تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن سنت اتین ‌

پاری سن ژرمن
سنت اتین

یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۵:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن سنت اتین امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پاریسن ژرمن سنت اتین را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاریسن ژرمن سنت اتین امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ۱ فرانسه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پاریسن ژرمن – سنت اتین به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاریسن ژرمن سنت اتین را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پاریسن ژرمن سنت اتین را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاریسن ژرمن سنت اتین را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاریسن ژرمن سنت اتین را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن سنت اتین – ۱۷ دی ۹۹

در آغاز مجدد رقابت‌های لیگ۱ فرانسه در سال ۲۰۲۱، پاری‌سن‌ژرمن در خانه تیم سنت‌اتین در هفته هجدهم به تساوی یک-یک بسنده کرد.در این بازی که اولین بازی پاریسی‌ها با هدایت سرمربی جدید‌شان مائوریسیو پوچتینو بود، رومن هاموما در دقیقه ۱۹ سن‌اتین را پیش انداخت و تنها سه دقیقه بعد کیلیان امباپه گل تساوی را برای پاریسی ها زد. پاری‌سن‌ژرمن با این تساوی ۳۶ امتیازی شد و به رده دوم جدول لوشامپیونه صعود کرد.

 

سنت‌اتین  پاری‌سن‌ژرمن
۳۱% مالکیت ۶۹%
۵ شوت در چارچوب  ۴
۵ شوت خارج از چارچوب ۶
۳ مهار دروازه بان ۴
۳۱۸ تعداد پاس ۷۱۹
۲۳۳ پاس صحیح ۶۴۲
۲۵ سانتر ۲۹
۹ کرنر ۱۰
۱۳ خطا ۱۲
۱ آفساید ۱
۱ کارت زرد ۱

 

 

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن سنت اتین – ۳ مرداد ۹۹

تیم های پاریسن ژرمن و سن اتین برای فینال جام حذفی فرانسه با هم دیدار کردند. پاریسی ها که با غلبه بر لیون به این مرحله رسیده بودند، با تک گل نیمار از سد حریف خود عبور کردند تا بعد از قهرمانی در لیگ فرانسه، دوگانه داخلی را تکمیل کنند. در دقیقه ’۱۴ ام باپه از سمت راست وارد محوطه حریف شد و در موقعیت تک به تک ضربه اش را زد که دروازه بان با واکنشی خوب آن را برگشت داد اما توپ برگشتی مقابل پای نیمار قرار گرفت تا او کار را تمام کند.در دقیقه ’۳۱ لوئیک پرین با تکلی خطرناک روی پای ام باپه این بازیکن را مصدوم کرد و با دریافت کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد تا سن اتین بیش از یک ساعت را ۱۰ نفره بازی کند. در نهایت بازی با پیروزی ۱-۰ شاگردان توخل به پایان رسید تا پاری سن ژرمن یک جام داخلی دیگر را هم کسب کند.

 

پاری سن ژرمن سن اتین
۵۹% مالکیت ۴۱%
۸ شوت در چارچوب  ۳
۴ شوت خارج از چارچوب ۵
۳ مهار دروازه بان ۷
۴۹۴ تعداد پاس ۳۱۶
۴۰۶ پاس صحیح ۲۴۷
۱۴ سانتر ۲۹
۸ کرنر ۵
۱۴ خطا ۲۰
۴ آفساید ۰
۴ کارت زرد ۶
۰ کارت قرمز ۱

 

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن سنت اتین – ۱۸ دی ۹۸

در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فرانسه، دو تیم پاری سن ژرمن و سن اتین به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی پرگل میزبان به پایان رسید.میزبان از همان ابتدا بازی را طوفانی آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. دقیقه ۲ روی پاس عمقی مونیِر، ایکاردی مقابل دروازه سنت اتین صاحب توپ شد و از زاویه نسبتا بسته با یک ضربه فنی گل اول پاری‌سن‌ژرمن را به ثمر رساند.

حملات پاری‌سن‌ژرمن ادامه یافت و بازی در اختیار این تیم بود تا اینکه دقیقه ۳۹ نیمار روی پاس در عمق دی‌ماریا با دروازه‌بان حریف تک به تک شد و یک ضربه چیپ زیبا زد، تا گل دوم میزبان شکل بگیرد.اواخر نیمه اول و دقیقه ۴۴ باز هم دروازه سنت اتین باز شد. روی حرکت و پاس عالی دی‌ماریا، امباپه در عمق دفاع سن اتین صاحب توپ شد و ضربه‌ای زد که با برخورد به پای مدافع حریف مولین وارد دروازه شد.

با آغاز نیمه دوم پاری‌سن‌ژرمن بازی تهاجمی خود را از سر گرفت و دقیقه ۴۹ روی پاس امباپه، ایکاردی گل چهارم را هم زد. این پایان کار نبود و دقیقه ۵۷ امباپه زمینه‌ساز هتریک ایکاردی شد و پنجمین گل میزبان شکل گرفت.۱۰ دقیقه بعد این بار نوبت ایکاردی بود که با پاس خود باعث گلزنی امباپه شود تا پیروزی پاری‌سن‌ژرمن مقابل سنت اتین در جام اتحادیه فرانسه تثبیت و تضمین شود.دقیقه ۷۱ سنت اتین یکی از گل‌ها را توسط کابایه جبران کرد، اما این گل از سنگینی شکست کم نکرد و برد ۶-۱ پاری‌سن‌ژرمن در پایان بازی با گلزنی نیمار و صعود این تیم به نیمه‌نهایی جام اتحادیه فرانسه همراه شد.

 

پاری سن ژرمن سن اتین
۷۰% مالکیت ۳۰%
۶ شوت در چارچوب  ۵
۶ شوت خارج از چارچوب ۲
۴ مهار دروازه بان ۱
۶۷۹ تعداد پاس ۲۶۹
۶۰۹ پاس صحیح ۲۰۱
۱۳ سانتر ۱۴
۶ کرنر ۶
۱۲ خطا ۱۳
۳ آفساید ۰
۰ کارت زرد ۴
۰ کارت قرمز ۱

 

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن سنت اتین – ۲۴ آذر ۹۸

در دیداری از هفته هجدهم لیگ فرانسه، سن اتین در استادیوم خانگی خود از پاری‌سن‌ژرمن پذیرایی کرد.پاری‌سن‌ژرمن در دقیقه ۱۰ توسط لئاندرو پاردس به گل اول رسید. دفع دروازه‌بان سنت اتین در خارج از محوطه جریمه روی پای پاردس نشست و او با یک ضربه تماشایی توانست دروازه حریف را باز کند.گل دوم پی‌اس‌جی در این بازی را کیلیان امباپه در دقیقه ۴۳ به ثمر رساند. پاس عمقی و زیبای نیمار در بین مدافعان حریف به ستاره فرانسوی رسید و او در تک به تک با دروازه بان توانست توپ را به تور بچسباند.

در دقیقه ۶۲ نیمار یک پنالتی را از دست داد. ضربه او به تیرک دروازه برخورد کرد و ثمره ای نداشت.در شب درخشش مهاجمان پی‌اس‌جی نوبت به ایکاردی رسید تا در این برد سهمی داشته باشد. گل سوم پاریسی ها در دقیقه ۷۲ توسط ایکارد وارد دروازه سنت اتین شد.در دقیقه ۸۹ باز هم امباپه بود که توانست پی اس جی را به گل برساند و خودش نیز دبل کند. حرکت او از سمت چپ و شلیک او به سمت دروازه، منجر به گل چهارم تیمش شد.پی اس جی با این پیروزی ۴۲ امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به مارسی ۳۵ امتیازی در رتبه اول جدول قرار گرفت.

 

سن اتین پاری سن ژرمن
۳۳% مالکیت ۶۷%
۲ شوت در چارچوب  ۱۳
۸ شوت خارج از چارچوب ۷
۷ مهار دروازه بان ۲
۳۱۸ تعداد پاس ۶۵۸
۲۴۲ پاس صحیح ۵۹۰
۱۶ سانتر ۱۵
۵ کرنر ۲
۴ خطا ۹
۱ آفساید ۶
۱ کارت زرد ۱
۱ کارت قرمز ۰

 

بازیهای پنجشنبه ۲۳ اردیبهشت

بازیهای جمعه ۲۴ اردیبهشت

بازیهای شنبه ۲۵ اردیبهشت