تی وی تو
ولز
جمهوری چک

جمعه ۱۶ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی ولز جمهوری چک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی ولز جمهوری چک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی ولز جمهوری چک امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال ولز چک به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی ولز جمهوری چک را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی جمهوری چک ولز را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی ولز جمهوری چک را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال ولز جمهوری چک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی ولز جمهوری چک ۱۰ فروردین ۱۴۰۰

در هفته سوم از گروه E مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر مسابقه دو تیم جمهوری چک و ولز با برتری یک بر صفر ولز همراه بود . نیمه ی نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید اما نیمه ی دوم با خشونت زیادی شروع شد. شاگردان رایان گیگز در دقیقه ۸۱ توسط دنیل جیمز روی پاس گرت بیل تک گل بازی را به ثمر رساندند و با پایان پخش زنده بازی ولز جمهوری چک ، به سه امتیاز مسابقه دست یافتتند . همچنین در دقایق ۴۸ پاتریک شیک از چک و ۷۷ کانر رابرتز از ولز از زمین بازی اخراج شدند . 

 

پخش زنده بازی ولز جمهوری چک

 

ولزجمهوری چک 
۴۳مالکیت۵۷
۳شوت در چارچوب ۳
۳شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۲
۳۲۴تعداد پاس۴۲۹
۲۴۳پاس صحیح۳۲۹
۱۴سانتر۱۵
۳کرنر۵
۱۸خطا۱۶
۵آفساید۱
۳کارت زرد۱
۱کارت قرمز۱

پخش زنده بازی ولز جمهوری چک

پخش زنده بازی ولز جمهوری چک -۱۲ خرداد ۱۳۸۶ 

در هفته هشتم از رقابتهای انتخابی یورو ۲۰۰۸ از گروه D ،  مصاف دو تیم ولز و چک با تساوی بدون گل به پایان رسید و دو تیم به تقسیم امتیازات رضایت دادند.