وینیسیوس جونیور ستاره رئال مادرید به زودی تمدید می کند

 وینیسیوس جونیور ستاره برزیلی رئال مادرید فاش کرد که او در یک قدمی تمدید کردن قراردادش قرار دارد.

به گزارش تی وی تو و یه نقل از فوتبالی، قرارداد فعلی وینیسیوس تا سال ۲۰۲۴ اعتبار دارد و این بازیکن بیست و یک ساله قصد دارد قراردادش را تا ۲۰۲۸ تمدید کند. او در این فصل یکی از مهره‌های تاثیرگذار و بی نظیر کارلو آنچلوتی در لالیگا و لیگ قهرمانان اروپا بوده است. زوج او و کریم بنزما در نوک خط حمله لوس بلانکوس، تاکنون یک قهرمانی لالیگا به دست آورده و آن‌ها شنبه شب نیز در فینال لیگ قهرمانان اروپا به مصاف لیورپول خواهند رفت.

به نقل از آ اس، وینیسیوس جونیور به کادنا سر گفت: “من در آستانه تمدید کردن قراردادم هستم. تقریبا در اواخر راه هستیم. من خیلی خوشحالم که در بزرگ‌ترین باشگاه دنیا حضور دارم و بازی می‌کنم. نمی‌خواهم از این جا بروم. می‌خواهم برای مدت زمانی طولانی مثل بازیکنانی همچون سرخیو راموس، مارسلو، کریم بنزما و لوکا مودریچ در سانتیاگو برنابئو بمانم. آن‌ها داستان زیبایی در این باشگاه نوشته‌اند و من هم می‌خواهم چنین کاری انجام دهم.”

وینیسیوس در این فصل آمار خیلی خوبی از خود به جای گذاشته است. او توانسته در ۳۵ بازی برای رئال مادرید، آمار ۱۷ گل و ۱۰ پاس گل را به نام خود ثبت کند. او همچنین در چمپیونزلیگ ۳ گل زده و ۶ پاس گل نیز داده است.