تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پاری سن ژرمن
آژاکسیو

شنبه ۲۳ اردیبهشت ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

بازی زنده پاری سن ژرمن و آژاکسیو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی پاری سن ژرمن و آژاکسیو را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و آژاکسیو امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و آژاکسیو امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده پاری سن ژرمن و آژاکسیو و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن آژاکسیو را از تی وی تو تماشا کنید

تماشای پخش زنده فوتبال یکی از لذت بخش ترین کارهاست و جزو تفریحات میلیون ها نفر در سراسر دنیا محسوب می شود . تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های مختلف در سراسر دنیا طرفدار دارد و همه ما خاطرات بسیاری از اتفاقات این بازیها در ذهن داریم .

اگر شما هم از تماشای بازیهای فوتبال زنده لذت می برید و طرفدار تیم خاصی هستید . اگر دنبال سایتی هستید که پخش زنده فوتبال روز دنیا را رایگان و آنلاین در اختیار شما قرار دهد ، در تی وی تو به تمام خواسته های خود خواهید رسید!

سالها از زمانی که تلویزیون تنها رسانه تصویری برای تماشای پخش زنده فوتبال و رقابت های ورزشی بوده گذشته است . با رشد اینترنت و تلفن های هوشمند محدودیت های بسیاری از میان رفته و شما از هر جایی که به گوشی هوشمند و اینترنت دسترسی داشته باشید می توانید به صورت زنده از تلویزیون های آنلاین و سایت ها و اپلیکیشن های پخش زنده فوتبال مثل تی وی تو ، بازی فوتبال تیم مورد علاقه خود را تماشا کنید.

در پایان زنده بازی پاری سن ژرمن آژاکسیو، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده پاری سن ژرمن و آژاکسیو را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال پاری سن ژرمن آژاکسیو، شما می توانید بازی پاری سن ژرمن و آژاکسیو زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن آژاکسیو

پاری سن ژرمن در هفته دوازدهم لیگ ۱ فرانسه در خانه آژاکسیو با نتیجه ۳-۰ به برتری رسید.

گل اول بازی را کیلیان امباپه در دقیقه ۲۴ بازی به ثمر رساند. روی پاس خوب لیونل مسی بود که امباپه درون محوطه جریمه صاحب توپ شد و با یک ضربه دیدنی دروازه حریف را باز کرد.

این نتیجه تا دقیقه ۷۹ پخش زنده بازی پاری سن ژرمن آژاکسیو پا برجا بود تا اینکه مسی اختلاف را به دو گل افزایش داد. این بار امباپه بود که در نقش گلساز ظاهر شد و پاس در عمق او را مسی بعد از پشت سر گذاشتن دروازه‌بان، با یک بغل پای ساده تبدیل به گل دوم کرد.

سه دقیقه بعد، این زوج بار دیگر موفق به باز کردن دروازه میزبان شدند. پاس مسی پشت محوطه جریمه به امباپه رسید و او هم با یک ضربه سرضرب دیدنی، توپ را به گوشه دروازه فرستاد و بازی با همین سه گل به پایان رسید.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن آژاکسیو

آژاکسیو پاری سن ژرمن 
۳۵%مالکیت۶۵%
۱شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۳۴۴تعداد پاس۶۷۰
۲۷۶پاس صحیح۶۰۷
۲۲سانتر۱۱
۳کرنر۸
۱۳خطا۱۳
۰آفساید۷
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن آژاکسیو