تی وی تو
پاری سن ژرمن
مارسی

یکشنبه ۲۸ فروردین ۲۳:۱۵

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

بازی زنده پاری سن ژرمن مارسی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پاری سن ژرمن مارسی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن گزارش مستقیم فوتبال پاری سن ژرمن و مارسی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن مارسی را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاری سن ژرمن مارسی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال پاری سن ژرمن مارسی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

تیم های مارسی و پاری سن ژرمن در هفته ی یازدهم لیگ یک فرانسه در مقابل هم صف آرایی کردند.

نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

تنها اتفاق قابل توجه نیمه ی دوم اخراج حکیمی در دقیقه ی ۵۷ بود.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

مارسی  پاری سن ژرمن
۴۹%مالکیت۵۱%
۱شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۴۸۴تعداد پاس۵۲۶
۴۳۵پاس صحیح۴۶۶
۲۱سانتر۸
۸کرنر۱۵
۷خطا۸
۴آفساید۴
۱کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی

در هفته بیست و چهارم از لیگ ۱ فرانسه دو تیم پاری سن ژرمن و مارسی به مصاف هم رفتند که این پاریسی ها بودند که با دو گل امباپه و ایکاردی در دقایق ۹ و ۲۴ حریف خود را شکست دادند . مارسی که در این بازی از شرایط میزبانی هم برخوردار بود نتوانست ازاین فرصت استفاده کند در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی سه امتیاز را به حریف پر قدرت خود تقدیم کرد . همچنین دیمیتری پایت از مارسی در دقیقه ۹۰ از زمین مسابقه اخراج شد . 

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

مارسیپاری سن ژرمن
۵۳مالکیت۴۷
۴شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۷
۰مهار دروازه بان۴
۵۵۴تعداد پاس۴۸۶
۴۶۲پاس صحیح۴۱۵
۲۰سانتر۱۲
۷کرنر۱
۱۲خطا۱۲
۲آفساید۳
۱کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

پاری‌سن‌ژرمن با برتری ۲ بر یک مقابل رقیب دیرینه‌اش مارسی موفق شد برای دهمین مرتبه جام قهرمانی سوپرجام فرانسه را به افتخاراتش اضافه کند. دیدار سوپرجام فرانسه امشب بین تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و مارسی برگزار شد و «لوکلاسیک» را شاگردان پوچتینو ۲ بر صفر بردند تا قهرمان شوند. ایکاردی دقیقه ۳۹ گل نخست را زد و دقیقه ۸۵ بعد از اعلام پنالتی با کمک VAR نیمار گل دوم را به ثمر رساند. گلی که پایت در دقیقه ۸۹ زد هم مانع شکست مارسی نشد.

در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی ، این دهمین قهرمانی پاری‌سن‌ژرمن در سوپرجام بود که هفتمین قهرمانی متوالی‌شان هم به شمار می‌آید. از طرفی مائوریسیو پوچتینو در کمتر از ۲ هفته اولین جامش را همراه تیم جدیدش کسب کرد.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پاری‌سن‌ژرمن مارسی 
۶۳%مالکیت۳۷%
۳شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۶۱۰تعداد پاس۳۴۴
۵۳۲پاس صحیح۲۵۳
۱۳سانتر۱۲
۴کرنر۲
۹خطا۱۳
۳آفساید۰
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن و مارسی

در خلال بازی های هفته ی سوم لیگ فرانسه ، تیم های پاری سن ژرمن و مارسی با هم دیدار کردند. تیم ویلاش بواش در “لو کلاسیک” با نتیجه یک بر صفر با تک گل تائووین در نیمه اول پیروز شد. در دقیقه ی ۳۱ پخش زنده بازی پاریسن ژرمن مارسی ضربه ی تاوین وارد دروازه ی حریف شد و مارسی را پیش انداخت. مارسی طبیعتا در نیمه دوم مجبور بود سراسر دفاع شود چرا که نه تنها آنها بلکه هیچ تیم دیگری در فوتبال فرانسه از نظر مهره به گرد پای پی اس جی هم نمی رسد.

به هر صورت توخل و تیمش صفر امتیازی ماندند در حالی که مارسی شش امتیازی شد تا برای حریف سنتی کری بخواند.بازی دو تیم در دقایق پایانی به جنجال کشیده شد و در دقیقه ‘۷+۹۰ گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی ، جردن آماوی و داریو بندتو از مارسی و لایوین کورزاوا و نیمار و پاردس از پاری سن ژرمن اخراج شدند. تیم توخل با این شکست در رده هفدهم قرار گرفت و یک بازی عقب افتاده دارد؛ مارسی هم با کسب ۶ امتیاز از دو بازی به رده پنجم صعود کرد.

 

گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پاری سن ژرمنمارسی 
۶۵%مالکیت۳۵%
۴شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۴
۵۲۹تعداد پاس۲۸۰
۴۶۳پاس صحیح۲۰۷
۲۷سانتر۸
۴کرنر۲
۱۷خطا۱۹
۴آفساید۳
۶کارت زرد۸
۳کارت قرمز۲

گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

پخش فوتبال پاری سن ژرمن و مارسی

در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ یک فرانسه، پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پونس میزبان مارسی بود که این بازی در نهایت با برتری ۴-۰ میزبان خاتمه یافت.شاگردان توماس توخل در نیمه اول تیمی تهاجمی بودند و خیلی زود در دقیقه ۱۰ توسط مائورو ایکاردی به گل رسیدند. در دقیقه ۲۶ پخش زنده بازی پاریس و مارسی ، پاس در عمق عالی وراتی با ضربه سر ایکاردی تبدیل به گل دوم ستاره آرژانتینی و تیمش شد.حملات پاریسی‌ها ادامه داشت و در دقیقه ۳۲، پاس عرضی و زیبای دی‌ماریا موقعیت را در اختیار کیلیان امباپه قرار داد و او هم با یک بغل پای ساده دروازه خالی مارسی را گشود.

در حالی نیمه اول پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و مارسی رو به پایان بود، باز هم روی پاس آنخل دی‌ماریا، کیلیان امباپه برای چهارمین بار درو از مانداندا را باز کرد تا نیمه اول با برتری قاطع PSG به پایان برسد.مارسی در نیمه دوم کمی خودش را در زمین پیدا کرد ولی پاریسی‌ها هم به واسطه برتری ۴ گله خود تلاش زیادی برای گذشتن از دفاع میهمان نمی‌کردند و همین موضوع باعث شد تا برخلاف نیمه اول، در نیمه دوم فرصت‌های گلزنی زیادی روی دروازه‌ها شاهد نباشیم.

تلاش‌های دو تیم در ادامه ثمری نداشت و ال کلاسیکوی فرانسه با برتری ۴-۰ شاگردان توماس توخل همراه شد. پاری سن ژرمن با این پیروزی ۲۷ امتیازی شد و با هشت امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم یعنی نانت، صدرنشین بلامنازع لیگ فرانسه است.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی

 

پاری سن ژرمنمارسی 
۶۱%مالکیت۳۹%
۸شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۴
۶۵۲تعداد پاس۳۴۲
۵۹۶پاس صحیح۳۴۲
۱۲سانتر۲۰
۵کرنر۳
۱۱خطا۱۰
۴آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی از اینترنت

از هفته بیست و نهم رقابت های لیگ ۱ فرانسه، پاری سن ژرمن در استادیوم پارک د پرنس میزبان مارسی بود. نیمه ی نخست این دیدار با وجود خشونت بالا ، با نتیجه ی ۰-۰ رو به پایان بود که در دقیقه ی دوم وقت اضافه ، در یک ضد حمله سریع، با پاس دی ماریا، امباپه در شرایط تک به تک با دروازه بان حریف، با یک ضربه پای راست توپ را به گوشه بالای دروازه فرستاد. در دقیقه ی اول نیمه ی دوم ، با پاس لوکاس اوکامپوس، ژرمن از مرکز محوطه جریمه با یک ضربه پای چپ دروازه را باز کرد.

اما این تساوی در دقیقه ی ۵۶ پخش زنده بازی پاریس و مارسی دوباره به برتری پاریسی ها بدل گشت . با پاس کرر، آنخل دی ماریا از زاویه تقریبا بسته از سمت راست محوطه جریمه، با یک ضربه پای چپ دروازه را باز کرد. درست ۱۰ دقیقه ی بعد ، از روی یک ضربه آزاد، آنخل دی ماریا با یک ضربه پای چپ زیبا دروازه را باز کرد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۳-۱ پاریسی ها به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی – تی وی تو

 

پاری سن ژرمنمارسی 
۶۲%مالکیت۳۸%
۷شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۴
۵۶۳تعداد پاس۳۳۳
۵۰۱پاس صحیح۲۷۸
۰سانتر۱
۷کرنر۳
۱۸ضربه ایستگاهی۱۰
۱۱خطا۱۹
۱آفساید۱
۴کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی – تی وی تو