تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن استراسبورگ ‌

پاریسن ژرمن
استراسبورگ

شنبه ۲۱ فروردین ۱۹:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن استراسبورگ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی پاریسن ژرمن استراسبورگ را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاریسن ژرمن استراسبورگ امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ ۱ فرانسه

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال پاریسن ژرمن – استراسبورگ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاریسن ژرمن استراسبورگ را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی پاریسن ژرمن استراسبورگ را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاریسن ژرمن استراسبورگ را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاریسن ژرمن استراسبورگ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن استراسبورگ – ۳ دی ۹۹

پاریسن ژرمن در هفته‌ی هفدهم لیگ فرانسه در خانه‌ی خود به مصاف استراسبورگ رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه‌ی ۴ بر ۰ به پیروزی برسد. در این بازی پاریسن ژرمن یک بازی آسان و بی دردسر را داشت و بدون مشکل توانست سه امتیاز لازم را از این مسابقه بیرون بکشد و به تلاش خود برای رسیدن به صدر جدول لیگ فرانسه ادامه بدهد.

شاگردان توماس توخل در این بازی که در ورزشگاه پارک دو پرنس برگزار می‌شد، از همان ابتدای کار سوار بر بازی شدند و در دقیقه‌ی ۱۸ توسط دمبله به گل رسیدند. پاریسی ها در ادامه‌ی کار هم ثبات خود را حفظ کردند و فرصت های زیادی به رقیب خود ندادند اما خودشان هم نتوانستند گلزنی کنند تا اینکه در ده دقیقه‌ی پایانی بازی موتور پاریسن ژرمن روشن شد و آن‌ها توانستند سه گل از دقیقه‌ی ۸۰ به بعد به ثمر برسانند. گل دوم پاریسن ژرمن را کیلیان امباپه به ثمر رساند و دو گل بعدی از دقیقه نود به بعد به ثمر رسید و این گل ها توسط ادریسا گی و مویس کین وارد دروازه‌ی استراسبورگ شدند.

 

 

پاریسن ژرمن استراسبورگ 
۶۸% مالکیت ۳۲%
۸ شوت در چارچوب  ۲
۶ شوت خارج از چارچوب ۳
۲ مهار دروازه بان ۳
۷۹۴ تعداد پاس ۳۴۱
۷۳۹ پاس صحیح ۲۸۱
۱۲ سانتر ۱۷
۵ کرنر ۵
۷ خطا ۹
۲ آفساید ۱

 

 

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن استراسبورگ – ۲۳ شهریور ۹۸

تیم های پاریسن ژرمن و استراسبورگ در چارچوب لیگ ۱ فرانسه برابر یکدیگر قرار گرفتند.نیمه نخست بازی آرام دنبال شد و دو تیم موقعیت های زیادی ایجاد نکردند. هر زمان نیمار پا به توپ می شد، سر و صدای تماشاگران پاریسن ژرمن در می آمد و به ستاره برزیلی خود، اعتراض های فراوانی می کردند. نیمار دقیقه ۴۳ نیز با شوتی دروازه استراسبورگ را تهدید کرد. مهمان در ثانیه های پایانی نیمه نخست این موقعیت را داشت که پیش بیفتد، اما ضربه سر کونه با اختلاف کم به بیرون رفت.

نیمه دوم نیز مانند نیمه اول با حملات پاریسن ژرمن و ضد حملات استراسبورگ شروع شد. دقیقه ۷۶ روی ضد حمله استراسبورگ، این تیم باز دروازه میزبان را تهدید کرد که ناواس بار دیگر ناجی شد و ضربه آژورک را مهار کرد. تنها لحظاتی بعد نیمار فرصت داشت تا قفل دروازه را بشکند که سلز مانع او شد. دفاع منسجم استراسبورگ چندین بار مانع نیمار و ایکاردی شد و سلز نیز شب خوبش را با مهار شوت هررا، تکمیل کرد. از موقعیت های دیگر می توان به کرنر نیمار اشاره کرد که در دقایق پایانی بازی، به تیرک دروازه اصابت کرد.

مصدومیت دقایق پایانی داگبا، باعث شد تا پاریسن ژرمن دقایق آخر را ۱۰ نفره بازی کند. در حالی که انتظار می رفت بازی با تساوی ۰-۰ به پایان برسد، ارسال دیالو با ضربه استثنایی نیمار به گل تبدیل شد تا میزبان سرانجام دروازه سلز را باز کند. ثانیه های پایان بازی، پاریسن ژرمن روی ضدحمله توسط نیمار بار دیگر به گل رسید که داور این گل را به دلیل آفساید، مردود اعلام کرد.

 

پاریسن ژرمن  استراسبورگ
۶۱% مالکیت ۳۹%
۷ شوت در چارچوب  ۳
۵ شوت خارج از چارچوب ۲
۳ مهار دروازه بان ۶
۶۱۶ تعداد پاس ۳۸۳
۵۴۴ پاس صحیح ۲۹۱
۲۱ سانتر ۱۱
۵ کرنر ۲
۱۲ خطا ۱۲
۲ آفساید ۳
۲ کارت زرد ۲

 

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن استراسبورگ- ۱۸ فروردین ۹۸

تیم های پاریسن ژرمن و استراسبورگ در چارچوب رقابت های لیگ ۱ فرانسه برابر یکدیگر قرار گرفتند. پاریسن ژرمن با پیروزی در این بازی می توانست به قهرمانی در فصل جاری لیگ ۱ برسد.در دقیقه ی ۱۳ یک نفوذ از سمت راست با یک پاس زمینی همراه شد. چوپو موتینگ در برابر دروازه بود و به راحتی این توپ را تبدیل به گل کرد. سپس در دقیقه ی ۲۶ بازیکنان میهمان، یک یورش سریع را آغاز کردند. در حالی که هیچکدام از پاریسی ها، داکاستا را پوشش نداده بود، این بازیکن توپ ارسالی از سمت چپ را با یک ضربه بغل پا وارد دروازه میزبان کرد.

در دقیقه ی ۳۸ کرنر از سمت راست ارسال شد. توپ برگشت داده شده و گونچالوس از پشت باکس پنالتی پی اس جی با یک شوت زیبا و بیرون پا، توپ را به کنج دروازه بوفون فرستاد تا نیمه ی نخست با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم این پاریسی ها بودند که حساب کار را به تساوی ۲-۲ کشاندند. در دقیقه ی ۸۲ کرنر از سمت راست ارسال شد. کرر بالاتر از همه پرید و با ضربه سر، گل تساوی را برای پاریسن ژرمن به ثمر رساند. در نهایت با اتمام زمان ، دو تیم به نتیجه ی تساوی رضایت دادند.

 

پاریسن ژرمن  استراسبورگ
۷۴% مالکیت ۲۶%
۶ شوت در چارچوب  ۴
۱۱ شوت خارج از چارچوب ۳
۲ مهار دروازه بان ۴
۷۵۷ تعداد پاس ۲۶۰
۶۹۶ پاس صحیح ۱۹۹
۱۰ سانتر ۵
۱۰ کرنر ۵
۱۰ ضربه ایستگاهی ۷
۷ خطا ۱۰
۷ آفساید ۰
۰ کارت زرد ۲

 


پخش زنده بازی پاریسن ژرمن استراسبورگ – ۳ بهمن ۹۷

در چارچوب مرحلۀ یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی فرانسه میزبان استراسبورگ بود.پاری‌سن‌ژرمن خیلی سریع به گل رسید. دقیقۀ ۴ ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه‌ای PSG  دروازۀ تیم میهمان را باز کرد تا نیمۀ اول با یک گل به سود شاگردان توماس توخل به پایان برسد.نیمۀدوم هم بازی در اختیار پاری‌سن ژرمن بود تا آنخل دی‌ماریا دقیقۀ ۸۰ روی پاس گل یولیان دراکسلر برای دومین بار دروازۀ استراسبورگ را باز کند. در نهایت این مسابقه با دو گل به سود PSG خاتمه یافت تا این تیم به جمع ۱۶ تیم برتر جام حذفی فرانسه صعود کند.

 

پاریسن ژرمن  استراسبورگ
۶۰% مالکیت ۴۰%
۶ شوت در چارچوب  ۴
۹ شوت خارج از چارچوب ۳
۴ مهار دروازه بان ۴
۸ کرنر ۴
۱۰ ضربه ایستگاهی ۱۱
۱۰ خطا ۱۰
۱ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۱

 

بازیهای دوشنبه ۲۳ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۲۴ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۲۵ فروردین

بازیهای پنجشنبه ۲۶ فروردین

بازیهای جمعه ۲۷ فروردین

بازیهای شنبه ۲۸ فروردین