پاسخ قاطع ستاره رئال به پیشنهاد بایرن: هرگز!

فوریه 13, 2024

به گزارش  تی وی تو و به نقل از فوتبالی، درخشش کروس در ترکیب رئال مادرید در چند سال اخیر در واقع یکی از دلایل اصلی موفقیت‌های این تیم خصوصا در لیگ قهرمانان بوده است.

او به عنوان بازیکن آزاد بایرن مونیخ را ترک کرد و به صورت رایگان به رئال مادرید پیوست و خیلی زود نشان داد که یکی از بهترین هافبک‌های یک دهه اخیر است و به بازیکنی محبوب در سانتیاگو برنابئو تبدیل شد که حالا همه منتظر تمدید قراردادش هستند.

قرارداد این ستاره آلمانی با رئال مادرید در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و مدیران باشگاه در تلاش هستند تا او را برای تمدید این قرارداد به مدت یک سال دیگر متقاعد کنند اما هیچ چیز هنوز قطعی نیست.

در روزهای اخیر شایعاتی درباره علاقه توماس توخل به همکاری به او در رسانه‌های آلمانی به گوش رسیده است و این بازیکن پاسخ بسیار جالبی به این شایعات داد.

کروس در این باره به خبرنگاران گفت: «من انتظار سوالات بسیاری درباره آینده‌ام را داشتم اما انتظار این یک سوال را نداشتم. این که کسی من را در تیمش بخواهد همیشه باعث افتخار است و مهم نیست که این حرف حتی حقیقت داشته باشد یا نه. اما در این مورد باید به شکل واضح بگویم که چنین اتفاقی رخ نخواهد داد.»