تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پاری سن ژرمن
مون پلیه

جمعه ۱۲ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه ، امروز جمعه ۱۲ آبان و در چارچوب رقابتهای لالیگا اسپانیا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های پاری سن ژرمن و مون پلیه بازی خواهند داشت. پاری سن ژرمن مقابل مون پلیه را آنلاین تماشا کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مون پلیه امشب را آنلاین تماشا کنید . اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن مون پلیه را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مون پلیه

۱۲ بهمن ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیست و یکم لیگ یک فرانسه، تیم های مون‌پلیه و پاری‌سن‌ژرمن با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه دوم اما، پاریسی ها بسیار خوب عمل کردند و به لطف بازیکنانی چون رویز و مسی موفق شدند دروازه حریف را باز کرده و حساب کار را ۲-۰ کنند. از آن سو میدان، نوردین در دقایق پایانی قفل دروازه پاریس را شکست تا کمی از این اختلاف امتیاز کاسته باشد اما ان تلاش او چند دقیقه بعد، با ضربه وارن زائیر-امری از بین رفت و در نهایت پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مون پلیه با نتیجه ۳-۱ به پایان رسید.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مون پلیه

مون‌پلیه پاری‌سن‌ژرمن 
۳۴%مالکیت۶۶%
۳شوت در چارچوب ۸
۳شوت خارج از چارچوب۷
۵مهار دروازه بان۲
۳۵۹تعداد پاس۷۰۵
۲۷۵پاس صحیح۶۴۲
۱۱سانتر۱۳
۱کرنر۳
۹خطا۱۲
۳آفساید۴
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مون پلیه

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه

۲۲ مرداد ۱۴۰۱

در چارچوب هفته دوم لیگ فرانسه، پاری سن ژرمن میزبان مون‌پلیه قرار گرفت و به برتری پرگل ۵ بر ۲ رسید. در این مسابقه نیمار عالی کار کرد و توانست ۲گل به ثمر رساند و مرد اول میدان نام گیرد.

گل‌های پاریس در این مسابقه را ساکو (گل به خودی) ، نیمار ۴۳ (پنالتی)،  ۵۱ ، امباپه ۶۹ و رناتو سانچز ۸۷ به ثمر رساندند.

مسی با اینکه ۹۰ دقیقه در زمین مسابقه بود ولی موفق به گلزنی نشد.

در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مون پلیه پاری سن ژرمن با این برد ۶ امتیازی شد و جای خود را در صدر محکم‌تر کرد. تیم‌های لیلی، موناکو و مارسی در رده‌های بعدی قرار دارند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مون پلیه

 

پاری سن ژرمنمون‌پلیه 
۵۹%مالکیت۴۱%
۱۰شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۶
۶۱۱تعداد پاس۴۲۵
۵۶۲پاس صحیح۳۷۱
۱۴سانتر۴
۱۱کرنر۰
۱۵خطا۱۸
۱آفساید۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مون پلیه

 

پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن مون پلیه

۲۴ اردبهشت ۱۴۰۰

در چارچوب هفته سی و هفتم رقابت‌های لوشامپیونه فرانسه، تیم‌های فوتبال پاری سن ژرمن و مون پلیه مقابل هم قرار گرفتند. در پایان شاگردان پوچتینو موفق شدند با نتیجه ۴ بر صفر مقابل حریف خود به برتری برسند.

مسی ۲ بار، امباپه و دی ماریا گلزنان پاریس در طول  بودند در حالی که تمام تلاش مون پلیه برای ایستادگی مقابل ضربات حریف بی نتیجه ماند.

در پایان پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه پاری سن ژرمن با این برد، ۸۳ امتیازی شد و صدرنشین باقی ماندو مون پلیه هم با ۴۳ امتیاز، سیزدهم است.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه

 

مون پلیه پاری سن ژرمن 
۳۰%مالکیت۷۰%
۳شوت در چارچوب ۹
۴شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۳
۳۰۸تعداد پاس۷۳۶
۲۵۱پاس صحیح۶۷۵
۷سانتر۶
۰کرنر۲
۹خطا۷
۴آفساید۴
۲کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه

 

پخش زنده پاری سن ژرمن مقابل مون پلیه

۳ مهر ۱۴۰۰

هفته هشتم رقابت‌های لیگ یک فرانسه (لوشامپیونه) پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه پارک دوپرنس با نتیجه ۲ بر صفر بر مون پلیه غلبه کرد.

ادریس گانا گوئیه در دقیقه ۱۴ و یولیان دراکسلر در دقیقه ۸۹، گل‌های PSG را در پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مون پلیه به ثمر رساندند.

شاگردان پوچتینو که در این دیدار در غیاب لیونل مسی به میدان رفتند، ۲۴ امتیازی شدند و جایگاه خود را در صدر جدول لوشامپیونه مستحکم کردند. مون پلیه نیز در رتبه یازدهم جدول روزگار می‌گذراند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مون پلیه

 

پاری‌سن‌ژرمنمون پلیه
۵۴%مالکیت۴۶%
۵شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۴
۵۲۱تعداد پاس۴۴۰
۴۶۵پاس صحیح۳۷۷
۱۰سانتر۲۱
۸کرنر۷
۱۰خطا۸
۵آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مون پلیه

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مون پلیه

مون پلیه و پاری سن ژرمن در چارچوب دیدار نیمه نهایی فصل ۲۱-۲۰۲۰ جام حذفی فرانسه در ورزشگاه دِلا موسون به مصاف هم رفتند. که در نهایت بازی در ۹۰ دقیقه با تساوی ۲-۲ به پایان رسید و بدون وقت های اضافه، به پنالتی کشیده شد. در ضربات پنالتی ، با از دست رفتن ضربه ی سامبیا ،  پاری سن ژرمن ۶-۵ مون پلیه را شکست داد و به فینال رسید. ام باپه با دبل خود رد دقیقه ی ۱۰ و ۵۰ دو گل پاریسی ها را به ثبت رساند و لابورد در دقیقه ی ۴۴ و دلورت در دقیقه ی ۸۳ دو بازیکنی بودند که برای مون پلیه گلزنی کردند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه – تی وی تو

 

مون پلیه پاری سن ژرمن
۳۷%مالکیت۶۳%
۵شوت در چارچوب ۹
۵شوت خارج از چارچوب۱۱
۶مهار دروازه بان۳
۳۴۷تعداد پاس۶۱۳
۲۸۲پاس صحیح۵۴۹
۲۵سانتر۲۲
۴کرنر۹
۹خطا۱۱
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن و مون پلیه

دیدارهای شب دوم از هفته سیزدهم لوشامپیونه فرانسه شنبه شب با پذیرایی تیم مون‌پولیه از پاری‌سن‌ژرمن به پایان رسید که این بازی را میهمان پاریسی با نتیجه ۳ بر یک به سود خود به پایان رساند.کولین دابیا در دقیقه ۳۳، مویزه کین در دقیقه ۷۷ و کیلیان امباپه در دقیقه ۱+۹۰ سه گل PSG را زدند و تنها گل مون‌پولیه هم در دقیقه ۴۱ توسط استفی ماویدیدی رقم خورد.

پاری‌سن‌ژرمن که نهمین پیروزی‌اش را در این فصل لوشامپیونه کسب کرد ۲۸ امتیازی شد و جایگاه خود را در صدر جدول تثبیت کرد. البته این درحالی است که مارسی رده دومی با دو بازی کمتر، ۲۴ امتیازی است.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه – تی وی تو

 

مون‌پولیه پاری‌سن‌ژرمن 
۳۵%مالکیت۶۵%
۲شوت در چارچوب ۶
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۳۵۷تعداد پاس۶۷۹
۲۷۷پاس صحیح۶۰۴
۱۶سانتر۱۴
۳کرنر۳
۱۲خطا۱۴
۱آفساید۲
۱کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مون پلیه از اینترنت

هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) با برتری ۵ – صفر تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن مقابل میهمانش، مون‌پلیه ادامه یافت. نیمه ی نخست این دیدار با تک سارابیا در دقیقه ی ۸ آغاز شد. در دقیقه ی ۱۴ بود که برتاد با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد تا تیمش از همان ابتدا ۱۰ نفره به رقابت بپردازد. در دقیقه ی ۴۲ بود که ضربه ی دی ماریا دروازه ی مون پلیه را برای بار دوم باز کرد و درست ۲ دقیقه ی بعد اشتباه محض کنگره در باز کردن دروازه ی خودی ، حساب کار را به ۳-۰ کشاند . نیمه ی دوم هم با حملات سنگین پاریسی ها آغاز شد. ام باپه در دقیقه ی ۵۷ و کورزاوا در دقیقه ی ۶۵ بازی را به ۵-۰ کشاند. مون پلیه که دیگر چیزی برای از دست دادن نداشت در دقایق نهایی نیمه ی دوم به خشونت گرایش پیدا کرده بود. در نهایت کوتارد دومین بازیکن این تیم بود که با دریافت کارت قرمز از زمین اخراج شد.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه – تی وی تو

 

پاری‌سن‌ژرمن مون‌پلیه 
۶۷%مالکیت۳۳%
۹شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۵
۵۹۷تعداد پاس۲۸۴
۵۲۹پاس صحیح۲۱۳
۱۸سانتر۶
۱۲کرنر۲
۱۶خطا۱۶
۳آفساید۱
۳کارت زرد۴
۰کارت قرمز۲

