تی وی تو
ویارئال
آلاوز

سه‌شنبه ۳۰ آذر ۲۱:۳۰

پخش زنده لالیگا اسپانیا

بازی زنده ویارئال آلاوز امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ویارئال آلاوز را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ویارئال آلاوز امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ویارئال – آلاوز به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ویارئال آلاوز را از تی وی تو دنبال کنید . بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ویارئال آلاوز را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ویارئال آلاوز را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ویارئال و آلاوز

در ادامه بازی‌های هفته سی و یکم لالیگا، تیم فوتبال دپورتیوو آلاوز موفق شد با نتیجه ۲ بر یک ویارئال را شکست دهد و با ۳۰ امتیاز به رده شانزدهم صعود کند.خوسلو و ادگار مندز گلزنان دپورتیوو آلاوز بودند و تک گل ویارئال را هم پاکو آلکاسر به ثمر رساند. در پایان گزارش زنده بازی ویارئال آلاوز ویارئال با ۴۹ امتیاز در رده پنجم باقی ماند و فرصت کم کردن اختلاف امتیاز با بارسلونا را از دست داد.

پخش زنده بازی ویارئال آلاوز

 

آلاوز ویارئال 
۳۲%مالکیت۶۸%
۴شوت در چارچوب ۵
۵شوت خارج از چارچوب۲
۳مهار دروازه بان۲
۲۸۸تعداد پاس۵۹۲
۲۱۴پاس صحیح۵۲۱
۱۴سانتر۲۸
۳کرنر۸
۸خطا۱۱
۱آفساید۲
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی ویارئال آلاوز