تی وی تو
بازی زنده  پاری سن ژرمن لوریان

بازی زنده پاری سن ژرمن لوریان

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های پاری سن ژرمن و لوریان بازی خواهند داشت. پاری سن ژرمن مقابل لوربان را آنلاین تماشا کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاری سن
پاری سن ژرمن
لوریان

چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان امروز چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم‌های پاری سن ژرمن و لوریان بازی خواهند داشت. پاری سن ژرمن مقابل لوربان را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاری سن ژرمن لوریان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاریس و لوریان را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان

۲۱ مرداد ۱۴۰۲

تیم های پاری سن ژرمن و لوریان در هفته اول لیگ یک فرانسه به مصاف هم رفتند.یمه نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه دوم به جدال خود ادامه دهند.

در ۴۵ دقیقه دوم پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان هم روند آرام نیمه قبلی ادامه داشت و حملات گاه و بیگاه دو تیم راهی به چارچوب دروازه ها پیدا نمی کرد تا در نهایت در این نیمه هم شاهد باز شدن دروازه ها نباشیم . این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان

پاری سن ژرمنلوریان
۷۸٪مالکیت۲۲٪
۴شوت در چارچوب۰
۸شوت خارج چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۴
۹۹۴تعداد پاس۲۹۱
۹۲۹تعداد پاس صحیح۲۱۲
۳۴سانتر۲
۹کرنر۲
۸خطا۶

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان

از هفته چهاردهم لیگ یک فرانسه، پاری سن ژرمن با نتیجه ۲-۱ در خانه لوریان به برتری رسید.

پاری سن ژرمن بازی را بهتر آغاز کرده و خیلی زود به گل اول دست یافت. روی پاس اتیکیته، نیمار در مقابل دروازه و در بین دو مدافع لوریان صاحب موقعیت شده و با ضربه ای دقیق توانست دروازه این تیم را باز کند.

در اواسط نیمه اول لوریان فرصت خوبی برای زدن گل تساوی داشته و موفی در مقابل دروازه پاری سن ژرمن صاحب توپ شد، ولی ضربه این بازیکن تحت فشار مارکینیوش دقیق نبود و با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

در دقیقه ۴۲ پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان نیمار روی ریباند یک موقعیت می توانست گل دوم تیمش را به ثمر برساند، اما ضربه زمینی او در اختیار مانونه قرار گرفت. سه دقیقه بعد و روی ضدحمله سریع پاری سن ژرمن و ارسال اشرف حکیمی، ضربه اتیکیته از روی خط دروازه لوریان برگردانده شد و نیمه اول با همان برتری ۰- ۱ تیم مهمان به اتمام رسید.

لوریان نیمه دوم را بهتر شروع کرد و خیلی زود به گل تساوی دست یافت. روی پاس لی فی، موفی در مقابل دروازه پاری سن ژرمن صاحب توپ شده و با ضربه ای دقیق از سمت چپ محوطه توانست گل تساوی تیمش را به ثمر برساند.

دقایقی بعد دوباره مشابه همین همکاری تکرار شد و این بار موفی با حرکت به سمت داخل فاصله ای تا زدن گل دوم خود و تیمش نداشت، ولی ضربه این بازیکن به دیرک دروازه پاری سن ژرمن برخورد کرد.

اما در دقیقه ۸۱ پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان این تیم کریستوف گالتیه بود که به گل دوم دست یافت. ارسال دقیق نیمار در مقابل دروازه به دانیلو پریرا رسید و او موفق شد با یک ضربه سر دقیق، دروازه لوریان را باز کند. در ادامه تلاش لوریان برای زدن گل تساوی اثربخش نبود و در نهایت آن ها ۱-۲ مغلوب مهمان نامدار خود شدند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان

 

لوریان پاری سن ژرمن
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۱
۴۰۴تعداد پاس۵۸۵
۳۴۲پاس صحیح۵۳۲
۱۶سانتر۲۴
۵کرنر۸
۱۰خطا۹
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان

در ادامه هفته سی ام رقابت‌های لیگ فرانسه تیم های پاری سن ژرمن و لوریان با هم دیدار کردند.در این دیدار پاری سن ژرمن به مصاف لوریان رفت و توانست با نتیجه ۵ بر یک به پیروزی برسد.

