تی وی تو

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن مارسی

پاریسن ژرمن مارسی

چهارشنبه ۲۴ دی ۲۳:۳۰

سوپر کاپ فرانسه

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن المپیک مارسی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پاریسن ژرمن المپیک مارسی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاریسن ژرمن المپیک مارسی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ۱ فرانسه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پاریسن ژرمن – المپیک مارسی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاریسن ژرمن المپیک مارسی را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پاریسن ژرمن المپیک مارسی را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاریسن ژرمن المپیک مارسی را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاریسن ژرمن المپیک مارسی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن المپیک مارسی- ۲۳ شهریور ۹۹

در خلال بازی های هفته ی سوم لیگ فرانسه ، تیم های پاریسن ژرمن و مارسی با هم دیدار کردند. تیم ویلاش بواش در “لو کلاسیک” با نتیجه یک بر صفر با تک گل تائووین در نیمه اول پیروز شد. در دقیقه ی ۳۱ ضربه ی تاوین وارد دروازه ی حریف شد و مارسی را پیش انداخت. مارسی طبیعتا در نیمه دوم مجبور بود سراسر دفاع شود چرا که نه تنها آنها بلکه هیچ تیم دیگری در فوتبال فرانسه از نظر مهره به گرد پای پی اس جی هم نمی رسد. به هر صورت توخل و تیمش صفر امتیازی ماندند در حالی که مارسی شش امتیازی شد تا برای حریف سنتی کری بخواند.بازی دو تیم در دقایق پایانی به جنجال کشیده شد و در دقیقه ‘۷+۹۰ جردن آماوی و داریو بندتو از مارسی و لایوین کورزاوا و نیمار و پاردس از پاری سن ژرمن اخراج شدند. تیم توخل با این شکست در رده هفدهم قرار گرفت و یک بازی عقب افتاده دارد؛ مارسی هم با کسب ۶ امتیاز از دو بازی به رده پنجم صعود کرد.

 

 

پاریسن ژرمن مارسی 
۶۵% مالکیت ۳۵%
۴ شوت در چارچوب  ۲
۶ شوت خارج از چارچوب ۱
۱ مهار دروازه بان ۴
۵۲۹ تعداد پاس ۲۸۰
۴۶۳ پاس صحیح ۲۰۷
۲۷ سانتر ۸
۴ کرنر ۲
۱۷ خطا ۱۹
۴ آفساید ۳
۶ کارت زرد ۸
۳ کارت قرمز ۲

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن المپیک مارسی- ۵ آبان ۹۸

در چارچوب هفته یازدهم رقابت‌های لیگ یک فرانسه، پاری سن ژرمن در ورزشگاه پارک دو پونس میزبان المپیک مارسی بود که این بازی در نهایت با برتری ۴-۰ میزبان خاتمه یافت.شاگردان توماس توخل در نیمه اول تیمی تهاجمی بودند و خیلی زود در دقیقه ۱۰ توسط مائورو ایکاردی به گل رسیدند. در دقیقه ۲۶، پاس در عمق عالی وراتی با ضربه سر ایکاردی تبدیل به گل دوم ستاره آرژانتینی و تیمش شد.حملات پاریسی‌ها ادامه داشت و در دقیقه ۳۲، پاس عرضی و زیبای دی‌ماریا موقعیت را در اختیار کیلیان امباپه قرار داد و او هم با یک بغل پای ساده دروازه خالی مارسی را گشود.

در حالی نیمه اول رو به پایان بود، باز هم روی پاس آنخل دی‌ماریا، کیلیان امباپه برای چهارمین بار درو از مانداندا را باز کرد تا نیمه اول با برتری قاطع PSG به پایان برسد.مارسی در نیمه دوم کمی خودش را در زمین پیدا کرد ولی پاریسی‌ها هم به واسطه برتری ۴ گله خود تلاش زیادی برای گذشتن از دفاع میهمان نمی‌کردند و همین موضوع باعث شد تا برخلاف نیمه اول، در نیمه دوم فرصت‌های گلزنی زیادی روی دروازه‌ها شاهد نباشیم.تلاش‌های دو تیم در ادامه ثمری نداشت و ال کلاسیکوی فرانسه با برتری ۴-۰ شاگردان توماس توخل همراه شد. پاری سن ژرمن با این پیروزی ۲۷ امتیازی شد و با هشت امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم یعنی نانت، صدرنشین بلامنازع لیگ فرانسه است.

 

پاریسن ژرمن مارسی 
۶۱% مالکیت ۳۹%
۸ شوت در چارچوب  ۲
۴ شوت خارج از چارچوب ۵
۲ مهار دروازه بان ۴
۶۵۲ تعداد پاس ۳۴۲
۵۹۶ پاس صحیح ۳۴۲
۱۲ سانتر ۲۰
۵ کرنر ۳
۱۱ خطا ۱۰
۴ آفساید ۲
۲ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن المپیک مارسی- ۲۶ اسفند ۹۷

از هفته بیست و نهم رقابت های لیگ ۱ فرانسه، پاری سن ژرمن در استادیوم پارک د پرنس میزبان المپیک مارسی بود. نیمه ی نخست این دیدار با وجود خشونت بالا ، با نتیجه ی ۰-۰ رو به پایان بود که در دقیقه ی دوم وقت اضافه ، در یک ضد حمله سریع، با پاس دی ماریا، امباپه در شرایط تک به تک با دروازه بان حریف، با یک ضربه پای راست توپ را به گوشه بالای دروازه فرستاد. در دقیقه ی اول نیمه ی دوم ، با پاس لوکاس اوکامپوس، ژرمن از مرکز محوطه جریمه با یک ضربه پای چپ دروازه را باز کرد.

اما این تساوی در دقیقه ی ۵۶ دوباره به برتری پاریسی ها بدل گشت . با پاس کرر، آنخل دی ماریا از زاویه تقریبا بسته از سمت راست محوطه جریمه، با یک ضربه پای چپ دروازه را باز کرد. درست ۱۰ دقیقه ی بعد ، از روی یک ضربه آزاد، آنخل دی ماریا با یک ضربه پای چپ زیبا دروازه را باز کرد. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با نتیجه ی ۳-۱ پاریسی ها به پایان رسید.

 

پاریسن ژرمن مارسی 
۶۲% مالکیت ۳۸%
۷ شوت در چارچوب  ۲
۱ شوت خارج از چارچوب ۱
۱ مهار دروازه بان ۴
۵۶۳ تعداد پاس ۳۳۳
۵۰۱ پاس صحیح ۲۷۸
۰ سانتر ۱
۷ کرنر ۳
۱۸ ضربه ایستگاهی ۱۰
۱۱ خطا ۱۹
۱ آفساید ۱
۴ کارت زرد ۳
۰ کارت قرمز ۱

 

بازیهای دوشنبه ۲۹ دی

بازیهای سه‌شنبه ۳۰ دی

بازیهای چهارشنبه ۱ بهمن

بازیهای پنجشنبه ۲ بهمن