تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پاری سن ژرمن
موناکو

جمعه ۳ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو ، امروز جمعه ۳ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ دسته اول فرانسه و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های پاری سن ژرمن و موناکو بازی خواهند داشت. پاری سن ژرمن مقابل موناکو را آنلاین تماشا کنید.

از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال پاری سن ژرمن و موناکو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن موناکو را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

۲۲ بهمن ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیست و سوم لیگ یک فرانسه ، تیم های پاری‌سن‌ژرمن و موناکو با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار از سمت دو تیم طوفانی آغاز شد. الکساندر گولووین در دقیقه ۴ و ویسام بن‌یدر در دقیقه ۱۸ و ۴۲ دروازه پاریس را باز کردند و در آن سو نیز وارن زائیر-امری یکی از گل های خورده را جبران کرد تا در نهایت این نیمه با نتیجه ۳-۱ به پایان برسد.

در نیمه دوم از حملات نیمه قبلی خبری نبود و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو با برتری ۳-۱ موناکو به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو

موناکو پاری‌سن‌ژرمن 
۴۲%مالکیت۵۸%
۹شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۷
۵۰۱تعداد پاس۷۰۱
۴۱۸پاس صحیح۶۱۷
۱۲سانتر۴
۳کرنر۲
۹خطا۱۱
۲آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو

۶ شهریور ۱۴۰۱

در چارچوب هفته چهارم لیگ فرانسه، پاری سن ژرمن به مصاف موناکو رفت و به تساوی یک بر یک رسید.

بازی با برتری پاریسی ها آغاز شد و بازیکنان این تیم در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشتند و در مقابل تیم فوتبال موناکو به دنبال استفاده از ضد حملات بود و در دقیقه ۲۰، روی یکی از همین ضد حملات به گل رسید. توپ ربایی محمد کامارا از مسی در میانه زمین و سپس پاس دقیق الکساندر گولووین، کوین وولاند را در موقعیت گلزنی قرار داد و او هم با یک ضربه دقیق، دروازه جان لوئیجی جیانلوئیجی دوناروما را باز کرد.

بعد از این گل حملات بازیکنان پاری سن ژرمن ادامه پیدا کرد و این تیم چند بار تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت؛ از جمله در دقیقه ۴۴ پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو که ضربات لیونل مسی و کیلیان امباپه دو بار پیاپی به تیر دروازه موناکو برخورد کرد و در نهایت نیمه اول با همان یک گل به پایان رسید.

در نیمه دوم هم پاری سن ژرمن حملات بیشتری روی دروازه حریف داشت اما تا دقیقه ۷۰ و اعلام یک پنالتی برای این تیم، نتوانست از موقعیت هایش استفاده کند. داور ابتدا برخورد نیمار با مارسیپان را پنالتی تشخیص نداد اما بعد از اینکه از VAR استفاده کرد، نقطه پنالتی را نشان داد. خود نیمار پشت ضربه قرار گرفت و بعد از یک دورخیز و مکث طولانی، توپ را به گوشه دروازه الکساندر نوبل فرستاد.

در دقایق پایانی پی اس جی فرصت داشت تا به گل برتری برسد که بهترین آن در دقیقه ۸۳ بود؛ جایی که امباپه با نوبل تک به تک شد اما دروازه بان آلمانی با یک شیرجه تماشایی، توپ را با سینه دفع کرد.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو بازی کمی به خشونت کشیده شد اما توپ دیگری از خط دروازه ها عبور نکرد و بازی با تساوی ۱- ۱ به پایان رسید.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

 

پاری سن ژرمن موناکو 
۶۷%مالکیت۳۳%
۵شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۴
۶۹۳تعداد پاس۳۴۱
۶۳۶پاس صحیح۲۷۱
۱۰سانتر۸
۴کرنر۳
۱۲خطا۱۵
۳آفساید۱
۴کارت زرد۴

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

 

پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن موناکو

۲۹ اسفند ۱۴۰۰

از هفته بیست و نهم مسابقات لیگ فرانسه، پاری سن ژرمن در خانه موناکو به میدان رفت که این دیدار در نهایت با پیروزی غیرمنتظره میزبان به پایان رسید.در این دیدار که مسی غیبت داشت و زوج امباپه – نیمار در خط حمله پاریسی‌ها شکل گرفته بود، بن‌یدر در دقایق ۲۵ و ۸۴ (پنالتی) و فولاند در دقیقه ۶۸ برای موناکو گل زدند.

با پایان پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو پاری‌سن‌ژرمن با ۶۵ امتیاز همچنان صدرنشین لیگ فرانسه است و موناکو با ۴۴ امتیاز در رده هفتم قرار دارد.

 شاگردان پوچتینو در این دیدار و در نبود مسی بسیار بی انگیزه و بی رمق ظاهر شدند و به ندرت روی دروازه حریف خود خطرسازی کردند تا در نهایت با شکست و بدون امتیاز موناکو را ترک کنند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

 

موناکو پاری سن ژرمن
۳۹%مالکیت۶۱%
۸شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۵
۳۸۵تعداد پاس۶۰۷
۳۱۰پاس صحیح۵۲۶
۱۷سانتر۱۱
۶کرنر۷
۱۷خطا۱۰
۴آفساید۰
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

 

پخش فوتبال پاری سن ژرمن مقابل موناکو

۲۱ آذر ۱۴۰۰

در چارچوب آخرین مسابقه از هفته هجدهم لیگ یک فوتبال فرانسه (لوشامپیونه) تیم‌های فوتبال پاری سن ژرمن موناکو به مصاف هم رفتند و پاری سن ژرمن در انتها با نتیجه ۲ بر صفر مقابل حریف به برتری دست یافت.

 گل‌های این بازی را کیلیان ام باپه ۲ بار در دقایق ۱۱ و ۴۵ برای پاریسی‌ها به ثمر رساند. در این بازی لیونل مسی یک پاس گل برای هم تیمی فرانسوی خود ارسال کرد.

شاگردان پوچتینو با پیروزی در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو  ۴۵ امتیازی شدند و در رتبه اول لوشامپیونه باقی ماندند. تیم موناکو نیز با ۲۶ امتیاز در جایگاه هشتم جدول حضور دارد.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

 

پاری سن ژرمن دموناکو 
۵۳%مالکیت۴۷%
۲شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۰
۵۳۹تعداد پاس۴۸۰
۴۷۲پاس صحیح۴۰۳
۳سانتر۱۳
۱کرنر۶
۸خطا۱۵
۴آفساید۳
۳کارت زرد۴

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

 

مکان تماشای بازی پاری سن ژرمن و موناکو

۳ اسفند ۱۳۹۹

در فینال جام حذفی فرانسه دو تیم موناکو و پاری سن ژرمن به مصاف هم رفتند که این پاریسی ها بودند که با دو گل به برتری رسیدند و فاتح این رقابتها شدند . در این دیدار مائورو ایکاردی در دقیقه ۱۹ گل اول پی اس جی را به ثمر رساند . نیمه اول با همین تک گل به پایان رسید .

در نیمه دوم بازی پاری سن ژرمن موناکو تیم موناکو قدرت حمله و ایجاد موقعیت زیادی روی دروازه حریف نداشت و این پاری سن ژرمن بود که باز هم در نیمه دوم موقعیت خطرناک ایجاد می کرد و روی دروازه موناکو توپ می ریخت . که در نهایت در دقیقه ۸۱ توسط کیلیان امباپه به گل دوم رسید . در دقایق پایانی پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو نیز اتفاق خاصی رخ نداد و این تیم پاری سن ژرمن بود که با برتری دو بر صفر به قهرمانی جام حذفی فرانسه رسید . 

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

 

موناکوپاری سن ژرمن
۴۴مالکیت۵۶
۱شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۲
۴۸۸تعداد پاس۳۲۰
۴۱۷پاس صحیح۵۳۳
۲۳سانتر۹
۵کرنر۵
۱۵خطا۱۰
۲آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

 

پخش بازی پاریسن ژرمن موناکو زنده

۳۰ آبان ۱۳۹۹

پاری سن ژرمن در اولین و مهمترین بازی هفته یازدهم لوشامپیونه فرانسه میهمان موناکو بود.در این بازی نیمار که چند هفته ای است با مصدومیت رو به رو شده و بازی های تیم ملی برزیل را هم در مقدماتی جام جهانی از دست داده بود، حضور نداشت.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و هر کدام چند موقعیت خوب ایجاد نمودند که پاری سن ژرمن در یکی از آن‌ها دقیقه ۲۶ اولین گل بازی را به خود اختصاص داد.پاس عمقی دی ماریا در موقعیت تک به تک به کیلیان امباپه رسید تا او با یک ضربه تمام کننده گل اول بازی را برای پی اس جی به ثمر برساند.این پایان کار پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو نبود و هر کدام از دو تیم موناکو و پاری سن ژرمن نمایشی هجومی و جذاب داشتند، اما باز هم این تیم میهمان بود که دقیقه ۳۵ صاحب یک ضربه پنالتی شد.امباپه پشت توپ ایستاد و با یک ضربه دقیق گل دوم را هم برای پی اس جی به ثمر رساند.در حالی که تیم توخل تا پایان نیمه اول در دقایق ۳۹ و ۴۵ دو بار دروازه حریف را باز کرده بود، داور به کمک VAR هر دو گل را مردود دانست تا دو تیم با برتری ۲-۰ پی اس جی به رختکن بروند.

نیمه دوم پخش بازی پاری سن ژرمن موناکو را موناکو با دو تغییر آغاز کرد و فابرگاس و کایو به میدان آمدند و به خوبی جریان بازی را تغییر دادند.دقیقه ۵۲ با یک تکل مدافع پاری سن ژرمن توپ به فولند رسید تا او در موقعیتی مناسب زننده گل اول میزبان باشد.در ادامه بازی متعادل شده بود، اما دقیقه ۶۵ فابرگاس در محوطه جریمه پاری سن ژرمن سرنگون شد و همان توپ دوباره به فولند رسید تا او زننده گل تساوی تیمش برابر حریف قدرتمند پاریسی باشد.دو تیم برای رسیدن به برتری حمله می کردند، اما دقیقه ۸۴ خطای دیالو باعث اعلام پنالتی برای موناکو شد و فابرگاس پشت توپ ایستاد و با یک شوت مهار نشدنی گل سوم را برای میزبان به ثمر رساند.در ادامه تلاش پاری سن ژرمن برای جبران نتیجه کارساز نبود و این تیم در شبی که از نیمار بهره‌ای نمی برد در هفته دهم لوشامپیونه فرانسه با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب موناکو شد

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو

 

موناکو پاری سن ژرمن 
۵۲%مالکیت۴۸%
۵شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۵۴۰تعداد پاس۴۹۱
۴۵۸پاس صحیح۴۲۸
۱۵سانتر۹
۲کرنر۱
۱۲خطا۱۹
۰آفساید۴
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو

 

پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن موناکو

در خلال بازی های هفته ی پانزدهم لیگ یک فرانسه ، تیم های پاری سن ژرمن و موناکو با هم دیدار کردند. در این دیدار که از سمت پاریسی ها طوفانی آغاز شد ، امباپه دو بار دروازه ی تیم سابق خود را باز کرد. در نیمه ی نخست ، این بازیکن گل اول تیمش را در دقیقه ی ۲۴ وارد دروازه ی موناکو کرد  و سپس ضربه ی ایستگاهی نیمار در دقیقه ی ۲+۴۵ وارد دروازه ی این تیم شد تا پاری سن ژرمن این نیمه را با برتری ۲-۰ به پایان ببرد.