ستاره بازی ام باپه بود که توانست دبل کند و سه پاس گل هم بدهد. نیمار هم با زدن دو گل شب خوبی را تجربه کرد. دیگر گل تیم پاریسی را هم مسی به ثمر رساند.

پاری سن ژرمن با پیروزی که در پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان به دست آورد اختلافش را با نزدیک‌ترین تعقیب کننده خود به ۱۲ امتیاز افزایش داد.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان

 

پاری سن ژرمنلوریان 
۶۷%مالکیت۳۳%
۷شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۷۲۶تعداد پاس۳۵۴
۶۶۶پاس صحیح۲۹۹
۸سانتر۱۰
۳کرنر۱
۷خطا۱۴
۲آفساید۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و لوریان

از هفته نوزدهم رقابت های لیگ ۱ فرانسه، پاری سن ژرمن میهمان تیم رده نوزدهمی لوریان بود و بازی با تساوی به پایان رسید. لوریان در دقیقه ۴۰ با شایستگی به گل رسید و این پیروزی را تا ثانیه های آخر حفظ کرده بود. سرخیو راموس که در ابتدای نیمه دوم به عنوان یار تعویضی به میدان رفت، در دقایق ۸۱ و ۸۸  پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و لوریان دو کارت زرد دریافت کرد و از بازی اخراج شد اما پس از اخراج راموس، مائورو ایکاردی توانست پاری سن ژرمن ۱۰ نفره را به بازی برگرداند و از شکست فراری دهد.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان

 

لوریان  پاری سن ژرمن 
۲۳%مالکیت۷۷%
۵شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۱۰
۳مهار دروازه بان۴
۲۲۹تعداد پاس۷۸۴
۱۷۰پاس صحیح۷۱۷
۱۴سانتر۳۲
۶کرنر۸
۶خطا۸
۲آفساید۲
۱کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مقابل لوریان

در هفته بیست و دوم لوشامپیونه فرانسه تیم لوریان موفق شد در زمین خودی میهمان خود پاری سن ژرمن را با نتیجه سه بر دو شکست دهد . این لوریان بود که در دقیقه ۳۶ توسط لاورنت هافبک فرانسوی خود گل اول این دیدار را وارد دروازه پاریسی ها کرد . اما در دقایق پایانی نیمه اول نیمار از روی نقطه پنالتی گل تساوی را برای پاری سن ژرمن بخ ثمر رساند و دو تیم با تساوی یک بر یک به رختکن رفتند .

در نیمه دوم  پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مقابل لوریان باز نیمار و باز هم پنالتی باعث شد که پاریس گل دومش را به ثمر برساند و از میزبانش پیش بیفتد . لوریان میزبان که نمیخواست در زمین خودی امتیاز از دست بدهد در دقیقه ۸۰ توسط ویسا گلزنی کرد تا دو تیم به تساوی دو بر دو برسند اما این پایان کار نبود و موفی مهاجم نیجریه ای لوریان در دقیقه ۹۱ گل سوم تیمش را وارد دروازه پی اس جی کرد و این لوریان بود که توانست در این دیدار دشوار به پیروزی برسد و سه امتیاز را کسب کند 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان

 

لوریانپاری سن ژرمن
۳۵مالکیت۶۵
۵شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۲
۲۸۴تعداد پاس۵۴۲
۲۲۵پاس صحیح۴۶۷
۱۹سانتر۲۶
۷کرنر۹
۱۵خطا۹
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان

 

پخش بازی پاری سن ژرمن مقابل لوریان

پاری سن ژرمن و لوریان در لیگ ۱ فرانسه به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با پیروزی ۲-۰ پاریسی ها خاتمه یافت. پاریسن‌ژرمن با برد ساده مقابل تیم لوریان که ۱۰ نفره شده بود، در رده دوم جدول لیگ ۱ فرانسه باقی ماند. در این بازی که لوریان از دقیقه ۴۹ با اخراج گراوویلون ۱۰ نفره شده بود، امباپه در دقیقه ۵۱ از روی نقطه پنالتی و کین در دقیقه ۶۰ گل‌های پاریسی‌ها را به ثمر رساندند. پاریسن‌ژرمن با این برد ۳۱ امتیازی شد و در رده دوم باقی ماند. صدرنشین لیگ ۱ فرانسه تیم لیل است که ۳۲ امتیاز کسب کرده.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان | تی وی تو

 

پاری سن ژرمن لوریان 
۷۴%مالکیت۲۶%
۸شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۶
۷۷۶تعداد پاس۲۵۹
۷۰۱پاس صحیح۱۸۴
۱۸سانتر۹
۹کرنر۲
۱۹خطا۹
۳کارت زرد۰
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان | تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن و لوریان از اینترنت

در دیداری از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فرانسه، پاری‌سن‌ژرمن مهمان لوریان بود و توانست با نتیجه ۱ بر صفر میزبانش را مغلوب کند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید اما در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی زنده پاری سن ژرمن و لوریان شاهد افزایش حملات از سوی دو تیم بودیم. تک گل این بازی در دقیقه ی ۸۰ توسط سارابیا و با پاس گل سیلوا به ثبت رسید. در ادامه اما موقعیت خاصی بر دروازه ها ایجاد نشد تا این دیدار با برتری ۱-۰ پاریس به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان | تی وی تو

 

لوریانپاری‌سن‌ژرمن
۲۷%مالکیت۷۳%
۰شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۰
۲۹۳تعداد پاس۸۳۹
۲۲۴پاس صحیح۷۷۰
۲۱سانتر۲۳
۵کرنر۷
۵خطا۸
۱آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان | تی وی تو

پخش بازی زنده پاریس و لوریان

تیم های پاری سن ژرمن و لوریان در هفته ی بیست و نهم لیگ یک فرانسه با هم دیدار کردند. با اشتباه محض ژنو در دقیقه ی ۲۸ و باز کردن دروازه ی خودی ، پاریسی ها این نیمه را با برتری ۱-۰ به پایان رساندند.

در ۴۵ دقیقه ی دوم این فرانکونکو بود که با ضربه ی دیگر در دقیقه ی ۵۲ اختلاف تیمش را با حریف دو برابر کرد. لوریانی ها که به شدت  دنبال جبران بودند در دقیقه ی ۶۸ پخش زنده پاری سن ژرمن و لوریان با ضربه ی سیانی به گل رسیدند. در نهایت ، این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و با پیروزی پاری سن ژرمن به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان | تی وی تو

 

لوریانپاری‌سن‌ژرمن
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۱
۳۸۵تعداد پاس۵۵۳
۳۰۲پاس صحیح۴۷۷
۵سانتر۵
۳کرنر۹
۷ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۷
۳آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان | تی وی تو

پخش بازی پاری سن ژرمن و لوریان زنده

در خلال دیدار های هفته ی نوزدهم لیگ یک فرانسه ، تیم های پاری سن ژرمن و لوریان به مصاف هم رفتند. درخشش و عملکرد عالی پاریسی ها در این دیدار سبب شد آن ها موفق شوند لوریان را ۵-۰ از پیش رو بردارند. نیمه ی نخست این دیدار با برتری ۲-۰ پاریسی و گل مونیه در دقیقه ی ۲۵ و گل به خودی توره در دقیقه ی ۴۴ به پایان رسید. ۴۵ دقیقه ی دوم در تصاحب کامل پاریسی ها بود. این نیمه با گل سیلوا در دقیقه ی ۵۰ آغاز شد.

سپس لوریان که برای جبران به خشونت روی آورده بود در دقیقه ی ۶۳ یک ضربه ی ایستگاهی به پاریسی ها داد که آن نیز با ضربه ی کاوانی به گل تبدیل شد و حساب کار را ۴-۰ کرد. لوریای ها که حالا حسابی عقب کشیده بودند در دقیقه ی ۷۰ پخش زنده بازی پاریسن ژرمن و لوریان با ضربه ی مورا دوباره دروازه ی خود را باز شده دیدند. در نهایت این دیدار با برتری قاطع پاریسی ها به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان | تی وی تو

 

پاری‌سن‌ژرمنلوریان
۶۲%مالکیت۳۸%
۷شوت در چارچوب ۱
۱۰شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۲
۶۸۶تعداد پاس۴۰۸
۶۳۰پاس صحیح۳۴۰
۷سانتر۱
۱۳کرنر۳
۹ضربه ایستگاهی۸
۸خطا۱۰
۴آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان | تی وی تو

برچسب‌ها: