تی وی تو
ویارئال
یانگ بویز

سه‌شنبه ۱۱ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی ویارئال یانگ بویز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی ویارئال و یانگ بویز را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ویارئال و یانگ بویز امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال ویارئال و یانگ بویز امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال ویارئال و یانگ بویز به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ویارئال یانگ بویز را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی ویارئال یانگ بویز را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال ویارئال یانگ بویز، شما می توانید بازی ویارئال و یانگ بویز زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی ویارئال یانگ بویز، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال ویارئال و یانگ بویز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ویارئال یانگ بویز – ۲۸ مهر ۱۴۰۰

ویارئال تحت هدایت اونای امری موفق شد در سومین بازی از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا در زمین یانگ بویز به یک پیروزی پر گل و قاطع دست پیدا کند. یرمی پینو خیلی زود در دقیقه ‘۶ میهمان را پیش انداخت؛ ۱۰ دقیقه بعد نوبت جرارد مورنو رسید تا حاشیه امنیت ایجاد کند و نیمه اول با برتری ۲-۰ ویارئال به پایان رسید.

داوید واگنر، سرمربی یانگ بویز با تعویض های خود روند بازی را تا حدی تغییر داد و در دقیقه ’۷۷ توسط الیا یکی از گل های خورده را جبران کرد و امیدوار شد اما در دقیقه ’۸۸ آلبرتو مورنو، تعویضی اونای امری تیر خلاص را زد و حساب کار ۳-۱ شد؛ در نهایت در دقیقه ‘۱+۹۰ ساموئل چون کوزه این پیروزی را مقتدرانه تر کرد. در پایان گزارش زنده بازی ویارئال یانگ بویز پیروزی ۴-۱ زیر دریایی های زرد آنها را ۴ امتیازی کرد و بالاتر از آتالانتا (۴) و یانگ بویز (۳) در رده دوم قرار داد.

 

پخش زنده بازی ویارئال یانگ بویز

 

یانگ بویزویارئال
۴۹مالکیت۵۱
۵شوت در چارچوب ۶
۱۰شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۴۱۰تعداد پاس۴۳۵
۳۵۳پاس صحیح۳۶۰
۲۲سانتر۸
۳کرنر۳
۱۲خطا۵
۳آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی ویارئال یانگ بویز