تی وی تو
آژاکس
ویلم تیلبورگ

پنجشنبه ۱۱ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده اردیویژه هلند

گزارش زنده بازی آژاکس ویلم تیلبورگ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آژاکس ویلم تیلبورگ را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آژاکس ویلم تیلبورگ امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ویلم تیلبورگ و آژاکس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آژاکس ویلم تیلبورگ را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آژاکس ویلم تیلبورگ را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آژاکس ویلم تیلبورگ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آژاکس ویلم تیلبورگ ۹ بهمن ۹۹

در هفته نوزدهم از لیگ برتر هلند تیم آژاکس موفق شد در ورزشگاه خانگی خود تیم ویلهلم را با نتیجه سه بر یک شکست دهد . در نیمه اول این دیدار علی رغم حملات و فشار هر دو تیم گل بینشان رد و بدل نشد و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید . در دقایق ابتدایی نیمه دوم دیوی کلاسن موفق به زدن گل اول آژاکس شد . در ادامه و در دقیقه ۶۲ پاولیدیس مهاجم یونانی ویلهلم توانست حساب کار را به تساوی بکشاند

. آژاکس که دوست نداشت در این مسابقه خانگی امتیاز از دست دهد فشار حملات خود را افزایش داد تا به گل برتری دست یابد . بریان برای مهاجم نوزده ساله آژاکس یک دقیقه بعد از حضورش در زمین و در دقیقه ۸۳ توانست گل دوم را وارد دروازه ویلهلم کند و تیمش را پیش بیاندازد .

در دقایق پایانی گزارش زنده بازی آژاکس ویلم تیلبورگ نیز دوشان تادیچ مهاجم کهنه کار صربستانی نیز گل سوم آژاکس را به ثمر رساند . در نهایت این آژاکس بود که توانست با نتیجه سه بر یک از سد ویلهلم گذشت و به سه امتیاز مسابقه دست پیدا کرد . 

پخش زنده بازی آژاکس ویلم تیلبورگ

 

آژاکسویلهلم
۶۸مالکیت۳۲
۹شوت در چارچوب ۴
۱۲شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۶
۶۴۶تعداد پاس۲۹۹
۵۴۹پاس صحیح۱۹۴
۲۳سانتر۳
۷کرنر۱
۱۴خطا۶
۰آفساید۰
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی آژاکس ویلم تیلبورگ

 

پخش زنده بازی آژاکس ویلم تیلبورگ – ۳ دی ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی چهاردهم بازی های لیگ برتر هلند ، تیم های آژاکس و ویلم با یکدیگر دیدار کردند. در دقیقه ی ۴ بود که به طور غیر منتظره ای ضربه ی آنتونی دروازه ی ویلم را باز کرد و آژاکس را ۱-۰ پیش انداخت. در نیمه ی دوم این دیدار ، شاهد تلاش زیاد ویلمی ها بودیم. آن ها می خواستند این اختلاف امتیاز را جبران کنند و سرانجام این بار نوبت اوکیره بود که تک نفره به سمت دروازه ی حریف حرکت کند و دروازه ی این تیم را در دقیقه ی ۵۴ باز کند تا بازی با نتیجه ی ۱-۱ ادامه پیدا کند. در ادامه دروازه ی دو تیم چندین بار با ضربات خطرناک تهدید شد اما شاهد به ثبت رسیدن گل دیگری نبودیم تا این دیدار با تساوی ۱-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال ویلم تیلبورگ آژاکس ‌ – تی وی تو

 

ویلم آژاکس 
۲۶%مالکیت۷۴%
۵شوت در چارچوب ۸
۴شوت خارج از چارچوب۱۴
۷مهار دروازه بان۴
۲۵۶تعداد پاس۶۸۳
۱۷۶پاس صحیح۵۹۶
۵سانتر۳۵
۰کرنر۱۲
۶خطا۷
۳آفساید۱
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال ویلم تیلبورگ آژاکس ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی آژاکس ویلم تیلبورگ – ۱۵ آذر ۹۸

در چارچوب بازی های هفته ی شانزدهم لیگ برتر هلند ، دو تیم آژاکس و ویلم به دیدار یکدیگر رفتند. در نیمه ی نخست این دیدار خشونت تا حدی بالا رفت تا آنجا که داور یک ضربه ی پنالتی به نفع ویلم اعلام کرد. دایشیمیه در دقیقه ی ۴۲ این ضربه را به گل اول تیمش بدل کرد تا ویلم این نیمه را با برتری ۱-۰ به رختکن باز گردد.  در ۴۵ دقیقه ی دوم این دیدار ، تلاش آژاکسی ها برای جبران این اختلاف راه به جایی نبرد . در مقابل ، دانکلویی در دقیقه ی ۷۸ دروازه ی این تیم را برای بار دوم باز کرد . پس از این گل آژاکسی ها پیش کشیدند اما گذشتن از سد مدافعان ویلم ساده نبود. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با پیروزی ۲-۰ ویلم به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال ویلم تیلبورگ آژاکس ‌ – تی وی تو

 

آژاکس ویلم 
۶۷%مالکیت۳۳%
۶شوت در چارچوب ۴
۱۱شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۶
۶۱۰تعداد پاس۳۰۱
۵۱۶پاس صحیح۲۰۰
۳۳سانتر۷
۱۲کرنر۳
۹خطا۶
۳آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال ویلم تیلبورگ آژاکس ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال ویلم تیلبورگ آژاکس ‌ – تی وی تو

پخش زنده فوتبال آژاکس ویلم تیلبورگ – ۱۵ اردیبهشت ۹۸

تیم های ویلم و آژاکس برای فینال رقابت های جام حذفی هلند ، در روتردام به مصاف هم رفتند. در این فینال پرگل ، آژاکس موفق شد ویلم را با برتری قاطعانه ی ۴-۰ شکست داده و پیروز این رقابت گردد. دو گل از مجموع گل های این تیم در نیمه ی نخست به ثبت رسید. در ابتدا این بلیند بود که در دقیقه ی ۳۸ موفق شد دروازه ی حریف را برای اولین بار باز کند و سپس هونتلار یک دقیقه ی بعد برای دومین بار دروازه ی این تیم را در هم کوبید.

ویلمی ها که تماما در شوک فرو رفته بودند به رختکن باز گشتند تا در نیمه ی دوم این اختلاف را جبران کنند. با آغاز نیمه ی دوم ، حملات آژاکس بیشتر شده بود . بازیکنان این تیم قصد کوتاه آمدن نداشتند و از آن سو این حملات ویلم را مجبور کرد تا دفاعی بازی کند. در دقیقه ی ۶۷ دروازه ی ویلم برای بار سوم با دبل هونتلار باز شد و در دقیقه ی ۷۶ نیسن کار را تمام کرد و آژاکس را به برتری ۴-۰ رساند تا جبران این ۴ گل در دقایق آخر این دیدار را شبیه معجزه کند.

پخش زنده فوتبال ویلم تیلبورگ آژاکس ‌ – تی وی تو

 

ویلم آژاکس 
۳۷%مالکیت۶۳%
۱شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۳
۰مهار دروازه بان۱
۲۷۴تعداد پاس۴۷۱
۱۶۱پاس صحیح۳۶۵
۲سانتر۶
۵کرنر۸
۱۱ضربه ایستگاهی۱۹
۲۰خطا۱۱
۱آفساید۳
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال ویلم تیلبورگ آژاکس ‌ – تی وی تو