تی وی تو
فوتبال  پاری سن ژرمن استراسبورگ زنده

فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ زنده

پاری سن ژرمن
استراسبورگ

جمعه ۱۳ بهمن ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ امروز جمعه ۱۳ بهمن ۱۴۰۲ . در رقابت‌های لیگ یک فرانسه و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم‌های پاری سن ژرمن و استراسبورگ بازی خواهند داشت. پاری سن ژرمن مقابل استراسبورگ را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده پاری سن ژرمن استراسبورگ را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید آنلاین بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ را از تی وی تو دنبال کنید

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ

۶ خرداد ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته هفتم لیگ یک فرانسه، تیم های استراسبورگ و پاری‌سن‌ژررمن با هم دیدار کردند. نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

نیمه دوم از پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ اما با گلی که روی همکاری مسی و امباپه به ثبت رسید، آغاز شد. در ادامه شاهد تلاش بازیکنان استراسبورگ برای جبران گل خورده بودیم که در نهایت در دقیقه ۷۹ گامیرو موفق شد حساب کار را ۱-۱ کند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ

استراسبورگ پاری‌سن‌ژررمن 
۳۴%مالکیت۶۶%
۵شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۴
۱مهار دروازه بان۴
۳۶۰تعداد پاس۷۴۲
۳۲۸پاس صحیح۶۹۳
۱۰سانتر۵
۴کرنر۲
۹خطا۸
۲آفساید۲
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ

۷ دی ۱۴۰۱

در دیداری از هفته شانزدهم لیگ یک فرانسه، پاری سن ژرمن و استراسبورگ مقابل هم قرار گرفتند که صدرنشین لیگ فرانسه در پایان ۹۰ دقیقه و ۹ دقیقه وقت اضافه، با تمام ستارگانش موفق نشد از شکست مقابل استراسبورگ بگریزد و دو بر یک مقابل میزبانش شکست خورد.

مارکینیوش در دقیقه ۱۴ تیمش را پیش انداخت اما در ابتدای نیمه دوم با گل به خودی او، کار به تساوی کشیده شد. از اتفاقات مهم این بازی، اخراج نیمار بود. ستاره برزیلی پاری سن ژرمن در دقیقه ۶۱ به خاطر برخورد با توماسون کارت زرد گرفت و ۱ دقیقه بعد به خاطر تمارض در محوطه جریمه حریف به قصد گرفتن پنالتی، کارت زرد دوم را دریافت کرد. 

پاری سن ژرمن با وجود ۱۰ نفره شدن، حملاتی را روی دروازه حریف ترتیب داد و حاصل آن پنالتی دقیقه ۹۶ پخش زنده بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ بود که کیلیان ام باپه آن را به گل تبدیل کرد.

این نخستین شکست فصل شاگردان امری بود.با این شکست پاری سن‌ژرمن با ۴۱ امتیاز همچنان صدرنشین است و استراسبورگ با ۱۸ امتیاز خود را تا رتبه چهاردهم بالا کشید.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ

پاری سن ژرمناستراسبورگ 
۷۱%مالکیت۲۹%
۶شوت در چارچوب ۳
۱شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۴
۷۶۵تعداد پاس۳۰۹
۶۹۰پاس صحیح۲۴۹
۱۶سانتر۱۱
۸کرنر۳
۹خطا۱۳
۳آفساید۰
۴کارت زرد۱
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ

 

پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ

۹ اردیبهشت ۱۴۰۱

در آغاز هفته سی‌و‌پنجم لوشامپیونه فرانسه،  تیم فوتبال پاری‌سن‌ژرمن ، در خانه استراسبورگ به میدان رفت و در حالی که تا دومین دقیقه از وقت‌های تلف شده نیمه دوم از میزبان خود پیش بود، در نهایت با تساوی ۳-۳ بازی را به پایان رساند.

در این بازی کیلیان امباپه مهاجم فرانسوی پی اس جی دو بار در دقایق ۲۳ و ۶۸ گلزنی کرد و اشرف حکیمی مدافع مراکشی میهمان پاریسی‌ هم دیگر گل این تیم را به ثمر رساند.  این در حالی بود که کوین گامیرو در دقیقه ۲ استراسبورگ را از حریف پرستاره‌اش پیش انداخته بود. گل به خودی مارکو وراتی هافبک ایتالیایی پی اس جی در دقیقه ۷۵ سبب شد که اختلاف دو تیم به حداقل کاهش پیدا کند و میزبان به فرار از شکست خانگی امیدوار شود، اتفاقی که در نهایت با گلزنی آنتونی کاسی در دقیقه ۲+۹۰ رخ داد.

در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ و به این ترتیب شاگردان مائوریسیو پوچتینو پیروزی را با تساوی عوض کردند و با ۷۹ امتیاز  فاصله خود را با مارسی رده دومی تنها به اندازه یک امتیاز افزایش دادند. استراسبورگ هم با این تساوی ۵۷ امتیازی شد و با صعود به رده پنجم جدول به کسب سهمیه رقابت‌های اروپایی فصل آینده امیدوار ماند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ

استراسبورگ پاری‌سن‌ژرمن 
۴۳%مالکیت۵۷%
۲شوت در چارچوب ۶
۹شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۰
۴۵۰تعداد پاس۶۰۵
۳۸۷پاس صحیح۵۴۲
۱۹سانتر۷
۲کرنر۵
۱۵خطا۶
۳آفساید۱
۳کارت زرد۳

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ

 

پخش بازی پاری سن ژرمن و استراسبورگ زنده

۲۳ مرداد ۱۴۰۰

در ادامه هفته دوم رقابت‌های لیگ فرانسه، دو تیم پاری سن ژرمن و استراسبورگ در ورزشگاه پارک دو پرنس به میدان رفتند. مائوریسیو پوچتینو در این دیدار چند تن از بازیکنان اصلی خود را در اختیار نداشت و سرخیو راموس، جیانلوئیجی دوناروما، نیمار و لیونل مسی در این دیدار غایب بودند.

شاگردان پوچتینو بازی را طوفانی آغاز کردند و در دقیقه سه مائورو ایکاردی گل اول را وارد دروازه مهمان کرد. در دقیقه ۲۵ پخش زنده بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ امباپه با پاس درکسلر، اختلاف را دو برابر کرد و تنها دو دقیقه بعد از این گل، این بار درکسلر با پاس گل امباپه گلزنی کرد تا بازی پیش از رسیدن به دقیقه ۳۰، ۳-۰ به سود میزبان باشد. نیمه اول با همین نتیجه به پایان رسید.

در نیمه دوم، کوین گامیرو مهاجم فرانسوی استراسبوگ یکی از گل‌های خورده را در دقیقه ۵۳ جبران کرد. در دقیقه شصت و چهار، لودوویک آژورک، حساب کار را ۳-۲ کرد، تا پاریسی‌ها احساس خطر کنند. در دقیقه هشتاد و یک، الکساندر ژیکو با دریافت کارت زرد دوم از زمین بازی اخراج شد تا کار مهمان برای کامبک زدن سخت‌تر شود. در دقیقه هشتاد و شش پابلو سارابیا با زدن گل چهارم کار را تمام کرد و پاریسن ژرمن با نتیجه ۴-۲ پیروز میدان شد.

 

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ

 

پاری سن ژرمناستراسبورگ 
۶۵%مالکیت۳۵%
۶شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۲
۶۹۷تعداد پاس۳۶۴
۶۴۲پاس صحیح۳۰۹
۱۴سانتر۱۸
۴کرنر۴
۶خطا۱۸
۱آفساید۲
۱کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن استراسبورگ

 

مکان پخش بازی پاری سن ژرمن مقابل استراسبورگ

۲۱ فروردین ۱۴۰۰

دو تیم استراسبورگ و پاری سن ژرمن از هفته سی و دوم لیگ فرانسه به مصاف هم رفتند.  در این دیدار پاریسی‌ها در نیمه اول طوفان به پا کردند و موفق شدند ۳ بار به گل برسند. ابتدا در دقیقه ۱۶ توسط کیلیان امباپه ستاره بیست و دو ساله خود به گل اول رسیدند. سپس در دقیقه ۲۷ پابلو سارابیا، اختلاف را دو برابر کرد و در نهایت در دقیقه ۴۵+۱ مویزه کین گل سوم را به ثمر رساند تا پوچتینو و شاگردانش با خیالی راحت به رختکن بروند. 

در نیمه دوم شاهد بازی متعادلی بودیم و توپ در وسط زمین در حال چرخش بود. در دقیقه ۶۳، دیان مویزه ساهی، یکی از گل‌های خورده را جبران کرد، اما دقیقه ۷۹، لئوناردو پاردس گل چهارم را به ثمر رساند تا پاریس با نتیجه ۴-۱ در این دیدار پیروز شود. 

پاریسن ژرمن با پیروزی ۶۶ امتیازی شد و در رده دوم باقی ماند. در لیگ فرانسه لیل عملکرد بسیار خوبی داشته است و فعلا با ۶۹ امتیاز در صدر جدول است.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ – تی وی تو

 

استراسبورگ  پاری سن ژرمن
۳۶%مالکیت۶۴%
۳شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۴
۳مهار دروازه بان۲
۳۵۳تعداد پاس۶۳۳
۲۷۹پاس صحیح۵۵۵
۲۰سانتر۱۴
۵کرنر۴
۸خطا۶
۴آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن استراسبورگ

۳ دی ۱۳۹۹

پاری سن ژرمن در هفته‌ی هفدهم لیگ فرانسه در خانه‌ی خود به مصاف استراسبورگ رفت و در نهایت موفق شد با نتیجه‌ی ۴ بر ۰ به پیروزی برسد. در این بازی پاری سن ژرمن یک بازی آسان و بی دردسر را داشت و بدون مشکل توانست سه امتیاز لازم را از این مسابقه بیرون بکشد و به تلاش خود برای رسیدن به صدر جدول لیگ فرانسه ادامه بدهد.

شاگردان توماس توخل در این بازی که در ورزشگاه پارک دو پرنس برگزار می‌شد، از همان ابتدای کار سوار بر بازی شدند و در دقیقه‌ی ۱۸ توسط دمبله به گل رسیدند. پاریسی ها در ادامه‌ی کار هم ثبات خود را حفظ کردند و فرصت های زیادی به رقیب خود ندادند اما خودشان هم نتوانستند گلزنی کنند تا اینکه در ده دقیقه‌ی پایانی بازی موتور پاریسن ژرمن روشن شد و آن‌ها توانستند سه گل از دقیقه‌ی ۸۰ به بعد به ثمر برسانند. گل دوم پاری سن ژرمن را کیلیان امباپه به ثمر رساند و دو گل بعدی از دقیقه نود به بعد به ثمر رسید و این گل ها توسط ادریسا گی و مویس کین وارد دروازه‌ی استراسبورگ شدند.

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ – تی وی تو

 

پاری سن ژرمناستراسبورگ 
۶۸%مالکیت۳۲%
۸شوت در چارچوب ۲
۶شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۷۹۴تعداد پاس۳۴۱
۷۳۹پاس صحیح۲۸۱
۱۲سانتر۱۷
۵کرنر۵
۷خطا۹
۲آفساید۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن استراسبورگ

۲۳ شهریور ۱۳۹۸

تیم های پاری سن ژرمن و استراسبورگ در چارچوب لیگ ۱ فرانسه برابر یکدیگر قرار گرفتند.نیمه نخست بازی آرام دنبال شد و دو تیم موقعیت های زیادی ایجاد نکردند. هر زمان نیمار پا به توپ می شد، سر و صدای تماشاگران پاری سن ژرمن در می آمد و به ستاره برزیلی خود، اعتراض های فراوانی می کردند. نیمار دقیقه ۴۳ نیز با شوتی دروازه استراسبورگ را تهدید کرد. مهمان در ثانیه های پایانی نیمه نخست این موقعیت را داشت که پیش بیفتد، اما ضربه سر کونه با اختلاف کم به بیرون رفت.

نیمه دوم نیز مانند نیمه اول با حملات پاری سن ژرمن و ضد حملات استراسبورگ شروع شد. دقیقه ۷۶ روی ضد حمله استراسبورگ، این تیم باز دروازه میزبان را تهدید کرد که ناواس بار دیگر ناجی شد و ضربه آژورک را مهار کرد. تنها لحظاتی بعد نیمار فرصت داشت تا قفل دروازه را بشکند که سلز مانع او شد. دفاع منسجم استراسبورگ چندین بار مانع نیمار و ایکاردی شد و سلز نیز شب خوبش را با مهار شوت هررا، تکمیل کرد. از موقعیت های دیگر می توان به کرنر نیمار اشاره کرد که در دقایق پایانی بازی، به تیرک دروازه اصابت کرد.

مصدومیت دقایق پایانی داگبا، باعث شد تا پاری سن ژرمن دقایق آخر را ۱۰ نفره بازی کند. در حالی که انتظار می رفت بازی با تساوی ۰-۰ به پایان برسد، ارسال دیالو با ضربه استثنایی نیمار به گل تبدیل شد تا میزبان سرانجام دروازه سلز را باز کند. ثانیه های پایان بازی، پاری سن ژرمن روی ضدحمله توسط نیمار بار دیگر به گل رسید که داور این گل را به دلیل آفساید، مردود اعلام کرد.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ – تی وی تو

 

پاری سن ژرمن استراسبورگ
۶۱%مالکیت۳۹%
۷شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۶
۶۱۶تعداد پاس۳۸۳
۵۴۴پاس صحیح۲۹۱
۲۱سانتر۱۱
۵کرنر۲
۱۲خطا۱۲
۲آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ – تی وی تو

پخش بازی پاری سن ژرمن و استراسبورگ

تیم های پاری سن ژرمن و استراسبورگ در چارچوب رقابت های لیگ ۱ فرانسه برابر یکدیگر قرار گرفتند. پاری سن ژرمن با پیروزی در این بازی می توانست به قهرمانی در فصل جاری لیگ ۱ برسد.در دقیقه ی ۱۳ یک نفوذ از سمت راست با یک پاس زمینی همراه شد. چوپو موتینگ در برابر دروازه بود و به راحتی این توپ را تبدیل به گل کرد. سپس در دقیقه ی ۲۶ بازیکنان میهمان، یک یورش سریع را آغاز کردند. در حالی که هیچکدام از پاریسی ها، داکاستا را پوشش نداده بود، این بازیکن توپ ارسالی از سمت چپ را با یک ضربه بغل پا وارد دروازه میزبان کرد.

در دقیقه ی ۳۸ کرنر از سمت راست ارسال شد. توپ برگشت داده شده و گونچالوس از پشت باکس پنالتی پی اس جی با یک شوت زیبا و بیرون پا، توپ را به کنج دروازه بوفون فرستاد تا نیمه ی نخست با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد. در نیمه ی دوم این پاریسی ها بودند که حساب کار را به تساوی ۲-۲ کشاندند. در دقیقه ی ۸۲ کرنر از سمت راست ارسال شد. کرر بالاتر از همه پرید و با ضربه سر، گل تساوی را برای پاری سن ژرمن به ثمر رساند. در نهایت با اتمام زمان ، دو تیم به نتیجه ی تساوی رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ – تی وی تو

 

پاری سن ژرمن استراسبورگ
۷۴%مالکیت۲۶%
۶شوت در چارچوب ۴
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۴
۷۵۷تعداد پاس۲۶۰
۶۹۶پاس صحیح۱۹۹
۱۰سانتر۵
۱۰کرنر۵
۱۰ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۱۰
۷آفساید۰
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ – تی وی تو
پخش فوتبال پاری سن ژرمن و استراسبورگ زنده

در چارچوب مرحلۀ یک‌شانزدهم نهایی جام حذفی فرانسه میزبان استراسبورگ بود.پاری‌سن‌ژرمن خیلی سریع به گل رسید. دقیقۀ ۴ ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه‌ای پی اس جی  دروازۀ تیم میهمان را باز کرد تا نیمۀ اول با یک گل به سود شاگردان توماس توخل به پایان برسد.

نیمۀدوم هم بازی در اختیار پاری‌سن ژرمن بود تا آنخل دی‌ماریا دقیقۀ ۸۰ روی پاس گل یولیان دراکسلر برای دومین بار دروازۀ استراسبورگ را باز کند. در نهایت این مسابقه با دو گل به سود پی اس جی خاتمه یافت تا این تیم به جمع ۱۶ تیم برتر جام حذفی فرانسه صعود کند.

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ – تی وی تو

 

پاری سن ژرمن استراسبورگ
۶۰%مالکیت۴۰%
۶شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۳
۴مهار دروازه بان۴
۸کرنر۴
۱۰ضربه ایستگاهی۱۱
۱۰خطا۱۰
۱آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن استراسبورگ – تی وی تو

برچسب‌ها: