تی وی تو
پاری سن ژرمن
لوریان

یکشنبه ۱۴ فروردین ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت مستقیم بازی زنده پاریسن ژرمن و لوریان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای بازی زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لوریان امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش فوتبال زنده پاری سن ژرمن و لوریان به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن لوریان را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاری سن ژرمن لوریان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاریس و لوریان را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و لوریان

از هفته نوزدهم رقابت های لیگ ۱ فرانسه، پاری سن ژرمن میهمان تیم رده نوزدهمی لوریان بود و بازی با تساوی به پایان رسید. لوریان در دقیقه ۴۰ با شایستگی به گل رسید و این پیروزی را تا ثانیه های آخر حفظ کرده بود. سرخیو راموس که در ابتدای نیمه دوم به عنوان یار تعویضی به میدان رفت، در دقایق ۸۱ و ۸۸  پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان دو کارت زرد دریافت کرد و از بازی اخراج شد اما پس از اخراج راموس، مائورو ایکاردی توانست پاری سن ژرمن ۱۰ نفره را به بازی برگرداند و از شکست فراری دهد.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان

 

لوریان  پاری سن ژرمن 
۲۳%مالکیت۷۷%
۵شوت در چارچوب ۴
۸شوت خارج از چارچوب۱۰
۳مهار دروازه بان۴
۲۲۹تعداد پاس۷۸۴
۱۷۰پاس صحیح۷۱۷
۱۴سانتر۳۲
۶کرنر۸
۶خطا۸
۲آفساید۲
۱کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان

در هفته بیست و دوم لوشامپیونه فرانسه تیم لوریان موفق شد در زمین خودی میهمان خود پاری سن ژرمن را با نتیجه سه بر دو شکست دهد . این لوریان بود که در دقیقه ۳۶ توسط لاورنت هافبک فرانسوی خود گل اول این دیدار را وارد دروازه پاریسی ها کرد . اما در دقایق پایانی نیمه اول نیمار از روی نقطه پنالتی گل تساوی را برای پاری سن ژرمن بخ ثمر رساند و دو تیم با تساوی یک بر یک به رختکن رفتند .

در نیمه دوم  پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان باز نیمار و باز هم پنالتی باعث شد که پاریس گل دومش را به ثمر برساند و از میزبانش پیش بیفتد . لوریان میزبان که نمیخواست در زمین خودی امتیاز از دست بدهد در دقیقه ۸۰ توسط ویسا گلزنی کرد تا دو تیم به تساوی دو بر دو برسند اما این پایان کار نبود و موفی مهاجم نیجریه ای لوریان در دقیقه ۹۱ گل سوم تیمش را وارد دروازه پی اس جی کرد و این لوریان بود که توانست در این دیدار دشوار به پیروزی برسد و سه امتیاز را کسب کند 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان

 

لوریانپاری سن ژرمن
۳۵مالکیت۶۵
۵شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۸
۱مهار دروازه بان۲
۲۸۴تعداد پاس۵۴۲
۲۲۵پاس صحیح۴۶۷
۱۹سانتر۲۶
۷کرنر۹
۱۵خطا۹
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان

 

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن لوریان

پاری سن ژرمن و لوریان در لیگ ۱ فرانسه به مصاف یکدیگر رفتند که این دیدار با پیروزی ۲-۰ پاریسی ها خاتمه یافت. پاریسن‌ژرمن با برد ساده مقابل تیم لوریان که ۱۰ نفره شده بود، در رده دوم جدول لیگ ۱ فرانسه باقی ماند. در این بازی که لوریان از دقیقه ۴۹ با اخراج گراوویلون ۱۰ نفره شده بود، امباپه در دقیقه ۵۱ از روی نقطه پنالتی و کین در دقیقه ۶۰ گل‌های پاریسی‌ها را به ثمر رساندند. پاریسن‌ژرمن با این برد ۳۱ امتیازی شد و در رده دوم باقی ماند. صدرنشین لیگ ۱ فرانسه تیم لیل است که ۳۲ امتیاز کسب کرده.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان – تی وی تو

 

پاری سن ژرمن لوریان 
۷۴%مالکیت۲۶%
۸شوت در چارچوب ۳
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۶
۷۷۶تعداد پاس۲۵۹
۷۰۱پاس صحیح۱۸۴
۱۸سانتر۹
۹کرنر۲
۱۹خطا۹
۳کارت زرد۰
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لوریان

در دیداری از مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی فرانسه، پاری‌سن‌ژرمن مهمان لوریان بود و توانست با نتیجه ۱ بر صفر میزبانش را مغلوب کند. نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید اما در ۴۵ دقیقه ی دوم بازی زنده پاری سن ژرمن و لوریان شاهد افزایش حملات از سوی دو تیم بودیم. تک گل این بازی در دقیقه ی ۸۰ توسط سارابیا و با پاس گل سیلوا به ثبت رسید. در ادامه اما موقعیت خاصی بر دروازه ها ایجاد نشد تا این دیدار با برتری ۱-۰ پاریس به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان – تی وی تو

 

لوریانپاری‌سن‌ژرمن
۲۷%مالکیت۷۳%
۰شوت در چارچوب ۶
۶شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۰
۲۹۳تعداد پاس۸۳۹
۲۲۴پاس صحیح۷۷۰
۲۱سانتر۲۳
۵کرنر۷
۵خطا۸
۱آفساید۱
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان – تی وی تو

پخش بازی زنده پاریس و لوریان

تیم های پاری سن ژرمن و لوریان در هفته ی بیست و نهم لیگ یک فرانسه با هم دیدار کردند. با اشتباه محض ژنو در دقیقه ی ۲۸ و باز کردن دروازه ی خودی ، پاریسی ها این نیمه را با برتری ۱-۰ به پایان رساندند. در ۴۵ دقیقه ی دوم این فرانکونکو بود که با ضربه ی دیگر در دقیقه ی ۵۲ اختلاف تیمش را با حریف دو برابر کرد. لوریانی ها که به شدت  دنبال جبران بودند در دقیقه ی ۶۸ پخش زنده پاری سن ژرمن و لوریان با ضربه ی سیانی به گل رسیدند. در نهایت ، این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و با پیروزی پاری سن ژرمن به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان – تی وی تو

 

لوریانپاری‌سن‌ژرمن
۴۱%مالکیت۵۹%
۲شوت در چارچوب ۶
۳شوت خارج از چارچوب۴
۵مهار دروازه بان۱
۳۸۵تعداد پاس۵۵۳
۳۰۲پاس صحیح۴۷۷
۵سانتر۵
۳کرنر۹
۷ضربه ایستگاهی۹
۹خطا۷
۳آفساید۳
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان – تی وی تو

پخش بازی پاری سن ژرمن و لوریان زنده

در خلال دیدار های هفته ی نوزدهم لیگ یک فرانسه ، تیم های پاری سن ژرمن و لوریان به مصاف هم رفتند. درخشش و عملکرد عالی پاریسی ها در این دیدار سبب شد آن ها موفق شوند لوریان را ۵-۰ از پیش رو بردارند. نیمه ی نخست این دیدار با برتری ۲-۰ پاریسی و گل مونیه در دقیقه ی ۲۵ و گل به خودی توره در دقیقه ی ۴۴ به پایان رسید. ۴۵ دقیقه ی دوم در تصاحب کامل پاریسی ها بود. این نیمه با گل سیلوا در دقیقه ی ۵۰ آغاز شد.

سپس لوریان که برای جبران به خشونت روی آورده بود در دقیقه ی ۶۳ یک ضربه ی ایستگاهی به پاریسی ها داد که آن نیز با ضربه ی کاوانی به گل تبدیل شد و حساب کار را ۴-۰ کرد. لوریای ها که حالا حسابی عقب کشیده بودند در دقیقه ی ۷۰ پخش زنده بازی پاریسن ژرمن و لوریان با ضربه ی مورا دوباره دروازه ی خود را باز شده دیدند. در نهایت این دیدار با برتری قاطع پاریسی ها به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان – تی وی تو

 

پاری‌سن‌ژرمنلوریان
۶۲%مالکیت۳۸%
۷شوت در چارچوب ۱
۱۰شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۲
۶۸۶تعداد پاس۴۰۸
۶۳۰پاس صحیح۳۴۰
۷سانتر۱
۱۳کرنر۳
۹ضربه ایستگاهی۸
۸خطا۱۰
۴آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لوریان – تی وی تو