تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پاری سن ژرمن
نیس

جمعه ۲۴ شهریور ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال زنده پاری سن ژرمن نیس . امروز جمعه ۲۴ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ یک فرانسه و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های پاری سن ژرمن و نیس بازی خواهند داشت. پاری سن ژرمن مقابل نیس را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و نیس

۱۹ فروردین ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سی‌ام لیگ یک فرانسه، تیم های پاری‌سن‌ژرمن و نیس در مقابل هم قرار گرفتند. با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار، با تک گل مسی در دقیقه ۲۶ و برتری ۱-۰ پاریسی ها به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و نیس بازیکنان بایرن خشونت بیشتری به خرج دادند تا این که در دقیقه ۷۶، راموس با ضربه دیگری دروازه نیس را در هم کوبید و برتری ۲-۰ را به پاریس هدیه داد.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و نیس

نیس پاری‌سن‌ژرمن 
۴۶%مالکیت۵۴%
۷شوت در چارچوب ۴
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۷
۵۷۰تعداد پاس۷۱۳
۵۲۳پاس صحیح۶۴۴
۳۱سانتر۹
۱۰کرنر۵
۸خطا۲
۱آفساید۳
۱کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و نیس

پخش فوتبال پاری سن ژرمن و نیس

۱۱ بهمن ۱۴۰۰

پاری سن ژرمن و نیس در دور یک هشتم نهایی جام حذفی فرانسه به مصاف هم رفتند.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم پخش زنده بازی پاری سن ژرمن نیس نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، با تساوی بدون گل به پایان برسد در وقت اضافه نیس موفق شد در ضربات پنالتی مقابل میزبان قدرتمند خود به برتری ۵-۶  رسیده و به مرحله بعدی رقابت ها راه یابد.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن نیس – تی وی تو

 

پاری سن ژرمننیس 
۶۸%مالکیت۳۲%
۲شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۲
۷۳۵تعداد پاس۳۴۳
۶۷۵پاس صحیح۲۸۳
۲۱سانتر۴
۸کرنر۲
۸خطا۱۳
۱آفساید۵
۳کارت زرد۵

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن نیس

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و نیس

۱۰ آذر ۱۴۰۰

در آخرین بازی‌ هفته شانزدهم لیگ ۱ فرانسه، تیم پاری‌سن‌ژرمن صدرنشین جدول رده‌بندی رقابت‌ها در ورزشگاه پارک‌دوپرنس میزبان تیم نیس بود که این بازی در نهایت با تساوی بدون گل خاتمه یافت.

این نتیجه در حالی در کارنامه شاگردان پوچتنیو ثبت شد که این تیم ستاره برزیلی‌اش نیمار را به دلیل مصدومیت در اختیار نداشت، اما لیونل مسی از ابتدا تا انتها در ترکیب تیم میزبان حاضر بود. در این مسابقه مسی بعد از تقدیری که از او پیش از مسابقه به خاطر دریافت توپ طلا شد، نتوانست درخششی داشته باشد.

در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن نیس پاری‌سن‌ژرمن ۴۱ امتیازی شد و به صدرنشینی‌اش در لیگ فرانسه ادامه داد.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن نیس

 

پاری‌سن‌ژرمن نیس 
۷۰%مالکیت۳۰%
۵شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۵
۷۳۲تعداد پاس۳۰۵
۶۶۱پاس صحیح۲۲۹
۱۹سانتر۱۴
۶کرنر۵
۵خطا۱۳
۴آفساید۱
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن نیس

 

پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن و نیس

۲۵ بهمن ۱۳۹۹

در هفته بیست و پنجم از رقابت‌های لیگ ۱ فرانسه، پاری سن ژرمن موفق شد در ورزشگاه خانگی خود با نتیجه ۲ بر ۱ نیس را شکست داده و سه امتیاز شیرین را به دست بیاورد و با این سه امتیاز، صدرنشین رقابت‌های لیگ فرانسه شود و باید دید که در بازی مقابل بارسلونا چگونه عمل خواهد کرد.

مائوریسیو پوچتینو عملکرد خوبی در پی اس جی داشته و اکنون این تیم را به سمت صدر جدول هدایت کرده است. البته لیل اگر بازی خود را ببرد، پی اس جی صدرنشینی خود را از دست می‌دهد.

گل های پاری سن ژرمن را در پخش زنده بازی پاری سن ژرمن نیس جولیان دراکسلر و مویس کین به ثمر رساندند و تک گل نیس را هم رونی لوپز زد. پاری سن ژرمن در بازی بعدی خود در لیگ قهرمانان اروپا به مصاف بارسلونا خواهد رفت و اکنون با پیروزی و صدرنشینی در لیگ فرانسه به استقبال این بازی خواهد رفت.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن نیس

 

پاری‌سن‌ژرمن نیس
۵۵%مالکیت۴۵%
۴شوت در چارچوب ۵
۹شوت خارج از چارچوب۶
۴مهار دروازه بان۲
۶۰۷تعداد پاس۵۰۱
۵۵۳پاس صحیح۴۳۸
۱۹سانتر۱۱
۴کرنر۱
۱۲خطا۶
۱آفساید۱
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن نیس

 

پخش فوتبال پاری سن ژرمن مقابل نیس

۳۰ شهریور ۱۳۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی چهارم رقابت های لیگ یک فرانسه ، تیم های پاری سن ژرمن و نیس به مصاف یکدیگر رفتند. در این دیدار که با درخشش پاریسی ها همراه بود ، آن ها موفق شدند با ۳ گل حریف خود را از پیش رو بردارند. در دقیقه ی ۳۸ ستاره فرانسوی پاریسی ها ، امباپه از روی نقطه پنالتی گل اول بازی را به ثمر رساند و در دقیقه ی ۱ وقت اضافه حرکت انفرادی کیلیان ام باپه از جناح چپ با شوت او همراه بود و پس از دفع توپ توسط بنیتز، این آنخل دی ماریا بود که توپ را به گل تبدیل کرد و نتیجه ی ۲-۰ را برای پاریس رقم زد.

در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی زنده پاری سن ژرمن نیس نیز بازی در دستان پاری سن ژرمن بود. این تیم در دقیقه ی ۶۶ به برتری ۳-۰ رسید.ارسال آنخل دی ماریا از روی ضربه آزاد از جناح راست در دهانه دروازه با ضربه سر مارکینیوش به گل سوم پاریس بدل شد.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن نیس – تی وی تو

 

نیس پاری سن ژرمن
۵۰%مالکیت۵۰%
۵شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۳
۳مهار دروازه بان۵
۵۵۱تعداد پاس۵۳۹
۵۰۲پاس صحیح۴۹۷
۱۱۶سانتر۲۶
۴کرنر۷
۹خطا۹
۰آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن نیس – تی وی تو

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن و نیس

۲۶ مهر ۱۳۹۸

در اولین دیدار از هفته دهم رقابت‌های لیگ یک فرانسه، نیس در ورزشگاه آلیانز ریویرا، میزبان پاری سن ژرمن بود که این دیدار در نهایت با برتری ۴-۱ پاریسی‌ها به پایان رسید.پاری سن ژرمن مطابق انتظار بازی را بهتر آغاز کرد و از همان ابتدا حملات بسیاری روی دروازه نیس تدارک می‌دید. در دقیقه ۱۵، روی پاس مائورو ایکاردی، هم‌وطنش یعنی آنخل دی‌ماریا در شرایطی ایده‌آل با یک ضربه کات‌دار و دقیق دروازه والتر بنیتز را گشود تا مهمان خیلی زود پیش بیفتد. حملات شاگردان توماس توخل ادامه داشت و در دقیقه ۲۱، این بار توماس مونیه با یک پاس فرصت‌طلبانه دی‌ماریا را در موقعیتی خوب قرار داد و ستاره آرژانتینی با یک ضربه چیپ زیبا گل دوم خودش و تیمش را به ثمر رساند و اختلاف دو برابر شد. تلاش‌های پی اس جی در ادامه ادامه داشت اما هیچ‌کدام تبدیل به گل نشد تا نیمه دوم با همان نتیجه ۲-۱ به پایان برسد.

