تی وی تو
فاینورد
ویتسه آرنهم

شنبه ۲۵ دی ۲۲:۳۰

پخش زنده اردیویژه هلند

فوتبال زنده فاینورد ویتسه آرنهم امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی فاینورد ویتسه آرنهم را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی فاینورد ویتسه آرنهم امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ویتسه آرنهم – فاینورد روتردام به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی فاینورد ویتسه آرنهم را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی فاینورد ویتسه آرنهم را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال فاینورد ویتسه آرنهم را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی فاینورد ویتسه آرنهم

تیم فوتبال فاینورد هلند مقابل ویتسه آرنهم در هفته نهم لیگ اردویژه فوتبال هلند به میدان رفت که این دیدار با پیروزی دو بر یک ویتسه به پایان رسید. در طول پخش زنده بازی فاینورد ویتسه آرنهم لوئیس اوپندا (۶ و ۴۶) برای ویتسه و گاس تیل (۲۹) برای فاینورد گلزنی کرد.

ویتسه در حالی مقابل فاینورد به پیروزی رسید که دو بازیکن این تیم در وقت‌های اضافی پایان بازی از سوی داور مسابقه اخراج شدند. علیرضا جهانبخش هافبک ملی پوش فاینورد در ترکیب این تیم حضور داشت اما نتوانست کمکی برای جلوگیری از شکست تیمش کند.

 

پخش زنده بازی فاینورد ویتسه آرنهم

 

ویتسه آرنهم فاینورد 
۴۷%مالکیت۵۳%
۶شوت در چارچوب ۳
۴شوت خارج از چارچوب۹
۳مهار دروازه بان۴
۳۳۰تعداد پاس۳۷۶
۲۱۸پاس صحیح۲۶۷
۲۸سانتر۲۲
۹کرنر۶
۹خطا۱۳
۴آفساید۳
۲کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی فاینورد ویتسه آرنهم

 

پخش زنده فوتبال فاینورد ویتسه آرنهم

در ادامه ی بازی های هفته ی سی ام لیگ برتر هلند ، تیم های فاینورد و ویتس آرنهم با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار از سمت ویتس به خشونت کشیده شد و با تساوی بدون گل به پایان رسید. این خشونت در نیمهی  دوم هم ادامه یافت و تمرکز بازیکنان را بر هم زد. در دقیقه ی ۷۵ برهویس با کارت قرمز اخراج شد و همچنان بازیکنان دو تیم در خلق موقعیت های مناسب ناتوان بودند.در پایان پخش زنده بازی فاینورد ویتسه آرنهم  ، این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی فاینورد ویتسه آرنهم

 

فاینورد ویتس آرنهم
۵۲%مالکیت۴۸%
۲شوت در چارچوب ۷
۵شوت خارج از چارچوب۶
۷مهار دروازه بان۲
۴۱۶تعداد پاس۳۷۹
۳۳۱پاس صحیح۳۱۱
۱۹سانتر۱۵
۶کرنر۳
۲۱خطا۱۴
۴آفساید۰
۲کارت زرد۴
۱کارت قرمز۰

پخش زنده بازی فاینورد ویتسه آرنهم

 

پخش بازی فاینورد و ویتسه آرنهم

تیم های فاینورد و ویتس آرنهم در هفته ی سیزدهم لیگ برتر هلند در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل رو به پایان بود ک دارفالو در دقیقه ی ۴۰ اولین گل این دیدار را به ثبت رساند. در نیمه ی دوم فاینورد موفق به جبران این تک گل نشد و بازی بیشتر در میانه ی میدان جریان یافت . در نهایت با اتمام  پخش زنده بازی فاینورد ویتسه آرنهم  ، این دیدار با برتری ۱-۰ ویتس به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی فاینورد ویتسه آرنهم

 

ویتس آرنهمفاینورد 
۴۹%مالکیت۵۱%
۴شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۱۰
۴مهار دروازه بان۳
۴۲۰تعداد پاس۴۱۴
۳۳۸پاس صحیح۳۳۶
۱۵سانتر۲۷
۴کرنر۸
۲۲خطا۱۴
۰آفساید۱
۴کارت زرد۱

پخش زنده بازی فاینورد ویتسه آرنهم