تی وی تو
بایر لورکوزن
وولفسبورگ

یکشنبه ۲۹ اسفند ۲۰:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی بایر لورکوزن و ولفسبورگ زنده امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی بایر لورکوزن و ولفسبورگ را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی بایر لورکوزن و ولفسبورگ امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش فوتبال ولفسبورگ و بایر لورکوزن به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی بایر لورکوزن و ولفسبورگ را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش بازی بایر لورکوزن و ولفسبورگ را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی بایر لورکوزن و ولفسبورگ را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال بایر لورکوزن و ولفسبورگ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی بایرلورکوزن و ولفسبورگ

بایرلورکوزن در چهارچوب هفته دهم رقابت‌های بوندسلیگا، در ورزشگاه بای آرنا، میزبان وولفسبورگ بود که میهمان موفق شد این تیم را با نتیجه ۰-۲ شکست دهد. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس گلزنی خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند.

وولفسبورگی ها در نیمه ی دوم شروع خوبی داشتند و در دقیقه ی ۴۸ با ضربه ی میکا دروازه ی میزبان را باز کردند. چند دقیقه ی بعد ، آرنولد موفق شد ضربه ی دیگری را درون دروازه ی بایر جای دهد تا با پایان پخش زنده بازی بایر لورکوزن و ولفسبورگ وولفسبورگ به برتری ۲-۰ برسد.

در دقایق پایانی پخش زنده بازی بایر لورکوزن و ولفسبورگ اما ، وولفسبورگ خوش شانس نبود و پس از خطای لکورا ، این بازیکن را با کارت قرمز از دست داد.

 

پخش زنده بازی وولفسبورگ بایر لورکوزن

 

بایرلورکوزن وولفسبورگ 
۶۶%مالکیت۳۴%
۱شوت در چارچوب ۸
۹شوت خارج از چارچوب۲
۶مهار دروازه بان۱
۵۰۸تعداد پاس۲۶۶
۴۲۶پاس صحیح۱۸۴
۲۶سانتر۱۱
۱۰کرنر۲
۱۱خطا۱۵
۱آفساید۲
۳کارت زرد۲
۰کارت قرمز۱

 

پخش زنده بازی وولفسبورگ بایر لورکوزن