تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پاری سن ژرمن
رن

یکشنبه ۱۶ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن ، امروز یکشنبه ۱۶ مهر و در چارچوب رقابتهای لیگ دسته اول فوتبال فرانسه و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های پاری سن ژرمن و رن بازی خواهند داشت. پاری سن ژرمن مقابل رن را آنلاین تماشا کنید.

به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال پاریسن ژرمن رن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن و رن را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رن

۲۸ اسفند ۱۴۰۱

در جریان بازی های هفته بیست و هشتم لیگ یک فرانسه، تیم های پاری‌سن‌ژرمن و رن با هم دیدار کردند. در این دیدار پاریسی ها تمرکز کافی بر بازی نداشتند و با اشتباهات زیاد خود ، چندین موقعیت گلزنی برای حریف خود ایجاد کردند.

 نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل رو به پایان بود که اکامبی با ضربه خود در واپسین لحظات دروازه پاریس را باز کرد. در نیمه دوم کالیموندو خیلی زود زننده دومین گل رن شد . پاریس که حساب جا خورده بود به دفاع مشغول شد اما در ادامه پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن موفق به جبران گل های خورده نشد.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رن

پاری‌سن‌ژرمن رن 
۶۰%مالکیت۴۰%
۸شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۸
۶۴۰تعداد پاس۴۱۵
۵۹۷پاس صحیح۳۶۵
۱۱سانتر۸
۶کرنر۳
۱۱خطا۱۲
۵آفساید۰
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رن

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و رن

۲۵ دی ۱۴۰۱

پاری سن ژرمن در هفته نوزدهم رقابتهای لیگ فرانسه با یک گل برابر رن شکست خورد.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در دقیقه ۶۵ بود که آدرین تروفرت با یک حرکت دیدنی وارد محوطه جریمه پاریسی ها شد و پاس رو به عقب او را هماری ترائوره با یک ضربه پای چپ دقیق تبدیل به گل کرد.

پاریسی ها در دقایق پایانی پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رن دو موقعیت خوب گلزنی داشتند اما نتوانستند از آنها استفاده کنند و بازی با همان یک گل به سود رن به پایان رسید. 

علی رغم این شکست، پی اس جی همچنان با ۴۷ امتیاز از ۱۹ بازی در صدر قرار دارد و لانس با سه امتیاز کمتر در تعقیب این تیم است. رن هم ۳۷ امتیازی شد و تنها به دلیل گل زده کمتر نسبت به موناکو در رتبه پنجم قرار دارد.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رن

رن پاری سن ژرمن
۳۵%مالکیت۶۵%
۶شوت در چارچوب ۱
۱شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۵
۳۶۴تعداد پاس۶۶۶
۳۰۵پاس صحیح۶۰۰
۱۰سانتر۱۴
۴کرنر۵
۸خطا۱۷
۲آفساید۲

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رن

 

مکان تماشای بازی پاری سن ژرمن و رن

۲۲ بهمن ۱۴۰۰

در آغاز هفته بیست و چهارم لیگ یک فرانسه، دو تیم پاری سن ژرمن و رن در ورزشگاه پارک دو پرنس مقابل هم قرار گرفتند. دو تیم در حالی برابر هم صف آرایی می‎کردند که پی‌اس‎جی با ۵۶ امتیاز در صدر جدول و رن با ۳۷ امتیاز در رده پنجم قرار داشتند. مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی برای این بازی تصمیم گرفت تا به ژاوی سیمونز بازیکن ۱۸ ساله بازی دهد.

در نیمه اول شاهد بازی آرامی بودیم. پاری سن ژرمن مالکیت توپ و میدان را در اختیار داشت و هر از چند گاهی روی دروازه خطرناک ظاهر می‌شد، اما نتیجه‌ای از این حملات نگرفت. نیمه اول با تساوی صفر به صفر به اتمام رسید.

در نیمه دوم از پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رن شرایط رن بهتر از نیمه اول شد و می‌توانست روی ضد حملات دروازه کیلور ناواس را باز کند، اما بهره‌ای از آن‌ها نبرد. در این بازی لیونل مسی و کیلیان امباپه نمایش خوبی نداشتند تا اینکه در دقیقه ۹۰+۳ ناجی پاری سن ژرمن شدند و با همکاری یک دیگر دروازه رن را گشودند. پاس گل لیونل مسی و ضربه نهایی امباپه، ۳ امتیاز را به حساب پی‌اس‌جی واریز کرد.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رن

 

پاری سن ژرمن رن 
۶۴%مالکیت۳۶%
۱شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۰
۷۰۱تعداد پاس۳۹۲
۶۴۴پاس صحیح۳۲۴
۱۵سانتر۱۱
۵کرنر۳
۱۳خطا۱۰
۳آفساید۳
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رن

 

پخش بازی پاری سن ژرمن و رن

۱۱ مهر ۱۴۰۰

در دیداری از هفته نهم لیگ ۱ فرانسه، پاری‌سن‌ژرمن که مهمان رن بود با ۲ گل مغلوب شد. رن نشان داد فوق ستاره ها هم می توانند شکست بخورند. آن ها توانستند مقابل مسی، نیمار و امباپه، دروازه شان را بسته نگه دارند تا یک روز بد و نگران کننده برای مائوریسیو پوچتینو رقم بخورد.

پاریسی‌ها در حالی پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رن را باختند که امباپه، نیمار، مسی و دی‌ماریا همگی در ترکیب اصلی‌شان حضور داشتند. لابورده در دقیقه ۴۵ گل نخست را برای رن زد و دومین گل را تایت در دقیقه ۴۶ به ثمر رساند.

این نخستین باخت پاری‌سن‌ژرمن در فصل جدید بود که جایگاه‌شان در صدر جدول را به خطر نینداخت و همچنان با ۲۴ امتیاز اول هستند. رن هم با ۱۲ امتیاز به رده هفتم صعود کرد.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رن

 

رن پاری‌سن‌ژرمن
۳۳%مالکیت۶۷%
۴شوت در چارچوب ۰
۵شوت خارج از چارچوب۱۰
۰مهار دروازه بان۲
۲۸۲تعداد پاس۵۹۳
۲۲۲پاس صحیح۵۲۲
۱۶سانتر۲۲
۴کرنر۴
۹خطا۴
۲آفساید۲
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رن

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و رن

۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

رن و پاری سن ژرمن در چارچوب هفته سی و ششم لوشامپیونه به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود تا این که نیمار در وقت اضافه موفق شد ضربه ی ایستگاهی پاریسی ها را به تک گل این تیم تبدیل کند. در نیمه ی دوم ، گیراسی در دقیقه ی ۷۰ موفق شد با باز کردن دروازه ی حریف ، حساب کار را به تساوی ۱-۱ برساند. کیمپمبه پس از این گل اخراج شد تا بدشانسی پاریسی ها کامل شود.

 در پایان پخش زنده پاری سن ژرمن رن و با توقف پاری سن ژرمن، این تیم ۳ امتیاز از لیل صدرنشین عقب است؛ لیل ۲ بازی مقابل سن اتین و آنژیه در پیش دارد و مسیر همواری تا قهرمانی لوشامپیونه برای این تیم در پیش است.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن

 

رن  پاری سن ژرمن
۴۲%مالکیت۵۸%
۱۰شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۹
۴۱۵تعداد پاس۵۶۵
۳۴۳پاس صحیح۵۰۳
۱۳سانتر۱۹
۹کرنر۳
۱۲خطا۱۱
۴آفساید۲
۳کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و رن

۱۷ آبان ۱۳۹۹

پاری سن ژرمن و رن در چارچوب رقابت های لیگ یک فرانسه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳-۰ به سود پاریسی ها به پایان رسید.پاریسی‌ها از ابتدای کار توپ و میدان را در اختیار داشتند و بازی خوب و روانی ارائه کردند تا این که “مویس کین” در دقیقه ۱۱ و روی پاس آنخل دی‌ماریا گل اول پاری سن ژرمن را به ثمر رساند. ۱۰ دقیقه بعد دی‌ماریا در نقش گلزن ظاهر شد و روی پاس آندره هررا گل دوم تیمش را به ثمر رساند. شاگردان توخل با برتری ۲ بر صفر نیمه اول را به پایان رساندند.

