وضعیت تصمیم گیری برای پرداخت طلب انصاری به خیریه

ژانویه 3, 2022

به گزارش تی وی تو و به نقل از ایسنا با وجود توافق مدافع پیشین پرسپولیس برای پرداخت مطابات این بازیکن به یک خیریه، اما هنوز اقدامی صورت نگرفته است.

پس از جدایی محمد انصاری از پرسپولیس مشخص شد این بازیکن حدود ۲ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان از این باشگاه طلب دارد و از طرفی هم اگر یحیی گل‌محمدی نامه رضایت از او را امضا کند، مبلغ مطالبات او به حدود ۳ میلیارد تومان می‌رسد اما تا به امروز این مبلغ از سوی پرسپولیسی‌ها پرداخت نشده است.

در دوره مدیرت سمیعی، محمد انصاری در حرکتی خیرخواهانه با باشگاه توافق کرد تا مطالبات او به یک خیریه واگذار شود تا این خیریه هم با استفاده از این مبلغ به ۱۵۰ زوج کم بضاعت در قالب قرض‌الحسنه جهیزیه داده شود. در همین باره هم حتی مجید صدری در یک برنامه تلویزیونی با تایید این موضوع گفت که باشگاه به زودی این پول را پرداخت خواهد کرد؛ اما باز هم اقدامی صورت نگرفته است.

درباره این موضع نامه‌ای به دست ایسنا رسیده که نشان می‌دهد، مدیران خیریه مذکور بر اساس توافق صورت گرفته میان محمد انصاری و باشگاه پرسپولیس، نامه‌ای به این باشگاه ارسال کرده و به توضیح روند جاری کار، خواسته طلب انصاری زودتر پرداخت شود اما از سوی مدیران پرسپولیس پاسخی دریافت نکرده است.

وضعیت تصمیم گیری برای پرداخت طلب انصاری به خیریه – تی وی تو