تی وی تو
پاری سن ژرمن
بوردو

شنبه ۱۵ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن بوردو امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پاری سن ژرمن بوردو را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن بوردو امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پاری سن ژرمن و بوردو به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن بوردو را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاری سن ژرمن بوردو را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاری سن ژرمن بوردو را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن بوردو  ۱۳ اسفند ۹۹

در هفته بیست و هشتم از لوشامپیونه فرانسه تیم پاری سن ژرمن موفق شد در ورزشگاه میزبان خود بوردو این تیم را با یک گل شکست دهد . پابلو سارابیا در دقیقه ۲۰ روی پاس ادریسا گی توانست گل پاری سن ژرمن را به ثمر برساند . بعد از گل پاریسی ها تیم بوردو فشار حملات خود را بیشتر کرد . مخصوصا در نیمه دوم که تقریبا بازی را یک طرفه کرده بود . با وجود این فشارها نتوانستند راهی به دروازه پاریس پیدا کنند و با پایان گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن بوردو این شاگردان پوچتینو بودند که توانستند سه امتیاز بازی را کسب کنند و همچنان در کورس قهرمانی باقی بمانند 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن بوردو

 

بوردوپاری سن ژرمن
۴۳مالکیت۵۷
۲شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۲
۴۴۳تعداد پاس۵۹۶
۳۷۴پاس صحیح۵۲۴
۲۳سانتر۸
۸کرنر۱
۸خطا۱۵
۲آفساید۴
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن بوردو

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن بوردو ۸ آذر ۹۹

جدال حساس پاریس و بوردو در پارک دپرنس با تساوی ۲-۲ همراه بود.در دقیقه ۱۰ پمبله گل به خودی زد تا بازی ۱ بر صفر به نفع بوردو شود. در دقیقه ۲۷ نیمار از روی نقطه پنالتی گل تساوی را به ثمر رساند.یک دقیقه بعد مویزه کین گل بعدی را زد تا بازی دو یک به نفع پاریسی‌ها شود.  بوردو در دقیقه ۶۰ توسط عدلی گل تساوی را زد تا بازی با نتیجه ۲-۲ به پایان برسد.پاریسی‌ها با ۲۵ امتیاز موقتا صدرنشین هستند و اگر لیل بتواند با نتیجه پرگل از سد سنت‌اتین بگذرد، به رتبه دوم سقوط خواهند کرد.  بوردو هم با ۱۶ امتیاز یازدهم است. پاریس در ۲ بازی بعدی خود با منچستریونایتد و مونت پلیه بازی خواهد کرد و بوردو به مصاف برست و لیل خواهد رفت.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن بوردو – تی وی تو

 

پاری سن ژرمنبوردو 
۶۵%مالکیت۳۵%
۹شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۸
۳مهار دروازه بان۷
۶۳۱تعداد پاس۳۳۰
۵۵۹پاس صحیح۲۵۹
۲۸سانتر۱۳
۱۴کرنر۵
۸خطا۱۰
۴آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن بوردو – تی وی تو

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن بوردو ۴ اسفند ۹۸

آخرین بازی هفته بیست‌وششم رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) با برتری پرگل ۴ بر ۳ تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در خانه خودش مقابل بوردو به پایان رسید.پس از اینکه هوانگ در دقیقه ۱۸، میهمان را پیش انداخت، کاوانی در دقیقه ۲۵ و مارکینیوش در دقیقه ۲+۴۵ نتیجه را به سود پاریسی‌ها عوض کردند، اما پابلو در  ششمین دقیقه وقت‌های تلف شده نیمه اول، مجدداً تساوی را بر بازی حکم فرما کرد.بر اساس این گزارش، در نیمه دوم پاری‌سن‌ژرمن دو بار دیگر به وسیله مارکینیوش در دقیقه ۶۳ و امباپه در دقیقه ۶۹ به گل رسید و گلزنی پاردو در دقیقه ۸۳ برای بوردو  تنها از اختلاف دو تیم کاست.در نهایت اخراج نیمار در دقیقه ۲+۹۰ هم تاثیری در نتیجه نداشت و پاری‌سن‌ژرمن صدرنشین ضمن کسب برتری و رسیدن به امتیاز ۶۵، اختلافی ۱۳ امتیازی با المپیک مارسی، نزدیک‌ترین تعقیب‌کننده‌اش به وجود آورد.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن بوردو – تی وی تو

 

پاری‌سن‌ژرمنبوردو
۶۷%مالکیت۳۳%
۹شوت در چارچوب ۷
۸شوت خارج از چارچوب۱
۳مهار دروازه بان۵
۵۹۸تعداد پاس۲۷۷
۵۴۱پاس صحیح۲۰۴
۲۱سانتر۱۹
۱۰کرنر۷
۱۳خطا۱۵
۲آفساید۱
۵کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن بوردو – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن بوردو – ۶ مهر ۹۸

در ادامه هفته هشتم لوشامپیونه پاریسن‌ ژرمن صدرنشین به مصاف بوردو رفت.این دیدار با برتری یک بر صفر و گلزنی نیمار در دقیقه ی ۷۰ ، در سومین دیدار متوالی همراه شد.نیمار بعد از بازگشت به ترکیب سن‌ژرمن با احتساب این بازی برای سومین دیدار متوالی موفق به نواختن گل سه امتیازی بازی شده است.با این پیروزی سن ژرمن با ۱۸ امتیاز در صدر قرار دارد.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن بوردو – تی وی تو

 

بوردوپاری‌سن‌ژرمن
۳۵%مالکیت۶۵%
۱شوت در چارچوب ۷
۳شوت خارج از چارچوب۱۱
۶مهار دروازه بان۱
۳۸۲تعداد پاس۶۷۰
۲۸۹پاس صحیح۵۷۹
۲سانتر۲۱
۰کرنر۹
۱۰خطا۱۳
۰آفساید۲
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن بوردو – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن بوردو – ۲۰ بهمن ۹۷

در رقابت های هفته ی بیست و چهارم لیگ یک فرانسه ،تیم های پاری سن ژرمن و بوردو با هم دیدار کردند. در این رقابت زیبا ، عمده حملات دو تیم بی نتیجه ماند و تنها یک بار ، کاوانی بود که موفق شد در دقیقه ی ۴۲ ضربه ی ایستگاهی پاریسی ها را به گل بدل کند تا تیمش را ۱-۰ به پیروزی برساند.  هر چقدر که نیمه ی نخست این دیدار رو به خشونت رفت ، نیمه ی دوم آرام و بی سر و صدا به پایان رسید . در نهایت دو تیم به نتیجه ی ۱-۰ رضایت دادند و پاری سن ژرمن تیم پیروز میدان معرفی شد.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن بوردو – تی وی تو

 

پاری‌سن‌ژرمنبوردو
۶۴%مالکیت۳۶%
۳شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۵۷۳تعداد پاس۲۹۸
۵۰۶پاس صحیح۲۲۱
۲سانتر۳
۴کرنر۸
۲۱ضربه ایستگاهی۱۴
۱۴خطا۲۱
۲آفساید۱
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن بوردو – تی وی تو