پاداش ستاره صدرنشین: دعوت به تیم ملی اسپانیا

نوامبر 11, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، گریمالدو یکی از مهره‌های کلیدی و بهترین بازیکنان بایرلورکوزن در چند هفته ابتدایی بوندسلیگا بوده و نقش مهمی را در صدرنشینی این تیم ایفا کرده است.

او تا به حال موفق شده پنج گل به ثمر برساند و چهار پاس گل ارسال کند که آماری خارق العاده برای یک مدافع است که بیشتر از هر چیزی در بازی هجومی و رو به جلوی تیم ژابی آلونسو نقش دارد و به بازیکن محبوب او تبدیل شده است.

این مدافع چپ در طول چند سال اخیر بارها در انتظار دعوت به تیم ملی اسپانیا بود اما این اتفاق رخ نداد تا روز جمعه که بالاخره انتظارها به پایان رسید و دلافوئنته تصمیم گرفت که از او برای حضور در اردوی تیم ملی اسپانیا در وقفه دیدارهای ملی ماه نوامبر دعوت کند.

تیم ملی اسپانیا روز شانزدهم نوامبر (۲۵ آبان) باید به مصاف تیم ملی قبرس برود و پس از آن باید روبروی گرجستان قرار بگیرد که این بازی در روز نوزدهم نوامبر (۲۸ آبان) برگزار خواهد شد.

این بازیکن ۲۸ ساله لورکوزن حالا آماده است تا برای اولین بار بازی در ترکیب تیم ملی کشورش را در این دو دیدار تجربه کند و امیدوار است که فرصت حضور در میدان در این وقفه دیدارهای ملی نصیبش شود.