تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

وستهام
المپیاکوس

پنجشنبه ۱۸ آبان ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ اروپا

پخش زنده فوتبال وستهام المپیاکوس، امروز پنجشنبه ۱۸ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای لیگ اروپا و از ساعت ۲۳:۳۰ تیم های وستهام و المپیاکوس بازی خواهند داشت. وستهام مقابل المپیاکوس را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال وستهام و المپیاکوس

اگر برای دیدن فوتبال زنده وستهام و المپیاکوس و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی وستهام المپیاکوس را از تی وی تو تماشا کنید

شما می توانید پخش زنده مسابقات لیگ اروپا و بازی زنده تیم های وستهام و المپیاکوس را امروز آنلاین از تی وی تو دنیال کنید و حتی از تماشای بازیهای لیگ قهرمانان اروپا ، بازیهای جام جهانی فوتبال ، جام باشگاههای جهان و لیگ های فوتبال سراسر دنیا در کنار ما لذت ببرید.

چطور پخش بازی وستهام مقابل المپیاکوس را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی وستهام المپیاکوس، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده وستهام و المپیاکوس را آنلاین ببینند.

برای تماشای بازی زنده فوتبال وستهام المپیاکوس، شما می توانید بازی وستهام و المپیاکوس زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی وستهام المپیاکوس

۴ آّبان ۱۴۰۲

در جریان بازی های هفته سوم لیگ اروپا، تیم های المپیاکوس و وستهام با هم دیدار کردند. نیمه نخست این دیدار با حملات المپیاکوس همراه بود و این تیم با ضربات کوستاس فورتونیس و رادینی به برتری ۲-۰ رسید.

در نیمه دوم روند آرام بازی ادامه داشت و علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با نزدیک شدن به دقایق پایانی پخش زنده فوتبال وستهام المپیاکوس، پاکیتا با باز کردن دروازه المپیاکوس، نتیجه ۲-۱ را برای این دیدار رقم زد.

پخش زنده بازی وستهام المپیاکوس

المپیاکوس وستهام 
۴۴%مالکیت۵۶%
۵شوت در چارچوب ۳
۷شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۳
۳۴۲تعداد پاس۴۶۸
۲۷۲پاس صحیح۳۷۹
۱۶سانتر۱۲
۳کرنر۶
۶خطا۱۵
۳آفساید۱
۵کارت زرد۴

پخش زنده بازی وستهام المپیاکوس

پخش زنده بازی وستهام المپیاکوس

۴ آبان ۱۴۰۲

تیم های المپیاکوس و وستهام برای اولین بار و در هفته سوم لیگ قهرمانان اروپا در مقابل هم صف آرایی خواهند کرد. این دیدار در حالی برگزار می‌شود که المپیاکوس در ۷ و وستهام در ۶ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود به پیروزی رسیده اند.  با توجه به سایر آمار این بازی ها که در زیر مشاهده می‌کنید، شرایط دو تیم نسبتا با هم برابر است که این موضوع، پیش‌بینی نتیجه ی این دیدار را برای طرفداران دو تیم مشکل کرده است.

در پخش زنده فوتبال وستهام المپیاکوس با ما همراه باشید تا در کنار هم به تماشای این بازی جذاب بنشینیم.

آمار ۱۰ بازی اخیر دو تیم

پخش زنده فوتبال وستهام المپیاکوس

آخرین بروز رسانی : نوامبر 9, 2023