تی وی تو
پاری سن ژرمن
لانس

شنبه ۱۳ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن لانس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پاری سن ژرمن لانس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لانس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پاریسن ژرمن – لانس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن لانس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاری سن ژرمن لانس را در همین صفحه دنبال کنید.ذخلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاری سن ژرمن لانس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لانس ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۰

تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و لانس در هفته سی‌وپنجم لیگ یک فرانسه، در ورزشگاه پارک دو پرنس پاریس به مصاف هم رفتند که پاری‌سن‌ژرمن با نتیجه ۲ بر یک پیروز شد. نیمار در دقیقه ۳۳ و مارکینیوش در دقیقه ۵۹ گلزنی کردند و ایگناتیوس گاناگو در دقیقه ۶۱ دروازه پاری‌سن‌ژرمن را گشود. 

در پایان گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن لانس پاری‌سن‌ژرمن ۷۵ امتیازی شد تا با یک بازی بیشتر از لیل، به صدر جدول لیگ یک فرانسه راه یابد و با روحیه‌ای مضاعف آماده دیدار روز سه‌شنبه مقابل منچسترسیتی شود. لانس هم که در شش دیدار قبلی شکستی متحمل نشده بود، با ۵۶ امتیاز در جایگاه پنجم جدول ماندنی شد و از کسب سهمیه مستقیم لیگ اروپا بازماند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لنس

 

پاری‌سن‌ژرمن لانس 
۵۹%مالکیت۴۱%
۶شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۱۱
۲مهار دروازه بان۴
۵۹۵تعداد پاس۳۹۸
۵۳۸پاس صحیح۳۴۵
۱۱سانتر۱۵
۶کرنر۲
۱۴خطا۱۶
۳آفساید۲
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لنس

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لانس ۲۰ شهریور ۹۹

در هفته ی اول لیگ یک فرانسه ، لانس تیم تازه صعود کرده توانست پاری سن ژرمن، قهرمان فصول اخیر این مسابقات را شکست دهد. البته توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن بیشتر بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشت و ترکیبی متشکل از بازیکنان تیم جوانان و تیم اصلی را به میدان فرستاده بود. تک گل این دیدار در دقیقه ی ۵۷ و با ضربه ی گاناگو به ثبت رسید تا با پایان گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن لانس لانس را به برتری ۱-۰ برساند.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لنس

 

لانس پاری‌سن‌ژرمن 
۲۱%مالکیت۷۹%
۳شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۲
۲۳۶تعداد پاس۸۹۶
۱۶۴پاس صحیح۸۱۳
۱۶سانتر۱۳
۴کرنر۲
۲۱خطا۱۰
۳آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لنس