تی وی تو

فوتبال زنده ویارئال و خیخون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی ویارئال و خیخون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ویارئال و خیخون امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال ویارئال و خیخون امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده ویارئال و خیخون به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی ویارئال خیخون را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی ویارئال خیخون را تماشا کنیم

برای تماشای بازی زنده فوتبال ویارئال خیخون، شما می توانید بازی ویارئال و خیخون زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی ویارئال خیخون، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده ویارئال و خیخون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ویارئال خیخون

در هفته سی و پنجم لالیگای اسپانیا دو تیم خیخون و ویارئال به مصاف هم رفتند که تیم ویارئال موفق شد با نتیجه سه بر یک تیم خیخون را شکست دهد . روبرتو سولدادو مهاجم گلزن ویارئال موفق شد در دقیقه ۳۳ گل اول تیمش را وارد دروازه حریف کند و تیمش را پیش بیاندازد .

بعد از این گل تیم خیخون برای جبران نتیجه حملاتی نه چندان خطرناک روی دروازه ویارئال ایجاد کرد اما هیچکدام ثمره بخش نبود و نیمه اول این دیدار با برتری یک گله زیردریایی های زرد به اتمام رسید . در شروع نیمه دوم و در دقیقه ۴۷ ویارئال موفق شد گل دوم را توسط باکامبو وارد دروازه خیخون کرد و برتری خود را به دو گل رساند .

در ادامه نیز بار دیگر سولدادو در دقیقه ۵۹ موفق به گلزنی شد و تعداد گلهای خود را به دو و تیمش را به سه رساند تا ویارئال خود را قبل از سوت پایان داور برنده این دیدار به حساب بیاورد . در ادامه نیمه دوم تیم خیخون تنها توانست در دقیقه ۷۳ توسط داگلاس یکی از سه گل خورده را جبران کند و اختلاف را به دو گل برساند .

در دقایق پیش رو نیز اتفاق خاصی رو دروازه ها ایجاد نشد و در پایان گزارش زنده بازی ویارئال و خیخون این ویارئال بود که موفق شد در یک دیدار خانگی تیم خیخون را با نتیجه سه بر یک از پیش رو بردارد . 

پخش زنده بازی ویارئال خیخون

 

ویارئالخیخون
۵۴مالکیت۴۶
۶شوت در چارچوب ۷
۶شوت خارج از چارچوب۵
۶مهار دروازه بان۲
۵۴۱تعداد پاس۴۴۱
۴۵۷پاس صحیح۳۴۷
۵سانتر۷
۴کرنر۷
۱۰ضربه ایستگاهی۸
۹خطا۱۰
۱آفساید۰
۲کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی ویارئال خیخون