پایان نگرانی‌ها: ستاره جنجالی در لالیگا ماندنی می‌شود

نوامبر 12, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، باشگاه منچستریونایتد در تابستان امسال اعلام کرد که دیگر قصد همکاری با گرینوود را ندارد و آماده فروش این بازیکن است.

او در نهایت در ساعات پایانی پنجره نقل و انتقالات تابستانی تصمیم گرفت راهی ختافه شود و از زمان حضور در این تیم توانسته عملکردی درخشان و قابل قبول را در این تیم ارائه کند و جایگاهی در ترکیب ختافه پیدا کند.

حالا روزنامه سان خبر داده که کادر فنی این تیم به حدی از عملکرد این ستاره انگلیسی رضایت دارد که به مدیران این باشگاه اعلام کرده که قرارداد او را دائمی کنند تا او فصل آینده هم در این تیم حضور داشته باشد و به این ترتیب نگرانی از شرایط برای ماه‌های پیش رو نداشته باشد.

این در حالی است که پیش از این گفته شده بود که گرینوود علاقه زیادی به بازگشت به منچستریونایتد دارد و مایل است که بار دیگر پیراهن این تیم را به تن کند اما مدیران این باشگاه حاضر نیستند دیگر با این بازیکن همکاری داشته باشد و این موضوع را به اطلاع مدیر برنامه او هم رسانده است.

پس از اتهاماتی که تحت عنوان تجاوز و آزار فیزیکی از سوی نامزد این بازیکن به او زده شد، گرینوود نزدیک به یک سال تحت نظر پلیس قرار داشت و دلیل قطع همکاری شیاطین سرخ با او نیز همین بوده است.