تی وی تو
فوتبال  وستهام لوتون تاون زنده

فوتبال وستهام لوتون تاون زنده

وستهام
لوتون تاون

جمعه ۱۰ شهریور ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ برتر انگلیس

پخش زنده فوتبال وستهام لوتون تاون، امروز جمعه ۱۰ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر انگلیس و از ساعت ۲۲:۳۰ تیم های وستهام و لوتون تاون بازی خواهند داشت. وستهام مقابل لوتون تاون را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال وستهام و لوتون تاون

اگر برای دیدن فوتبال زنده وستهام و لوتون تاون و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی وستهام لوتون تاون را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ برتر انگلیس و بازی زنده تیم های وستهام و لوتون تاون را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

پخش زنده بازی وستهام لوتون تاون

۱ مرداد ۱۴۰۱

تیم های وستهام و لوتون تاون در یک بازی دوستانه به مصاف هم رفتند. نیمه نخست این دیدار با تک گل سوچک در دقیقه ۲۷ و برتری ۱-۰ وستهام به پایان رسید.

در نیمه دوم پخش زنده بازی وستهام لوتون تاون بازیکنان لوتون در پی جبران اختلاف بودند و در نهایت موفق شدند به لطف جایگیری خوب بردلی در دقیقه ۹۰ بازی را به تساوی ۱-۱ بکشانند.

پخش زنده بازی وستهام لوتون تاون

پخش زنده بازی وستهام لوتون تاون