تی وی تو
پاری سن ژرمن
لیل

جمعه ۷ آبان ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن لیل امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پاری سن ژرمن لیل را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیل امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال پاری سن ژرمن و لیل به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن لیل را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه گزارش بازی پاری سن ژرمن لیل را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاری سن ژرمن لیل را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیل – ۱۰ مرداد ۱۴۰۰

دو تیم لیل و پاری سن ژرمن در فینال سوپر جام فرانسه به مصاف هم رفتند. این دیدار با یک گل به سود لیل به پایان رسید تا علاوه بر این که اینکه در فصل گذشته لیل توانسته بود بالاتر از پی اس جی قهرمان لیگ فرانسه شود، اکنون سوپرجام فرانسه را هم از چنگ پاریسن‌ژرمن در بیاورد. تک گل لیل را در این دیدار ژکا در دقیقه ۴۵ به ثمر رساند.

در پایان گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن لیل باید اضافه کرد که لیل در فصل قبل لیگ فرانسه هم توانسته بود به قهرمانی های پیاپی پاری سن ژرمن پایان دهد و جام را بالای سر برد.. در این بازی، اشرف حکیمی و جورجینیو واینالدوم اولین بازی رسمی خود برای پاریس را انجام دادند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیل

لیل پاری سن ژرمن
۲۹%مالکیت۷۱%
۴شوت در چارچوب ۳
۲شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۳
۲۷۵تعداد پاس۶۷۰
۲۱۳پاس صحیح۶۱۵
۴سانتر۳۱
۱کرنر۸
۱۲خطا۱۵
۲آفساید۲
۲کارت زرد۴

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیل

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیل ۱۴ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و یکم لیگ یک فرانسه تیم های پاریسن ژرمن و لیل به مصاف هم رفتند. در نیمه اول، شاگردان پوچتینو مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشتند و حملات متعددی سمت دروازه مهمان طراحی کردند. در ادامه برخلاف جریان بازی، در دقیقه ۲۰ روی پاس ایکونه، جاناتان دیوید گل اول لیل را به ثمر رساند. بعد از این گل، پاریس تمایل آنچنانی برای رسیدن به گل تساوی از خود نشان نداد تا نیمه اول با همان تک گل دیوید، ۰-۱ به سود مهمان به پایان برسد. 

در ۲۰ دقیقه آغازین پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیل در نیمه دوم ، شاهد بازی سردی بودیم. لیل در ابتدا کمی بهتر کار کرد، اما بعد از دقیقه ۷۰، پاریس دیگر میانه زمین را در اختیار گرفت و اجازه پیش‌روی به لیل نمی‌داد. شاگردان پوچتینو برای رسیدن به گل تساوی، فشار خود را چند برابر کردند، اما درخشش خط دفاعی لیل و مایگنان در درون دروازه، باعث شد تا قفل دروازه همچنان بسته باقی بماند. در دقیقه ۹۰، بازی به خشونت کشیده شد و نیمار از پاری سن ژرمن و تیاگو ژالو از لیل به دلیل درگیری با دریافت کارت قرمز از زمین بازی اخراج شدند. در نهایت لیل با همان تک گل نیمه اول، بازی را ۰-۱ پیروز شد و به صدر جدول صعود کرد. 

لیل با این پیروزی ۶۶ امتیازی شد و با ۳ امتیاز اختلاف نسبت به پاری سن ژرمن، به رده نخست صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیل – تی وی تو

 

پاریسن ژرمنلیل 
۶۵%مالکیت۳۵%
۳شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۰
۲مهار دروازه بان۳
۵۸۰تعداد پاس۳۲۱
۵۰۷پاس صحیح۲۳۹
۳۰سانتر۴
۵کرنر۰
۱۸خطا۱۲
۰آفساید۲
۶کارت زرد۴
۱کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیل – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیل ۲۷ اسفند ۹۹

دو تیم پاری سن ژرمن و لیل از مرحله اول جام حذفی فرانسه موسوم به کوپا د فرانسه در ورزشگاه پارک دو پرانس به مصاف هم رفتند.در نیمه اول این دیدار، ابتدا مائورو ایکاردی در دقیقه ۹ گل اول را به ثمر رساند. ستاره سابق اینتر در دقیقه ۳۹ مصدوم شد و جای خود را به کیلیان امباپه داد. تنها دو دقیقه بعد از ورود امباپه، این ستاره جوان از روی نقطه پنالتی گل دوم را به ثمر رساند تا پاری سن ژرمن با نتیجه ۲-۰ پیروز به رختکن برود. 

در ده دقیقه ابتدایی نیمه دوم پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیل شاهد بازی متعادلی از سوی هر دو تیم بودیم. پاری سن ژرمن علاقه داشت تا بازی را در میانه میدان حفظ کند و دروازه خود را از هر خطری دور نگه دارد.با نزدیک شدن به دقایق پایانی فشار لیل بیشتر شد و آن‌ها مالکیت توپ و میدان را در اختیار گرفتند بازیکنان پاریس را تحت پرس خود قرار داده بودند. در دقیقه ۷۸ لیل صاحب یک ضربه پنالتی شد اما یوسف یازیچی موفق به گل کردن توپ نشد و در دقیقه ۹۰+۳ کیلیان امباپه گل سوم را به ثمر رساند تا شاگردان پوچتینو با نتیجه مقتدرانه ۳-۰ برنده شوند و به دور دوم راه پیدا کنند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیل – تی وی تو

 

پاری سن ژرمنلیل 
۴۹%مالکیت۵۱%
۶شوت در چارچوب ۵
۴شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۳
۵۰۱تعداد پاس۵۰۲
۴۳۲پاس صحیح۴۳۱
۱۰سانتر۱۸
۳کرنر۶
۱۰خطا۱۸
۰آفساید۱
۳کارت زرد۴

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیل – تی وی تو

 

پخش بازی زنده پاری سن ژرمن لیل ۱۶ بهمن ۹۸

تیم های لیل و پاری سن ژرمن از هفته بیست و یکم لیگ ۱ فرانسه به مصاف هم رفتند. نیمه نخست با سوت داور آغاز شد. بازی پایاپای و در وسط زمین جریان داشت. در دقیقه ۲۸، پاریسی ها از فرصت استفاده کرده و با یک حمله توانستند دروازه لیل را توسط نیمار باز کنند. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد.

در نیمه دوم بازی زنده پاری سن ژرمن و لیل ، این نیمار بود که یک پنالتی را به گل تبدیل کرد. سرمربی لیل با تعویض های پی در پی در تلاش بود تا گل های خورده را جبران کند اما موفق نبود. در نهایت لوشامپیونه لیل در ورزشگاه خانگی خود میزبان پاری سن ژرمن بود و با دو گل مغلوب شد. 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیل – تی وی تو

لیلپاری سن ژرمن
۴۱٪مالکیت۵۹٪
۲شوت در چارچوب۵
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۲
۳۷۹تعداد پاس۵۴۳
۲۸۹پاس صحیح۴۶۷
۲۰سانتر۱۰
۶کرنر۳
۲۰خطا۱۰
۳آفساید۳
۳کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیل – تی وی تو

پخش آنلاین پاری سن ژرمن و لیل ۱ آذر ۹۸

در چارچوب بازی های لیگ ۱ فرانسه، پاری سن ژرمن به دیدار لیل رفت. پاریسی ها نیمه نخست را هجومی و خشن آغاز کردند. اولین گل را مائورو ایکاردی روی پاس ادریسا گی در دقیقه ۱۷، وارد دروازه میزبان کرد. گل دوم را آنخل دی‌ماریا در دقیقه ۳۱، به ثمر رساند. در ادامه بازیکنان لیل حلقه دفاعی خود را محکم تر کردند تا اختلاف بیشتر نشود. نیمه نخست با برتری ۲-۰ پاریسی ها پایان یافت.

در نیمه دوم پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن لیل ، در میانه میدان جریان داشت به همین دلیل شاهد موقعیت گلزنی از جانب دو تیم نبودیم. در این نیمه به جز تعویض های متعدد اتفاق خاصی رخ نداد و پاری سن ژرمن با نتیجه ۲-۰ لیل را شکست داد. 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیل – تی وی تو

پاری سن ژرمنلیل
۵۸٪مالکیت۴۲٪
۴شوت در چارچوب۸
۴شوت خارج از چارچوب۴
۸مهار دروازه بان۲
۶۹۰تعداد پاس۴۸۲
۶۱۵پاس صحیح۴۰۷
۱۵سانتر۱۳
۶کرنر۵
۱۳خطا۱۱
۱آفساید۳
۲کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیل – تی وی تو

پخش مستقیم بازی پاریس و لیل ۲۵ فروردین ۹۸

در حاشیه بازی های لیگ ۱ فرانسه، لیل میزبان پاری سن ژرمن بود. هنوز ۱۰ دقیقه از شروع بازی نگذشته بود که توماس مونیه با یک اشتباه لیل را پیش انداخت اما پاریسی ها این گل به خودی را بی جواب نگذاشتند و در دقیقه ۱۱، خوان برنات گل تساوی را وارد دروازه میزبان کرد. پاریسی ها در این نیمه خشن بازی کردند به طوری که داور در دقیقه ۳۶، به خوان برنات کارت قرمز نشان داد. در ادامه اتفاق خاصی رخ نداد و بازیکنان با تساوی ۱-۱ راهی رختکن شدند.

در نیمه دوم پخش مستقیم بازی پاریس و لیل ورق برگشت. از دقیقه ۵۱، با گلی که نیکولاس په‌په ثبت کرد طوفان لیل  شروع شد. در دقیقه ۶۵ باز این لیل بود که توسط جاناتان بامبا دروازه پاریسی ها را در هم شکست. بازیکنان پاری سن ژرمن در شوک گل های خورده بودند که گابریل در دقیقه ۷۲، چهارمین گل را نیز ثبت کرد.در دقیقه ۸۴، ژوزه فونته روی پاس نیکولاس په‌په پنجمین گل را وارد دروازه میهمان کرد.در نهایت این بازی پر گل با برتری۵-۱ لیل خاتمه یافت. 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیل – تی وی تو

لیل پاری سن ژرمن
۴۳٪مالکیت۵۷٪
۶شوت در چارچوب۵
۳شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۱
۳۹۷تعداد پاس۵۲۰
۳۴۷پاس صحیح۴۶۷
۵سانتر۱
۲کرنر۲
۱۰ضربه ایستگاهی۸
۱۰خطا۱۱
۰آفساید۴
۱کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیل – تی وی تو