تی وی تو
بازی زنده  وستهام کریستال پالاس

بازی زنده وستهام کریستال پالاس

پخش زنده فوتبال کریستال پالاس وستهام امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی وستهام کریستال پالاس را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز
وستهام
کریستال پالاس

یکشنبه ۱۲ آذر ۱۷:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال کریستال پالاس وستهام امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی وستهام کریستال پالاس را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی وستهام کریستال پالاس امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش بازی وستهام کریستال پالاس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی وستهام کریستال پالاس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی وستهام کریستال پالاس را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال وستهام کریستال پالاس را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال کریستال پالاس وستهام

۱۲ آذر ۱۴۰۲

تیم های کریستال پالاس و وستهام در هفته چهاردهم لیگ برتر انگلیس در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه نخست این دیدار با تک گل کودوس در دقیقه ۱۳ و برتری ۱-۰ وستهام به پایان رسید. در نیمه دوم کریستالی ها کامبک خوبی داشتند و موفق شدند در همان دقایق ابتدایی گل خورده را به کمک ادوارد جبران کنند تا بازی با تساوی ۱-۱ دنبال شود.

در ادامه پخش زنده فوتبال کریستال پالاس وستهام شاهد گردش توپ در میانه میدان بودیم و تلاش بازیکنان دو تیم برای حمله موفق به دروازه حریف به جایی نرسید تا در نهایت هر دو به تساوی ۱-۱ رضایت داده و راهی رختکن شدند.

پخش زنده فوتبال کریستال پالاس وستهام

وستهامکریستال پالاس
۵۵٪مالکیت۴۵٪
۳شوت در چارچوب۲
۴شوت خارج چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۵۶۰تعداد پاس۴۵۹
۴۵۸تعداد پاس صحیح۳۳۳
۲۳سانتر۱۶
۲کرنر۳
۱۷خطا۷
۲آفساید۰
۲کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال کریستال پالاس وستهام

پخش زنده بازی وستهام کریستال پالاس

در جریان بازی های هفته ی بیست و یکم لیگ برتر انگلیس ، تیم های وستهام و کریستال پالاس با هم دیدار کردند. وستهام در نیمه ی نخست شروع خوبی داشت و با ضربات آنتونیو و لانزینی ( دبل ) به برتری ۳-۰ رسید.

در نیمه ی دوم کریستال کامبک خوبی زد . با این که در دقایق ابتدایی انتظار نمی رفت شاهد باز شدن دروازه ی وستهام باشیم ، اما ادوارد و اولیس در دقایق پایانی پخش زنده فوتبال کریستال پالاس وستهام کمی از اختلاف امتیاز کاستند تا این دیدار با نتیجه ی ۳-۲ به پایان برسد.

پخش زنده بازی وستهام کریستال پالاس

 

کریستال پالاسوستهام 
۶۳%مالکیت۳۷%
۶شوت در چارچوب ۵
۱۱شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۵۵۸تعداد پاس۳۳۹
۴۸۷پاس صحیح۲۴۶
۳۸سانتر۱۵
۹کرنر۱
۶خطا۱۶
۰آفساید۲
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی وستهام کریستال پالاس

برچسب‌ها: