تی وی تو
پاری سن ژرمن
سنت اتین

یکشنبه ۷ آذر ۱۵:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن سنت اتین امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پاری سن ژرمن سنت اتین را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن سنت اتین امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده پاری سن ژرمن و سنت اتین به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید بازی آنلاین پاریس و سنت اتین را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاری سن ژرمن سنت اتین را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاری سن ژرمن سنت اتین را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن سنت اتین ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

از هفته سی و سوم مسابقات لیگ فرانسه، پاری سن ژرمن در خانه خود میزبان سن اتین بود که این دیدار در نهایت با پیروزی سه بر دو تیم پاریسی به پایان رسید. این دیدار با تساوی بدون گل ادامه داشت و نکته ویژه این دیدار به ثمر رسیدن ۵ گل در ۱۲ دقیقه پایانی دیدار و همچنین وقت های اضافه نیمه دوم بود.

پاری سن ژرمن در نهایت توانست در دقایق پایانی بازی و توسط مائورو ایکاردی تعویضی گل پیروزی را به ثمر برساند تا این بازیکن به نوعی تعویض طلایی پوچتینو و ناجی پاری سن ژرمن لقب بگیرد.با توجه به تساوی لیل صدرنشین ، در پایان گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن سنت اتین شاگردان مائوریسیو پوچتینو فرصت خوبی برای کم کردن فاصله خود با صدر جدول داشتند که از این فرصت نهایت استفاده را بردند تا نبرد قهرمانی در لیگ فرانسه جذاب تر از قبل از دنبال شود. 

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن سنت اتین

 

پاری سن ژرمنسن اتین
۷۱%مالکیت۲۹%
۵شوت در چارچوب ۵
۸شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۲
۶۸۰تعداد پاس۲۶۵
۶۰۳پاس صحیح۱۹۷
۳۳سانتر۱۵
۱۳کرنر۳
۱۳خطا۱۵
۰آفساید۴
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن سنت اتین

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن سنت اتین – ۱۷ دی ۹۹

در آغاز مجدد رقابت‌های لیگ۱ فرانسه در سال ۲۰۲۱، پاری‌سن‌ژرمن در خانه تیم سنت‌اتین در هفته هجدهم به تساوی یک-یک بسنده کرد.در این بازی که اولین بازی پاریسی‌ها با هدایت سرمربی جدید‌شان مائوریسیو پوچتینو بود، رومن هاموما در دقیقه ۱۹ سن‌اتین را پیش انداخت و تنها سه دقیقه بعد کیلیان امباپه گل تساوی را برای پاریسی ها زد. پاری‌سن‌ژرمن با این تساوی ۳۶ امتیازی شد و به رده دوم جدول لوشامپیونه صعود کرد.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن سنت اتین – تی وی تو

 

سنت‌اتین  پاری‌سن‌ژرمن
۳۱%مالکیت۶۹%
۵شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۶
۳مهار دروازه بان۴
۳۱۸تعداد پاس۷۱۹
۲۳۳پاس صحیح۶۴۲
۲۵سانتر۲۹
۹کرنر۱۰
۱۳خطا۱۲
۱آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن سنت اتین – تی وی تو

 

پخش زنده پاری سن ژرمن سنت اتین – ۳ مرداد ۹۹

تیم های پاری سن ژرمن و سن اتین برای فینال جام حذفی فرانسه با هم دیدار کردند. پاریسی ها که با غلبه بر لیون به این مرحله رسیده بودند، با تک گل نیمار از سد حریف خود عبور کردند تا بعد از قهرمانی در لیگ فرانسه، دوگانه داخلی را تکمیل کنند. در دقیقه ’۱۴ ام باپه از سمت راست وارد محوطه حریف شد و در موقعیت تک به تک ضربه اش را زد که دروازه بان با واکنشی خوب آن را برگشت داد اما توپ برگشتی مقابل پای نیمار قرار گرفت تا او کار را تمام کند.در دقیقه ’۳۱ لوئیک پرین با تکلی خطرناک روی پای ام باپه این بازیکن را مصدوم کرد و با دریافت کارت قرمز مستقیم از بازی اخراج شد تا سن اتین بیش از یک ساعت را ۱۰ نفره بازی کند. در نهایت بازی با پیروزی ۱-۰ شاگردان توخل به پایان رسید تا پاری سن ژرمن یک جام داخلی دیگر را هم کسب کند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن سنت اتین – تی وی تو

 

پاری سن ژرمنسن اتین
۵۹%مالکیت۴۱%
۸شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۷
۴۹۴تعداد پاس۳۱۶
۴۰۶پاس صحیح۲۴۷
۱۴سانتر۲۹
۸کرنر۵
۱۴خطا۲۰
۴آفساید۰
۴کارت زرد۶
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن سنت اتین – تی وی تو

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن سنت اتین – ۱۸ دی ۹۸

در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فرانسه، دو تیم پاری سن ژرمن و سن اتین به مصاف هم رفتند که این بازی با پیروزی پرگل میزبان به پایان رسید.میزبان از همان ابتدا بازی را طوفانی آغاز کرد و خیلی زود به گل رسید. دقیقه ۲ روی پاس عمقی مونیِر، ایکاردی مقابل دروازه سنت اتین صاحب توپ شد و از زاویه نسبتا بسته با یک ضربه فنی گل اول پاری‌سن‌ژرمن را به ثمر رساند.

حملات پاری‌سن‌ژرمن ادامه یافت و بازی در اختیار این تیم بود تا اینکه دقیقه ۳۹ نیمار روی پاس در عمق دی‌ماریا با دروازه‌بان حریف تک به تک شد و یک ضربه چیپ زیبا زد، تا گل دوم میزبان شکل بگیرد.اواخر نیمه اول و دقیقه ۴۴ باز هم دروازه سنت اتین باز شد. روی حرکت و پاس عالی دی‌ماریا، امباپه در عمق دفاع سن اتین صاحب توپ شد و ضربه‌ای زد که با برخورد به پای مدافع حریف مولین وارد دروازه شد.

با آغاز نیمه دوم پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و سنت اتین ، پاریس بازی تهاجمی خود را از سر گرفت و دقیقه ۴۹ روی پاس امباپه، ایکاردی گل چهارم را هم زد. این پایان کار نبود و دقیقه ۵۷ امباپه زمینه‌ساز هتریک ایکاردی شد و پنجمین گل میزبان شکل گرفت.۱۰ دقیقه بعد این بار نوبت ایکاردی بود که با پاس خود باعث گلزنی امباپه شود تا پیروزی پاری‌سن‌ژرمن مقابل سنت اتین در جام اتحادیه فرانسه تثبیت و تضمین شود.دقیقه ۷۱ سنت اتین یکی از گل‌ها را توسط کابایه جبران کرد، اما این گل از سنگینی شکست کم نکرد و برد ۶-۱ پاری‌سن‌ژرمن در پایان بازی با گلزنی نیمار و صعود این تیم به نیمه‌نهایی جام اتحادیه فرانسه همراه شد.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن سنت اتین – تی وی تو

 

پاری سن ژرمنسن اتین
۷۰%مالکیت۳۰%
۶شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۲
۴مهار دروازه بان۱
۶۷۹تعداد پاس۲۶۹
۶۰۹پاس صحیح۲۰۱
۱۳سانتر۱۴
۶کرنر۶
۱۲خطا۱۳
۳آفساید۰
۰کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن سنت اتین – تی وی تو

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن سنت اتین – ۲۴ آذر ۹۸

در دیداری از هفته هجدهم لیگ فرانسه، سن اتین در استادیوم خانگی خود از پاری‌سن‌ژرمن پذیرایی کرد.پاری‌سن‌ژرمن در دقیقه ۱۰ توسط لئاندرو پاردس به گل اول رسید. دفع دروازه‌بان سنت اتین در خارج از محوطه جریمه روی پای پاردس نشست و او با یک ضربه تماشایی توانست دروازه حریف را باز کند.گل دوم پی‌اس‌جی در این بازی را کیلیان امباپه در دقیقه ۴۳ به ثمر رساند. پاس عمقی و زیبای نیمار در بین مدافعان حریف به ستاره فرانسوی رسید و او در تک به تک با دروازه بان توانست توپ را به تور بچسباند.

در ادامه پخش زنده پاری سن ژرمن و سنت اتین ، در دقیقه ۶۲ نیمار یک پنالتی را از دست داد. ضربه او به تیرک دروازه برخورد کرد و ثمره ای نداشت.در شب درخشش مهاجمان پی‌اس‌جی نوبت به ایکاردی رسید تا در این برد سهمی داشته باشد. گل سوم پاریسی ها در دقیقه ۷۲ توسط ایکارد وارد دروازه سنت اتین شد.در دقیقه ۸۹ باز هم امباپه بود که توانست پی اس جی را به گل برساند و خودش نیز دبل کند. حرکت او از سمت چپ و شلیک او به سمت دروازه، منجر به گل چهارم تیمش شد.پی اس جی با این پیروزی ۴۲ امتیازی شد و با یک بازی کمتر نسبت به مارسی ۳۵ امتیازی در رتبه اول جدول قرار گرفت.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن سنت اتین – تی وی تو

 

سن اتینپاری سن ژرمن
۳۳%مالکیت۶۷%
۲شوت در چارچوب ۱۳
۸شوت خارج از چارچوب۷
۷مهار دروازه بان۲
۳۱۸تعداد پاس۶۵۸
۲۴۲پاس صحیح۵۹۰
۱۶سانتر۱۵
۵کرنر۲
۴خطا۹
۱آفساید۶
۱کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن سنت اتین – تی وی تو