در نیمه دوم بازی هم برتری پاریسی‌ها ادامه داشت تا این که در دقیقه ۷۳ بار دیگر آنخل دی‌ماریا روی پاس “داگبا” برای پاری سن ژرمن گلزنی کرد تا این بازی در نهایت با پیروزی قاطع ۳ گله پاریسی‌ها به پایان برسد.شاگردان توخل با این پیروزی ۲۴ امتیازی شدند و جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم کردند.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن

 

پاری سن ژرمنرن 
۴۹%مالکیت۵۱%
۶شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۳
۵۱۳تعداد پاس۵۰۹
۴۳۵پاس صحیح۴۳۶
۷سانتر۲۶
۲کرنر۷
۱۹خطا۱۵
۱آفساید۱
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن

 

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن و رن

تیم های پاری سن ژرمن و رن در هفته ی دوم لیگ ۱ فرانسه ۲۰۱۹-۲۰۲۰ با یکدیگر دیدرا کردند. کائانی در دقیقه ی ۳۶ اولین گل این رقابت را برای پاریسی ها به ثبت رساند و پس از او ، این نیانگ بود که در دقیقه ی ۴۴ حساب کار را به تساوی ۱-۱ کشاند . با آغاز نیمه ی دوم ، به سرعت معلوم شد که رن قصد کوتاه آمدن ندارد و قصد کرده این نیمه را با پیروزی پشت  سر بگذارد.

با پخش زنده پاری سن ژرمن و رن در دقایق ابتدایی این نیمه ، کاستیو دروازه ی پاریس را برای بار دوم باز کرد . پس از این ضربه ، بازی به خشونت کشیده شد  و تعدادی از بازیکنان کارت زرد دریافت کردند اما متاسفانه هیچ کدام نتوانستند از مموقعیت های خوب پیش آمده استفاده کنند و این گونه بود که این رقابت با نتیجه ی ۲-۱ و پیروزی رن به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن – تی وی تو

 

رن پاری سن ژرمن
۳۸%مالکیت۶۲%
۳شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۱
۳۸۳تعداد پاس۵۹۳
۳۲۴پاس صحیح۵۲۸
۸سانتر۲۸
۴کرنر۷
۱۵خطا۱۹
۳آفساید۲
۱کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن و رن

دیدار فینال سوپر کاپ فرانسه ۲۰۱۹ بین تیم های پاریسن زرمن و رن در چین برگزار شد . هونو در دقیقه ی ۱۳ موفق شد دروازه ی پاریس را باز کند تا علاوه بر کسب امتیاز برای تیمش ، اولین گل زن این دیدار باشد. پاریسی ها که فرثت کافی برای جبران این اختلاف امتیاز داشتند ، در نیمه ی دوم بازی را کاملا در دست گرفتند . آن ها موغفق شدند دو حمله  ی موفق بر دروازه ی این تیم داته باشند و پیروز این رقابت شناخته شوند. ام باپه در دقیقه ی ۵۷ و دی ماریا در دقیقه  ۷۳ دو بازیکنی بودند که این گل هارا به ثبت رساندند.

پخش آنلاین بازی پاریسن ژرمن و رن در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و برتری پاری سن ژرمن به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن – تی وی تو

 

پاری سن ژرمنرن
۶۱%مالکیت۳۹%
۴شوت در چارچوب ۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۲
۵کرنر۱
۱۵خطا۱۲
۰آفساید۱
۵کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن – تی وی تو

 

پخش بازی پاری سن ژرمن و رن

فینال جام حذفی فرانسه ۲۰۱۸-۲۰۱۹ بین تیم های پاری سن ژرمن و رن برگزار شد. در این دیدار که با تساوی ۲-۲ به پایان رسید، بازیکنان تیم ها مجبور به زدن ضربات پنالتی شدند . نیمه ی نخست این رقابت با درخشش پاریسی ها ادامه یافت. آلوز در دقیقه ی ۱۳ و نیمار در دقیقه ی ۲۱  برای پاری سن ژرمن گلزنی کردند اما اشتباه کیمپمبه سبب باز شدن دروازه ی خودی و کاهش اختلاف شد تا این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پابان رسد. نیمه ی دوم با گل مکسر در دقیقه ی ۶۶ آغاز شد .

در ادامه بازی پاری سن ژرمن و رن زنده و در اواخر این نیمه بازی به خشونت شدید رفت و تعداد زیادی از بازیکنان کارت زرد دریافت کردند حتی ام باپه در وقت اضافه با کارت قرمز از زمین اخراج شد. در ضربات پنالتی رن موفق شد با نتیجه ی ۶-۵ پاریس را شکست دهد و برنده ی جام حذفی فرانسه باشد.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن – تی وی تو

 

رنپاری سن ژرمن
۳۵%مالکیت۶۵%
۲شوت در چارچوب ۱۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۱۱مهار دروازه بان۱
۳کرنر۷
۲۰ضربه ایستگاهی۲۹
۲۸خطا۱۷
۱آفساید۳
۷کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 7, 2023