موناکو در نیمه ی دوم تلاش میکرد این دو گل را جبران کند اما سر اشتباه بازیکنان این تیم ، پاریسی ها با ضربه ی سارابیا در دقیقه ی ۷۲ پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو به گل سوم رسیدند . باکایوکو اما توانست در دقیقه ی ۸۲ یکی از این گل هارا جبران کند تا حساب کار ۳-۱ شود . ام باپه نیز در دقیقه ی اول وقت اضافه گل دوم خودش و چهارم پاریس را وارد دروازه کرد تا این دیدار با نتیجه ی ۴-۱ به سود پاریسی ها تمام شود.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو

 

موناکوپاری سن ژرمن 
۴۱%مالکیت۵۹%
۴شوت در چارچوب ۱۲
۴شوت خارج از چارچوب۴
۸مهار دروازه بان۳
۴۰۴تعداد پاس۵۷۸
۳۳۲پاس صحیح۵۱۶
۱۳سانتر۱۳
۳کرنر۵
۹خطا۱۴
۱آفساید۵
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو

 

پخش آنلاین پاریسن ژرمن و موناکو از اینترنت

در دیداری از هفته بیستم لوشامپیونه پاری سن ژرمن در شبی که میزبان موناکو بود با تساوی ۳ – ۳ متوقف شد. نیمار در دقایق ۳ و ۴۲ (پنالتی) و بالو توره در دقیقه ۲۴ (گل به خودی) گل‌های پاری سن ژرمن را در این بازی به ثمر رساندند و گلسون مارتینز در دقیقه ۷، وسام بن یدر در دقیقه ۱۳ و اسلام سلیمانی در دقیقه ۷۰ پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو برای موناکو در این بازی گلزنی کردند.

این نخستین تساوی فصل پاریسی‌ها بود و با یک امتیاز این بازی مجموع امتیازات این تیم به ۴۶ رسید تا صدرنشینی پاری سن ژرمن کماکان ادامه داشته باشد. موناکو نیز با یک امتیاز این بازی ۲۹ امتیازی شد و در جایگاه هشتم جدول قرار گرفت.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو

 

پاری سن ژرمن موناکو
۶۱%مالکیت۳۹%
۶شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۶۳۴تعداد پاس۳۹۲
۵۵۹پاس صحیح۳۱۶
۱۸سانتر۱۲
۷کرنر۷
۶خطا۹
۳آفساید۰
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو

پاری سن ژرمن که در فصل جدید لوشامپیونه با دو پیروزی پیاپی برابر باستیا و متس به دنبال کسب سومین برد پیاپی بود، با حساب سه بر یک در خانه موناکو شکست خورد تا به رده پنجم جدول رده‌بندی سقوط کند.در این دیدار ابتدا ژوائو موتینیو در دقیقه ۱۳ برای موناکو گلزنی کرد. فابینیو در دقیقه ۴۵ و از روی نقطه پنالتی اختلاف را به دو برابر رساند اما ادینسون کاوانی در دقیقه ۶۳ یکی از گل‌ها را برای پاریسی‌ها جبران کرد تا این تیم به همراه اونای امری، سرمربی جدید این تیم به کسب امتیاز از این بازی امیدوار شوند.

در ادامه پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو اما سرژ اوریه، مدافع پاری سن ژرمن به اشتباه دروازه خودی را در دقیقه ۸۰ باز کرد تا امید پاریسی ها به باد برود.در نهایت هم این دیدار با همان نتیجه سه بر یک به سود موناکو تمام شد.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو

 

پاری سن ژرمن موناکو
۶۳%مالکیت۳۷%
۵شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۶۳۲تعداد پاس۳۳۹
۵۵۲پاس صحیح۲۶۵
۲سانتر۳
۳کرنر۴
۹ضربه ایستگاهی۱۲
۱۳خطا۹
۳آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو

آخرین بروز رسانی : نوامبر 22, 2023