اما در نیمه دوم پخش زنده بازی پاری سن ژرمن نیس ، شاگردان پاتریک ویرا تیم متفاوتی بودند و آمده بودند که بازی را برگردانند. اما در دقیقه ۶۰، روی یک کرنر خطرناک، ضربه سر مارکینیوش به تیرک برخورد کرد و راهی به دروازه پیدا نکرد. اما سرانجام در دقیقه ۶۵، روی یک ارسال خطرناک کنترل سینه مارکینیوش به اشتباه توپ را در اختیار کسپر دولبرگ قرار داد و پاس رو به عق او با ضربه گاناگا تبدیل به گل اول میزبان شد. بعد از این گل بازیکنان نیس تلاش زیادی برای رسیدن به گل کردند اما در دقیقه ۷۶ روی یک صحنه، سیپرین با دریافت کارت زرد دوم از بازی اخراج شد و بعد از بررسی VAR، هرله نیز با کارت قرمز مستقیم جریمه شد تا میزبان ۹ نفره شود.

در ادامه پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن نیس ، با این روند، توخل تصمیم گرفت تا کیلیان امباپه را بعد از مدتی مصدومیت به میدان بفرستد و او نیز در دقیقه ۸۸ موفق شد در رباند ضربه دی‌ماریا، از بین پاری مدافع نیس گل سوم تیمش را به ثمر رسانده و بازگشت خود به میادین را با گل جشن بگیرد. چیزی به پایان نمانده بود که در دقیقه ۹۱ روی یک حمله سرعتی، امباپه این بار در نقش گل‌ساز ظاهر شد و با پاس در عرض او، ایکاری دروازه خالی را باز کرد تا پیروزی پاریس باشکوه‌تر شود. نیس ۹ نفره توان حمله کردن نداشت و پاری سن ژرمن در ادامه بازی را اداره کرد و در نهایت به یک پیروزی شیرین دور از خانه دست یافت.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن نیس – تی وی تو

 

نیس پاری سن ژرمن
۳۹%مالکیت۶۱%
۲شوت در چارچوب ۱۰
۴شوت خارج از چارچوب۱۳
۶مهار دروازه بان۱
۳۵۷تعداد پاس۵۵۵
۲۹۵پاس صحیح۴۹۴
۶سانتر۲۴
۱کرنر۱۳
۱۲خطا۱۵
۱آفساید۲
۳کارت زرد۲
۲کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن نیس – تی وی تو

پخش زنده بازی پاریس و نیس

در چارچوب هفته سی و پنجم رقابت‌های لیگ یک فرانسه، پاری‌سن‌ژرمن در خانه میزبان نیس بود و در ادامه نتایج ضعیف هفته‌های اخیر، مقابل این تیم متوقف شد.در این دیدار که در خانۀ پاری‌سن‌ژرمن، یعنی پارک دو پرنس برگزار می‌شد، در دقیقۀ ۴۶ گانگو موفق شد گل اول بازی را برای نیس به ثمر برساند تا تک گل وی توسط نیمار، از روی نقطۀ پنالتی در دقیقۀ ۶۰ پاسخ داده شود و در نهایت کار، پاریس پس از سپری کردن یک شب بد دیگر با از دست دادن پنالتی، توسط ادینسون کاوانی در دقیقۀ ۹۰ به پایان برسد.

در پایان بازی زنده پاریس و  نیس شاگردان توماس توخل با کسب این ۱ امتیاز، ۸۵ امتیازی شدند و در همان صدر جدول باقی ماندند (پاریس پیش‌تر قهرمانی خود را مسجل کرده بود)؛ نیس نیز با کسب این ۱ امتیاز ، ۵۲ امتیازی شد  و در همان رتبۀ هفتم باقی ماند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن نیس – تی وی تو

 

پاری سن ژرمننیس 
۶۱%مالکیت۳۹%
۵شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۶۳۳تعداد پاس۴۱۴
۵۷۵پاس صحیح۳۶۵
۶سانتر۰
۹کرنر۱
۱۴ضربه ایستگاهی۱۵
۱۵خطا۱۴
۲آفساید۲
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن نیس – تی وی تو