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه – تی وی تو

پخش بازی پاری سن ژرمن و مون پلیه

در چارچوب هفته هفدهم رقابت‌های لیگ یک فرانسه، مون‌پلیه در ورزشگاه لاموسون میزبان پاری‌سن‌ژرمن بود که این بازی در نهایت با برتری ۲-۱ پاریسی‌ها به پایان رسید.برخلاف تصور پاریسی‌ها کار آسانی در این بازی نداشتند و برای اولین موقعیت خود ۳۰ دقیقه صبر کردند اما ارسال نیمار با ضربه سر کواسی همراه شد اما رویی موفق شد این توپ را مهار کند.پاری‌سن‌ژرمن مالک توپ و میدان بود اما در دقیقه ۴۱، روی ارسال کرنر ضربه کنگر با برخورد به لئاندرو پاردس وارد دروازه ناواس شد تا میزبان پیش بیفتد.

در ادامه اتفاقی رخ نداد و نیمه اول با برتری مون‌پولیه به پایان رسید.شاگردان توخل در نیمه دوم هم تلاش‌زیادی داشتند و در دقیقه ۶۸، پاس ایکاردی به سارابیا رسید و ضربه مهاجم اسپانیایی با واکنش رویی راهی به دروازه پیدا نکرد. در دقیقه ۷۱، پدرو مندس به خاطر خطا روی نیمار کارت زرد دوم را گرفت و از بازی اخراج شد تا پاریسی ها امیدوارتر شود.

نیمار هم روی ضربه آزاد به دست آمده با یک شوت فوق‌العاده دروازه مون‌پلیه را گشود تا بازی مساوی شود.فقط دو دقیقه از مساوی شدن بازی گذشته بود که پاس نیمار به امباپه رسید و او با یک تو سر توپ عالی توپ را به گوشه دروازه خرونیمو رویی فرستاد تا پاریسی‌ها پیش بیافتند. دقایقی بعد نیمار روی یک ضربه آزاد دیگر تیرک دروازه میزبان را به لرزه درآورد. اما در دقیقه ۸۱، کامبک پاری‌سن‌ژرمن شیرین‌تر هم شد. ارسال امباپه با بیرون پا، با ضربه والی مائورو ایکاردی تبدیل به گل سوم شاگردان توخل شد. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا بازی با برتری ۳-۱ پاری سن ژرمن به پایان برسد.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه – تی وی تو

 

مون‌پلیه پاری سن ژرمن
۳۲%مالکیت۶۸%
۱شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۱
۲۰۹تعداد پاس۴۷۱
۱۴۳پاس صحیح۴۰۹
۲۴سانتر۱۶
۴کرنر۴
۱۷خطا۱۸
۳آفساید۰
۵کارت زرد۳
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه – تی وی تو

 

پخش فوتبال پاری سن ژرمن و مون پلیه

در ادامه هفته سی و چهارم رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در خانه مون‌پلیه ۲-۳ شکست خورد.در جریان این دیدار که پی‌اس‌جی بسیار متزلزل نشان می‌داد، اویونگو مدافع مون‌پلیه به اشتباه در دقیقۀ ۱۲ دروازۀ خودی را باز کرد تا شوکی جدی به تیم میزبان وارد شود، در ادامه پرسنل کیمپبه با اشتباه خود و باز کردن دروازۀ پاریس، اعتماد به نفس را به مون‌پلیه بازگرداند تا نیمۀ نخست با نتیجۀ تساوی ۱-۱ خاتمه بیابد.

در نیمۀ دوم آنخل دی‌ماریا موفق شد در دقیقۀ ۶۳ دروازۀ حریف را باز کند تا امید دوباره به اردوی پی‌اس‌جی بازگردد اما این پایان کار نبود، چرا که اندی لورن در دقیقۀ ۸۰ بازی را به تساوی کشاند تا کار برای پی‌اس‌جی سخت‌تر از همیشه شود, پس از این پاریسی‌ها شب بد خود را دریافت گل در دقیقۀ ۸۵  توسط سلیمان کامارا رسما شانس کسب امتیاز را در این دیدار از دست دادند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه – تی وی تو

 

مون‌پلیهپاری سن ژرمن
۳۳%مالکیت۶۷%
۹شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۵
۲۸۶تعداد پاس۶۰۵
۲۱۸پاس صحیح۵۴۰
۷سانتر۳
۹کرنر۳
۱۵ضربه ایستگاهی۱۶
۱۷خطا۱۵
۱آفساید۰
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مون پلیه – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 2, 2023