تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پاری سن ژرمن
دورتموند

سه‌شنبه ۲۸ شهریور ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن دورتموند امروز سه‌شنبه ۲۸ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های پاری سن ژرمن و دورتموند بازی خواهند داشت. پاری سن ژرمن مقابل دورتموند را آنلاین تماشا کنید.

در پایان زنده بازی پاری سن ژرمن دورتموند، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده پاری سن ژرمن و دورتموند را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال پاری سن ژرمن دورتموند، شما می توانید بازی پاری سن ژرمن و دورتموند زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن دورتموند

۲۱ اسفند ۱۳۹۸

در جریان بازی های مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۹، تیم های پاری‌سن‌ژرمن و دورتموند با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با گل های نیمار و برنات و در نتیجه، برتری ۲-۰ پاری‌سن‌ژرمن به پایان رسید تا این تیم شروع آسوده تری در نیمه دوم داشته اشدو.

در ۴۵ دقیقه بعدی پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن دورتموند، بازی به خشونت کشیده شد که در نتیجه بازیکنان زیادی از دو تیم کارت زرد دریافت کردند. امره جان در دقیقه ۸۹ با کارت قرمز اخراج شد تا دورتموند ۱۰ نفره در مقابل حریف مقابله کند. در نهایت با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، با برتری ۲-۰ پاریس به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن دورتموند

پاری‌سن‌ژرمن دورتموند
۴۶%مالکیت۵۴%
۴شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۵۱۶تعداد پاس۵۷۳
۴۴۵پاس صحیح۴۹۵
۱۰سانتر۲۴
۵کرنر۴
۱۳خطا۱۷
۲آفساید۰
۵کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن دورتموند