تی وی تو
فوتبال  پاری سن ژرمن مارسی زنده

فوتبال پاری سن ژرمن مارسی زنده

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی امروز یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های پاری سن ژرمن و مارسی بازی خواهند داشت. پاری سن ژرمن مقابل مارسی را آنلاین تماشا کنید. بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاری سن ژرمن
پاری سن ژرمن
مارسی

یکشنبه ۱۲ فروردین ۲۲:۱۵

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی امروز یکشنبه ۱۲ فروردین ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ دسته اول فرانسه و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم‌های پاری سن ژرمن و مارسی بازی خواهند داشت. پاری سن ژرمن مقابل مارسی را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاری سن ژرمن مارسی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال پاری سن ژرمن مارسی را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی

۲ مهر ۱۴۰۲

تیم های پاری سن ژرمن و مارسی در هفته ششم لیگ یک فرانسه در مقابل هم صف آرایی کردند. پاریسی ها همانطور که انتظار می رفت نیمه نخست را پرفشار آغاز کردند و موفق شدند به کمک بازیکنانی چون حکیمی و مویانی به برتری ۲-۰ رسیده و پیروزمندانه راهی رختکن شوند.

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی نیز حملات پاریس ادامه یافت و مدافعان مارسی به شدت تحت فشار بودند. در همان دقایق ابتدایی بود که راموس اختلاف را به ۳ گل رساند و سپس در ادامه زمانی که بازیکنان مارسی باز هم از او غافل شدند همین بازیکن برای پاریس گلزنی کرد تا تیمش را با نتیجه ۴-۰ به یک پیروزی قطعی برساند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی

پاری سن ژرمنمارسی
۷۷٪مالکیت۲۳٪
۵شوت در چارچوب۰
۵شوت خارج چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۱
۷۹۷تعداد پاس۲۴۷
۷۲۹تعداد پاس صحیح۱۵۳
۲۲سانتر۸
۸کرنر۳
۱۱خطا۱۴
۱آفساید۲
۰کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

۱۹ بهمن ۱۴۰۱

تیم های مارسی و پاری سن ژرمن در چارچوب بازی های مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی فرانسه به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود مارسی به پایان رسید.

پاریس می‌توانست در همان دقایق ابتدایی بازی به گل برسد. پاس دیدنی نیمار از سمت چپ به نونو مندس رسید و شوت او را پائو لوپز، سنگربان مارسی دفع کرد. دقایقی بعد، مارسی این موقعیت را جواب داد. شوت دیدنی چنگیز اوندر را دوناروما با واکنشی فوق‌العاده از زیر طاق دروازه به کرنر فرستاد.

لحظاتی بعد نیز یک ارسال از سمت راست، با ضربه سر کولاشیناک همراه شد که توپ به بیرون رفت. در دقیقه ۱۵ نیز شوت محکم مالینووسکی را دوناروما دفع کرد و در شرایطی که سانچر قصد داشت روی ریباند دروازه را باز کند، گلر پاریس توانست در مرحله دوم، توپ را مهار کند.

سپس کولاشیناک با یک شوت محکم دروازه پاریس را تهدید کرد که شوت او با اختلاف کمی به بیرون رفت. در دقیقه ۲۶، گوندوزی دو مرتبه دروازه میهمان را تهدید کرد. ابتدا شوت او را راموس در آستانه ورود به دروازه راهی کرنر کرد. سپس روی همان کرنر ارسالی، این دوناروما بود که شوت بازیکن فرانسوی مارسی را مهار کرد.

مارسی در دقیقه ۳۱ پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی به گل نخست بازی دست یافت. حرکت زیبای چنگیز اوندر از سمت راست و ورود او به محوطه جریمه، با خطای سرخیو راموس همراه شد و داور نیز بلافاصله به نشانه خطای پنالتی در سوت خود دمید. الکسیس سانچز نیز پشت این توپ ایستاد و آن را برخلاف جهت حرکت دوناروما وارد دروازه پاریس کرد.

در پنج دقیقه پایانی نیمه نخست بود که مارسی چند موقعیت خوب را از دست داد. ابتدا شوت جاناتان کلاوس را دوناروما در دو مرحله مهار کرد. سپس چنگیز اوندر وارد محوطه جریمه شد و پس از چند سر توپ، ضربه‌اش را به سمت دروازه زد که باز هم دوناروما با واکنشی دیدنی، توپ را راهی کرنر کرد.

ضربه نیمار پاسخی بود به حملات بازیکنان مارسی. پس از حرکت در عرض، بازیکن برزیلی پاریس ضربه‌اش را به سمت دروازه زد که توپ به پایه تیرک عمودی دروازه برخورد کرد و به زمین بازی برگشت.

در ثانیه‌های پایانی پخش زنده بازی پی اس جی و مارسی این پارس بود که توانست به گل تساوی دست پیدا کند. ارسال کرنر نیمار به زیبایی روی نقطه پنالتی به سرخیو راموس رسید و این بازیکن نیز با یک ضربه سر، توپ را به تور دروازه چسباند و گل تساوی تیمش را به ثمر رساند تا بازی در نیمه اول با تساوی یک – یک به پایان برسد.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

مارسی پاری سن ژرمن
۴۴%مالکیت۵۶%
۸شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۶
۴۲۳تعداد پاس۵۴۰
۳۴۲پاس صحیح۴۶۲
۱۴سانتر۹
۶کرنر۱
۱۲خطا۱۲
۵آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن مارسی

۲۴ مهر ۱۴۰۱

پاری سن ژرمن در هفته یازدهم لیگ یک فرانسه موفق شد حریفش مارسی را با گلزنی نیمار با نتیجه ۱-۰ شکست دهد.مسی در دقیقه ۴ فرصت گلزنی داشت اما شوت کم‌ارتفاع او را لوپز، سنگربان مارسی، دفع کرد. در دقیقه ۵ هم پاس زیبای امباپه می‌رفت اشرف حکیمی را در موقعیت گلزنی قرار دهد که لوپز بار دیگر درخشان ظاهر شد و توپ را دفع کرد. توپ برگشتی با ضربه سر مارکینیوش از بالای دروازه بیرون رفت.

مسی در دقیقه ۳۵ بار دیگر در موقعیت گلزنی قرار گرفت. مسی پشت ضربه آزاد ایستاد و ضربه تماشایی او به تیر افقی دروازه برخورد کرد. در بازگشت وراتی شوتی روانه دروازه کرد که بازیکنان مارسی آن را بلوکه کرده و با دستپاچگی از محوطه خطر دفع کردند.

در حالی‌که نیمه اول پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی در وقتهای قانونی با تساوی بدون گل پایان یافت پاریسی‌ها در وقتهای اضافه این نیمه هم دست از تلاش برنداشتند. درحالی‌که ۲ دقیقه از وقتهای تلف شده این نیمه هم سپری می‌شد روی یک حمله و اشتباه بازیکنان مارسی دو ستاره پی‌اس‌جی در یک همکاری خوب موفق شدند اولین گل تیم‌شان را به ثمر برسانند. اشتباه بازیکنان مارسی در دفع توپ کافی بود تا کیلیان امباپه بیرون از محوطه جریمه مارسی صاحب توپ شود.

امباپه با اینکه می‌‌توانست شخصا پیشروی کرده و شانسش برای گلزنی را امتحان کند؛ تشخیص داد که نیمار در موقعیت بهتری قرار دارد. این ستاره فرانسوی بدون خودخواهی توپ را در مرکز محوطه جریمه به نیمار سپرد تا او با بیرون پا دروازه مارسی را باز کند.

مارسی در نیمه دوم بازی را در حالی آغاز کرد که بهتر از نیمه اول نشان می‌داد. کلاوس در دقیقه ۵۲ به باز کردن دروازه پاریسی‌ها نزدیک شد که دوناروما موفق شد ضربه او را به پا دفع کند.

در دقیقه ۷۲ مارسی یک بازیکن خود را اخراج شده دید. گیگو یک تکل بسیار خشن روی پای نیمار رفت. ستاره برزیلی که تنها گل بازی را به ثمر رسانده بود از این تکل خشمگین بود و داور مسابقه گیگو را با کارت قرمز جریمه کرد. حالا کامبک برای مارسی سخت‌تر از قبل شده بود.

مارسی در ادامه پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن مارسی با یک یار کمتر از پاری سن ژرمن، دیگر توان خلق فرصت روی دروازه این تیم را نداشت و بازی در نهایت با حساب ۱-۰ به سود پاریسی‌ها به پایان رسید. پاری‌سن ژرمن حالا با ۲۹ امتیاز صدرنشین است و مارسی ۲۳ امتیازی در رتبه چهارم جدول لیگ یک قرار دارد.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

پاری سن ژرمنمارسی 
۵۰%مالکیت۵۰%
۸شوت در چارچوب ۷
۸شوت خارج از چارچوب۶
۷مهار دروازه بان۸
۵۱۷تعداد پاس۵۲۰
۴۷۳پاس صحیح۴۶۷
۶سانتر۱۴
۷کرنر۶
۹خطا۱۶
۱آفساید۰
۱کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پخش بازی پاری سن ژرمن مقابل مارسی زنده

۲۸ فروردین ۱۴۰۱

تیم های پاری‌سن‌ژرمن و مارسی برگزار کننده حساس ترین بازی هفته سی و دوم لیگ یک فرانسه بودند.

شاگردان پوچتینو در تقابل با تیم دوم جدول موفق به کسب پیروزی دو بر یک شدند تا با ۷۴ امتیاز در یک قدمی کسب عنوان قهرمانی قرار بگیرند.

در طول پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن مارسی برای پاریسی ها نیمار و امباپه موفق به گل زنی شدند و تک گول مارسی توسط دویه چالتا سار به ثمر رسید.

پاری‌سن‌ژرمن با کسب این پیروزی، ۷۴ امتیازی شد تا فاصله امتیازاتش با مارسی رده دومی را به ۱۵ افزایش دهد.

با ایجاد این فاصله، شاگردان پوچتینو در یک قدمی کسب عنوان قهرمانی فصل جاری لیگ یک فرانسه قرار گرفتند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پاری‌سن‌ژرمنمارسی 
۴۲%مالکیت۵۸%
۳شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۱
۰مهار دروازه بان۱
۴۷۸تعداد پاس۶۵۱
۴۲۲پاس صحیح۵۹۴
۲سانتر۱۰
۳کرنر۴
۱۶خطا۱۲
۷آفساید۴
۶کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پخش بازی پاری سن ژرمن مارسی از اینترنت

۲ آبان ۱۴۰۰

تیم های مارسی و پاری سن ژرمن در هفته ی یازدهم لیگ یک فرانسه در مقابل هم صف آرایی کردند.

نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم نیز علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم همچنان بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش بازی پی اس جی و مارسی با تساوی بدون گل به پایان برسد.

تنها اتفاق قابل توجه نیمه ی دوم اخراج حکیمی در دقیقه ی ۵۷ بود.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

مارسی  پاری سن ژرمن
۴۹%مالکیت۵۱%
۱شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۱
۴۸۴تعداد پاس۵۲۶
۴۳۵پاس صحیح۴۶۶
۲۱سانتر۸
۸کرنر۱۵
۷خطا۸
۴آفساید۴
۱کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن مارسی

۱۹ بهمن ۱۳۹۹

در هفته بیست و چهارم از لیگ ۱ فرانسه دو تیم پاری سن ژرمن و مارسی به مصاف هم رفتند که این پاریسی ها بودند که با دو گل امباپه و ایکاردی در دقایق ۹ و ۲۴ حریف خود را شکست دادند . مارسی که در این بازی از شرایط میزبانی هم برخوردار بود نتوانست ازاین فرصت استفاده کند در پایان پخش فوتبال پاری سن ژرمن مارسی سه امتیاز را به حریف پر قدرت خود تقدیم کرد . همچنین دیمیتری پایت از مارسی در دقیقه ۹۰ از زمین مسابقه اخراج شد . 

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

مارسیپاری سن ژرمن
۵۳مالکیت۴۷
۴شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۷
۰مهار دروازه بان۴
۵۵۴تعداد پاس۴۸۶
۴۶۲پاس صحیح۴۱۵
۲۰سانتر۱۲
۷کرنر۱
۱۲خطا۱۲
۲آفساید۳
۱کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی امشب

پاری‌سن‌ژرمن با برتری ۲ بر یک مقابل رقیب دیرینه‌اش مارسی موفق شد برای دهمین مرتبه جام قهرمانی سوپرجام فرانسه را به افتخاراتش اضافه کند. دیدار سوپرجام فرانسه امشب بین تیم‌های پاری‌سن‌ژرمن و مارسی برگزار شد و «لوکلاسیک» را شاگردان پوچتینو ۲ بر صفر بردند تا قهرمان شوند. ایکاردی دقیقه ۳۹ گل نخست را زد و دقیقه ۸۵ بعد از اعلام پنالتی با کمک VAR نیمار گل دوم را به ثمر رساند. گلی که پایت در دقیقه ۸۹ زد هم مانع شکست مارسی نشد.

در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی ، این دهمین قهرمانی پاری‌سن‌ژرمن در سوپرجام بود که هفتمین قهرمانی متوالی‌شان هم به شمار می‌آید. از طرفی مائوریسیو پوچتینو در کمتر از ۲ هفته اولین جامش را همراه تیم جدیدش کسب کرد.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پاری‌سن‌ژرمن مارسی 
۶۳%مالکیت۳۷%
۳شوت در چارچوب ۴
۶شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۱
۶۱۰تعداد پاس۳۴۴
۵۳۲پاس صحیح۲۵۳
۱۳سانتر۱۲
۴کرنر۲
۹خطا۱۳
۳آفساید۰
۱کارت زرد۴

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن و مارسی

در خلال بازی های هفته ی سوم لیگ فرانسه ، تیم های پاری سن ژرمن و مارسی با هم دیدار کردند. تیم ویلاش بواش در “لو کلاسیک” با نتیجه یک بر صفر با تک گل تائووین در نیمه اول پیروز شد. در دقیقه ی ۳۱ پخش زنده بازی پاریسن ژرمن مارسی ضربه ی تاوین وارد دروازه ی حریف شد و مارسی را پیش انداخت. مارسی طبیعتا در نیمه دوم مجبور بود سراسر دفاع شود چرا که نه تنها آنها بلکه هیچ تیم دیگری در فوتبال فرانسه از نظر مهره به گرد پای پی اس جی هم نمی رسد.

به هر صورت توخل و تیمش صفر امتیازی ماندند در حالی که مارسی شش امتیازی شد تا برای حریف سنتی کری بخواند.بازی دو تیم در دقایق پایانی به جنجال کشیده شد و در دقیقه ‘۷+۹۰ گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی ، جردن آماوی و داریو بندتو از مارسی و لایوین کورزاوا و نیمار و پاردس از پاری سن ژرمن اخراج شدند. تیم توخل با این شکست در رده هفدهم قرار گرفت و یک بازی عقب افتاده دارد؛ مارسی هم با کسب ۶ امتیاز از دو بازی به رده پنجم صعود کرد.

 

گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

 

پاری سن ژرمنمارسی 
۶۵%مالکیت۳۵%
۴شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۴
۵۲۹تعداد پاس۲۸۰
۴۶۳پاس صحیح۲۰۷
۲۷سانتر۸
۴کرنر۲
۱۷خطا۱۹
۴آفساید۳
۶کارت زرد۸
۳کارت قرمز۲

گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی

پخش فوتبال پاری سن ژرمن و مارسی آنلاین

در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ یک فرانسه، پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پونس میزبان مارسی بود که این بازی در نهایت با برتری ۴-۰ میزبان خاتمه یافت.شاگردان توماس توخل در نیمه اول تیمی تهاجمی بودند و خیلی زود در دقیقه ۱۰ توسط مائورو ایکاردی به گل رسیدند. در دقیقه ۲۶ پخش زنده بازی پاریس و مارسی ، پاس در عمق عالی وراتی با ضربه سر ایکاردی تبدیل به گل دوم ستاره آرژانتینی و تیمش شد.حملات پاریسی‌ها ادامه داشت و در دقیقه ۳۲، پاس عرضی و زیبای دی‌ماریا موقعیت را در اختیار کیلیان امباپه قرار داد و او هم با یک بغل پای ساده دروازه خالی مارسی را گشود.

در حالی نیمه اول پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و مارسی رو به پایان بود، باز هم روی پاس آنخل دی‌ماریا، کیلیان امباپه برای چهارمین بار درو از مانداندا را باز کرد تا نیمه اول با برتری قاطع PSG به پایان برسد.مارسی در نیمه دوم کمی خودش را در زمین پیدا کرد ولی پاریسی‌ها هم به واسطه برتری ۴ گله خود تلاش زیادی برای گذشتن از دفاع میهمان نمی‌کردند و همین موضوع باعث شد تا برخلاف نیمه اول، در نیمه دوم فرصت‌های گلزنی زیادی روی دروازه‌ها شاهد نباشیم.

تلاش‌های دو تیم در ادامه ثمری نداشت و ال کلاسیکوی فرانسه با برتری ۴-۰ شاگردان توماس توخل همراه شد. پاری سن ژرمن با این پیروزی ۲۷ امتیازی شد و با هشت امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم یعنی نانت، صدرنشین بلامنازع لیگ فرانسه است.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی

 

پاری سن ژرمنمارسی 
۶۱%مالکیت۳۹%
۸شوت در چارچوب ۲
۴شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۴
۶۵۲تعداد پاس۳۴۲
۵۹۶پاس صحیح۳۴۲
۱۲سانتر۲۰
۵کرنر۳
۱۱خطا۱۰
۴آفساید۲
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن مارسی از اینترنت

از هفته بیست و نهم رقابت های لیگ ۱ فرانسه، پاری سن ژرمن در استادیوم پارک د پرنس میزبان مارسی بود. نیمه ی نخست این دیدار با وجود خشونت بالا ، با نتیجه ی ۰-۰ رو به پایان بود که در دقیقه ی دوم وقت اضافه ، در یک ضد حمله سریع، با پاس دی ماریا، امباپه در شرایط تک به تک با دروازه بان حریف، با یک ضربه پای راست توپ را به گوشه بالای دروازه فرستاد. در دقیقه ی اول نیمه ی دوم ، با پاس لوکاس اوکامپوس، ژرمن از مرکز محوطه جریمه با یک ضربه پای چپ دروازه را باز کرد.

اما این تساوی در دقیقه ی ۵۶ پخش زنده بازی پاریس و مارسی دوباره به برتری پاریسی ها بدل گشت . با پاس کرر، آنخل دی ماریا از زاویه تقریبا بسته از سمت راست محوطه جریمه، با یک ضربه پای چپ دروازه را باز کرد. درست ۱۰ دقیقه ی بعد ، از روی یک ضربه آزاد، آنخل دی ماریا با یک ضربه پای چپ زیبا دروازه را باز کرد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۳-۱ پاریسی ها به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی – تی وی تو

 

پاری سن ژرمنمارسی 
۶۲%مالکیت۳۸%
۷شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۴
۵۶۳تعداد پاس۳۳۳
۵۰۱پاس صحیح۲۷۸
۰سانتر۱
۷کرنر۳
۱۸ضربه ایستگاهی۱۰
۱۱خطا۱۹
۱آفساید۱
۴کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن مارسی – تی وی تو

برچسب‌ها: