تی وی تو
فوتبال  پاراگوئه بولیوی زنده

فوتبال پاراگوئه بولیوی زنده

پاراگوئه
بولیوی

چهارشنبه ۲۶ مهر ۰۲:۰۰

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده فوتبال پاراگوئه بولیوی . امروز چهارشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای مقدماتی جام جهانی و از ساعت ۰۲:۰۰ تیم های پاراگوئه و بولیوی بازی خواهند داشت. پاراگوئه مقابل بولیوی را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی پاراگوئه بولیوی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال پاراگوئه بولیوی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی پاراگوئه بولیوی

۲۵ خرداد ۱۴۰۰

پاراگوئه و بولیوی در نخستین بازی مرحله گروهی رقابت های کوپا آمریکا به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳-۱ پاراگوئه به پایان رسید. نیمه  ی نخست این دیدار با خشونت زیادی همراه بود . مخصوصا با گل شدن ضربه ی ایستگاهی ساودرا در ۱۰ دقیقه ی ابتدایی بازی آتش خشم پاراگوئه ای ها بیشتر شعله کشید. نیمه ی نخست این دیدار با همان تک دقیقه ی ۱۰ و سپس اخراج سولار در وقت اضافه ، به پایان رسید.

در نیمه ی دوم بازیکنان پاراگوئه تصمیم گرفتند به جای استفاده از خشونت ، بر بازی تمرکز کنند و اینگونه بود که آن ها نمایش هیجان انگیزی برگزار کردند. در طول ۴۵ دقیقه ، بازیکنان این تیم ۳ بار دروازه ی حریف را در هم کوبیدند. گامارا در دقیقه ی ۶۲ ، رومرو در دقیقه ی ۶۵ و ۸۰ بازیکنانی بودند که برای تیمشان گلزنی کردند. در نهایت با پایان پخش زنده بازی پاراگوئه بولیوی پاراگوئه به برتری ۳-۱ رسید.

 

پخش زنده بازی پاراگوئه بولیوی

 

پاراگوئهبولیوی
۷۸%مالکیت۲۲%
۱۱شوت در چارچوب۲
۱۵شوت خارج از چارچوب۰
۱مهار دروازه بان۸
۶۴۹تعداد پاس۱۸۲
۶۰۶پاس صحیح۱۲۲
۴۴سانتر۹
۷کرنر۲
۱۲خطا۱۰
۱آفساید۰
۲کارت زرد۴
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی پاراگوئه بولیوی

 

پخش زنده فوتبال پاراگوئه بولیوی

۲۸ آبان ۱۳۹۹

در ادامه ی بازی های مقدماتی جام جهانی ، تیم های پاراگوئه و بولیوی با هم دیدار کردند. رومرو در دقیقه ی ۱۹ با گل کردن ضربه ی ایستگاهی تیمش ، اولین گل این دیدار را به ثبت رساند اما این گل حملات سنگین بولیوی را به دنبال داشت. آن ها در دقیقه ی ۴۱ با ضربه ی مورنو و در دقیقه ی ۴۵ با ضربه ای از کسپدس حساب کار را ۲-۱ کردند.

سرعت بازی در نیمه ی دوم کمی کاهش یافت . با این حال باز این بولیوی ها بودند که موفق شدند با باز کردن دروازه ی حریف ، اختلاف امتیاز را از بین ببرند . گاما بازیکنی بود که در دقیقه ی ۷۲ نیمه ی دوم برای تیمش گلزنی کرد. در ادامه ی پخش زنده بازی پاراگوئه بولیوی شاهد حمله ی موفق دیگری نبودیم و این دیدار با تساوی ۲-۲ به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی پاراگوئه بولیوی

 

پاراگوئهبولیوی
۷۶%مالکیت۲۴%
۵شوت در چارچوب۲
۸شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۳
۵۷۶تعداد پاس۱۷۵
۴۹۶پاس صحیح۸۲
۲۵سانتر۱۲
۷کرنر۳
۱۲خطا۱۳
۲آفساید۱
۲کارت زرد۳

پخش زنده بازی پاراگوئه بولیوی

برچسب‌ها: