تی وی تو
پاری سن ژرمن
موناکو

یکشنبه ۲۹ اسفند ۱۵:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

بازی پاری سن ژرمن موناکو زنده امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پاری سن ژرمن موناکو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال پاری سن ژرمن و موناکو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن موناکو را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی پاری سن ژرمن موناکو را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاری سن ژرمن موناکو را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاری سن ژرمن موناکو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

در چارچوب آخرین مسابقه از هفته هجدهم لیگ یک فوتبال فرانسه (لوشامپیونه) تیم‌های فوتبال پاری سن ژرمن موناکو به مصاف هم رفتند و پاری سن ژرمن در انتها با نتیجه ۲ بر صفر مقابل حریف به برتری دست یافت.

 گل‌های این بازی را کیلیان ام باپه ۲ بار در دقایق ۱۱ و ۴۵ برای پاریسی‌ها به ثمر رساند. در این بازی لیونل مسی یک پاس گل برای هم تیمی فرانسوی خود ارسال کرد.

شاگردان پوچتینو با پیروزی در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو  ۴۵ امتیازی شدند و در رتبه اول لوشامپیونه باقی ماندند. تیم موناکو نیز با ۲۶ امتیاز در جایگاه هشتم جدول حضور دارد.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

 

پاری سن ژرمن دموناکو 
۵۳%مالکیت۴۷%
۲شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۰
۵۳۹تعداد پاس۴۸۰
۴۷۲پاس صحیح۴۰۳
۳سانتر۱۳
۱کرنر۶
۸خطا۱۵
۴آفساید۳
۳کارت زرد۴

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو

در فینال جام حذفی فرانسه دو تیم موناکو و پاری سن ژرمن به مصاف هم رفتند که این پاریسی ها بودند که با دو گل به برتری رسیدند و فاتح این رقابتها شدند . در این دیدار مائورو ایکاردی در دقیقه ۱۹ گل اول پی اس جی را به ثمر رساند . نیمه اول با همین تک گل به پایان رسید .

در نیمه دوم بازی پاری سن ژرمن موناکو تیم موناکو قدرت حمله و ایجاد موقعیت زیادی روی دروازه حریف نداشت و این پاری سن ژرمن بود که باز هم در نیمه دوم موقعیت خطرناک ایجاد می کرد و روی دروازه موناکو توپ می ریخت . که در نهایت در دقیقه ۸۱ توسط کیلیان امباپه به گل دوم رسید . در دقایق پایانی پخش بازی پاری سن ژرمن موناکو نیز اتفاق خاصی رخ نداد و این تیم پاری سن ژرمن بود که با برتری دو بر صفر به قهرمانی جام حذفی فرانسه رسید . 

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

 

موناکوپاری سن ژرمن
۴۴مالکیت۵۶
۱شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۲
۴۸۸تعداد پاس۳۲۰
۴۱۷پاس صحیح۵۳۳
۲۳سانتر۹
۵کرنر۵
۱۵خطا۱۰
۲آفساید۲
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن موناکو

 

پخش بازی پاریسن ژرمن موناکو زنده

پاری سن ژرمن در اولین و مهمترین بازی هفته یازدهم لوشامپیونه فرانسه میهمان موناکو بود.در این بازی نیمار که چند هفته ای است با مصدومیت رو به رو شده و بازی های تیم ملی برزیل را هم در مقدماتی جام جهانی از دست داده بود، حضور نداشت.

دو تیم بازی را هجومی آغاز کردند و هر کدام چند موقعیت خوب ایجاد نمودند که پاری سن ژرمن در یکی از آن‌ها دقیقه ۲۶ اولین گل بازی را به خود اختصاص داد.پاس عمقی دی ماریا در موقعیت تک به تک به کیلیان امباپه رسید تا او با یک ضربه تمام کننده گل اول بازی را برای پی اس جی به ثمر برساند.این پایان کار نبود و هر کدام از دو تیم موناکو و پاری سن ژرمن نمایشی هجومی و جذاب داشتند، اما باز هم این تیم میهمان بود که دقیقه ۳۵ صاحب یک ضربه پنالتی شد.امباپه پشت توپ ایستاد و با یک ضربه دقیق گل دوم را هم برای پی اس جی به ثمر رساند.در حالی که تیم توخل تا پایان نیمه اول در دقایق ۳۹ و ۴۵ دو بار دروازه حریف را باز کرده بود، داور به کمک VAR هر دو گل را مردود دانست تا دو تیم با برتری ۲-۰ پی اس جی به رختکن بروند.

نیمه دوم پخش بازی پاری سن ژرمن موناکو را موناکو با دو تغییر آغاز کرد و فابرگاس و کایو به میدان آمدند و به خوبی جریان بازی را تغییر دادند.دقیقه ۵۲ با یک تکل مدافع پاری سن ژرمن توپ به فولند رسید تا او در موقعیتی مناسب زننده گل اول میزبان باشد.در ادامه بازی متعادل شده بود، اما دقیقه ۶۵ فابرگاس در محوطه جریمه پاری سن ژرمن سرنگون شد و همان توپ دوباره به فولند رسید تا او زننده گل تساوی تیمش برابر حریف قدرتمند پاریسی باشد.دو تیم برای رسیدن به برتری حمله می کردند، اما دقیقه ۸۴ خطای دیالو باعث اعلام پنالتی برای موناکو شد و فابرگاس پشت توپ ایستاد و با یک شوت مهار نشدنی گل سوم را برای میزبان به ثمر رساند.در ادامه تلاش پاری سن ژرمن برای جبران نتیجه کارساز نبود و این تیم در شبی که از نیمار بهره‌ای نمی برد در هفته دهم لوشامپیونه فرانسه با نتیجه ۳ بر ۲ مغلوب موناکو ش

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو – تی وی تو

 

موناکو پاری سن ژرمن 
۵۲%مالکیت۴۸%
۵شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۵۴۰تعداد پاس۴۹۱
۴۵۸پاس صحیح۴۲۸
۱۵سانتر۹
۲کرنر۱
۱۲خطا۱۹
۰آفساید۴
۲کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن موناکو

در خلال بازی های هفته ی پانزدهم لیگ یک فرانسه ، تیم های پاری سن ژرمن و موناکو با هم دیدار کردند. در این دیدار که از سمت پاریسی ها طوفانی آغاز شد ، امباپه دو بار دروازه ی تیم سابق خود را باز کرد. در نیمه ی نخست ، این بازیکن گل اول تیمش را در دقیقه ی ۲۴ وارد دروازه ی موناکو کرد  و سپس ضربه ی ایستگاهی نیمار در دقیقه ی ۲+۴۵ وارد دروازه ی این تیم شد تا پاری سن ژرمن این نیمه را با برتری ۲-۰ به پایان ببرد. موناکو در نیمه ی دوم تلاش میکرد این دو گل را جبران کند اما سر اشتباه بازیکنان این تیم ، پاریسی ها با ضربه ی سارابیا در دقیقه ی ۷۲ به گل سوم رسیدند . باکایوکو اما توانست در دقیقه ی ۸۲ یکی از این گل هارا جبران کند تا حساب کار ۳-۱ شود . ام باپه نیز در دقیقه ی اول وقت اضافه گل دوم خودش و چهارم پاریس را وارد دروازه کرد تا این دیدار با نتیجه ی ۴-۱ به سود پاریسی ها تمام شود.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو – تی وی تو

 

موناکوپاری سن ژرمن 
۴۱%مالکیت۵۹%
۴شوت در چارچوب ۱۲
۴شوت خارج از چارچوب۴
۸مهار دروازه بان۳
۴۰۴تعداد پاس۵۷۸
۳۳۲پاس صحیح۵۱۶
۱۳سانتر۱۳
۳کرنر۵
۹خطا۱۴
۱آفساید۵
۲کارت زرد۲

 

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو – تی وی تو

 

پخش آنلاین پاریسن ژرمن و موناکو

در دیداری از هفته بیستم لوشامپیونه پاری سن ژرمن در شبی که میزبان موناکو بود با تساوی ۳ – ۳ متوقف شد. نیمار در دقایق ۳ و ۴۲ (پنالتی) و بالو توره در دقیقه ۲۴ (گل به خودی) گل‌های پاری سن ژرمن را در این بازی به ثمر رساندند و گلسون مارتینز در دقیقه ۷، وسام بن یدر در دقیقه ۱۳ و اسلام سلیمانی در دقیقه ۷۰ برای موناکو در این بازی گلزنی کردند.این نخستین تساوی فصل پاریسی‌ها بود و با یک امتیاز این بازی مجموع امتیازات این تیم به ۴۶ رسید تا صدرنشینی پاری سن ژرمن کماکان ادامه داشته باشد. موناکو نیز با یک امتیاز این بازی ۲۹ امتیازی شد و در جایگاه هشتم جدول قرار گرفت.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو – تی وی تو

 

پاری سن ژرمن موناکو
۶۱%مالکیت۳۹%
۶شوت در چارچوب ۶
۵شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۶۳۴تعداد پاس۳۹۲
۵۵۹پاس صحیح۳۱۶
۱۸سانتر۱۲
۷کرنر۷
۶خطا۹
۳آفساید۰
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو – تی وی تو

 

پخش زنده پاری سن ژرمن و موناکو امشب

پاری سن ژرمن که در فصل جدید لوشامپیونه با دو پیروزی پیاپی برابر باستیا و متس به دنبال کسب سومین برد پیاپی بود، با حساب سه بر یک در خانه موناکو شکست خورد تا به رده پنجم جدول رده‌بندی سقوط کند.در این دیدار ابتدا ژوائو موتینیو در دقیقه ۱۳ برای موناکو گلزنی کرد. فابینیو در دقیقه ۴۵ و از روی نقطه پنالتی اختلاف را به دو برابر رساند اما ادینسون کاوانی در دقیقه ۶۳ یکی از گل‌ها را برای پاریسی‌ها جبران کرد تا این تیم به همراه اونای امری، سرمربی جدید این تیم به کسب امتیاز از این بازی امیدوار شوند.

در ادامه اما سرژ اوریه، مدافع پاری سن ژرمن به اشتباه دروازه خودی را در دقیقه ۸۰ باز کرد تا امید پاریسی ها به باد برود.در نهایت هم این دیدار با همان نتیجه سه بر یک به سود موناکو تمام شد.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو – تی وی تو

 

پاری سن ژرمن موناکو
۶۳%مالکیت۳۷%
۵شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۶۳۲تعداد پاس۳۳۹
۵۵۲پاس صحیح۲۶۵
۲سانتر۳
۳کرنر۴
۹ضربه ایستگاهی۱۲
۱۳خطا۹
۳آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن موناکو – تی وی تو