تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پاری سن ژرمن
کلرمون فوت

شنبه ۸ مهر ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و کلرمون فوت . امروز شنبه ۸ مهر و در چارچوب رقابتهای لیگ یک فوتبال فرانسه و از ساعت ۱۸:۳۰ تیم های پاری سن ژرمنمیلان و کلرمون فوت بازی خواهند داشت. پاری سن ژرمن میلان مقابل کلرمون فوت را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمون فوت امشب را آنلاین تماشا کنید. برای تماشای پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمون فوت، شما می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن کلرمون فوت را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمون فوت

۱۵ مرداد ۱۴۰۱

در چارچوب هفته اول لیگ فرانسه، پاری سن ژرمن به مصاف کلرمون فوت رفت و به برتری پرگل ۵ بر صفر رسید.

زوج مسی و نیمار در غیاب ام باپه عملکرد بسیار خوبی از خود نشان دادند.

نیمار در طول پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمون فوت  فوق العاده کار کرد و توانست ۳ پاس گل بدهد و گل اول تیمش را به ثمر رساند. مسی نیز فصل را طوفانی آغاز کرد و ضمن یک پاس گل به نیمار ، ۲ بار توانست دروازه حریفان را باز کند. گل های پاریس در این مسابقه را نیمار در دقیقه  ۹ ، اشرف حکیمی در دقیقه ۲۶ ، مارکینیوش در دقیقه  ۳۸ ،مسی در دقیقه ۸۰ و ۸۶ به ثمر رساندند.

به این ترتیب گل‌های پاری سن ژرمن را در این بازی نیمار، مارکینوش، اشرف حکیمی و مسی (دو بار) به ثمر رساندند تا پاری سن ژرمن گام نخست را محکم بردارد و نشان دهد که شانس اصلی کسب عنوان قهرمانی است.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمون فوت

کلرمون فوت پاری سن ژرمن
۳۹%مالکیت۶۱%
۱شوت در چارچوب ۱۲
۳شوت خارج از چارچوب۴
۷مهار دروازه بان۱
۴۲۵تعداد پاس۶۷۳
۳۵۵پاس صحیح۶۰۳
۳سانتر۱۴
۰کرنر۶
۱۳خطا۱۳
۰آفساید۴
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمون فوت

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و کلرمون فوت

۲۰ فروردین ۱۴۰۱

دو تیم کلرمونت و پاری سن ژرمن در چارچوب مسابقات هفته سی و یکم لوشامپیونه با هم دیدار کردند که این دیدار با نتیجه ۶ بر یک به نفع میهمان به اتمام رسید.پاریسی ها برای نزدیک تر شدن به قهرمانی به بردی پرگل و آسان رسیدند.در طول پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمون فوت نیمار و ام باپه هرکدام ۳ گل و ۱ پاس گل به ثبت رساندند و مسی هم موفق به ثبت ۳ پاس گل شد و تک گل کلرمونت را دوسو در دقیقه ی ۴۲ به ثبت رساند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمون فوت

 

کلرمونت  پاری سن ژرمن 
۳۶%مالکیت۶۴%
۴شوت در چارچوب ۱۰
۴شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۳
۳۹۵تعداد پاس۷۱۴
۳۳۷پاس صحیح۶۶۸
۱۱سانتر۶
۲کرنر۵
۸خطا۷
۴آفساید۴
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمون فوت

 

پخش بازی پاری سن ژرمن مقابل کلرمون فوت

۲۰ شهریور ۱۴۰۰

پاری سن ژرمن در هفته پنجم مسابقات لیگ یک فرانسه (لوشامپیونه)، در ورزشگاه پارک دو پرنس میزبان کلرمون‌فوت بود و با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید.

آندر هررا در دقایق ۲۰ و ۳۱، کیلیان امباپه در دقیقه ۵۵ و ادریس گوئیه در دقیقه ۶۵، گل‌های این مسابقه را به ثمر رساندند. لیونل مسی و نیمار در این مسابقه، جایی در فهرست ۱۸ نفره PSG نداشتند.

در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمون فوت شاگردان مائوریسیو پوچتینو با این پیروزی، ۱۵ امتیازی شدند و در صدر جدول مسابقات لوشامپیونه باقی ماندند. کلرمون‌فوت هم در جایگاه سوم جدول مسابقات ایستاده است.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمون فوت

 

پاری سن ژرمن کلرمون‌فوت 
۵۲%مالکیت۴۸%
۷شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۵۷۹تعداد پاس۵۲۹
۵۱۶پاس صحیح۴۶۱
۹سانتر۲۲
۴کرنر۴
۱۳خطا۹
۱آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمون فوت

 

آخرین بروز رسانی : سپتامبر 30, 2023