تی وی تو
پاری سن ژرمن
رن

یکشنبه ۱۱ مهر ۱۴:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت مستقیم بازی پاری سن ژرمن رن زنده را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پاری سن ژرمن رن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن رن را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاری سن ژرمن رن را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاری سن ژرمن رن را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن – ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۰

رن و پاری سن ژرمن در چارچوب هفته سی و ششم لوشامپیونه به مصاف هم رفتند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود تا این که نیمار در وقت اضافه موفق شد ضربه ی ایستگاهی پاریسی ها را به تک گل این تیم تبدیل کند. در نیمه ی دوم ، گیراسی در دقیقه ی ۷۰ موفق شد با باز کردن دروازه ی حریف ، حساب کار را به تساوی ۱-۱ برساند. کیمپمبه پس از این گل اخراج شد تا بدشانسی پاریسی ها کامل شود.

 در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن و با توقف پاری سن ژرمن، این تیم ۳ امتیاز از لیل صدرنشین عقب است؛ لیل ۲ بازی مقابل سن اتین و آنژیه در پیش دارد و مسیر همواری تا قهرمانی لوشامپیونه برای این تیم در پیش است.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن

 

رن  پاری سن ژرمن
۴۲%مالکیت۵۸%
۱۰شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۹
۴۱۵تعداد پاس۵۶۵
۳۴۳پاس صحیح۵۰۳
۱۳سانتر۱۹
۹کرنر۳
۱۲خطا۱۱
۴آفساید۲
۳کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن ۱۷ آبان ۹۹

پاری سن ژرمن و رن در چارچوب رقابت های لیگ یک فرانسه به مصاف هم رفتند که این دیدار با نتیجه ۳-۰ به سود پاریسی ها به پایان رسید.پاریسی‌ها از ابتدای کار توپ و میدان را در اختیار داشتند و بازی خوب و روانی ارائه کردند تا این که “مویس کین” در دقیقه ۱۱ و روی پاس آنخل دی‌ماریا گل اول پاری سن ژرمن را به ثمر رساند. ۱۰ دقیقه بعد دی‌ماریا در نقش گلزن ظاهر شد و روی پاس آندره هررا گل دوم تیمش را به ثمر رساند. شاگردان توخل با برتری ۲ بر صفر نیمه اول را به پایان رساندند.

در نیمه دوم بازی هم برتری پاریسی‌ها ادامه داشت تا این که در دقیقه ۷۳ بار دیگر آنخل دی‌ماریا روی پاس “داگبا” برای پاری سن ژرمن گلزنی کرد تا این بازی در نهایت با پیروزی قاطع ۳ گله پاریسی‌ها به پایان برسد.شاگردان توخل با این پیروزی ۲۴ امتیازی شدند و جایگاه خود را در صدر جدول مستحکم کردند.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن

 

پاری سن ژرمنرن 
۴۹%مالکیت۵۱%
۶شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۳
۵۱۳تعداد پاس۵۰۹
۴۳۵پاس صحیح۴۳۶
۷سانتر۲۶
۲کرنر۷
۱۹خطا۱۵
۱آفساید۱
۳کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن – ۲۷ مرداد ۹۸

تیم های پاری سن ژرمن و رن در هفته ی دوم لیگ ۱ فرانسه ۲۰۱۹-۲۰۲۰ با یکدیگر دیدرا کردند. کائانی در دقیقه ی ۳۶ اولین گل این رقابت را برای پاریسی ها به ثبت رساند و پس از او ، این نیانگ بود که در دقیقه ی ۴۴ حساب کار را به تساوی ۱-۱ کشاند . با آغاز نیمه ی دوم ، به سرعت معلوم شد که رن قصد کوتاه آمدن ندارد و قصد کرده این نیمه را با پیروزی پشت  سر بگذارد.

با پخش زنده پاری سن ژرمن و رن در دقایق ابتدایی این نیمه ، کاستیو دروازه ی پاریس را برای بار دوم باز کرد . پس از این ضربه ، بازی به خشونت کشیده شد  و تعدادی از بازیکنان کارت زرد دریافت کردند اما متاسفانه هیچ کدام نتوانستند از مموقعیت های خوب پیش آمده استفاده کنند و این گونه بود که این رقابت با نتیجه ی ۲-۱ و پیروزی رن به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن – تی وی تو

 

رن پاری سن ژرمن
۳۸%مالکیت۶۲%
۳شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۷
۱مهار دروازه بان۱
۳۸۳تعداد پاس۵۹۳
۳۲۴پاس صحیح۵۲۸
۸سانتر۲۸
۴کرنر۷
۱۵خطا۱۹
۳آفساید۲
۱کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن – ۱۲ مرداد ۹۸

دیدار فینال سوپر کاپ فرانسه ۲۰۱۹ بین تیم های پاریسن زرمن و رن در چین برگزار شد . هونو در دقیقه ی ۱۳ موفق شد دروازه ی پاریس را باز کند تا علاوه بر کسب امتیاز برای تیمش ، اولین گل زن این دیدار باشد. پاریسی ها که فرثت کافی برای جبران این اختلاف امتیاز داشتند ، در نیمه ی دوم بازی را کاملا در دست گرفتند . آن ها موغفق شدند دو حمله  ی موفق بر دروازه ی این تیم داته باشند و پیروز این رقابت شناخته شوند. ام باپه در دقیقه ی ۵۷ و دی ماریا در دقیقه  ۷۳ دو بازیکنی بودند که این گل هارا به ثبت رساندند.

پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن و رن در نهایت این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ و برتری پاری سن ژرمن به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن – تی وی تو

 

پاری سن ژرمنرن
۶۱%مالکیت۳۹%
۴شوت در چارچوب ۱
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۲
۵کرنر۱
۱۵خطا۱۲
۰آفساید۱
۵کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن رن – ۷ اردیبهشت ۹۸

فینال جام حذفی فرانسه ۲۰۱۸-۲۰۱۹ بین تیم های پاری سن ژرمن و رن برگزار شد. در این دیدار که با تساوی ۲-۲ به پایان رسید، بازیکنان تیم ها مجبور به زدن ضربات پنالتی شدند . نیمه ی نخست این رقابت با درخشش پاریسی ها ادامه یافت. آلوز در دقیقه ی ۱۳ و نیمار در دقیقه ی ۲۱  برای پاری سن ژرمن گلزنی کردند اما اشتباه کیمپمبه سبب باز شدن دروازه ی خودی و کاهش اختلاف شد تا این نیمه با نتیجه ی ۲-۱ به پابان رسد. نیمه ی دوم با گل مکسر در دقیقه ی ۶۶ آغاز شد .

در ادامه بازی پاری سن ژرمن و رن زنده و در اواخر این نیمه بازی به خشونت شدید رفت و تعداد زیادی از بازیکنان کارت زرد دریافت کردند حتی ام باپه در وقت اضافه با کارت قرمز از زمین اخراج شد. در ضربات پنالتی رن موفق شد با نتیجه ی ۶-۵ پاریس را شکست دهد و برنده ی جام حذفی فرانسه باشد.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن – تی وی تو

 

رنپاری سن ژرمن
۳۵%مالکیت۶۵%
۲شوت در چارچوب ۱۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۱۱مهار دروازه بان۱
۳کرنر۷
۲۰ضربه ایستگاهی۲۹
۲۸خطا۱۷
۱آفساید۳
۷کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن رن – تی وی تو