تی وی تو
فوتبال  آیندهوون والویک زنده

فوتبال آیندهوون والویک زنده

والویک
آیندهوون

شنبه ۱۱ شهریور ۲۱:۳۰

پخش زنده لیگ هلند

پخش زنده فوتبال آیندهوون و والویک . امروز شنبه ۱۱ شهریور و در چارچوب رقابتهای لیگ برتر هلند و از ساعت ۲۱:۳۰ تیم های آیندهوون و والویک بازی خواهند داشت. آیندهوون مقابل والویک را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال آیندهوون والویک

۴ بهمن ۹۹

در ادامه ی بازی های هفته ی هجدهم لیگ برتر هلند ، تیم های آیندهوون و وال ویک در مقابل هم صف آرایی کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند . زاهاوی در همان ثانیه های آغازین این نیمه دروازه ی حریف را باز کرد و پس از او روساریو در دقیقه ی ۷۳ دومین گل آیندهوون را به ثبت رساند تا با پایان پخش زنده بازی آیندهوون و والویک این تیم به برتری ۲-۰ برسد.

 

پخش زنده بازی آیندهوون والویک

 

آیندهوون وال ویک
۵۲%مالکیت۴۸%
۵شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۴
۵۰۱تعداد پاس۴۴۵
۴۱۴پاس صحیح۳۳۶
۱۴سانتر۱۱
۳کرنر۴
۱۳خطا۴
۲آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی آیندهوون والویک

 

پخش زنده بازی آیندهوون والویک

۲۹ آذر ۹۹

در چارچوب بازی های هفته سیزدهم لیگ برتر هلند تیم های آیندهوون و وال ویک با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار از طرف آیندهوون طوفانی آغاز شد. این تیم در دقیقه ی ۱۱ توسط گاکپو و در دقیقه ی ۱۴ توسط هاتارن به دو گل رسید و توانست این نیمه را با برتری ۲-۰ به رختکن باز گردد. نیمه ی دوم این دیدار از طرف تیم میزبان به خشونت کشیده شد و این موضوع برای این تیم گران تمام شد. زیرا که با اعلام داور برای ضربه ی ایستگاهی ، دامفیس از موقعیت استفاده کرد و در دقیقه ی ۷۱ آن را به گل سوم تیمش بدل کرد.

در ادامه بازی زنده آیندهوون و والویک تلاش های وال ویک برای جبران امتیاز به نتیجه نشست و دروازه ی آیندهوون با ضربه ی استوکر باز شد تا بازی با نتیجه ی ۳-۱ ادامه یابد اما این پایان کار این رقابت نبود زیرا که در دقیقه ی ۵ وقت اضافه مادوک از فرصت استفاده کرد تا دروازه ی حریف را برای بار چهارم باز کند تا این دیدار با نتیجه ی ۴-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال آیندهوون والویک – تی وی تو

 

وال ویک آیندهوون 
۴۴%مالکیت۵۶%
۴شوت در چارچوب ۱۰
۵شوت خارج از چارچوب۲
۶مهار دروازه بان۳
۴۴۰تعداد پاس۵۸۱
۳۵۷پاس صحیح۴۹۹
۲۵سانتر۸
۷کرنر۴
۱۲خطا۸
۱آفساید۲
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آیندهوون والویک – تی وی تو

پخش آنلاین بازی آیندهوون والویک

۱۰ شهریور ۹۸

تیم های آیندهوون و وال ویک در ادامه ی بازی هایی هفته ی پنجم لیگ برتر هلند با هم دیدار کردند.  با درخشش و گلزنی مولنستین در دقیقه ی ۴۳ نیمه ی نخست ، وال ویک به برتری ۱-۰ دست یافت. در نیمه ی دوم با اشتباه محض کاستن در باز کردن دروازخ ی خودئی در دقیقه ی ۶۵ حساب کار به تساوی ۱-۱ بدل شد. بعد از این گل ، آیندهوون بر شدت حملات خود افزود و در دو دقیقه ، دو بار دیگر دروازه ی وال ویک را در هم کوبید. باومگارتن در دقیقه ی ۷۶ و میتروگلو در دقیقه ی ۷۸ زنندگان این گل بودند. در نهایت با اتمام زمان بازی ، این دیدار با برتری ۳-۱ آیندهوون به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال آیندهوون والویک – تی وی تو

 

وال ویک آیندهوون 
۴۵%مالکیت۵۵%
۲شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۲
۵مهار دروازه بان۱
۴۴۵تعداد پاس۵۳۴
۳۶۰پاس صحیح۴۵۰
۱۶سانتر۱۹
۵کرنر۶
۱۲خطا۸
۱آفساید۴
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آیندهوون والویک – تی وی تو

 

پخش بازی آیندهوون مقابل والویک

۸ آبان ۹۷

در ادامه ی بازی های دور دوم رقابت های جام حذفی هلند ، تیم های آیندهوون و وال ویک با هم دیدار کردند . در نیمه ی نخست این دیدار گوتیه رز خیلی غیر منتظره در دقیقه ی ۱ دروازه ی وال ویک را باز کرد تا همه را به شوک کند. این گل در دقیقه ی ۲۹ با ضربه ی ورت به تساوی ۱-۱ تبدیل شد تا رقابت دو تیم در نیمه ی دوم ادامه یابد. روند بازی در نیمه ی دوم سریع تر شد .

ابتدا این جونیور بود که در دقیقه ی ۷۶ موفق شد دروازه ی حریف را برای بار دوم باز کند اما این گل نیز در دقیقه ی ۱ وقت اضافه با ضربه ی ماستن به تساوی ۲-۲ بدل شد. این بازیکن ، ۹ دقیقه ی بعد با یک حمله ی موفق دیگر دروازه ی آیندهوون را برای بار سوم باز کرد تا این دیدار با نتیجه ی ۳-۲ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال آیندهوون والویک – تی وی تو

 

آیندهوون وال ویک 
۶۹%مالکیت۳۱%
۳شوت در چارچوب ۴
۱۰شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۱
۹۲۴تعداد پاس۴۰۴
۷۸۸پاس صحیح۲۶۹
۹سانتر۴
۱۱کرنر۵
۱۲ضربه ایستگاهی۹
۱۰خطا۱۲
۱آفساید۳
۱کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال آیندهوون والویک – تی وی تو

برچسب‌ها: