تی وی تو
پاری سن ژرمن
آنژه

چهارشنبه ۳۱ فروردین ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ 1 فرانسه

بازی پاری سن ژرمن آنژه امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت آنلاین گزارش زنده بازی پاری سن ژرمن آنژه را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای گزارش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پاری سن ژرمن آنژه امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال پاری سن ژرمن و آنژه به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن و آنژه را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاری سن ژرمن آنژه را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاری سن ژرمن آنژه را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن و آنژه

پاری‌سن‌ژرمن در نخستین دیدار از هفته دهم مسابقات لیگ یک فرانسه (لوشامپیونه)، میزبان آنژه بود و با نتیجه ۲ بر یک پیروز شد.

آنجلو فولگینی با گلزنی در دقیقه ۳۶، تیم میهمان را پیش انداخت و PSG را در آستانه دومین شکست متوالی خود قرار داد. البته این پایان کار نبود و دانیلو پریرا در دقیقه ۶۹ و کیلیان امباپه در دقیقه ۸۷ (از روی نقطه پنالتی)، دروازه آنژه را باز کردند تا شاگردان پوچتینو در غیاب نیمار و لیونل مسی، نهمین پیروزی فصل خود را به دست بیاورند.

در پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن آنژه پاری‌سن‌‌‌ژرمن با ۲۷ امتیاز، در صدر جدول لوشامپیونه ماندنی شد و آنژه هم با ۱۶ امتیاز، در رده چهارم جدول مسابقات باقی ماند.

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن آنژه

 

پاری‌سن‌‌‌ژرمن آنژه 
۷۳%مالکیت۲۷%
۲شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۱
۷۲۵تعداد پاس۲۶۰
۶۷۳پاس صحیح۲۰۸
۲۱سانتر۱۳
۶کرنر۵
۸خطا۱۰
۳آفساید۳
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن آنژه – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و آنژه

از مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی فرانسه (کوپا فرانسه)، دو تیم پاری سن ژرمن و آنژه در ورزشگاه پارک دو پرنس به میدان رفتند. مطابق انتظار، پاریسی‌ها بازی را هجومی آغاز کردند و در دقیقه ۹ توسط مائورو ایکاردی با پاس گل جولیان دراکسلر به گل اول دست پیدا کردند. در دقیقه ۲۳ وینسنت منکیو، مدافع آنژه به اشتباه دروازه خودی را باز کرد. پس از این گل، آنژه کمی جلو کشید، اما نتوانست کار خاصی انجام دهد. نیمه اول با نتیجه ۲-۰ به پایان رسید. 

در ۱۵ دقیقه ابتدایی نیمه دوم شاهد بازی سرد و کسل کننده‌ای بودیم. در دقیقه ۶۵ نیمار گل سوم را زد و ۳ دقیقه بعد، مائورو ایکاردی با پاس آنخل دیماریا، گل دوم خود و چهارم پاری سن ژرمن را زد، تا دیگر آن‌ها نگران صعود به دور بعد نباشند. در دقیقه ۹۰ ایکاردی هت تریک کرد در نهایت با پایان پخش زنده بازی پاری سن ژرمن آنژه پاری سن ژرمن با نتیجه مقتدرانه ۵-۰ به دور بعد راه یافت.

در این دیدار مائوریسیو پوچتینو سرمربی آرژانتینی، کیلیان امباپه را بازی نداد و البته به مشکل خاصی هم برنخورد.

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن آنژه

 

پاری سن ژرمنآنژه 
۶۶%مالکیت۳۴%
۶شوت در چارچوب ۵
۶شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۲
۷۸۵تعداد پاس۳۹۱
۷۱۹پاس صحیح۳۲۱
۸سانتر۱۵
۱کرنر۲
۶خطا۱۳
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی پاریسن ژرمن آنژه

 

پخش آنلاین بازی پاری سن ژرمن و آنژه

در ادامه پخش زنده بازی پاریس و آنژه بازی های هفته ی بیستم لیگ یک فرانسه ، تیم های پاریسن ژرمن و آنژه با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست ایمن دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید اما در ۴۵ دقیقه ی دوم شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. در دقیقه ی ۷۰ بود که کورزاوا موفق شد با استفاده از یک موقعیت طلایی ، توپ را درون دروازه ی آنژه جای دهد تا پاریسی ها به برتری ۱-۰ برسند. در ادامه اما ، تلاش های بازیکنان حریف برای جبران این گل به جایی نرسید و با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری پاریسی ها به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن آنژه – تی وی تو

آنژه پاریسن ژرمن
۳۹%مالکیت۶۱%
۴شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۴
۴۱۲تعداد پاس۶۷۰
۳۲۴پاس صحیح۵۸۵
۱۸سانتر۱۳
۵کرنر۷
۱۱خطا۱۳
۱آفساید۲
۰کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن آنژه – تی وی تو

پخش زنده بازی پاری سن ژرمن آنژه امروز

تیم‌های فوتبال پاری سن ژرمن و آنژه در اولین بازی از هفته ششم رقابت‌های لیگ فوتبال فرانسه (لوشامپیونه)  به مصاف هم رفتند که این بازی با نتیجه ۶ بر یک به سود پاریسی‌ها به پایان رسید.بازیکنان پاری سن ژرمن از ابتدای بازی توپ و میدان را در اختیار داشتند و اجازه هیچ حرکتی به حریف خود نمی‌دادند. در دقیقه ۷ “الساندرو فلورنزی” گل اول پاریسی‌ها را به ثمر رساند.

در ادامه پخش زنده پاریس و آنژه نیمار ستاره برزیلی پاری سن ژرمن هم در دقیقه ۳۶ گل دوم تیمش را به ثمر رساند تا نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر به پایان برسد. شاگردان توخل (سرمربی پاری سن ژرمن) در نیمه دوم هم بازی بهتری ارائه دادند و موفق شدند ۴ گل دیگر به ثمر برسانند. در دقایق ۴۸، ۵۷، ۷۱ و ۸۴ به ترتیب نیمار، دراکسلر، ادریس گویه و کیلیان امباپه گل‌های پاریسی‌ها را به ثمر رساندند. تک گل آنژه را ابراهیم ترائوره در دقیقه ۵۲ به ثمر رساند.با این پیروزی پاری سن ژرمن ۱۲ امتیازی شد و تا رتبه دوم جدول لوشامپیونه بالا آمد.

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن آنژه – تی وی تو

آنژه  پاریسن ژرمن
۵۷%مالکیت۴۳%
۱۲شوت در چارچوب ۲
۲شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۶
۶۴۸تعداد پاس۴۷۸
۵۹۴پاس صحیح۴۱۸
۱۱سانتر۱۰
۶کرنر۲
۱۱خطا۱۱
۲آفساید۰
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن آنژه – تی وی تو

پخش فوتبال زنده پاری سن ژرمن و آنژه

در چارچوب هفته نهم رقابت‌های لیگ یک فرانسه، پاری سن ژرمن در پارک دو پرنس میزبان آنژه بود که این بازی در نهایت با پیروزی ۴-۰ شاگردان توماس توخل به پایان رسید.پاریسی‌ها بازی را هجومی آغاز کردند و در همان دقیقه ۲ پاردس می‌توانست گل اول به ثمر برساند اما ضربه او با برخورد به مدافعین با فاصله‌ای اندک از کنار دروازه به بیرون رفت. حملات پاری سن ژرمن ادامه داشت تا در دقیقه ۱۳، روی پاس آندر هررا، هم‌وطن او پابلو سارابیا بود که با یک حرکت زیبا و ضربه‌ای دقیق دروازه بوتل را باز کرد تا میزبان پیش بیافتد.

در ادامه پخش زنده پاری سن ژرمن و آنژه بازی هم‌چنان با میدان‌داری پاریسی‌ها پیش می‌رفت تا اینکه در دقیقه ۳۷، حرکتی که از نیمار آغاز شده بود، با پاس عرضی سارابیا به مائورو ایکاردی رسید و او هم توپ را به تور دروازه آنژه چسباند تا برتری پی اس جی دو برابر شود. در ادامه تلاش‌های دو تیم بی‌ثمر بود و نیمه اول با برتری ۳-۰ پاری سن ژرمن به پایان رسید.

پاری سن ژرمن نیمه دوم را هم با قدرت آغاز کرد و در دقیقه ۴۸ ضربه پاردس از روی دروازه بوتل به بیرون رفت. فشار‌های شاگردان توخل ادامه داشت و در دقیقه ۵۹، سارابیا باز هم در نقش گل‌ساز ظاهر شد و پای او را، ادریسا گیه تبدیل به گل سوم میزبان کرد. دقایقی بعد از این گل نیمار فرصت گلزنی داشت اما سنگربان آنژه، ستاره برزیلی را شرایطی تک به تک ناکام گذاشت.

نیمار باز هم برای گلزنی فرصت داشت اما برای سومین بار مقابل سنگربان آنژه ناکام ماند تا برتری پاری سن ژرمن بیشتر نشود. آنژه که قبل از این بازی بیشتر گل زده در لیگ فرانسه را داشت، امروز تنها یک ضربه به سوی دروازه کیلور ناواس داشته و پاریسی‌ها نمایشی مقتدرانه را ارائه داده‌اند. در حالی که بازی رو به پایان بود، روی پاس شوپو موتینگ، سرانجام نیمار موفق شد در شرایط تک به تک با عبور از سد دروازه‌بان چهارمین گل خود در پنج بازی اخیر را به ثمر برساند.تلاش‌های دو تیم در ادامه نتیجه‌ای نداشت و پاری سن ژرمن با این پیروزی ۲۱ امتیازی شد و جای خود در صدر مستحکم کرد.

پخش زنده پاریس و آنژه

پاریسن ژرمنآنژه 
۷۲%مالکیت۲۸%
۸شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۴
۸۸۷تعداد پاس۳۲۳
۸۲۷پاس صحیح۲۵۶
۱۰سانتر۹
۶کرنر۱
۱۲خطا۱۱
۱آفساید۰
۳کارت زرد۱

پخش زنده پاری سن ژرمن و آنژه

پخش زنده فوتبال پاری سن ژرمن و آنژه

در چارچوب هفته سی و ششم رقابت‌های لیگ یک فرانسه، پاری سن ژرمن و آنژه با هم دیدار کردند . پخش بازی پاری سن ژرمن و آنژه آنلاین شاگردان توماس توخل به راحتی سومین بازی خود در لیگ فرانسه را هم با پیروزی پشت سر گذاشتند. پاری سن ژرمن ۱-۰ آنژیه (ادینسون کاوانی): روی پاس مونیر، ادینسون کاوانی در برابر دروازه خالی آنژیه قرار گرفت و به راحتی موفق شد گل اول را به ثمر برساند. پاری سن ژرمن ۱-۱ آنژیه (مانگانی): مانگانی موفق شد از روی نقطه پنالتی دروازه آرلوا را باز کند.

پاری سن ژرمن ۲-۱ آنژیه (کیلیان ام باپه): ستاره جوان پاری سن ژرمن موفق شد روی ارسال آنخل دی ماریا از سمت چپ با یک ضربه والی دروازه آنژیه را باز کند. پاری سن ژرمن ۳-۱ آنژیه (نیمار): روی پاس‌کاری بازیکنان پاری سن ژرمن در محوطه جریمه آنژیه، نیمار موفق شد بار دیگر در این فصل برای پاری سن ژرمن گل‌زنی کند و اختلاف را به دو برساند.

پخش زنده فوتبال پاریس و آنژه

آنژه پاریسن ژرمن 
۳۶%مالکیت۶۴%
۴شوت در چارچوب ۴
۷شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۳
۳۵۶تعداد پاس۶۴۹
۳۱۴پاس صحیح۵۸۸
۶سانتر۴
۲کرنر۳
۱۸ضربه ایستگاهی۲۵
۲۷خطا۱۸
۳آفساید۱
۰کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال پی اس جی آنژه