تی وی تو
پارس جم بوشهر
استقلال ملاثانی

جمعه ۷ آبان ۱۸:۰۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

گزارش زنده فوتبال پارس جم بوشهر استقلال ملاثانی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی پارس جم بوشهر و استقلال ملاثانی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی پارس جم بوشهر و استقلال ملاثانی امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال پارس جم بوشهر و استقلال ملاثانی امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال پارس جم بوشهر و استقلال ملاثانی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی پارس جم بوشهر استقلال ملاثانی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی پارس جم بوشهر استقلال ملاثانی را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال پارس جم بوشهر استقلال ملاثانی، شما می توانید بازی پارس جم بوشهر و استقلال ملاثانی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی پارس جم بوشهر استقلال ملاثانی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال پارس جم بوشهر و استقلال ملاثانی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پارس جم بوشهر استقلال ملاثانی ۲۴ خرداد ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و نهم لیگ آزادگان ، تیم های پارس جنوبی و استقلال ملاثانی با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار هر کدام از تیم ها موفق شدند یک بار دروازه ی حریف را باز کنند تا این نیمه با تساوی ۱-۱ به پایان برسد. پارس جنوبی که با اخراج یکی از بازیکنانش در نیمه ی نخست ۱۰ نفره شده بود ، شروع خوبی در نیمه ی دوم نداشت و به همین ترتیب دروازه اش توسط استقلالی ها برای بار دوم باز شد. در نهایت با پایان گزارش زنده فوتبال پارس جم بوشهر استقلال ملاثانی استقلال به برتری ۲-۱ رسید.

 

پخش زنده بازی پارس جم بوشهر استقلال ملاثانی ۱۳ بهمن ۹۹

تیم های پارس جنوبی و استقلال ملاثانی ، در هفته ی دوازدهم لیگ آزادگان ایران با هم دیدار کردند. بازیکنان استقلال در نیمه ی نخست عملکرد خوبی داشتند و با ضربه ی بازگیر دروازه ی پارس را باز کردند. در نیمه ی دوم بازی آرام تر دنبال شد تا این که پارس موفق شد در لحظات پایانی گزارش زنده فوتبال پارس جم بوشهر استقلال ملاثانی گل خورده را جبران کند و به تساوی ۱-۱ برسد.