تی وی تو
اتلتیکو مادرید
اتلتیک بیلبائو

شنبه ۱۰ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده اتلتیکو مادرید و اتلتیک بیلبائو امشب از تی وی تو . پخش زنده بازی اتلتیکو مادرید و اتلتیک بیلبائو . شما می توانید به صورت زنده و مستقیم این دیدار را از تی وی تو مشاهده کنید.

اگر برای دیدن پخش زنده اتلتیک بیلبائو و اتلتیکو مادرید به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی اتلتیک بیلبائو اتلتیکو مادرید را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی اتلتیک بیلبائو اتلتیکو مادرید را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال اتلتیکومادرید و اتلتیک بیلبائو

در ادامه هفته ی سی و دوم لالیگای اسپانیا تیم اتلتیکومادرید در خانه ی اتلتیک بیلبائو ، دو بر یک شکست خورد. تک گل دقیقه ی ۸ برنگر بیلبائو را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کرد و در نیمه ی دوم ساویچ در دقیقه ی ۷۷ موفق شد حساب کار را به تساوی ۱-۱ بدل کند اما این تلاش او خیلی زود و با ضربه ی مارتینز از بین رفت تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد.

اتلتیکو مادرید با شکستی که خارج از خانه داشت، حالا ۷۳ امتیازی صدرنشین ماند و فعلاً اختلافی ۲ امتیازی با بارسلونا و رئال مادرید دارد اما بارسلونا در صورت پیروزی در بازی باقی مانده اش، می تواند با ۷۴ امتیاز به تنهایی صدرنشین شود و علاوه بر این، دیدار متقابل دو تیم هم باقی مانده است.

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو‌ – تی وی تو

 

اتلتیکومادرید اتلتیک بیلبائو
۳۷%مالکیت۶۳%
۳شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۱
۳۳۲تعداد پاس۵۳۵
۲۵۶پاس صحیح۴۵۸
۱۳سانتر۳۳
۴کرنر۱۱
۲۰خطا۷
۱آفساید۲
۴کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو‌ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید و بیلبائو

اتلتیکو مادرید در یک بازی که از هفته‌ی هجدهم لالیگا، معوقه شده بود، موفق شد با نتیجه‌ی دو بر یک اتلتیک بیلبائو را شکست داده و به صدرنشینی خود ادامه دهد. در این بازی اتلتیکو مادرید در ابتدا از حریف خود عقب افتاد اما در نهایت دو گل به ثمر رساند و با کامبکی که زد توانست به صدرنشینی خود ادامه دهد. اکنون اتلتیکو مادرید با پیروزی در این بازی معوقه توانست جایگاه خود را در صدر جدول بهبود ببخشد و محکم تر از قبل، صدرنشین رقابت های لالیگا باشد. اوضاع در این فصل از لالیگا به شکلی بوده که اتلتیکو مادرید بالاتر از رئال و بارسا صدرنشین بوده است و این جایگاه را هم حفظ کرده است.

در این بازی ابتدا ایکر مونیاین برای بیلبائو گلزنی کرد اما در ادامه‌ی کار یورنته و لوئیس سوارز با گلزنی های خود کامبک روخی بلانکو را کامل کردند تا هر سه امتیاز بازی برای شاگردان دیگو سیمئونه به دست بیاید. لوئیس سوارز در این بازی عملکرد خوبی داشت و وقتی که تیمش نیاز به گل داشت، خوش درخشید. او یک ضربه‌ی پنالتی به دست آورد و خودش هم آن را به گل تبدیل کرد تا توانسته باشد برای تیمش موثر واقع شود و یک گام دیگر اتلتیکو را به قهرمانی در لالیگا نزدیک تر کند.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو‌ – تی وی تو

 

اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو 
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۳
۵۱۶تعداد پاس۵۷۰
۴۳۳پاس صحیح۴۷۳
۱۴سانتر۲۳
۵کرنر۴
۱۲خطا۱۳
۳آفساید۰
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو‌ – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی اتلتیکو مادرید و بیلبائو

تیم های اتلتیکو مادرید و اتلتیک بیلبائو در چارچوب رقابت های لالیگا به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی در نهایت با تساوی دو تیم به پایان رسید. در دقیقه ی ۳۷ این دیدار بازیکنان بیلبائو روی یک حرکت تیمی خوب در اندیشه خلق موقعیت بودند و بازیکنان اتلتیکو مادرید هم در تلاش برای دور کردن توپ بودند که مونیاین از این فرصت استفاده کرده و روی ارسال برچیچ و با یک اشاره در آن شلوغی، حساب کار را یک بر صفر کرد. سپس دو دقیقه ی بعد دفع ناقص بازیکنان اتلتیک بیلبائو باعث شد تا توپ در اختیاری مادریدی ها قرار بگیرد و پاس در عمق کوکه با ضربه نهایی دیگو کاستا همراه شد تا بازی به تساوی کشانده شود. در نیمه ی دوم اما شاهد کاهش روند بازی بودیم و اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان رسد.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو‌ – تی وی تو

 

اتلتیک بیلبائواتلتیکو مادرید
۵۴%مالکیت۴۶%
۳شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۴۹۳تعداد پاس۴۱۶
۳۹۴پاس صحیح۳۱۴
۲۲سانتر۱۲
۵کرنر۷
۱۰خطا۹
۳آفساید۲
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو‌ – تی وی تو

پخش فوتبال زنده اتلتیکو مادرید و بیلبائو

در ادامه هفته دهم رقابت‌های لالیگای اسپانیا، اتلتیکو مادرید در ورزشگاه واندا متروپولیتانو میزبان اتلتیک بیلبائو بود که این بازی در نهایت با برتری ۱-۰ روخی بلانکو به پایان رسید.  چیزی از آغاز بازی نگذشته بود که کرنر ارسالی با ضربه سر اینیگو مارتینز با واکنش استثنایی اوبلاک راهی به دروازه میزبان پیدا نکرد. شاگردان سیمئونه بازی را در اختیار گرفتند و در دقیقه ۲۸، سائول نیگز با یک ضربه چیپ توپ را به کوریا رساند و او هم بعد از گذشتن از یک مدافع با پاس کات‌بک خود موقعیت را برای سائول مهیا کرد و او هم با یک ضربه زیبا دروازه اونای سیمون را باز کرد تا میزبان پیش بیفتد. تلاش‌های دو تیم در ادامه نتیجه‌ای نداشت و نیمه اول با برتری ۱-۰ روخی بلانکو به پایان رسید.

نیمه دوم نیز با دفاع فشرده دو تیم پیگیری می‌شد و فرصت چندانی روی دروازه‌های خلق نمی‌شد. در دقیقه ۶۲، ضربه سر ویلیامز در تیر دورتر به مونیایین رسید و ضربه آکروباتیک او به تور کنار دروازه برخورد کرد. اما دو دقیقه بعد، پاس زیبای آنخل کوریا با ضربه آلوارو موراتا تبدیل به گل دوم میزبان شد. در لحظات پایانی ضربه سر سائول با اختلافی بسیار کم از کنار دروازه سیمون به بیرون رفت. اتلتی که به نتیجه‌ مورد نظرش رسیده بود در ادامه بازی را اداره کرد و در نهایت به پیروزی ۲-۰ دست یافت.اتلتیکومادرید با این پیروزی ۱۹ امتیازی شد و موقتاً به رتبه دوم صعود کرد.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو‌ – تی وی تو

 

اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو
۴۴%مالکیت۵۶%
۲شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۰
۳۷۶تعداد پاس۴۵۰
۳۰۹پاس صحیح۳۷۴
۱۷سانتر۲۵
۷کرنر۷
۱۴خطا۹
۳آفساید۱
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو‌ – تی وی تو

پخش فوتبال اتلتیکو مادرید و اتلتیک بیلبائو از اینترنت

در ادامه هفته بیست و هشتم رقابت‌های لالیگا، اتلتیکو مادرید میهمان اتلتیک بیلبائو بود و این تیم مادریدی بود که با دو گل شکست خورد. شاگردان سیمئونه که در لیگ قهرمانان اروپا شکست تحقیرآمیزی مقابل یوونتوس داشتند و با ۳ گل در هم کوبیده شدند، این بار هم شکست خوردند تا روی نوار ناکامی گام بردارند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی ۰-۰ به پایان رسید اما در نیمه ی دوم اتلتیک بیلبائو موفق شد با عملکرد خوب خود دو حمله ی موفق به دروازه ی حریف داشته باشد. ابتدا در دقیقه ی ۷۳ ویلیامز دروازه ی حریف را باز کرد و سپس در دقیقه ی ۸۵ کودرو گل دوم را برای تیمش به ثمر رساند. اتلتیکو مادرید با ۵۶ امتیاز در رده دوم قرار دارد و رئال این فرصت را دارد تا به رده دوم برسد.شاگردان زیدان با ۵۴ امتیاز سوم هستند.

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو‌ – تی وی تو

 

اتلتیک بیلبائواتلتیکو مادرید
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۴۲۱تعداد پاس۴۵۹
۳۲۱پاس صحیح۳۴۷
۴سانتر۴
۱کرنر۷
۴ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۴
۰آفساید۳
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید اتلتیک بیلبائو‌ – تی وی تو