تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

نیوکاسل
ولورهمپتون

شنبه ۶ آبان ۲۰:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال زنده نیوکاسل و ولورهمپتون . امروز شنبه ۶ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۰:۳۰ تیم های نیوکاسل و ولورهمپتون بازی خواهند داشت. نیوکاسل مقابل ولورهمپتون را آنلاین تماشا کنید.

بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی نیوکاسل و ولورهمپتون امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال ولورهمپتون و نیوکاسل به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی نیوکاسل و ولورهمپتون را از تی وی تو دنبال کنید.

پخش زنده بازی نیوکاسل و ولورهمپتون

۶ شهریور ۱۴۰۱

در هفته ی بیست و دوم لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۹-۲۰۲۰ تیم های ولورهمپتون و نیوکاسل با یکدیگر دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار ، آلمیرون در دقیقه ی ۷ دروازه ی ولور را باز کرد اما این برتری تنها تا دقیقه ی ۱۴ ادامه داشت ، زیرا که دندونکر با یک ضربه ی عالی دروازه ی نیوکاسل را باز کرد تا این نیمه با تساوی ۱-۱ به پایان رسید. نیمه ی دوم کمی خشن تر از نیمه ی اول ادامه پیدا کرد اما بازیکنان این تیم ها نتوانستند از فرصت های پیش آمده استفاده کنند پس این بازی با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسید. 

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل ولورهمپتون – تی وی تو

 

ولورهمپتوننیوکاسل
۶۵%مالکیت۳۵%
۴شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۲
۵۶۵تعداد پاس۳۰۳
۴۷۴پاس صحیح۲۲۸
۱۹سانتر۱۱
۵کرنر۲
۱۳خطا۱۲
۰آفساید۱
۰کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل ولورهمپتون – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل و ولورهمپتون

۹ اسفند ۱۳۹۹

تیم های ولورهمپتون و نیوکاسل در هفته ی دهم لیگ برتر انگلیس ۲۰۱۹-۲۰۲۰ با یکدیگر دیدار کردند. در این دیدار که با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسید. در نیمه ی نخست این دیدار لاسز موفق شد با ضربه ای در دقیقه ی ۳۷ دروازه ی ولور را باز کند سپس در نیمه ی دوم این کاسترو بود که در دقیقه ی ۷۳ گل تساوی ولور را به ثبت رساند . در دقیقه ی ۸۲ با اخراج استف از زمین ، نیوکاسل در موقعیت بدی قرار گرفت زیرا که مجبور شد بازی را ۱۰ نفره به پایان ببرد.  در ادامه هر دو تیم تمام تلاش خود را برای کسب امتیاز بیشتر به کار گرفتند اما موفق به باز کردن دروازه ی تیم مقابل نشدند تا این بازی با نتیجه ی ۱-۱ به پایان رسد. 

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل ولورهمپتون – تی وی تو

 

نیوکاسلولورهمپتون
۴۳%مالکیت۵۷%
۲شوت در چارچوب ۵
۷شوت خارج از چارچوب۵
۴مهار دروازه بان۱
۴۰۰تعداد پاس۵۳۵
۳۱۵پاس صحیح۴۴۸
۲۲سانتر۲۵
۳کرنر۶
۸خطا۱۵
۱آفساید۱
۲کارت زرد۲
۱کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل ولورهمپتون – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی نیوکاسل و ولورهمپتون

۲۶ تیر ۱۳۹۸

در خلال دیدار های جام آسیا ۲۰۱۹  تیم های ولورهمپتون و نیوکاسل به دیدار یکدیگر رفتند. در این دیدار پرگل که با درخشش ولورهمپتون همراه بود ، این تیم موفق شد ۴-۰ نیوکاسل را شکست دهد. نیمه ی نخست را ولور طوفانی آغاز کرد . ژوتا در دقیقه ی ۱۵ ، گیبس وایت در دقیقه ی ۳۳ و در آخر ژوتا در دقیقه ی ۴۰ برای ولور در این نیمه گلزنی کردند. نیمه ی دوم این دیدار نسبت به نیمه ی اول ارام تر سپری شد اما نیوکاسل شدیدا در حالت دفاعی قرار داشت. در وقت اضافه ، درست زمانی که همه انتظار داشتند بازی با نتیجه ی ۳-۰ به پایان برسد ، اشتباه محض آلان سبب باز شدن دروازه ی خودی شد و حساب کار به ۴-۰ تغییر کرد. 

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل ولورهمپتون – تی وی تو

 

پخش زنده فوتبال نیوکاسل ولورهمپتون – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : اکتبر 27, 2023