با لیونل مسی، دروازه بیلبائو را باز کرد. اولین گل فصل راکیتیچ، بسیار حیاتی بود.

 

بارسلونا  اتلتیک بیلبائو
۷۲% مالکیت ۲۸%
۴ شوت در چارچوب  ۰
۸ شوت خارج از چارچوب ۴
۰ مهار دروازه بان ۳
۷۷۰ تعداد پاس ۲۸۰
۶۷۲ پاس صحیح ۱۸۹
۱۴ سانتر ۱۴
۶ کرنر ۲
۱۰ خطا ۱۶
۲ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو- ۱۷ بهمن ۹۸

تیم های اتلتیک بیلبائو و بارسلونا در چارچوب مرحله ی یک چهارم نهایی جام حذفی اسپانیا ( کوپا دل ری ) برابر یکدیگر قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار از سمت بارسایی ها خشن آغاز شد . آن ها با حملات سنگین خود قصد باز کردن دروازه ی اتلتیک را داشتند اما در این راه اصلا موفق نبودند. با پایان زمان ، نیمه ی نخست با تساوی ۰-۰ به پایان رسید. در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی ، اتلتیک چند بار سعی کرد از حملات بارسلونا سو استفاده کرده و ضد حمله ای تشکیل دهد اما بازیکنان این تیم در استفاده از موقعیت های طلایی ناموفق بودند.

با نزدیک شدن به پایان بازی ، امید ها برای گلزنی کمرنگ می شد تا که در دقیقه ی سوم وقت اضافه ، با اشتباه محض بوسکتس دروازه ی خودی باز شد و اینگونه اتلتیک بیلبائو با برتری ۱-۰ پیروز میدان شد.

 

اتلتیک بیلبائو بارسلونا 
۲۶% مالکیت ۶۹%
۱ شوت در چارچوب  ۵
۵ شوت خارج از چارچوب ۲
۳ مهار دروازه بان ۱
۳۰۵ تعداد پاس ۶۷۳
۲۲۴ پاس صحیح ۵۷۹
۱۶ سانتر ۶
۳ کرنر ۴
۱۵ خطا ۱۳
۳ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۶

 

 

پخش زنده بازی بارسلونا اتلتیک بیلبائو- ۲۵ مرداد ۹۸

در چارچوب هفته ی اول رقابت های لالیگای اسپانیا دو تیم اتلتیک بیلبائو و بارسلونا به دیدار هم رفتند. طی ۹۰ دقیقه زمان این بازی ، اتلتیک موفق شد یک بار دروازه ی بارسلونا را باز کند و به برتری ۱-۰ دست یابد. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید اما در نیمه ی دوم شاهد تلاش بیشتر دو تیم و افزایش سرعت بازی بودیم . بارسلونا ای ها که تمام تلاش خود را برای باز کردن دروازه ی حریف به کار برده بودند موفق نشدند از سد دفاعی قدرتمند اتلتیک بگذرند و اینگونه بود که قفل دروازه ی این تیم بسته ماند اما در مقابل آدوریز در دقیقه ی ۸۹ با ضربه ی زیبای خود دروازه ی بارسایی ها را باز کرد و تیمش را به برتری ۱-۰ رساند.

 

اتلتیک بیلبائو بارسلونا 
۲۷% مالکیت ۷۳%
۵ شوت در چارچوب  ۲
۶ شوت خارج از چارچوب ۶
۲ مهار دروازه بان ۴
۲۵۵ تعداد پاس ۶۷۳
۱۸۱ پاس صحیح ۵۷۷
۱۳ سانتر ۱۶
۳ کرنر ۸
۱۴ خطا ۹
۲ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت