تی وی تو
پاری سن ژرمن
کلرمونت فوت

شنبه ۱۵ مرداد ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

بازی زنده پاری سن ژرمن و کلرمونت فوت امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن کلرمونت فوت

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن کلرمونت فوت به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت، شما می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاری سن ژرمن کلرمونت فوت را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت

دو تیم کلرمونت و پاری سن ژرمن در چارچوب مسابقات هفته سی و یکم لوشامپیونه با هم دیدار کردند که این دیدار با نتیجه ۶ بر یک به نفع میهمان به اتمام رسید.پاریسی ها برای نزدیک تر شدن به قهرمانی به بردی پرگل و آسان رسیدند.در طول پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت نیمار و ام باپه هرکدام ۳ گل و ۱ پاس گل به ثبت رساندند و مسی هم موفق به ثبت ۳ پاس گل شد و تک گل کلرمونت را دوسو در دقیقه ی ۴۲ به ثبت رساند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت

 

کلرمونت  پاری سن ژرمن 
۳۶%مالکیت۶۴%
۴شوت در چارچوب ۱۰
۴شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۳
۳۹۵تعداد پاس۷۱۴
۳۳۷پاس صحیح۶۶۸
۱۱سانتر۶
۲کرنر۵
۸خطا۷
۴آفساید۴
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت

پاری سن ژرمن در هفته پنجم مسابقات لیگ یک فرانسه (لوشامپیونه)، در ورزشگاه پارک دو پرنس میزبان کلرمون‌فوت بود و با نتیجه ۴ بر صفر به برتری رسید.

آندر هررا در دقایق ۲۰ و ۳۱، کیلیان امباپه در دقیقه ۵۵ و ادریس گوئیه در دقیقه ۶۵، گل‌های این مسابقه را به ثمر رساندند. لیونل مسی و نیمار در این مسابقه، جایی در فهرست ۱۸ نفره PSG نداشتند.

در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت شاگردان مائوریسیو پوچتینو با این پیروزی، ۱۵ امتیازی شدند و در صدر جدول مسابقات لوشامپیونه باقی ماندند. کلرمون‌فوت هم در جایگاه سوم جدول مسابقات ایستاده است.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت

 

پاری سن ژرمن کلرمون‌فوت 
۵۲%مالکیت۴۸%
۷شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۵۷۹تعداد پاس۵۲۹
۵۱۶پاس صحیح۴۶۱
۹سانتر۲۲
۴کرنر۴
۱۳خطا۹
۱آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن کلرمونت فوت