تی وی تو
برایتون
اورتون

دوشنبه ۲۳ فروردین ۲۳:۴۵

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده بازی برایتون اورتون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی برایتون اورتون را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی برایتون اورتون امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال برایتون – اورتون به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی برایتون اورتون را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی برایتون اورتون را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی برایتون اورتون را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال برایتون اورتون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی برایتون اورتون

در ادامه ی بازی های هفته ی سوم لیگ برتر انگلیس ، تیم های اورتون و برایتون در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود که گری در دقیقه ی ۴۱ موفق شد دروازه ی برایتون را باز کند و تیمش را با نتیجه ی ۱-۰ راهی رختکن نماید.

در نیمه ی دوم تلاش بازیکنان برایتون برای جبران این گل بی فایده بود و پس از ضربه ی ایستگاهی اورتون در دقیقه ی ۵۸ که با شوت لوین به گل دوم بدل شد ، برایتونی ها امید خود را برای پیروزی از دست دادند. در نهایت با اتمام گزارش زنده بازی برایتون اورتون اورتون با برتری ۲-۰ تیم پیروز میدان اعلام شد.

 

پخش زنده بازی برایتون اورتون

 

برایتون اورتون 
۶۶%مالکیت۳۴%
۳شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۳
۶۱۲تعداد پاس۳۱۵
۵۲۹پاس صحیح۲۴۳
۱۲سانتر۱۴
۴کرنر۵
۷خطا۹
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی برایتون اورتون

 

پخش زنده بازی برایتون اورتون –  ۱۲ مهر ۹۹

در دومین دیدار از هفته چهارم لیگ برتر انگلیس، اورتون در ورزشگاه گودیسون پارک میزبان برایتون بود و موفق شد این تیم را با نتیجه ۴ بر ۲ شکست دهد.شاگردان کارلو آنچلوتی با درخشش خامس و کالورت لوین چهارمین پیروزی متوالی تافی‌ها را رقم زدند و سبب ماندن این تیم در صدر جدول شدند.اورتون در این دیدار که نمایش بسیار درخشان داشت، توسط دومنیک کالورت لوین در دقیقه ۱۶، یری مینا در دقیقه ۴۵ و خامس رودریگز دو بار در دقایق ۵۲ و ۷۰ برای اورتون گلزنی کردند.

گل‌‌های برایتون را هم نیل ماپای در دقیقه ۴۱ و ایو بیسوما در دقیقه ۹۰ به ثمر رساندند.در پایان گزارش زنده بازی برایتون اورتون و با کسب این پیروزی اورتون با ۱۲ امتیاز در صدر جدول ماند و برایتون هم با پذیرفتن سومین شکست در این فصل و سه امتیاز در رده چهاردهم قرار گرفت.

 

پخش زنده بازی برایتون اورتون

 

اورتونبرایتون
۴۳%مالکیت۵۷%
۶شوت در چارچوب۳
۲شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۴۵۹تعداد پاس۶۰۰
۳۹۱پاس صحیح۵۱۰
۱۲سانتر۱۶
۳کرنر۱۰
۱۳خطا۱۴
۰آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال برایتون‌ اورتون – تی وی تو

پخش زنده بازی برایتون اورتون – ۲۱ دی ۹۸

در دیداری از هفته بیست و دوم لیگ برتر انگلیس، برایتون در روزی که میهمان اورتون بود با حساب یک بر صفر شکست خورد.تک گل این بازی را ریچارلیسون در دقیقه ۳۸ وارد دروازه برایتون کرد.علیرضا جهانبخش وینگر ایرانی برایتون در جریان این بازی ۶۳ دقیقه در زمین بود.با این نتیجه اورتون ۲۸ امتیازی شد و در رده یازدهم جدول باقی ماند و برایتون با ۲۴ امتیاز جایگاه چهاردهم جدول لیگ برتر انگلیس را به خود اختصاص داد.

 

پخش زنده بازی برایتون اورتون

 

اورتونبرایتون
۵۳%مالکیت۴۷%
۶شوت در چارچوب۲
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۵
۴۷۳تعداد پاس۴۱۵
۳۷۶پاس صحیح۳۰۸
۲۷سانتر۱۴
۴کرنر۳
۷خطا۷
۲آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال برایتون‌ اورتون – تی وی تو

 

پخش زنده بازی برایتون اورتون – ۴ آبان ۹۸

در ادامه دیدارهای شب دوم از هفته دهم لیگ برتر انگلیس، تیم فوتبال برایتون در دیداری که نام علیرضا جهانبخش در فهرست ۱۸ نفره‌اش هم قرار نداشت، مقابل میهمان خود اورتون با نتیجه ۳ بر ۲ به برتری رسید.

در این بازی برایتون با گلزنی پاسکال گراس در دقیقه ۱۵ پیش افتاد اما گل به خودی بازیکن این تیم آدام وبستر در دقیقه ۲۰ کار را به تساوی کشاند. دومینیک کلاورت لوین در دقیقه ۷۴ دومین گل را برای میهمان مرسی‌سایدی به ثمر رساند. نیل مائوپای با گلزنی از روی نقطه پنالتی، برای دومین بار کار را به تساوی کشاند و در نهایت با پایان گزارش زنده بازی برایتون اورتون لوکاس دینیه در وقت‌های تلف شده نیمه دوم سومین گل تیم میزبان را زد تا سومین برد برایتون در این فصل لیگ برتر انگلیس رقم بخورد و این تیم با ۴ پله صعود در رده دوازدهم جدول قرار بگیرد.

 

پخش زنده بازی برایتون اورتون

 

برایتوناورتون
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب۶
۳شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۲
۵۲۶تعداد پاس۴۲۴
۴۲۴پاس صحیح۳۴۱
۸سانتر۱۱
۰کرنر۵
۱۲خطا۱۲
۳آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی برایتون اورتون