تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

پاری سن ژرمن
لیون

یکشنبه ۱۲ شهریور ۲۲:۱۵

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و لیون . امروز یکشنبه ۱۲ شهریور ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ دسته یک فرانسه و از ساعت ۲۲:۱۵ تیم های پاری سن ژرمن و لیون بازی خواهند داشت. پاری سن ژرمن مقابل لیون را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون

۱۳ فروردین ۱۴۰۲

در چارچوب بازی های هفته بیست و نهم لیگ یک فرانسه، تیم های لیون و پاری‌سن‌ژرمن با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در نیمه دوم اما، لیونی ها به لطف بارکولا به برتری ۱-۰ رسیدند، گلی که پاریسی ها تا پایان موفق به جبران آن نشدند و در نتیجه بازی را به حریف واگذار کردند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیون

پاری‌سن‌ژرمن لیون 
۶۲%مالکیت۳۸%
۵شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۵
۶۸۰تعداد پاس۴۲۹
۵۹۸پاس صحیح۳۴۱
۱۶سانتر۵
۷کرنر۱
۱۰خطا۱۶
۱آفساید۲
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیون

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیون

۱۹ دی ۱۴۰۰

در حساس‌ترین دیدار هفته بیستم لیگ یک فرانسه تیم‌های فوتبال لیون و پاری‌سن‌ژرمن به مصاف یکدیگر رفتند و در نهایت هر دو تیم به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

لوکاس پاکوئتا در همان ابتدای بازی و در دقیقه ۷ موفق شد گل نخست تیم میزبان را به ثمر برساند. در ادامه شاگردان مائوریسیو پوچتینو فشار زیادی برای به تساوی کشیدن بازی آوردند و در نهایت در دقیقه ۷۶ توسط تیلو کرر موفق شدند از یک شکست خانگی فرار کنند.

در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیون پاریسی ها با این تساوی ۴۷ امتیازی شدند و با اختلاف ۱۱ امتیاز نسبت به تیم دوم جدول، در صدر ماندند. لیون نیز با این تساوی ۲۵ امتیازی شد و در رده یازدهم قرار گرفت.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیون

 

لیون پاری‌سن‌ژرمن 
۳۲%مالکیت۶۸%
۴شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۹
۲مهار دروازه بان۳
۳۲۶تعداد پاس۶۹۵
۲۶۳پاس صحیح۶۳۲
۵سانتر۱۹
۲کرنر۷
۱۸خطا۱۳
۰آفساید۲
۲کارت زرد۲

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیون

 

پخش انلاین بازی پاری سن ژرمن لیون

۲۸ شهریور ۱۴۰۰

در آخرین بازی هفته ششم لوشامپیونه فرانسه، تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن در ورزشگاه پارک دو پرنس به مصاف لیون رفت و مهمانش را با نتیجه ۲ بر یک شکست داد.

در این بازی، ابتدا این لیون بود که با گلزنی لوکاس پاکتا در دقیقه ۵۴ پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون پیش افتاد و نیمار ستاره برزیلی پاریس با گلزنی از روی نقطه پنالتی در دقیقه ۶۶ کار را به تساوی کشاند. لیون تا آخرین ثانیه‌ها توانست برای حفظ یک امتیاز مقاومت کند، اما در نهایت کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی پاریسی‌ها زهر خودش را ریخت و زمینه‌ساز گل برتری تیمش شد، گلی که در دقیقه سوم وقت‌‌های تلف شده نیمه دوم توسط مائورو ایکاردی به ثمر رسید.

لیونل مسی ستاره آرژانتینی پاریسی ها که از ابتدا در این بازی حضور داشت شب کم‌فروغی را پشت سر گذاشت و در دقیقه ۷۶ در اولین تعویض تیمش جای خود را به اشرف حکیمی داد.

در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و لیون پاریسی‌ها با کسب این نتیجه ۱۸ امتیازی شدند و با یک بازی بیشتر نسبت به مارسی و پنج امتیاز اختلاف جای خود را در صدر جدول لوشامپیونه تثبیت کردند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیون

پاری‌سن‌ژرمن لیون 
۵۴%مالکیت۴۶%
۵شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۳
۵۱۳تعداد پاس۴۳۸
۴۶۵پاس صحیح۳۸۲
۲۱سانتر۱۰
۱۰کرنر۴
۱۳خطا۱۹
۲آفساید۳
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن لیون

 

مکان تماشای پاری سن ژرمن مقابل لیون

۱ فروردین ۱۴۰۰

تیم های لیون و پاری سن ژرمن در هفته ی سی ام لیگ یک فرانسه به مصاف هم رفتند. در این دیدار حساس و پرگل ، پاریسی ها موفق شدند حریف را با نتیجه ی ۴-۲ شکست دهند. ام باپه در دقیقه ی ۱۵ و پریرا در دقیقه ی ۳۲ دو گل پاریسی ها در نیمه ی نخست به ثبت رساندند.

این حملات سنگین در دقایق ابتدایی نیمه دوم پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون هم ادامه داشت. دی ماریا در دقیقه ی ۴۷ . ام باپه در دقیقه ی ۵۲ گل های دیگر این تیم را نیز به ثبت رساندند. لیون که در شوک فرو رفته بود ابتدا کمی به لاک دفاعی خود رفت اما سپس با تمرکز بر بازی موفق شد کمی از این اختلاف بکاهد. سلیمانی در دقیقه ی ۶۲ . کورنه در دقیقه ی ۸۱ دو بار دروازه ی پاریس را باز کردند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون – تی وی تو

 

لیون پاری سن ژرمن
۴۲%مالکیت۵۸%
۷شوت در چارچوب ۹
۱شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۵
۴۴۱تعداد پاس۶۰۵
۳۸۰پاس صحیح۵۴۳
۱۱سانتر۹
۱کرنر۴
۱۴خطا۱۵
۴آفساید۱
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون

۲۳ آذر ۱۳۹۹

در هفته چهاردهم لیگ ۱ فرانسه، پاریسن‌ ژرمن برابر المپیک لیون صف‌آرایی کرد و با یک گل شکست خورد.بازیکنان پاری سن ژرمن از امتیاز میزبانی خود استفاده کرده و از همان ابتدا نبض بازی را در اختیار گرفتند. دقیقه ۳۵ بر خلاف جریان بازی “کادوره” روی پاس “اکامبی” گل اول این بازی را برای لیونی‌ها به ثمر رساند.

نیمه اول پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون با نتیجه یک بر صفر به سود لیون به پایان رسید.لیون با این پیروزی ۲۹ امتیازی شد و به رده دوم جدول لوشامپیونه صعود کرد. پاری‌سن‌‌جرمن هم با ۲۸ امتیاز بعد از مدت‌ها از صدر جدول فاصله گرفت و در رده سوم جدول ایستاد.

شکست در این دیدار خانگی تنها اتفاق تلخ برای پاریسن ژرمن نبود بلکه نیمار، گران‌ترین بازیکن تاریخ این باشگاه هم به شدت مصدوم شد. در دقایق پایانی بازی تیاگو مندز، بازیکن برزیلی لیون خطای شدیدی را روی نیمار مرتکب شد که با کارت قرمز داور از بازی اخراج شد.نیمار به خاطر این خطا به شدت مصدوم شد تا جایی که نتوانست به بازی ادامه دهد و با چشمان اشک بار از میدان خارج شد.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون – تی وی تو

پاریسن‌ ژرمنلیون 
۶۴%مالکیت۳۶%
۱شوت در چارچوب ۵
۳شوت خارج از چارچوب۱
۴مهار دروازه بان۱
۶۰۱تعداد پاس۳۳۱
۵۳۶پاس صحیح۲۶۵
۲۵سانتر۱۱
۵کرنر۵
۱۱خطا۱۷
۲آفساید۳
۴کارت زرد۱
۰کارت قرمز۱

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون – تی وی تو

تماشای فوتبال زنده پاری سن ژرمن لیون

۱۰ مرداد ۱۳۹۹

 تیم های فوتبال پاری سن ژرمن و المپیک لیون در چارچوب فینال جام اتحادیه فرانسه به مصاف هم رفتند. کوشش ۲ تیم در وقت های قانونی بازی ثمری نداشت و کار به وقت های اضافی کشید. حساس ترین صحنه در ۹۰ دقیقه بازی در اواخر نیمه دوم به وجود آمد که آنتونی لوپز (دروازه بان المپیک لیون) ضربه سر تماشایی نیمار را راهی کرنر کرد.

وقت های اضافی این بازی هم کم افت و خیز دنبال شد و کوشش تیم ها در گلزنی نتیجه ای نداشت تا ضیافت پنالتی ها قهرمان این دوره از مسابقات را معین کند. مهم ترین اتفاق در وقت های اضافه اخراج رافائل، بازیکن تیم المپیک لیون در دقیقه ۱۱۹پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون بود. او پس از خطا بر روی آنخل دیماریا با کارت قرمز جریمه شد.در ضربات پنالتی تیم پاری سن ژرمن پیروز شد با فزونی ۶ بر ۵ المپیک لیون را شکست دهد و به مقام قهرمانی جام اتحادیه فرانسه برسد.

دی ماریا، وراتی، پاردس، آندره هررا، نیمار و ساربیا تمامی پنالتی های پارسی ها را تبدیل به گل کردند. اندرسن، اکامبی، کاکوئرت، مندس و آئوآر هم پنالتی های لیونی ها را تبدیل به گل کردند، اما ترائوره با از دست دادن ضربه پنالتی خود حکم قهرمانی پاریسی ها را امضا کرد.

تیم پاری سن ژرمن با راهنمایی توماس توخل توانست سومین مقام قهرمانی در رقابت های داخلی کشور فرانسه را بدست آورد. پاریسی ها در این فصل قهرمان لیگ فرانسه (لوشامپیونه)، جام حذفی و جام اتحادیه شدند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون – تی وی تو

 

پاری سن ژرمن المپیک لیون
۵۷%مالکیت۴۳%
۶شوت در چارچوب ۴
۲شوت خارج از چارچوب۷
۴مهار دروازه بان۶
۵۹۹تعداد پاس۴۲۷
۴۹۹پاس صحیح۳۳۳
۱۵سانتر۱۶
۶کرنر۶
۱۹خطا۲۶
۵آفساید۳
۵کارت زرد۳
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون – تی وی تو

پخش بازی پاری سن ژرمن لیون زنده

۱۴ اسفند ۱۳۹۸

تیم های فوتبال لیون و پاری سن ژرمن در ادامه رقابت های جام حذفی فوتبال فرانسه به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان پاریسی ها به برد مقتدرانه ای دست یافتند و توانستند با نتیجه ۵ -۱ برنده این بازی باشند و به مرحله بعدی این رقابت ها برسند.نخستین گل این بازی در دقیقه ۱۱ برای تیم میزبان توسط تریر به ثمر رسید اما در ادامه خط حمله آتشین پاری سن ژرمن در دقیقه ۱۴ توسط امباپه گل خورده را جبران کرد تا نتیجه برابرشود ، بازی در ادامه برابر دنبال شد و تا پایان نیمه نخست گل دیگری رد و بدل نشد.

بازی اما در نیمه دوم با پنالتی که در دقیقه ۶۴ پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون برای پاریس به دست آمد متفاوت شد ، آن ها در دقیقه ۶۴ توسط نیمار گل دومشان را هم زدند تا از میزبانشان پیش بگیرند.بازی در ادامه کاملا برای پاریسی ها بود و آن ها در دقایق ۷۰ ، ۸۲ و ۹۳ توسط امباپه ، ساریبو و امباپه ۳ گل دیگر زدند تا در مجموع با نتیجه ۵ -۱ برنده این بازی حساس و دیدنی باشند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون – تی وی تو

المپیک لیونپاری سن ژرمن
۴۲%مالکیت۵۸%
۳شوت در چارچوب ۹
۴شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۲
۳۹۵تعداد پاس۵۵۳
۳۴۲پاس صحیح۵۰۳
۱۴سانتر۲۱
۵کرنر۸
۱۳خطا۷
۱آفساید۳
۳کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون – تی وی تو

گزارش فوتبال زنده پاری سن ژرمن و لیون

۲۰ بهمن ۱۳۹۸

در چارچوب هفته بیست و چهارم لوشامپیونه در حساس‌ترین دیدار هفته پاری سن ژرمن صدرنشین و لیون در ورزشگاه پارک دپرنس شهر پاریس به مصاف هم رفتند.پاری سن ژرمن از همان ابتدا بر بازی و میدان مسلط بود در نهایت این دیدار با نتیجه ۴ بر ۲ به سود شاگردان توخل خاتمه یافت.

برای پاری سن ژرمن دی‌ماریا ۲۲ پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون و ام‌باپه ۳۸ و مارکال گل به خودی ۴۷ و کاوانی ۷۹ و برای لیون تریرا ۵۲ و دمبله ۵۹  موفق به گلزنی شدند.در جدول لوشامپیونه پاری سن ژرمن با این برد ۶۱ امتیازی شد و لیون با ۳۳ امتیاز نهم است.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون – تی وی تو

پاری سن ژرمنالمپیک لیون
۷۰%مالکیت۳۰%
۵شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۲
۷۴۵تعداد پاس۳۱۰
۶۷۹پاس صحیح۲۳۴
۱۷سانتر۱۰
۶کرنر۳
۱۱خطا۱۴
۴آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن لیون – تی وی تو