تی وی تو
پاری سن ژرمن
کلوب بروژ

سه‌شنبه ۱۶ آذر ۲۱:۱۵

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن کلوب بروژ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پاری سن ژرمن کلوب بروژ را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلوب بروژ امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن کلوب بروژ به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن کلوب بروژ را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلوب بروژ را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلوب بروژ، شما می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن کلوب بروژ را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلوب بروژ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاری سن ژرمن کلوب بروژ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلوب بروژ ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۰

در گروه A  رقابت های لیگ قهرمانان ، پاری‌سن‌ژرمن مقابل کلوب بروژ با تساوی ۱-۱ متوقف شد. نیمه ی نخست با بازی خوب دو تیم آغاز شد و هر دو گل این دیدار نیز در همین نیمه به ثبت رسید. برای پاریسی‌ها هررا در دقیقه ۱۵ گل زد، اما فاناکن در دقیقه ۲۷ کار را به تساوی کشاند. در پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلوب بروژ  لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی در کنار ام باپه و نیمار برای اولین بار از زمان حضور در این تیم در ترکیب اصلی تیمش قرار داشت و.مثلث آتشین خود را تشکیل دادند.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلوب بروژ

 

کلوب بروژپاری‌سن‌ژرمن 
۳۶%مالکیت۶۴%
۷شوت در چارچوب ۴
۴شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۶
۳۷۶تعداد پاس۶۸۵
۳۰۳پاس صحیح۶۰۷
۱۹سانتر۷
۶کرنر۲
۱۲خطا۹
۱آفساید۴
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلوب بروژ

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلوب بروژ – ۱۵ آبان ۹۸

پاری‌سن‌ژرمن موفق شد در یک دیدار خانگی از چارچوب مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، کلوب بروژ بلژیک را با شکست بدرقه کند. پاریسی‌ها در دقیقه ۲۲ به گل اول رسیدند. روی پاس داگبا به درون محوطه جریمه، سردرگمی مدافعان کلوب بروژ و‌ هوشیاری دی‌ماریا توپ به ایکاردی رسید و این بازیکن آرژانتینی توانست دروازه خالی را باز کند. پاریسی‌ها پس از گل اول سعی کردند توپ و میدان را دوباره در اختیار بگیرند و با پاس‌های کوتاه مجددا موقعیت‌سازی کنند، اما مقاومت مدافعان کلوب بروژ سبب شد تا بازی در نیمه اول با همین نتیجه به پایان برسد.

در نیمه دوم پخش زنده پاری سن ژرمن کلوب بروژ ، کلوب بروژ که چیزی برای از دست دادن نداشت، بر روی دروازه پاری‌سن‌ژرمن حملات خود را افزایش داد و اگر عکس العمل خوب ناواس نبود در دقایقی چون دقیقه ۵۰ ممکن بود این تیم بلژیکی به گل تساوی برسد. در دقیقه ۵۲ و روی حرکت خوب داگبا باز هم پاریسی ها تا آستانه بازکردن دروازه کلوب بروژ برای بار دوم پیش رفتند، اما ضربه این بازیکن از زاویه بسته به تیرک دروازه برخورد کرد و به بیرون رفت.

در دقیقه ۷۳  بازی زنده پاری سن ژرمن و کلوب بروژ بازیکنان کلوب صاحب ضربه پنالتی شدند. خطای تیاگو سیلوا روی مهاجم کلوب بروژ با تصمیم داور مبنی بر اعلام پنالتی همراه شد و تیاگو سیلوا را نیز با کارت زرد جریمه کرد. بررسی وار نیز تصمیم قاضی میدان را تایید کرد. ضربه دیاگنه به سمت چپ دروازه پاری‌سن‌ژرمن را کیلور ناواس توانست به زیبایی مهار کند و مانع از تساوی نتیجه بازی شود.

پاری‌‌سن‌ژرمن با این ۳ امتیاز توانست ۱۲ امتیازی شود و به عنوان تیم اول گروه A صعود زودهنگام خود را جشن بگیرد.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن کلوب بروژ – تی وی تو

 

پاری‌سن‌ژرمن  کلوب بروژ
۶۴%مالکیت۳۶%
۲شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۱
۶۷۴تعداد پاس۳۶۸
۶۰۹پاس صحیح۳۰۰
۲۳سانتر۱۷
۸کرنر۶
۵خطا۱۶
۳آفساید۲
۲کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن کلوب بروژ – تی وی تو