تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن متز

پاری سن ژرمن
متز

شنبه ۴ اردیبهشت ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن متز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پاریسن ژرمن متز را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاریسن ژرمن متز امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ۱ فرانسه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پاریسن ژرمن – متز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاریسن ژرمن متز را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پاریسن ژرمن متز را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاریسن ژرمن متز را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاریسن ژرمن متز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن متز – ۲۶ شهریور ۹۹

پاریسن ژرمن در سومین بازی فصل خود بالاخره با گلی در دقیقه پایانی پیروز شد تا توماس توخل مربی آلمانی موقتا از اخراج نجات پیدا کند.پی اس جی تا آخرین دقایق در مقابل متز تن به تساوی داده بود، نتیجه ای که می توانست به اخراج قریب الوقوع توخل منجر شود اما بالاخره مربی آلمانی تا حدودی از لبه پرتگاه خارج شد و تیمش در دقیقه ۹۳ روی حرکت دی ماریا، دفع ناقص دروازه بان متز و ضربه سر دراکسلر به گل رسید. در این دیدار ، دیالو در دقیقه ی ۶۵ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد.

متز تا دقیقه ۹۳ مقاومت کرد اما پی اس جی پس از دو شکست بالاخره پیروز شد تا با سه امتیاز در سه بازی در رتبه پانزدهم جدول جای بگیرد. قطعا توخل از هافبک آلمانی تیمش به عنوان فرشته نجات خود یاد خواهد کرد. اگر پی اس جی در این بازی شکست می خورد در رتبه هجدهم جدول جای می گرفت که یک فاجعه جبران ناپذیر برای تیم فرانسوی و هوادارانش بود اما به هر صورت حالا آنها می توانند به هفته های آینده و جبران امتیازات از دست رفته در دو هفته آغازین فکر کنند و اختلاف خود را با صدر جدول کاهش بدهند. بازگشت ستارگانی مثل امباپه که فعلا به علت کرونا در قرنطینه قرار دارد هم قطعا می تواند برایشان موثر واقع شود.

 

 

پاریسن ژرمن متز 
۷۱% مالکیت ۲۹%
۸ شوت در چارچوب  ۱
۱۰ شوت خارج از چارچوب ۳
۱ مهار دروازه بان ۷
۶۳۸ تعداد پاس ۲۵۴
۵۵۷ پاس صحیح ۱۷۲
۳۱ سانتر ۹
۸ کرنر ۲
۸ خطا ۶
۱ آفساید ۳
۳ کارت زرد ۲
۱ کارت قرمز ۰

 

 

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن متز – ۸ شهریور ۹۸

در چارچوب هفته چهارم رقابت‌های لیگ یک فرانسه، در اولین بازی، متز در ورزشگاه سن سیمفوریان میزبان پاری سن ژرمن بود که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۰ پاریسی‌ها همراه بود.شاگردان توماس توخل در حالی که ستارگانی مانند نیمار، امباپه و کاوانی در اختیار نداشتند موفق شد با گل‌های دقیقه ۱۱ آنخل دی‌ماریا از روی نقطه پنالتی و دقیقه ۴۳ اریک شوپو موتینگ مقابل متز به سومین پیروزی فصل خود دست یابند و موقتاُ به ۹ امتیاز و یک بازی بیشتر بالاتر از رن در صدر قرار بگیرند.

 

متز  پاریسن ژرمن
۳۱% مالکیت ۶۹%
۲ شوت در چارچوب  ۴
۳ شوت خارج از چارچوب ۳
۲ مهار دروازه بان ۲
۳۰۷ تعداد پاس ۶۷۶
۲۲۸ پاس صحیح ۶۱۱
۹ سانتر ۱۶
۴ کرنر ۷
۱۱ خطا ۱۳
۲ آفساید ۳
۱ کارت زرد ۰

 

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن متز – ۱۹ اسفند ۹۶

 در هفته بیست و نهم لیگ ۱ پاریسی‌ها میزبان متز بودند و با ۵ گل این تیم را در هم کوبیدند. در دقیقه ۴ توماس مونیر زننده اولین گل بود .سانتر ام باپه به گوشه راست محوطه جریمه به مونیر می رسد تا شوت سر ضرب این بازیکن بلژیکی، راهی دروازه شود.

سپس انکونکو با دبل خود در دقایق ۲۰ و ۲۸ نتیجه را به ۳-۰ رساند.در دقیقه ی ۲۰  پاس وراتی به پشت محوطه به کریستوفر انکونکوی جوان می رسد تا با یک بغل پای نرم، دروازه متز دوباره باز شود.و هشت دقیقه ی بعد ، بازهم ستاره جوان پاریسی ها گلزنی می کند. این بار به تنهایی و از پشت محوطه جریمه، شوت این بازیکن جوان به تور دروازه متس می چسبد تا انکونکو در عرض ۸ دقیقه، بریس کند.پس از این ضربات ، ام باپه در دقیقه ۴۶ گل چهارم را وارد دروازه کرد .  ام باپه در عمق حرکت می کند تا دروازه متز را برای بار چهارم باز کند. تیاگو سیلوا هم در دقیقه ۸۲ با پاس لوسلسو گل پنجم را به ثمر رساند.

 

 

پاریسن ژرمن متز 
۵۷% مالکیت ۴۳%
۱۰ شوت در چارچوب  ۳
۶ شوت خارج از چارچوب ۲
۳ مهار دروازه بان ۶
۵۷۱ تعداد پاس ۴۱۷
۵۱۵ پاس صحیح ۳۴۹
۲ سانتر ۴
۹ کرنر ۲
۱۰ ضربه ایستگاهی ۹
۱۰ خطا ۱۰
۶ آفساید ۱
۰ کارت زرد ۱

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت