تی وی تو

پخش زنده بازی ویارئال والنسیا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ویارئال والنسیا را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ویارئال والنسیا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی ویارئال والنسیا امشب

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ویارئال – والنسیا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ویارئال والنسیا را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ویارئال والنسیا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ویارئال والنسیا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ویارئال والنسیا ۷ شهریور ۹۹

در بازی های پیش فصل رقابت ها تیم های همشهری والنسیا و ویارئال به مصاف هم رفتند که در پایان والنسیا با نتیجه ۲-۱ پیروز شد. هر دو گل والنسیا را ماکسی گومز به ثمر رساند و تک گل ویارئال توسط چاکوئزه به ثبت رسید . گفتنی است والنسیا با سرمربی جدید خود یعنی خاوی گراسیا و ویارئال با سرمربی جدید خود و قدیمی والنسیا یعنی اونای امری پا به این میدان گذاشته بودند.نیمه ی نخست این دیدار با تک گل ویارئال در دقیقه ی ۹ به پایان رسید اما در نیمه ی دوم این والنسیا بود که تیم برتر میدان بود. دذر این نیمه گومز دبل کرد و هر دو گل تیمش را در دقایق ۶۶ و ۷۵ به ثبت رساند تا والنسیا پیروزمندانه زمین را ترک کند.

 

پخش زنده فوتبال ویارئال والنسیا ‌ – تی وی تو

پخش زنده فوتبال ویارئال والنسیا ‌ – تی وی تو

 

پخش زنده بازی والنسیا ویارئال ۸ تیر ۹۹

در سی‌ دومین هفته از بازی‌های لالیگای اسپانیا دو تیم فوتبال ویارئال و والنسیا در ورزشگاه “د لا سرامیکا” برابر هم به میدان رفتند که طی آن ویارئالی ها با دو گل به برتری رسیدند.در این بازی که تیم میزبان نمایش بهتری ارائه کرد در همان نیمه ی اول ، کار را یک طرفه نمود و توانست توسط پاکو آلکاسر در دقیقه ی ۱۴ و جرارد مورنو در دقیقه ی ۴۴ به دو گل برسد تا ضمن برتری در نیمه ی اول، برتری دو بر صفر خود را در نیمه ی دوم نیز حفظ نماید. همانطور که گفته شد ، با وجود حملات سنگین هر دو تیم در نیمه ی دوم ، نتیجه ی بازی تغییری نکرد و این نیمه با نتیجه ی نیمه ی نخست ، یعنی برتری ۲ بر صفر ویارئال ، به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال ویارئال والنسیا ‌ – تی وی تو

 

ویارئالوالنسیا
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۰
۱۲شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۲
۶۵۸تعداد پاس۴۸۲
۵۹۱پاس صحیح۴۱۲
۱۱سانتر۱۸
۱کرنر۴
۹خطا۱۸
۱آفساید۶
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال ویارئال والنسیا ‌ – تی وی تو

پخش زنده بازی ویارئال والنسیا – ۹ آذر ۹۸

در بازی های هفته ی پانزدهم لالیگا ، دو تیم والنسیا و ویارئال به مصاف هم رفتند . در دقیقه ی ۱۵ ضربه ی ایستگاهی مورنو به تیرک خورد تا این دیدار در نیمه ی نخست با نتیجه ی ۰-۰ به پایان برسد . در نیمه ی دوم هر دو تیم حملات گسترده ای بر دروازه ی یکدیگر داشتند اما والنسیا تیم غالب میدان بود. رودریگو توانست با ضربه ی خود در دقیقه ی ۴۹ دروازه ی ویارئال را باز کند و نتیجه را به ۱-۰ تغییر دهد. درست ۵ دقیقه بعد ، آنگیسا کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. حملات دو تیم ادامه سافت تا سرانجام در دقیقه ی ۷۰ تورس توانست با دریافت پاس واس ، توپ را برای بار دوم به دروازه ی حریف وارد کرد تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ پایان یابد.

 

پخش زنده فوتبال ویارئال والنسیا ‌ – تی وی تو

 

والنسیاویارئال
۴۱%مالکیت۵۹%
۷شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۹
۶مهار دروازه بان۵
۳۹۱تعداد پاس۵۴۶
۳۱۳پاس صحیح۴۷۴
۱۹سانتر۲۸
۶کرنر۴
۸خطا۱۷
۲آفساید۰
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال ویارئال والنسیا ‌ – تی وی تو