پاسخ رد به بارسا: بروزوویچ هم‌تیمی رونالدو شد

ژوئن 25, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، بروزوویچ یکی از بازیکنانی بود که به صورت جدی مدنظر بارسلونا قرار داشت و ژاوی امیدوار بود که بتواند فصل آینده از او در تیمش استفاده کند. این بازیکن هم علاقه زیادی به ترک اینتر و کسب تجربه جدید با حضور در رقابت‌های لالیگا و پوشیدن پیراهن بارسلونا داشت، اما ارائه پیشنهاد از سوی باشگاه عربستانی النصر باعث شد که ورق به طور کامل برای آنها برگردد.

با اعلام جانلو دی مارتزیو، النصر برای این انتقال ۲۳ میلیون یورو به اینتر خواهد داد و ستاره کروات پس از هشت سال نراتزوری را ترک خواهد کرد. او در ۳۳۱ بازی برای اینتر ۳۱ گل زد، یک اسکودتو، دو جام حذفی و دو سوپرجام را نیز فتح کرد. بروزوویچ در النصر سالی ۲۰ میلیون یورو خالص دستمزد خواهد گرفت در حالی که این رقم در اینتر ۱۲ میلیون یورو ناخالص بود.

یکی از مهم‌ترین دلایلی که او قید بارسا را زد، اصرارهای ایجنت او بود. مدیر برنامه‌های بروزوویچ در صورت انتقال این بازیکن به النصر، کمیسیون میلیون یورویی دریافت خواهد کرد که بارسا تحت هیچ شرایطی قادر به پرداخت آن نخواهد بود. به همین دلیل او در تلاش بود هر طور شده بازیکن را برای رفتن به النصر متقاعد کند و موفق نیز شد.

بارسا که کار جذب گوندوگان را نهایی کرده، قصد دارد یک هافبک بزرگ دیگر را نیز جذب کند و حالا روی دو گزینه جاشوا کیمیش و زوبیمندی تمرکز خواهد کرد.