پایان همکاری: ستاره پرتغالی از رم جدا شد

جولای 1, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، پاتریسیو در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۲۱ از ولورهمپتون جدا شد و به رم پیوست و خیلی زود تحت هدایت ژوزه مورینیو به دروازه‌بان اول این تیم تبدیل شد و توانست در اکثر دیدارهای این تیم در فصل اول حضورش در این باشگاه به میدان برود و عملکرد خوبی را هم به نمایش بگذارد.

اما شرایط به همین شکل ادامه پیدا نکرد و او در فصلی که گذشت فرصت چندانی برای حضور در زمین بازی نداشت و همین باعث شد که شایعات بسیاری درباره احتمال جدایی او از این باشگاه در پنجره تابستانی پیش رو به گوش برسد و بسیاری منتظر مشخص شدن تیم بعدی او باشند.

حالا فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی، اعلام کرده است که این ستاره پرتغالی تایید کرد که دیگر تصمیمی برای ادامه حضور در جمع بازیکنان جالوروسی ندارد و این باشگاه را ترک کرده است تا شایعاتی که درباره این بازیکن ۳۶ ساله به گوش می‌رسید تایید شود.

قرارداد پاتریسیو با باشگاه رم در پایان فصل گذشته به اتمام رسید و با توجه به عدم تمدید این قرارداد، او از امروز که اول جولای ۲۰۲۴ است بازیکن آزاد به حساب می‌آید و می‌تواند شخصا برای باشگاه بعدی و آینده‌اش تصمیم‌گیری کند.