تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لانس

پاری سن ژرمن
لانس

شنبه ۱۱ اردیبهشت ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لانس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پاری سن ژرمن لانس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لانس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ۱ فرانسه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پاری سن ژرمن – لانس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن لانس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پاری سن ژرمن لانس را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاری سن ژرمن لانس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاری سن ژرمن لانس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لانس – ۲۰ شهریور ۹۹

لنس ، تیم تازه صعود کرده به لیگ فرانسه توانست پاری سن ژرمن، قهرمان فصول اخیر این مسابقات را شکست دهد. البته توماس توخل، سرمربی پاری سن ژرمن بیشتر بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشت و ترکیبی متشکل از بازیکنان تیم جوانان و تیم اصلی را به میدان فرستاده بود.تک گل این دیدار در دقیقه ی ۵۷ به ثبت رسید که در آن روی اشتباه بد مارسین بولکا، دروازه بان جوان پاری سن ژرمن در بازی سازی، توپ به گاناگو رسید و وی دروازه خالی را به راحتی باز کرد. این نخستین بازی فصل پاری سن ژرمن بود و بازی قبلی این تیم به دلیل شرکت در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به تعویق افتاده بود.

 

 

لنس  پاریسن ژرمن 
۲۱% مالکیت ۷۹%
۳ شوت در چارچوب  ۱
۳ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۲
۲۳۶ تعداد پاس ۸۹۶
۱۶۴ پاس صحیح ۸۱۳
۱۶ سانتر ۱۳
۴ کرنر ۲
۲۱ خطا ۱۰
۳ آفساید ۳
۲ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لانس – ۱۶ اسفند ۹۳

تیم های پاریسن ژرمن و لنس برای هفته ی بیست و هشتم لیگ یک فرانسه به مصاف هم رفتند. در این دیدار که با درخشش بازیکنان پاریسی به پایان رسید ، این تیم موفق شد به برتری ۴-۱ برسد. در دقایق آخر نیمه ی نخست بود که لوئییز اولین گل این دیدار را راهی دروازه ی لانس کرد و در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز این زلاتان بود که با ضربه اش حساب کار را به برتری ۲-۰ بدل ساخت. در دقیقه ی ۶۸ تلاش لنسی ها به نتیجه نشست و نتیجه ی ۱-۲ با تک گل توزگار به ثمر رسید اما پاریسی ها که حسابی روی دور بودند ، این گل را با ضربه ی ماتویدی و پاستوره پاسخ دادند تا برتری ۴-۱ ر برای تیمشان رقم زنند.

 

 

پاریسن ژرمن  لنس 
۶۲% مالکیت ۳۸%
۱۴ شوت در چارچوب  ۲
۵ شوت خارج از چارچوب ۵
۱ مهار دروازه بان ۸
۷ تعداد پاس ۳
۱۷ ضربه ایستگاهی ۱۰
۸ خطا ۱۷
۲ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۳

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت